Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 569K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
και τους χρειαζεται ακομα...
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά εκεί που τις έφαγαν χοντρά ήταν στη Ρωσία.Μόλις ξεκίνησαν τις μαλακίες,οι πορτιέρηδες τους πέταξαν έξω από τα κλαμπ.Αρχισαν να οργιάζουν στους δρόμους και τους περιέλαβε η ρωσική αστυνομία.Οι λίγοι που μπορούσαν να περπατήσουν ή δε βρέθηκαν σε κελί,προσπάθησαν να συνεχίσουν σε ξενοδοχεία και εκεί τους περιέλαβε η ασφάλεια των ξενοδοχείων,κάτι ρωσικά κτήνη.Οι Αγγλοι δεν μπορούσαν να πιστέψουν οτι τους έδερνε ακόμη και το προσωπικό του ξενοδοχείου που πλήρωναν.Ακόμη και παππούδες υπάλληλοι που είχαν να ξυπνήσουν από την εποχή του Στάλιν,θέλαν να κοπανήσουν τους Αγγλους.Εκτοτε ούτε stag parties ούτε τίποτα.Μόνο διαμαρτυρίες από την πρεσβεία.Αλλά είχε ο Πούτιν μια αρχιδοκρέμαση για το πώς θα περάσουν καλά οι Αγγλοι χούλιγκανς τρομερή.
Εννοείται οτι την άλλη μέρα,οι τύποι απελάθησαν κανονικά  προς πάτρια εδάφη.

Σκεφτείτε οτι υπάρχει επιτυχημένο πρόγραμμα διακοπών με τη Ryannair που λέγεται piss Prague.Δηλαδή τους λένε
ανοιχτά να τους πάνε στην Πράγα για να την κατουρήσουνε.Και μετά λένε τι να κάνουμε,είναι μια μειονότητα που δεν έχει σεβασμό.Δηλαδή άμα οργανώσει κανένας από την Ελλάδα ταξίδια με Ελληναράδες να πάνε να πίνουνε στην Αγγλία,να κατουράνε στους δρόμους,να χερωκωλιάζουν όποια γκόμενα βρουν μπροστά τους και να λένε έλα να γαμηθούμε darling και να χύνουν στις μάπες των Αγγλων αστυνομικών,τι θα πει η αγγλική κυβέρνηση?Δε θα το σταματήσει αμέσως?Γιατί λοιπόν αυτοί εκβιάζουν τους Τσέχους και τους Πολωνούς να δέχονται τους αληταράδες και να νομίζει τώρα η Τσέχα και η Πολωνέζα οτι οι Ευρωπαίοι είναι γουρούνια,μεθύστακες,απολίτιστοι που θέλουν μόνο να γαμήσουν?Μια χαρά κοπέλες ήταν με κουλτούρα,ευγένεια,πολιτισμό και τώρα φοβούνται τον τουρίστα,φτύνουν στον κόρφο τους.Τα ίδια έκαναν οι Αγγλοι στο Ταλίνν,τη Ρίγα.Χάλασαν υπέροχες τοποθεσίες και εκπληκτικές κοπέλες μια για πάντα.
 

Επισκέπτης
Russian ρε δυναμη σε ολους τους τομεις.Οχι εκφυλα πουστακια οπως αγγλακια
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Έτσι είναι, το "ξανθόν γέννος" δε μασάει  :grin:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
o φιλος Κman ειναι μεγαλος γνωστης και με σωστες τοποθετησεις.αν και πουστηδες υπαρχουν παντου.και η ελλαδα φουλ στους πουστηδες και η αγγλια και η ρωσια.τωρα παμε στο θεμα μας.για τσεχες στην πραγα  :rockon: βιζιταδικα,μπουρδελα και οτιδηποτε να υπαρχει απο προσφατη επαναλαμβανω ενημερωση.σκεφτομαι για χριστουγενα να παω Πραγα  :rockon:
 

Pig@sos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ είμαι ο νέοπας.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σχετικά με τα αξιοθέατα.
Την άλλη εβδομάδα θα είμαι Πράγα/Βουδαπέστη και θα επανέλθω με τις εντυπώσεις μου από τα κάστρα και τα ποτάμια.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Ώστε έτσι η Πράγα ε...Καλή φάση..... χοχοο
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια τα εχετε ισοπεδοσει ολα....

πρεπει να πας 6 σελιδες πισω για τα παρεις πληροφοριες για την πραγα και για το που θα βρεις μουνι....

ημαρτον γαμο το φιλοτιμο μου γαμω...5 σελιδες μαλακιες :jerking: για το ποιες ειναι καλυτερες(τσεχες-πολωνεζες-κλπ..)ποιος εφαγε ποιος εριξε ξυλο και σε ποιον... :headbang:

και μολις βρεισ κατι σχετικο για το θεμα βλεπεις οτι εχει γραφτει 5-7 μηνες πριν... :headbang: :headbang:

που σημαινει οτι μπορει και να ειναι ατοπο και αχρηστο για εμας που θα παμε τωρα η σε εναν μηνα......

λοιπον αστε τις μαλακιες και δωστε πληροφοριες καλες για ολα...

απο μπαρ-κολομπαρ

εστιατορια

και φυσικα για το που και πως θα βρουμε μουνια...

οποιος εχει παει προσφατα ας ποσταρει να μας ανοιξει τα ματια :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pig@sos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν πήγα, είδα, πήδησα και γύρισα.

Πρώτα πήγα σε ένα καφέ μπαρ, μετά σε μία ντίσκο, έτσι για τη φάση, για να λέω ότι πήγα και σε νορμάλ μέρη (μόνο νορμάλ δεν ήταν).

Πήγα και στο sweet paradise  (slezska 75) την περασμένη Πέμπτη πρωί στη 1.00 και έφυγα τρέχοντας. Μαγαζί υπόγειο, μικρό και βρωμερό, χόρευε μία χοντρή, κυκλοφορούσε μια σακατεμένη μαύρη, μια άλλη αλόγα χασμουριόταν, κάτι βρομεροί τύποι καθόταν και έπιναν, μόνο η μπαργούμαν έλεγε. Δεν αμφισβητώ όσα έγραψαν εδώ οι άλλοι φίλοι, απλά καταθέτω τη δική μου προσωπική άποψη. Ίσως επειδή ήταν αργά είχε μόνο μπάζα.

Γάμισα τελικά από αυτό το σάιτ (αλλά στο τηλ 00420728129444) μια κοπέλα προς 3200 Κορώνες (140 Ευρώ) για μία ώρα, ακριβά μεν (αφού το παραντάις βγήκε φόλα, ήταν και αργά και δεν είχα άλλο χρόνο) αλλά άξιζε με το παραπάνω. Σηκώνει παζάρι στο τηλέφωνο αναλόγως την ώρα και την εποχή. Χαμογελαστή, ορεξάτη, πεντακάθαρη, μύριζε υπέροχα, 19 χρονών κούκλα και τέλειο GFE και έκατσε 1ώρα και 20 λεπτά = ΑΑΑ+

Στην Βουδαπέστη στους δρόμους πολύ απατεωνία (το κόλπο που κάνουν δύο συνήθως γκόμενες είναι να σε πλησιάζουν ρωτώντας αν έχεις χάρτη της πόλης για να δουν αν είσαι ξένος και να σε οδηγήσουν σε μπαρ για να σε μαδήσουν) και στα στριπτηζάδικα προσοχή έχουν μεν ωραίες γκόμενες που δύσκολα θα δεχτούν να φύγουν από το μαγαζί χωρίς πολλά ποτάκια πρώτα, οπότε να λείπει το ρίσκο.
Είχα βρει αυτό το σάιτ (έχει πράγματι αρκετές φρίλανσερ μέσα) είχα σημειώσει μερικά τηλέφωνα και χαρακτηριστικά και έστειλα σμς ρωτώντας να διασταυρώσω και έγραψα ότι αν δεν είναι η συγκεκριμένη να μου το πει από πριν αλλιώς θα τη διώξω. Έκατσε η πρώτη κιόλας, ήταν η ίδια από τη φωτό, ήταν το δικό της τηλ. όχι γραφείου, μου ζήτησε 20000 φιορ. την ώρα συν ταξί (τα διπλάσια από όσα γράφει στο σάιτ, αλλά δέχτηκα να πληρώσω) και έδωσα παραπάνω (100 ευρώ) για 2 φορές και έκατσε και αυτή 20 λεπτά παραπάνω. Τρελλό σεξ, η γκόμενα ήταν κυριολεκτικά άρρωστη νυμφομανής, οπότε επίσης ΑΑΑ+

Περιέργως, ενώ κανονικά 9 στις 10 CG βγαίνουν φόλες (ή άσχημες ή ψυχρές ή σπαστικές ή βαριούνται ή υπέρεπαγγεματίες κλπ) εδώ είχα 2 στις 2 μπίνγκο χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το ίδιο θα περίμενα αν ξαναπήγαινα. Φαίνεται ότι στάθηκα πολύ μα πάρα πολύ τυχερός.

Γενικά πάντως έκανε παντού ψοφόκρυο (από -3 έως -7) και δεν ήταν να κυκλοφορείς έξω. Συμπέρασμα όποιος θέλει, με λίγη προσοχή, ψάχνει στο Ιντερνετ και βρίσκει τα πάντα ήδη από πριν και εάν οι σελίδες είναι μόνο στην τοπική γλώσσα, αυτό είναι καλό σημάδι. Αλλιώς απλά απευθύνεσαι στον ρεσεπσιονίστα και χωρίς ρίσκο με ένα καπέλο στην τιμή κάνεις τη δουλειά σου μια χαρά.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Λοιπόν πήγα, είδα, πήδησα και γύρισα.

Πρώτα πήγα σε ένα καφέ μπαρ, μετά σε μία ντίσκο, έτσι για τη φάση, για να λέω ότι πήγα και σε νορμάλ μέρη (μόνο νορμάλ δεν ήταν).

Πήγα και στο sweet paradise  (slezska 75) την περασμένη Πέμπτη πρωί στη 1.00 και έφυγα τρέχοντας. Μαγαζί υπόγειο, μικρό και βρωμερό, χόρευε μία χοντρή, κυκλοφορούσε μια σακατεμένη μαύρη, μια άλλη αλόγα χασμουριόταν, κάτι βρομεροί τύποι καθόταν και έπιναν, μόνο η μπαργούμαν έλεγε. Δεν αμφισβητώ όσα έγραψαν εδώ οι άλλοι φίλοι, απλά καταθέτω τη δική μου προσωπική άποψη. Ίσως επειδή ήταν αργά είχε μόνο μπάζα.
thanx για τις πληροφοριες, ειχα καποιες αμφιβολιες για το sweet paradise αλλα το post σου ητο διαφωτιστικο. στα κλαμπ γινεται παιχνιδι για one night stand? κατα τα λοιπα συμφωνω με τον olisadebe17...


 

Pig@sos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
στα κλαμπ γινεται παιχνιδι για one night stand?

Παντού γίνεται αλλά χωρίς εγγυήσεις. Εξαρτάται από τον πελάτη, τις κοπέλες, τον ιδιοκτήτη, την ώρα, το πόσο δουλειά έχουν. Αν έχουν αναδουλειές και πληρώσεις και το μαγαζί για την αποδέσμευση της κοπέλας γίνεται. Στην Ρουμανία στο Σίμπιου, στα 4 στριπτηζάδικα που πήγα, αν και όλα άδεια, τα τρία είπαν όχι, στο τέταρτο διάλεξα αυτή που ήθελα, τη ρώτησαν αν ήθελε και αυτή, πλήρωσα αντίτιμο για δυο τρία ποτά που θα έπινε αν καθόμουν στο μαγαζί και έκανα συμφωνία μαζί της για ολόκληρη τη νύχτα.

Καλό επιτυχημένο "κόλπο" είναι να λέω ότι είμαι πολύ κουρασμένος από το ταξίδι και πρέπει την επόμενη μέρα να ξυπνήσω νωρίς και δεν έχω το χρόνο και τις δυνάμεις να κάτσω στο κλαμπ ούτε πίνω αλκοόλ λόγω οδήγησης, οπότε θέλω μια κοπέλα στα γρήγορα και πληρώνω τα ποτά που θα έπινα.
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνώ με τα λεχθέντα για το sweet paradise. 'Ημουν πολύ πρόσφατα, Σάββατο βράδι (7.30-9.00), και γινόταν του μουνιού το πανηγύρι εκεί μέσα, δεν ήξερες ποια να διαλέξεις...
Επιπλέον, έχει μακράν το καλύτερο value for money. Αν πετύχεις στο happy hour, γαμάς μία ώρα για 71 ευρώ μόλις...
Μέχρι και οι ντόποιοι το συνιστούν μαζί με την Holesovice, αλλά εκεί δεν έχω πάει ακόμη και δεν ξέρω τι παίζει. Επιφυλάσσομαι για την άνοιξη...
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Bρέθηκα στην Πράγα τα Χριστούγεννα.
Ήταν γεμάτη έλληνες, πιο πολλά ελληνικά άκουγες στην Πράγα παρά στην Ομόνοια!!!
Επειδή συνοδευόμουν ξέκλεψα λίγη ώρα γαι το γνωστό μας σπορ...
Πήγα στο Κ5 club () αλλά απογοήτευση. Ήταν κλειστό και καπάκι ένας τυπάς άνοιξε μία διπλανή πόρτα και μου είπε ότι είναι κλιειστό λόγω γιορτών. Μου πρότεινε 4 γκόμενες που είχε στην καβάτζα και έβλεπαν τηλεόραση αλλά μου φάνηκε πολύ ξενέρωτο και έφυγα.
Θυμήθηκα ένα privat που είχα διαβάσει στο net και είχα το τηλέφωνό του.Τους πήρα τηλ.και ήταν εκεί κοντά. Το μαγαζί ήταν το beboss () και είχε δύο κοπέλλες την Katka και την Τερεζα (που είχε πελάτη). Έτσι πήρα την Κατκa (20 y.o) για μισή ώρα που περιλάμβανε μασαζ(κανονικό), πίπα μμε σκούφο και fucking. Συνολικά 75€. Ικανοποιητικά αλλά όχι και πολύ φτηνά.
Το συμπέρασμα είναι ότι πρέπει να έχεις χρόνο (εγώ δεν είχα), να αποφεύγεις τις αργίες και να πηγαίνεις διαβασμένος (κάτι είχα κάνει)


 

priapikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,οι πληροφορίες που εχω να σας δώσω,είναι εντελώς υποκειμενικές.Απο ότι βλεπω,υπαρχουν πολλες αποψεις για τα ιδια μαγαζια.Αυτο μπορει να συμβαινει ειτε γιατι τα γουστα των ανθρωπων διαφερουν,ειτε γιατι τι μια μερα το μαγαζί εχει πολλα μουνια,ενω την αλλη εχεί λιγα και χάλια.Παρολα αυτα,στο sweet paradise που πηγα,τα πραγματα δεν ηταν ετσι οπως τα αναφερει ενασ φιλος παραπανω.Είχε τουλαχιστον 20 γκομενακια,εεπανω του μετριου αλλα όχι τις θεογκομενες (όχι ασχημα πάντως,έπερνες οποια ηθελες και..εκανες τη δουλεια σου.Το μαγαζί ομως που επαθα πλακα,ήταν το Darling.τουλαχιστον 40 γκομενες,το 60-70% ΜΟΥΝΡΕΣ,και μπορουσες να κανεις οτι ηθελες στα δωματια που είναι επανω απο το club.Φυσικα οι τιμες ήταν αρκετα παραπάνω στο darling απο το sweet paradise,αλλα....ότι δίνεις παίρνεις.σκάναρα και σας ανεβαζω τους τιμοκαταλόγους που πήρα απο τα τραπέζια.Στον κατάλογο του Darling,στα αριστερα είναι οι τιμές για τα ποτα,και δεξια οι τιμες για τα γουστα!Στο δεηί τμήμα,το privan show 20 είναι μονο πίπα,ενώ τα Autoerotic Show 30,60 και 75,είναι σεξ για 30,60 και 75 λεπτα αντοίστιχα.Στο δε κατάλογο τοy sweetparadise,όπως βλέπετε έχει 20-25% εκπτωση στις αναγραφόμενες τιμές,αν πας απο τις 12 το μεσημερι μέχρι τις 8 το βραδυ.ελοίζω να σας βοήθησα.Σχετικά με τις τιμές,για να κάνετε τις τσέχικεσ κορόνες σε ευρώ,διαιρέστε τις κορόνες με το 26.Δηλαδή,στο Darling το μισάωρο σεξ (Autoerotic show 30) στοιχίζει
3500 κορόνες,δηλαδή 3500:26=135 ευρώ.Ισως σασ ακουγετε πανάκριβο...αλλα πιστέψτε με...τα αξίζει τα χρήματα του.Εξάλλου....είναι ακριβη μια Ferari?Ναι είναι..αλλα....δεν σας είπε κανένας να την αγοράσετε.Ποιος δεν θα ήθελε να νοικίασει μια για μια ώρα?!!.....
 

Συνημμένα

  • Sweet Paradise.jpg
    Sweet Paradise.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • darling.jpg
    darling.jpg
    65,6 KB · Εμφανίσεις: 23

Επισκέπτης
Nice info man, αλλα ειχα την εντυπωση οτι η Τσεχια ηταν απο τους πιο φτηνους σεξοπροορισμους για οσους γουσταρουν Ανατολικο μπλοκ.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Καλη χρονια σε ολους.Φιλε Whitey,η Τσεχια δεν ειναι καθολου φθηνος προορισμος...αντιθετα μαλιστα ειναι πλεον απο τους πιο ακριβους,απλα εχεις την δυνατοτητα των πολλων επιλογων,υπαρχει πολυ πραμα να ψαξεις,απλα θελει να εισαι διαβασμενος,υπαρχουν privats,sex clubs,cg,και οτι αλλο τραβαει η ψυχη σου σε μεγαλη αφθονια,σιγουρα θα βρεις αυτο που θελεις και στα λεφτα που θελεις,οχι πολυ φθηνα ομως.....εξαλλου υπαρχει παντα το ενδεχομενο (αρκετα μεγαλο θα ελεγα) να πετυχεις αρκετες στιγμες γεματες σεξ με πολλες τσεχες,οχι επαγγελματιες...ψαξιμο και παιχνιδι θελει μονο...
 

Επισκέπτης
Καλη χρονια σε ολους.Φιλε Whitey,η Τσεχια δεν ειναι καθολου φθηνος προορισμος...αντιθετα μαλιστα ειναι πλεον απο τους πιο ακριβους,απλα εχεις την δυνατοτητα των πολλων επιλογων,υπαρχει πολυ πραμα να ψαξεις,απλα θελει να εισαι διαβασμενος,υπαρχουν privats,sex clubs,cg,και οτι αλλο τραβαει η ψυχη σου σε μεγαλη αφθονια,σιγουρα θα βρεις αυτο που θελεις και στα λεφτα που θελεις,οχι πολυ φθηνα ομως.....εξαλλου υπαρχει παντα το ενδεχομενο (αρκετα μεγαλο θα ελεγα) να πετυχεις αρκετες στιγμες γεματες σεξ με πολλες τσεχες,οχι επαγγελματιες...ψαξιμο και παιχνιδι θελει μονο...

Σωστα οι Τσεχες ειναι απο τις πιο παρτολες.
Εχεις να προτεινεις ομως καποιο κρατος του Ανατ μπλοκ που να εχει πραγματικα εξευτελιστικες τιμες οπως πχ Ταυλανδη?
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Δεν εχω επισκευθει αλλο μερος απο ΑΝ.μπλοκ,αλλα απο οσο γνωριζω οχι δεν υπαρχει καποιο με τιμες Ταυλανδης...αλλα μπορει να κανω και λαθος...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Σωστα οι Τσεχες ειναι απο τις πιο παρτολες.
Εχεις να προτεινεις ομως καποιο κρατος του Ανατ μπλοκ που να εχει πραγματικα εξευτελιστικες τιμες οπως πχ Ταυλανδη?

η ταυλανδη ειναι πραγματικα εκτος συναγωνισμου και σε τιμες και σε ποιοτητα υπηρεσιων απο τις κοπελλες και σε πολλα πολλα αλλα..
ενδιαφερων προορισμος μου φανηκε η κριμαια, στην ουκρανια. για ριξτε μια ματια στο παρακατω λινκ, γραφουν πολυ εμπειροι συναγωνιστες με πολλες βιζες στα διαβατηρια τους..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom