Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 569K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Το πρώτο λινκ Νέαρχε όλα τα λεφτά, φαντάζομαι οτι έχεις δοκιμάσει απο εκει...έμεινες ευχαριστημένος? Πολιτισμός πραγματικά..





 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ειχε κατι πιτογυρα απο Τουρκους με κεμπαπ που ηταν πολυ ωραια.Απλα η πιτα τους ηταν λιγο μαλακια.Κοβανε και ενα κομματακι απο την πιτα και το βαζανε καπελο στο γυρο.

Εγώ μία φορά καθώς κατέβαινα με τα πόδια τον δρόμο που είναι το Κ5 κατά τις 10 το βράδυ, είδα στην πλατεία που έχει εκεί κοντά να γίνεται μία γιορτή, Σεπτέμβρης ήταν. Είχε πολύ κόσμο και πολλές παράγκες που πουλούσαν διάφορα φαγώσιμα και γλυκίσματα. Πήγα στους πάγκους που πουλούσαν ψητά κρέατα διαφόρων ειδών. Ήταν πολύ νόστιμα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το πρώτο λινκ Νέαρχε όλα τα λεφτά, φαντάζομαι οτι έχεις δοκιμάσει απο εκει...έμεινες ευχαριστημένος? Πολιτισμός πραγματικά..

Ναι, έχω δοκιμάσει.

Δεν ήρθε η κοπέλα της φωτογραφίας.
Ήρθε μία που της έμοιαζε και ήταν εξίσου όμορφη για να μην πω πιο όμορφη.

Οι φωτογραφίες είναι ίδεις σε αυτά τα σάιτ εδώ και χρόνια.
Τα κορίτσια που έχουνε δεν είναι αυτά που βλέπεις.
Καταλαβαίνουν όμως τι είδους κοπέλα ψάχνεις και σου στέλνουν την ανάλογη.
Αν ζητήσεις μία που στις φωτογραφίες είναι ξανθιά με μικρό στήθος, θα σου φέρουν μία ξανθούλα με μικρό στήθος. Αν ζητήσεις μία μελαχρινή με βυζάρες, θα σου στείλουν αυτό που θες. Έτσι λειτουργούν.

Εγώ πολύ καλά πέρασα με αυτή που ήρθε. Ήταν ακριβώς όπως την ήθελα.
Και μάλιστα, έκανε OWO και CIF χωρίς να ζητήσει έξτρα λεφτά. Η κοπέλα αποφασίζει, αυτά που σου λέει ο κατάλογος δεν ισχύουν.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Η πραγα ειναι στην καρδια μου γιατι εκει γαμησα την κοπελα που ονειρευομουν, ετσι ακριβως οπως την ηθελα, ακομη και το σχημα της κοτσιδουλας ηταν τελειο..ανετα την παντρευομουν μετα το γαμησι..και τι ευκολια..την βλεπεις , σ'αρεσει, την γαμας και φθηνα..πραγματικα παραδεισος..το καλοκαιρι θα ξαναπαω!! :rockon:
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Μαλιστα,

Αν οι εμπειρότεροι έχουν μείνει ευχαριστημένοι δέν εχω λόγο να μήν δοκιμάσω όταν θα έρθει η ώρα φαντάζομαι..


Ναι, έχω δοκιμάσει.

Δεν ήρθε η κοπέλα της φωτογραφίας.
Ήρθε μία που της έμοιαζε και ήταν εξίσου όμορφη για να μην πω πιο όμορφη.

Οι φωτογραφίες είναι ίδεις σε αυτά τα σάιτ εδώ και χρόνια.
Τα κορίτσια που έχουνε δεν είναι αυτά που βλέπεις.
Καταλαβαίνουν όμως τι είδους κοπέλα ψάχνεις και σου στέλνουν την ανάλογη.
Αν ζητήσεις μία που στις φωτογραφίες είναι ξανθιά με μικρό στήθος, θα σου φέρουν μία ξανθούλα με μικρό στήθος. Αν ζητήσεις μία μελαχρινή με βυζάρες, θα σου στείλουν αυτό που θες. Έτσι λειτουργούν.

Εγώ πολύ καλά πέρασα με αυτή που ήρθε. Ήταν ακριβώς όπως την ήθελα.
Και μάλιστα, έκανε OWO και CIF χωρίς να ζητήσει έξτρα λεφτά. Η κοπέλα αποφασίζει, αυτά που σου λέει ο κατάλογος δεν ισχύουν.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ΧΑΧΑΧΑ κοίτα πως κοιτάει ο άλλος αριστερά με τα σουβλάκια!! Πρέπει να είναι Ελληνάρας..

ειχε αρκετους ελληναρες..
μονο που χαλαστηκα οταν ακουσα ελλεεινιδες στην γεφυρα του καρολου...
εκει πανω στην καβλα μου με τις μουναρες, βλεπω απο μακρια τρεις σαβουρες..λεω εχε γουστο..
οταν πλησιασαμε ακουσαμε να μιλανε ελληνικα και να γκρινιαζουν για το που θα πανε μετα!!!
εκει μου βγηκε η αναρχη κραυγη..ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!!ΕΞΩ ΣΑΒΟΥΡΕΣ!! θυμασαι υπουργε πως μας κοιταζανε μετα τα μπαζα..??
αλλα πραγματικα χαλαστηκα εκεινη τη στιγμη..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
DIKY ναι τις θυμαμαι τις σαβουρες στη γεφυρα του Καρολου και την αναρθρη κραυγη σου μεσα στο κοσμο  ..... αλλα αλλου ηταν που μας κοιταζανε κατι αλλες Ελληνιδες που τους τα ειχες χωσει !!!!!

Εξω απο ενα κωλομπαρο διπλα σε μια ταβερνα που σερβιρανε φαγητο μαζι με το ματι της κουζινας .... θυμασαι χαχαχαχαχα !!!!!
Εκει ηταν το καλυτερο.Ακομα θα μας θυμουνται αυτες οι Ελληνιδες χαχαχαχαχα
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




ειχε αρκετους ελληναρες..
μονο που χαλαστηκα οταν ακουσα ελλεεινιδες στην γεφυρα του καρολου...
εκει πανω στην καβλα μου με τις μουναρες, βλεπω απο μακρια τρεις σαβουρες..λεω εχε γουστο..
οταν πλησιασαμε ακουσαμε να μιλανε ελληνικα και να γκρινιαζουν για το που θα πανε μετα!!!
εκει μου βγηκε η αναρχη κραυγη..ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!!ΕΞΩ ΣΑΒΟΥΡΕΣ!! θυμασαι υπουργε πως μας κοιταζανε μετα τα μπαζα..??
αλλα πραγματικα χαλαστηκα εκεινη τη στιγμη..
 

sjohn

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, Δευτερα 19/01 φευγω για Πραγα για ελεγχο του Παραδεισου, παιζει καμια τελευταια πληροφορια



 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε Lucent61 ποιο ξενοδοχείο προτείνεις για διαμονή? Με ενδιαφέρει να είναι στο κέντρο και καλό

thanks!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Φίλε Lucent61 ποιο ξενοδοχείο προτείνεις για διαμονή? Με ενδιαφέρει να είναι στο κέντρο και καλό

thanks!

Εξαρταται απο ποσα θελης να ξοδεψης. Συνιστω το Ventana, Hilton(Old Town), Intercontinental, Mariotte, Four Seasons, και σαν πιο φτηνο το Clarion Praha
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom