Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
2 πραγματα...

1) οσων αφορα στο παρκαρισμα παραπανω...ετσι συμβαινει εξω απο το καραισκακη ή το σεφ οταν παιζει ο ολυμπιακος...
παρκαρουν ολοι στη μεση, κανουν ουρα και αν τυχει και οι αλλοι φυγουν πριν απο σενα μενεις μονος σου στη μεση οπως αυτος στο βιντεο...

2) πριν απο λιγη ωρα στην παραλιακη στο υψος περιπου του οστρια αλλα απο το αλλο ρευυμα...
μελαχρινο, λεπτο και ομορφο ...την λενε ελλη μου ειπε..
την εχει δοκιμασει κανεις ? γιατι εμενα μου φανηκε λιγο ξυνη αν και μουναρος....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
2 πραγματα...

1) οσων αφορα στο παρκαρισμα παραπανω...ετσι συμβαινει εξω απο το καραισκακη ή το σεφ οταν παιζει ο ολυμπιακος...
παρκαρουν ολοι στη μεση, κανουν ουρα και αν τυχει και οι αλλοι φυγουν πριν απο σενα μενεις μονος σου στη μεση οπως αυτος στο βιντεο...

2) πριν απο λιγη ωρα στην παραλιακη στο υψος περιπου του οστρια αλλα απο το αλλο ρευυμα...
μελαχρινο, λεπτο και ομορφο ...την λενε ελλη μου ειπε..
την εχει δοκιμασει κανεις ? γιατι εμενα μου φανηκε λιγο ξυνη αν και μουναρος....
ΕΛΛΗ ???
Καινουριο ονομα στην πιατσα, λες να ειναι και καινουρια η κοπελα ???
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες, πως ειναι η κοαρασιδα ???
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
το μωρο ειναι τουμπανο σου λεω.... πολυ καλο σωμα μακρια ισια μαυρα μαλλια και ομορφη στο προσωπο.
απο αυτες που βλεπεις εξω και σου τρεχουν τα σαλια..
οι τιμες κλασσικες...40 πιπα, 50 γαμησι στο αμαξι και 70 + 15 στο ξενοδοχειο..
ειχα 50 αλλα τετοιο μουνι δεν το χαραμιζω στα καθισματα ειναι για δωματιο..
τις ειπα να ερθει και στο σπιτι μου αλλα δεν ηθελε..
σου λεω ομως πολυ καλο κομματι...θα το τιμησω σιγουρα
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
ολες αυτες που ειναι στη παραλιακη μολις περασει πολυ η ωρα πανε στη σολωνος χαμηλα
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε κανεις δεν εχει γαμησει αυτη την ελλη??
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
καλα ρε κανεις δεν εχει γαμησει αυτη την ελλη??
Ρε, το ονομα πρωτη φορα το ακουσα, απο εσενα !!!
Ουτε πως ειναι η γκομενα δεν ξερω !!!
Εαν ειναι την Τριτη το πρωι, κατα τις 05.30 που θα περασω και την δω, τοτε θα ξερω !!!
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
καθημερινη θα ειναι τοσο αργα ακομα στο δρομο??
δεν ξερω...........
αλλα τσεκαρε και πες μας..
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
το μωρο ειναι τουμπανο σου λεω.... πολυ καλο σωμα μακρια ισια μαυρα μαλλια και ομορφη στο προσωπο.
απο αυτες που βλεπεις εξω και σου τρεχουν τα σαλια..
οι τιμες κλασσικες...40 πιπα, 50 γαμησι στο αμαξι και 70 + 15 στο ξενοδοχειο..
ειχα 50 αλλα τετοιο μουνι δεν το χαραμιζω στα καθισματα ειναι για δωματιο..
τις ειπα να ερθει και στο σπιτι μου αλλα δεν ηθελε..
σου λεω ομως πολυ καλο κομματι...θα το τιμησω σιγουρα
αυτή που ήταν στη σόλωνος παλιά δεν είναι?
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω φιλε...
πρωτη φορα την ειδα εγω..
σολωνος δεν παω ποτε δεν ξερω αν ειναι η ιδια που λες...
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.352
Πόντοι
2.390
καλα ρε κανεις δεν εχει γαμησει αυτη την ελλη??
προχτες την πηρα 70 και ξενοδοχειο ομορφο μωρο μελαχρινο με ουλη απο σκουλικοειδιτη βουλγαρα 19 χρονων μου ειπε δουλευει 1 μηνα καλη στο κρεββατι στα μειον αν και την εβαλα να κανει μπανιο μυριζε....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
καλα ρε κανεις δεν εχει γαμησει αυτη την ελλη??
προχτες την πηρα 70 και ξενοδοχειο ομορφο μωρο μελαχρινο με ουλη απο σκουλικοειδιτη βουλγαρα 19 χρονων μου ειπε δουλευει 1 μηνα καλη στο κρεββατι στα μειον αν και την εβαλα να κανει μπανιο μυριζε....
Μπλιαχ..... :S
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πληροφορία για παίκτες....
Σήμερα κατα τη 1 το μεσημέρι κατέβαινα με το αυτοκίνητο την Ποσειδώνος προς Αθηνα.Στο Καλαμάκι,στο ύψος ενός μαγαζιού που πουλάει έπιπλα.ΑΒΑΞ λέγεται,πετυχαίνω Ελληνίδα,25 χρονη,καστανόξανθη,προκλητικά αλλά όχι "πουτανίστικα" ντυμένη,να κάνει βόλτες σαν να έψαχνε ταξί...
Αυτή δήθεν μιλούσε στο κινητό,εγώ σταμάτησα και πήγα και δήθεν κοιτούσα τη βιτρίνα με τα έπιπλα....Δεν μου έριξε ούτε μία ματιά.Πάω δίπλα της,και μιλώντας στον "αέρα" της λέω καλήμέρα,μου απαντάει και ρωτάω πόσο πάει...
70 και το ξενοδοχείο μέσα η απάντηση.
Για πόση ώρα ,ρωτάω εγώ...
Πείπου μισή ώρα,απαντά,δεν θα τα χαλάσουμε...

Δεν έμεινα,γιατί βιαζόμουν,απλά έκανα το κασκαντεριλίκι,αλλά δεν το ολοκλήρωσα.Ισως την επόμενη φορά,αν την ξαναπετύχω...

Το μωρό ήταν μόνο του,έκοψα κίνηση για αρκετή ώρα,δεν υπήρχε "συνοδεία".Ωραίο σώμα,ξανθό μαλλί,βυζι περίπου στο 2,5,μακριά ωραία πόδια.Ελληνίδα σίγουρα,απο τον τρόπο που μου μίλησε....


Οσοι πιστοί προσέλθετε...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Πληροφορία για παίκτες....
Σήμερα κατα τη 1 το μεσημέρι κατέβαινα με το αυτοκίνητο την Ποσειδώνος προς Αθηνα.Στο Καλαμάκι,στο ύψος ενός μαγαζιού που πουλάει έπιπλα.ΑΒΑΞ λέγεται,πετυχαίνω Ελληνίδα,25 χρονη,καστανόξανθη,προκλητικά αλλά όχι "πουτανίστικα" ντυμένη,να κάνει βόλτες σαν να έψαχνε ταξί...
Αυτή δήθεν μιλούσε στο κινητό,εγώ σταμάτησα και πήγα και δήθεν κοιτούσα τη βιτρίνα με τα έπιπλα....Δεν μου έριξε ούτε μία ματιά.Πάω δίπλα της,και μιλώντας στον "αέρα" της λέω καλήμέρα,μου απαντάει και ρωτάω πόσο πάει...
70 και το ξενοδοχείο μέσα η απάντηση.
Για πόση ώρα ,ρωτάω εγώ...
Πείπου μισή ώρα,απαντά,δεν θα τα χαλάσουμε...


Τωρα που καλοκαιριαζει συνηθιζεται οι γκομενες να δειχνουν κατι παραπανω. Αν ακολουθησουμε την τακτικη του φιλου κινδυνευουμε να εκτεθουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:












Δεν έμεινα,γιατί βιαζόμουν,απλά έκανα το κασκαντεριλίκι,αλλά δεν το ολοκλήρωσα.Ισως την επόμενη φορά,αν την ξαναπετύχω...

Το μωρό ήταν μόνο του,έκοψα κίνηση για αρκετή ώρα,δεν υπήρχε "συνοδεία".Ωραίο σώμα,ξανθό μαλλί,βυζι περίπου στο 2,5,μακριά ωραία πόδια.Ελληνίδα σίγουρα,απο τον τρόπο που μου μίλησε....


Οσοι πιστοί προσέλθετε...
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
πριν καμμια ωρα μαζευανε 2-3 μπροστα απτο σχολειο στο καλαμακι
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
πουτανοπιατσα έχουν κάνει κ 3 αραπάκια στο ύψος του Μοσχάτου.Εγώ τις 2 είδα...1 δν έλεγε καν κ η άλλη κάτι ψιλό έλεγε αλλά ήθελαν 30...που κ 10 να μ έλεγε δν γάμαγα αραπίνα!με ττπ!με λίγο ψηστήρι παίζει και φυσικά Public να ρίξεις στο σχολείο ακριβώς από πίσω :fuck2:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Πληροφορία για παίκτες....
Σήμερα κατα τη 1 το μεσημέρι κατέβαινα με το αυτοκίνητο την Ποσειδώνος προς Αθηνα.Στο Καλαμάκι,στο ύψος ενός μαγαζιού που πουλάει έπιπλα.ΑΒΑΞ λέγεται,πετυχαίνω Ελληνίδα,25 χρονη,καστανόξανθη,προκλητικά αλλά όχι "πουτανίστικα" ντυμένη,να κάνει βόλτες σαν να έψαχνε ταξί...
Αυτή δήθεν μιλούσε στο κινητό,εγώ σταμάτησα και πήγα και δήθεν κοιτούσα τη βιτρίνα με τα έπιπλα....Δεν μου έριξε ούτε μία ματιά.Πάω δίπλα της,και μιλώντας στον "αέρα" της λέω καλήμέρα,μου απαντάει και ρωτάω πόσο πάει...
70 και το ξενοδοχείο μέσα η απάντηση.
Για πόση ώρα ,ρωτάω εγώ...
Πείπου μισή ώρα,απαντά,δεν θα τα χαλάσουμε...

Δεν έμεινα,γιατί βιαζόμουν,απλά έκανα το κασκαντεριλίκι,αλλά δεν το ολοκλήρωσα.Ισως την επόμενη φορά,αν την ξαναπετύχω...

Το μωρό ήταν μόνο του,έκοψα κίνηση για αρκετή ώρα,δεν υπήρχε "συνοδεία".Ωραίο σώμα,ξανθό μαλλί,βυζι περίπου στο 2,5,μακριά ωραία πόδια.Ελληνίδα σίγουρα,απο τον τρόπο που μου μίλησε....


Οσοι πιστοί προσέλθετε...
φιλε μου καλε, αυτη ειναι η κατερινα η μονιμη του σημειου εκει, και δεν ειναι ελληνις...Αλβανις ειναι....και εχει και θεματακι με την καθαριοτητα...κυττα μερικες αναφορες λιγο πιο πισω...για ενημερωση σου μονο....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ευχαριστώ για την πληροφορία....δεν πολυπαρακολουθώ αυτό το thread και δεν είχα διαβάσει σχετικά....
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Ελληνίδα σίγουρα,απο τον τρόπο που μου μίλησε....

Την έχω πατήσει κι εγώ, αλλού. Οι σημερινές αλβανίδες δεν έχουν accent αλβανικό. Προφέρουν ελληνικότατα τους φθόγγους, έχουν πάει σε ελληνικό σχολείο και ίσως να είναι κι εδώ γεννημένες.
Στο σχολείο του γιου μου, υπάρχουν μικρές αλβανίδες μάνες που μόνο από το όνομα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι ελληνίδες. Έχουν ασπαστεί και το Χριστιανισμό αρκετές οικογένειες. Εντάξει υπάρχουν και οι "Βορειοηπειρώτισσες" με ελληνικότατα ονόματα που από τα χαρακτηριστικά φαίνονται γι ααλβανίδες.

Πάντως η εκφορά του λόγου δεν είναι πια το κριτήριο...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα !!!
Στην εργασια μου κυκλοφορει, ενα αλβανιδακι μπουκια και συγχωριο, που οταν περναει απο το γραφειο μου ειμαι ετοιμος, να τον βγαλω εξω και να τον  :bigdick: !!!
Για την προφορα της εχω να πω, οτι μιλαει καλυτερα τα ελληνικα ακομα και απο καποιους ελληνες !!!
Για το ντυσιμο της εχω να πω, οτι ουτε τα μανεκεν δεν ντυνονται ετσι, επεισης μπορω να καταθεσω οτι προερχεται απο φτωχη οικογενεια και οτι οι γονεις της, τωρα τελευταια απεκτησαν ενα περιπτερο καπου στην Κυψελη !!!
Αυτα και ο νοων νοειτω !!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εχει και προίκα δηλαδή (ολοκληρο περίπτερο)

Την προξενεύει η μάνα της ;

Γιατι στις γνωριμίες δεν είμαι καλός, ενω στα προξενιά τα πάω καλύτερα !


-Αντε μπας και προλάβω, γιατι σε βλέπω να το γαμάς οσονούπω ! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom