Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

fantasy938

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και παλι!
Τελικα, χθες το βραδυ κατα τις 02:30, η γνωστη ξανθια εξω απο το Ξενοδοχειο Κρεολη ηταν στη θεση της. Κατα τ'αλλλα εξω απο τον Μαρμαριδη δεν ηταν καμια, αλλα λιγο πιο περα εξω απο τα επιπλα του Κουρτη, ηταν 4-5, και απο μακρια φαινοντουσαν δυνατες.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σωστός ! Έχουν μάθει όλες και ζητάνε για 15 λεπτά ένα ολόκληρο μηνιάτικο !

Φίλε ήμουν κάτοικος της περιοχής. Τώρα μένω Γλυφάδα. Ερώτηση..  Παλιά εκεί στο τρίγωνο που λές και κοντά στο 5ο δημοτικό κάνανε πιάτσα μια ξανθιά τούμπανο με τεράστια βυζιά σαν την Πάμελα εξωτερικά. Απίστευτο μωρό !  και μία άλλη αδύνατη που την είχα πάρει μόνο για πίπα και ήταν σχεδιάστρια μόδας. Ελληνίδες και οι δύο. Αυτά γινόντουσαν πρίν μια 7ετία..
Ακούγεται χαζό αλλά έχει κανείς τηλέφωνα η ξέρει αν πάνε ακόμα ?
έχεις πάρει χαμπάρι πως κάνεις παραθέσεις από πριν από 4 και 3 χρόνια αντίστοιχα, έτσι;;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
θα υπάρξει συνέχεια του θρέντ με τίτλο "παραλιακή 15.00 - 15.45";
 

KWSTAS__30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
το παρκιν ειναι ετσι ακριβως...απομερο.. λιγα στενα πιο πανω. δεν ξερω αν ολες πανε εκει...το βουλγαρακι εκει το κανονισα!  :knockinb:
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Χτες κατα της 21/30 μετα τα επιπλαδικα στο σχολειο μροστα βουλγαρισ ΛΑΜΠΑΔΑ στματαο ποτο τσιμπ>>>> ακαποτα 200ευρος λεει 60τοις λεω και τα καταπ ολα οκ παμε στο γνωστο παρκινκ ΤΡΩΜΕΡΟ πουφ εφαγε και δακτυλο μια χαρα < η μελαχρινη>
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Χτες κατα της 21/30 μετα τα επιπλαδικα στο σχολειο μροστα βουλγαρισ ΛΑΜΠΑΔΑ στματαο ποτο τσιμπ>>>> ακαποτα 200ευρος λεει 60τοις λεω και τα καταπ ολα οκ παμε στο γνωστο παρκινκ ΤΡΩΜΕΡΟ πουφ εφαγε και δακτυλο μια χαρα < η μελαχρινη>
Αν καταλαβε καποιος τι λεει ας το μεταφρασει εδω.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το παρκιν ειναι ετσι ακριβως...απομερο.. λιγα στενα πιο πανω. δεν ξερω αν ολες πανε εκει...το βουλγαρακι εκει το κανονισα!  :knockinb:
έντιτ: αυτό σε κανόνισε, σου πήρε το ρευστό...χαχαχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αν καταλαβε καποιος τι λεει ας το μεταφρασει εδω.....
λέει πως η μελαχροινή του είπε για 200 ευρώ ακάποτα
και εκείνος της είπε 60 και να τα καταπιεί όλα
έγινε λέει το δικό του στο προαναφερθέν πάρκινγκ

μπορώ να έχω το 50ρικό μου για τη μετάφραση αλβανικών;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Παίδες το Σάββατο πρόσεξα για πρώτη φορά μια πιάτσα όπως ερχόμουν από Γλυφάδα λίγο πριν το Frangeliko αν θυμάμαι καλά και ένα απ' τα γκομενάκια ήταν ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ψηλό μελαχροινό, ξέρει κανείς τίποτα;;;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Χθες κατα τις 23.30 με 23.45 περασα απο την παραλιακη και δεν ειδα τιποτα επι της λεωφορου !!!
Εκανα μια βολτα στην παραλληλο απο επανω και στα καθετα στενα, οπου εντοπισα δυο στην παραλληλο, τα οποια ουτε σταματησα να τα ρωτησω, απλα γιατι δεν βλεποντουσαν !!!
Στην καθετο που βγαινει ακριβως στον ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ και πριν βγεις στην παραλιακη, ενα καλοσχηματισμενο ξεκολο, γυρω στο 1.70 - 1.75 ξανθο κοντο μαλλι, το οποιο φορουσε ενα extra καυτο κοκκινο σορτσακι και ηλικια 25 - 30 Τζουλια το ονομα της, θελει για το αυτοκινητο 40 (τσιμπουκι + πηδημα ), ενω στο HOTEL 70 !!!
Δινει και κολαρακι με κατι ακομα,ετσι μου ειπε, δεν ξερω ποσα !!!
Καλη παρουσια την οποια θα δοκιμασω, αφου μου εδωσε και το νουμερο του τηλεφωνου της !!!
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα ρε παιδια συγνωμη για το γραψιμο και εγω γελασα  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Χτες κατα της 21/30 μετα τα επιπλαδικα στο σχολειο μροστα βουλγαρισ ΛΑΜΠΑΔΑ στματαο ποτο τσιμπ>>>> ακαποτα 200ευρος λεει 60τοις λεω και τα καταπ ολα οκ παμε στο γνωστο παρκινκ ΤΡΩΜΕΡΟ πουφ εφαγε και δακτυλο μια χαρα < η μελαχρινη>

καλησπερα....ξερει κανεις φιλος καμια κοπελα απο γραφειο ητε ανεξαρτητη που να κανει τετοια γουστα και να ειναι πολυ τολμηρη..?? ενδιαφερομαι να κλεισω ραντεβου για τωρα...οποιος ξερει ας στηλει πριβε αν θελει να βοηθησει...ευχαριστω.

ΤΥΠΕ Μηπως εισαι ο λιονταρης?  :think: :think: :think:

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Δεν ντρεπεσται βρε αλητες ???
Χωρις καλιαρντα, καρακατσανεικα, αχτεν μπουχτεν και αλλα, πως θα προοδεψετε ???
Εδω προσπαθε,ι να σας μαθει 2-3 γλωσσες ο ανθρωπος και εσεις τον κοροιδευεται ???
Αντε να μου χαθειται ρεμαλιααα !!!!!








:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Στις 02:00 Σάββατο προς Κυριακή κατέφθασα στου Μαρμαρίδη.  Πιο κάτω στο γνωστό μέρος που είναι και ένα μπουρδελοξενοδοχείο μέσα στο στενό στεκότανε μία ξανθιά αδύνατη και ένα άλλο καραξέκωλο με καρέ μαύρο μαλλί  που φορούσε ένα μίνι λευκό όπου μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω μόλις πλησίασα. Σταματώ της κάνω νόημα και αρχίζω  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:. Όνομα: Μαρία από  Βουλγαρία,  19μιση χρόνων  και το παίζει φοιτήτρια οικονομικών στη βουλγαρία. Στην Ελλάδα είναι 6 μήνες. Αν συγκρίνω με τα παραπάνω σχόλια των συναγωνιστών μάλλον μαλακίες μου έλεγε ή τους έλεγε. Έχει σπυράκια στο πρόσωπο, είναι όμορφη με πολύ καλό σφιχτό σώμα και ύψος περί το 1,70.   Στην ερώτηση πόσο πάει το μαλλί μου είπε. 40 για  :pipa2: με προφυλακτικό,  50 Εβραίους για σπρώξιμο/πίπα στο αυτοκίνητο,  100 για ακάποτη  :pipa1: στο αμάξι,  70 το  :knockinb:  σε  γαμηστρώνα  για 15 λεπτά (κατά τα γνωστά, το γαμηστρώνα  τον πληρώνουμε εμείς εξτρά), και για μία ώρα 150 εβραίους. Τη φόρτωσα για το πρόγραμμα των 50 για το βρωμοπάρκινγκ που είναι λίγο πιο πάνω και είναι γεμάτο κωλόχαρτα και καπότες. Καθ΄ όδόν είχε πετάξει τα μπουτάκια της έξω και μου έκανε ιερά εξέταση, πόσο χρονών είμαι, αν είμαι παντρεμένος και έχω παιδιά,  τι δουλειά κάνω, που μένω, και άλλα πολλά, με άλλα λόγια μου έπρηξε τα΄ αρχίδια μέχρι να φτάσουμε. Με το ενδιαφέρον που έδειχνε στο δρόμο έπλασα απατηλή εικόνα γι΄ αυτή. Είναι από τις χειρότερες ξεπέτες που έχω συναντήσει στη μπουρδελοκαριέρα μου. Αμέσως προφυλακτικό, ιλιγγιώδη πίπα. Το γαμίση ήταν κάπως πιο υποφερτό αλλά ήδη μου την είχε σπάσει στα προκαταρκτικά. Σας έπρηξα λίγο αλλά πιστεύω να σας κάλυψα με αυτή την ενημέρωση. Επίσης μου είπε ότι κάνει πιάτσα και στη Σόλωνος.  

 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Στις 02:00 Σάββατο προς Κυριακή κατέφθασα στου Μαρμαρίδη.  Πιο κάτω στο γνωστό μέρος που είναι και ένα μπουρδελοξενοδοχείο μέσα στο στενό στεκότανε μία ξανθιά αδύνατη και ένα άλλο καραξέκωλο με καρέ μαύρο μαλλί  που φορούσε ένα μίνι λευκό όπου μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω μόλις πλησίασα. Σταματώ της κάνω νόημα και αρχίζω  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:. Όνομα: Μαρία από  Βουλγαρία,  19μιση χρόνων  και το παίζει φοιτήτρια οικονομικών στη βουλγαρία. Στην Ελλάδα είναι 6 μήνες. Αν συγκρίνω με τα παραπάνω σχόλια των συναγωνιστών μάλλον μαλακίες μου έλεγε ή τους έλεγε. Έχει σπυράκια στο πρόσωπο, είναι όμορφη με πολύ καλό σφιχτό σώμα και ύψος περί το 1,70.   Στην ερώτηση πόσο πάει το μαλλί μου είπε. 40 για  :pipa2: με προφυλακτικό,  50 Εβραίους για σπρώξιμο/πίπα στο αυτοκίνητο,  100 για ακάποτη  :pipa1: στο αμάξι,  70 το  :knockinb:  σε  γαμηστρώνα  για 15 λεπτά (κατά τα γνωστά, το γαμηστρώνα  τον πληρώνουμε εμείς εξτρά), και για μία ώρα 150 εβραίους. Τη φόρτωσα για το πρόγραμμα των 50 για το βρωμοπάρκινγκ που είναι λίγο πιο πάνω και είναι γεμάτο κωλόχαρτα και καπότες. Καθ΄ όδόν είχε πετάξει τα μπουτάκια της έξω και μου έκανε ιερά εξέταση, πόσο χρονών είμαι, αν είμαι παντρεμένος και έχω παιδιά,  τι δουλειά κάνω, που μένω, και άλλα πολλά, με άλλα λόγια μου έπρηξε τα΄ αρχίδια μέχρι να φτάσουμε. Με το ενδιαφέρον που έδειχνε στο δρόμο έπλασα απατηλή εικόνα γι΄ αυτή. Είναι από τις χειρότερες ξεπέτες που έχω συναντήσει στη μπουρδελοκαριέρα μου. Αμέσως προφυλακτικό, ιλιγγιώδη πίπα. Το γαμίση ήταν κάπως πιο υποφερτό αλλά ήδη μου την είχε σπάσει στα προκαταρκτικά. Σας έπρηξα λίγο αλλά πιστεύω να σας κάλυψα με αυτή την ενημέρωση. Επίσης μου είπε ότι κάνει πιάτσα και στη Σόλωνος.  
  μια χαρά σε βρίσκω... 50 εβραίους βέβαια για αυτοκίνητο είναι οριακή τιμή. Στο λέω γιατί είμαι λάτρης των κοριτσιών επί της παραλιακής κ πρέπει να σου πώ ότι υπάρχει κ με 30!!!! ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ κάντε πρώτα έρευνα αγοράς ρε σεις... δν τρέχει τπτ για κανα γύρω παραπάνω στα στενά. άντε μν σας ζαλίζω κ γω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
  μια χαρά σε βρίσκω... 50 εβραίους βέβαια για αυτοκίνητο είναι οριακή τιμή. Στο λέω γιατί είμαι λάτρης των κοριτσιών επί της παραλιακής κ πρέπει να σου πώ ότι υπάρχει κ με 30!!!! ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ κάντε πρώτα έρευνα αγοράς ρε σεις... δν τρέχει τπτ για κανα γύρω παραπάνω στα στενά. άντε μν σας ζαλίζω κ γω.
Σωστός. Εγώ μόλις την είδα την έμπασα αμέσως στο κάρο γιατί μέ κά...... πολύ και ήθελα να της τα χώσω. Οι τιμές που μου είπε ήταν βέβαια εξωφρενικές και δεν θα  έκανα πάλι την ίδια κίνηση την επόμενη φορά. Ίσως η ίδια σε άλλους παίρνει και λιγότερα. Έτσι είναι αυτές, ανάλογα με τη κίνηση. Πάντως πριν πάρει κάποιος μια από αυτές, θέλει προηγουμένως ψάξιμο και φυσικά για φτηνότερο υλικό. Υπαρχει και ένα αρνητικό σημείο στην όλη φάση, ότι όταν σταματίσεις εκεί για σεφτέ/φόρτωμα/ξεφόρτωμα κλπ, σε καρφώνουν εκατοντάδες περαστικά μάτια, είναι σαν να παρουσιάζεσαι σε εκπομπή στη τηλεόραση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
Και μία πρόταση προς όλους. Επειδή το 90% περίπου των αναφορών σε αυτό το topic αναφέρονται στις κοπέλες που κάνουν πιάτσα στου μαρμαρίδη, καλύτερα θα ήταν να άλλαζε ο τίτλος από "παραλιακή" σε "ΠΙΑΤΣΑ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ επί της παραλιακής"
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
έχεις πάρει χαμπάρι πως κάνεις παραθέσεις από πριν από 4 και 3 χρόνια αντίστοιχα, έτσι;;


Ναι αλλά είμαι καινούργιος γενικά σε φόρουμ, και φανταζόμουν μήπως και το δούν. Είπα μήπως....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom