Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 821K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Οχι εγω με τα πόδια ήμουν δεν είχα αμάξι.Για ξενοδοχείο μου είπε ναι.Τώρα απο πότε έχει να φανεί τι να σου πω φίλε.Δεν την ξέρω και καλά την περιοχή,περιστασιακά κατεβαίνω λόγω δουλειάς.Πάντως αν είναι αυτή θα μπήκε προφανώς απο μικρή στα ''βάσανα'' Να είχε μάθει και λίγο τη γλώσσα καλά θα ήταν.Θα μου πεις αν μιλάει τη γλώσσα του κρεβατιού μας περισσεύει :P Αν την ξαναπετύχω θα δοκιμάσω.Τώρα δεν έβγαινα για 50άρι,λαικό παιδί γαρ
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
44
Πόντοι
0
Τύποι θα δώσω λίγο πληροφορίες με το σταγονόμετρο , με συγχωρείτε γι αυτό , μήπως πιάσουμε κάνα ψάρι . Πριν 3-4 μέρες ,ρεύμα προς Αθήνα , αμέσως μετά το κρεολή έχει το φένιξ ,ένα άλλο ξενοδοχείο . Εκεί στο φανάρι ήταν μια ξανθιά με κότσο . Υπάρχει άλλη μια που είναι ακριβώς στο προηγούμενο φανάρι συνήθως , δεν λέω αυτήν. Την αφήνω να δω κ τα υπόλοιπα κ ξαναπερνάω μετά απο κάνα τέταρτο κ δεν την βλέπω . Ξαναπέρασα κ καμιά ώρα μετά . Παίζει κανείς να χει δει αυτό που αναφέρω ? Είχε τις ενδείξεις ότι κάνει πιάτσα διότι ήταν αρκετά ξέκωλα ντυμένη κ σε άκυρο σημείο για να περιμένει κάτ.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Τύποι θα δώσω λίγο πληροφορίες με το σταγονόμετρο , με συγχωρείτε γι αυτό , μήπως πιάσουμε κάνα ψάρι . Πριν 3-4 μέρες ,ρεύμα προς Αθήνα , αμέσως μετά το κρεολή έχει το φένιξ ,ένα άλλο ξενοδοχείο . Εκεί στο φανάρι ήταν μια ξανθιά με κότσο . Υπάρχει άλλη μια που είναι ακριβώς στο προηγούμενο φανάρι συνήθως , δεν λέω αυτήν. Την αφήνω να δω κ τα υπόλοιπα κ ξαναπερνάω μετά απο κάνα τέταρτο κ δεν την βλέπω . Ξαναπέρασα κ καμιά ώρα μετά . Παίζει κανείς να χει δει αυτό που αναφέρω ? Είχε τις ενδείξεις ότι κάνει πιάτσα διότι ήταν αρκετά ξέκωλα ντυμένη κ σε άκυρο σημείο για να περιμένει κάτ.
Τυπε κοντη;
 

Snadier

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
300
Προχτές που πέρασα από Φλοίσβο δοκίμασα το skinny ξανθό στην είσοδο του Φλοίσβου με πίπα στο αμάξι. Ωραίο κορμάκι και μέτρια πίπα στα 30€
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Προχτές που πέρασα από Φλοίσβο δοκίμασα το skinny ξανθό στην είσοδο του Φλοίσβου με πίπα στο αμάξι. Ωραίο κορμάκι και μέτρια πίπα στα 30€
Εκει εχει 3
Ρευμα προς Γλυφαδα οντως ειναι αυτη που λες αλλα εντελως διεκπαιρεωρικη πιπα γι αυτο τη βρισκεις συνεχεια (δεν εχει καθολου δουλεια κυριως λογω υπηρεσιων
Ενω εχει αλλες 2 σχεδον απεναντι απο το περιπτερο πιο κατω:μια χοντρη ψιλομεγαλη και μια ψηλη με μαλλι βιντεοκασετας
Η ψηλη της βιντεοκασετας κατι λεει
 

Snadier

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
300
Εκει εχει 3
Ρευμα προς Γλυφαδα οντως ειναι αυτη που λες αλλα εντελως διεκπαιρεωρικη πιπα γι αυτο τη βρισκεις συνεχεια (δεν εχει καθολου δουλεια κυριως λογω υπηρεσιων
Ενω εχει αλλες 2 σχεδον απεναντι απο το περιπτερο πιο κατω:μια χοντρη ψιλομεγαλη και μια ψηλη με μαλλι βιντεοκασετας
Η ψηλη της βιντεοκασετας κατι λεει

Δεν το έθεσα σωστά... μάλλον την βιντεοκασέτα πήρα... :)
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
712
Πόντοι
80
τελικα ξερουμε αν παιζει τιποτα το μεσημερι???
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Τύποι θα δώσω λίγο πληροφορίες με το σταγονόμετρο , με συγχωρείτε γι αυτό , μήπως πιάσουμε κάνα ψάρι . Πριν 3-4 μέρες ,ρεύμα προς Αθήνα , αμέσως μετά το κρεολή έχει το φένιξ ,ένα άλλο ξενοδοχείο . Εκεί στο φανάρι ήταν μια ξανθιά με κότσο . Υπάρχει άλλη μια που είναι ακριβώς στο προηγούμενο φανάρι συνήθως , δεν λέω αυτήν. Την αφήνω να δω κ τα υπόλοιπα κ ξαναπερνάω μετά απο κάνα τέταρτο κ δεν την βλέπω . Ξαναπέρασα κ καμιά ώρα μετά . Παίζει κανείς να χει δει αυτό που αναφέρω ? Είχε τις ενδείξεις ότι κάνει πιάτσα διότι ήταν αρκετά ξέκωλα ντυμένη κ σε άκυρο σημείο για να περιμένει κάτ.
Τυπεβτελικα παιζει να εχεις δικαιο
Ειδα σημερα στην απεναντι σταση μια καπως ετσι εκανα μια γυρα να την ξαναδω τιποτα...
Μετα απο καμμια ωρα παλι τιποτα...
Πρεπει ομως να ηταν αυτη ηταν στο σημειο που ειναι και η αλλη στη σταση ρευμα προς Γλυφαδα
Οποιος ξερει ας ενημερωσει
 

Ταθλι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
304
Πόντοι
290
Εκεί στο Ρέα από κάτω ρε παιδιά ,μόλις νυχτώσει, βγενεις ένα περίεργο πράγμα,μεταξύ γυναίκας και γέρου, τι παίζει???
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
44
Πόντοι
0
Το μυστηριο λυθηκε
Ειναι αυτη που ηταν παντα απλα εχει βαψει τα μαλλια ξανθα περιεργα
Τι εννοεις ηταν παντα? Εγω σ αυτο το σημειο δεν ειχα ξαναδει . Εκτος αν αυτη απ το κρεολη πηγε ενα φαναρι παρακατω. Ή η αλλη απ την ΕΚΟ μεταφερθηκε απεναντι. Μιλαω παντα για ρευμα προς αθηνα.
 

antmon

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ενας γερος που καθετε στην σταση και καλα κοιταει την πινακιδα;  :vomit:
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ πέρασμα από παραλιακή όπου είχε αρκετές και στα δύο ρεύματα. Μου κίνησε την περιέργεια μία με ωραία σωματάκι και βυζιά στο ρεύμα προς Αθήνα, δύο στενά πριν την Αμφιθέας. Γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτήν?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Χθες το βράδυ πέρασμα από παραλιακή όπου είχε αρκετές και στα δύο ρεύματα. Μου κίνησε την περιέργεια μία με ωραία σωματάκι και βυζιά στο ρεύμα προς Αθήνα, δύο στενά πριν την Αμφιθέας. Γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτήν?
Προφανως λες στη γωνια στη Γιουρομπανκ
Εχει εμφανσιτει κανα μηνα (αυτη)
Πριν στο σημειο ηταν μαλλον η αδερφη της η οποια ομως εξαφανιστηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom