Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
10000 ευρώ είναι πολλά αλλά και πάλι αξίζει.
Αποδεικνύεται η θεωρία του ενιαίου σλαβικού χώρου,από τη στιγμή που βρίσκεσαι σε σλαβική χώρα ο πότσος πυραυλοποιείται.

Εδώ το ποστ του Β.Π. 3 μήνες πριν όταν απειλούσε να κρεμάσει καπότες για χάρη Ελληνίδας.

Αμάν ρε σεις,λες και με βρήκε κανά κακό κάνετε(ή μήπως με βρήκε :rolleyes: :grin: )


Έχω κέφια τύποι μου.
Δυο ενδεχόμενα υπάρχουν.
Ή έχω πεσει σε πολύ καλή περίπτωση ή σε πολύ καλη ηθοποιό.

Καλά μου τα είπε και στο τραπεζι,ούτε shit tests,όλα χαλλλλλαρά και χαμογελαστά..

Μετά το φαγητό παίχτηκε βόλτα πλάι στον ποταμό Ίσαρ και ήπιο φάσωμα.
Σήμερα το βράδυ θα παίξει σεξ,όπως υπονοήθηκε σε άπταιστα ελληνικά :grin:

Παντα με τρελαινε η αναμονη της ημερας που ξερω ότι θα μου κάτσει μια γκομενα με την οποία βγαίνω.

Αν και στο σεξ πανε τα πραγματα οπως στο social :grin:
κηρύσσω προσωρινα:
-κρέμασμα καπότας
-απαγορευση διέλευσης των ανατολικών συνόρων της Γερμανίας :grin:
-αποχή απο το bou για να μην βλεπω τις Σλαβες που Postάρει ο αρχηγός και πάρω το αυτοκίνητο κανένα βράδυ καρφί για Πράγα.

Ας δώσουμε στην πατριώτισσα χώρο,χρόνο και αποκλειστικότητα,να δούμε τι αξίζει..

Και εδώ η δική μου απάντηση πρόβλεψη τότε.

Δε νομίζω. να τα καταφέρεις.Η αποσλαβοποιηση είναι πολύ δύσκολη.Εγω είμαι 20 χρόνια εθισμένος στο σλαβικο μουνι και έχω παράτησει τις προσπάθειες απεξαρτησης.
Αργά ή γρήγορα θα επιστρέψεις στα σλαβικα μουνολιβαδα για νέους πουτσους.

Ετσι και εθιστείς στα σλαβικά μουνολίβαδα δεν υπάρχει πρακτικά τρόπος επιστροφής,ακόμα και 1000 Ελληνίδες να σου κουνάνε τον κώλο τους.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Στο Tinder έχουν στείλει ακόμη και τουρίστριες Αγγλίδες και Αμερικάνες.


θελουμε σκρινσοτ το τιντερ και τις συνομιλιες, ιδιεταιρως με τις μη τσεχες η γραμματεας δε νομιζω να ντραπει να στα στειλει! αναμενουμε πιο ντουροι απο ποτε!!
 

sam(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας !
Το Τρενσιν λεει τιποτα ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Οντως  αρχηγέ,τα σλαβικα ροζ μουνακια δυσκολα να τα παρατησω  :bigdick:

Στο post που παρεθεσες δε φταιω εγω..

Εδώ το ποστ του Β.Π. 3 μήνες πριν όταν απειλούσε να κρεμάσει καπότες για χάρη Ελληνίδας.
Και εδώ η δική μου απάντηση πρόβλεψη τότε.
Ετσι και εθιστείς στα σλαβικά μουνολίβαδα δεν υπάρχει πρακτικά τρόπος επιστροφής,ακόμα και 1000 Ελληνίδες να σου κουνάνε τον κώλο τους.

Εγω ειχα ολη την καλη διαθεση,αλλά η συγκεκριμενη ελληνιδα που δεν θα επρεπε να εχει κανενα μα κανενα κομπλεξ,γιατι ηταν πολυ δυνατη σε ολους τους τομεις,δεν αντεξε και κλαταρε.Εβλεπε τις μουναρες Σλαβες(οι μισες call girl) στο fb μου να μου ευχονται για τα γενεθλια μου και κομπλαρε,εκλαιγε μονη της,χωρις να εχω κανει ΤΙΠΟΤΑ.

10000 ευρώ είναι πολλά αλλά και πάλι αξίζει.

Τα 10.000 ευρω για αυτο που κανω ειναι...ΛΙΓΑ.
Εχω καταληξει στο κρεβατι ηδη με  δυο ντουζινες ΑΔΟΥΛΕΥΤΑ πιτσιρικια εμφανισης ΜΟΝΟ 7+ και υπολογιζω οτι αν συνεχισω ετσι μεχρι την παραμονη της πρωτοχρονιας,μαλλον θα ξεπερασω και τα 10.000€

3 παρθενες ηδη και ακαπωτο σεξ με 18-22 ετων πιτσιρικια εκτος χωρου;
Πολλα λεφτα τα 10.000€;Ουτε καν..
Το ολο εγχειρημα δεν αποτιμαται σε λεφτα.
Εισαι βρυκολακας που ρουφας νιάτα,βυζγια που κοιτανε τον ουρανο,μετεφηβικη αθωότητα,αδουλευτα μουνοκωλοτρυπιδια,σπας παρθενικους υμενες.
Η φαση ειναι υπερβατικη,εδινα και το ενα μου νεφρο αν χρειαζοταν :rockon:

Καλησπέρα σας !
Το Τρενσιν λεει τιποτα ;

Τρενσιν Σλοβακία δεν ειναι;Εχω δει πινακιδα στα συνορα.Δεν εχω παει..

θελουμε σκρινσοτ το τιντερ και τις συνομιλιες, ιδιεταιρως με τις μη τσεχες η γραμματεας δε νομιζω να ντραπει να στα στειλει! αναμενουμε πιο ντουροι απο ποτε!!

Το call girl θα το ξαναδω την Τεταρτη.
Οι "αθεες" :rolleyes: Τσεχες γιορταζουν παραδοσιακα με τις οικογενειες τους.
Νορμαλ πραγματα ρωτανε οι μη Τσεχες..Αν ειμαστε agency,αν ειμαι φωτογραφος,αν γυρναμε τσοντες,αν υπαρχει το συμφωνητικο στα αγγλικα.Άλλες γραφουν και δεν ξαναγραφουν.

Οταν με το καλο τελειωσουμε θα γραψω αναλυτικο κοστος και καποια τρικς που μου εμαθαν τυποι που γαμουσαν εχοντας επ'ώμου 3,5 κιλα βιντεοκαμερα VHS :rockon:







 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Το μηνυμα αυτο απευθυνεται κυρίως σε συγκεκριμενο παρεακι που ειναι τωρα Πραγα και που την προηγουμενη φορα αν και βρηκε ολες τις σεξοκαβαντζες που τους εστειλα δε βρηκε το καβαντζο εστιατοριο του αεροδρομιου. :headbang:

Λοιπον,οι εντος σεγκεν αναχωρουμε απο το Terminal 2.

Περπαταμε εντος αεροδρομιου προς το Terminal 1 και βλεπουμε αυτη τη σκαλα

rxtgBwt.jpg


Την ανεβαινουμε και στα δεξια βλεπουμε

9B1htve.jpg


Και μπαινουμε στο καβαντζοεστιατοριο των πιλοτων,αεροσυνοδων,κ.λ.π.

YzUE0c7.jpg


που εχει γαματο φθηνο μαγειρευτο φαγητο.

NsUHP3U.jpg

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Βαλκάνιε αν έχεις τέτοια προστασία που έχει ο τσεχ στριτ αν θυμάμαι καλά το σαιτ, προχώρα. Μετα θα κάνεις σάιτ και θα ανεβάσεις το πορνουλικό ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε αν έχεις τέτοια προστασία που έχει ο τσεχ στριτ αν θυμάμαι καλά το σαιτ, προχώρα. Μετα θα κάνεις σάιτ και θα ανεβάσεις το πορνουλικό ;

Στην Τσεχία δεν χρειάζεσαι προστασία.
Άμα το έκανα στην Ελλάδα το όλο εγχείρημα όλο και κανάς χαλβάς ειδικό φρουρός ή άλλος τρόμπας θα μου χτυπούσε το κουδούνι.
Ρωσία και Ουκρανία θα έρχονταν από τη δεύτερη μέρα οι μπλιάτ να με ψειρίσουν.

Ο τσεχ στριτ=Robert Rosenberg που λες,μιλημένες πουτάνες ήταν αυτές που ψάρευε στο δρομο.
Οι άλλοι του CzechAv,πέρα από πουτάνες κάνουν και πραγματικό casting.
Κάνουν scouting,αλλά τους πλησιάζουν και κοπέλες από μόνες τους.

Δεν ανεβάζω πορνουλικό,έχω υπογράψει και ρήτρα.
Το casting ήταν το όχημα για να εκπληρώσω το στόχο μου που δεν ηταν άλλος από amateur πιπινογαμήσια.
Το υλικό θα αρχειοθετηθει μονάχα για ιδιωτικη χρήση.
Απλά θα μου πάρει χρόνο,μιας και κάθε συνάντηση 90 λεπτών την έχω από τουλάχιστον 10 διαφορετικες κάμερες :S
Από τις 4Κ μέχρι τα μπιχλιμπίδια που postαρα στην προηγούμενη σελίδα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν υπογράφουν release form οι κοπέλες?  :think:

Υ.Γ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ LOS ANGELES , ΒΑΛΚΑΝΙΕ  :hi:

Xρόνια πολλά φίλε Yorkie  :hi:

Δώσε πόνο στο Los Angeles  :fuck1: :rockon:

Yπογράφουν ένα 6σέλιδο συμφωνητικό,που περιλαμβάνει και release form.
Περιλαμβάνει όμως και ότι είναι ενήλικες,ήρθαν στο χώρο μας με τη θέλησή τους,έχουμε την ενυπόγραφη συναίνεσή τους για μια σειρά πραγμάτων,ότι η "δραστηριότητα" είναι αμειγώς καλλιτεχνική και χωρίς αμοιβή,κ.λ.π.

Τώρα πόσες του δίνουν πραγματική βάση και το διαβάζουν;
Λίγες μέχρι τώρα..

Επίσης θα διαχώριζα τις κοπέλες μέχρι τώρα σε δύο κατηγορίες:
-Σε μια μειοψηφία από καπάτσες που ξερουν για τι ήρθαν και τι κάνουν,δεν έχουν άγχος και βλέπουν διαδικασία σαν μια νεανική τρέλα που περιλαμβάνει καλό χαρτζηλίκι.Πέρα από Τσέχες,τέτοιες περσόνες ήταν Ρωσίδια,Ουκρανες και μια Πολωνέζα.
-Στις υπόλοιπες που είτε δεν είχαν το κατάλληλο οικογενειακό background,είτε είναι από χωριό/μικρη πόλη με ελάχιστες παραστασεις,είτε "έμειναν πίσω" για κάποιους λόγους.Έχουν μηδενική γενική παιδεία,καθόλου εμπειρία και είναι γενικά αθώες.Τσέχες,Σλοβάκες κυρίως.

Π.χ.
-You,where?
-I am from Greece.
-Greece?Don't know.Where?
-It's the country near Italy,the one with the islands.
-A,you Italy.I know.

Oπότε αυτή θα έχει να λέει ότι την παρθενιά της,της την πήρε Ιταλός από την Ιταλική πόλη γκρις :rolleyes: μέχρι κάποτε να της εξηγήσει κάποιος ότι η Ελλάδα είναι χώρα.

Επισης άλλος στη θέση μου θα είχε εκμεταλλευτεί στο έπακρο την άγνοια και αφέλειά τους,αλλά τους συμπεριφέρομαι όσο καλύτερα γίνεται.
Βοηθάει και η παρουσία του call girl,που τις κάνει να νιωθουν ασφαλείς.
Είμαστε και σχεδόν στην καρδιά του κέντρου,μια χαρά.

Έχουμε ρίξει όμως και πόρτα σε κοπέλα με περίεργο background story,κοπέλα που "κάτι δεν πήγαινε καλά" με την πάρτη της,κοπέλα που είχε θέματα εξάρτησης πέραν του μπάφου..

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Και κάτι χρηστικό...

Προσωπικά όταν παίρνω βρώμικο από τα stand της κεντρικης πλατειας,δεν μπορώ να φάω έχοντας τριγύρω μου τύπους που περνάνε στριμωχτά με το τσιγάρο στο χέρι,παιδάκια,καροτσάκια,πορτοφολάδες,κ.λ.π.

Πίσω από το ρολόι στην κάτω μεριά της πλατείας,είναι αυτά τα σπιτάκια.

fpmYERl.jpg


Πίσω από αυτά τα σπιτάκια,έχει μια μικρή πλατεια με παγκάκια,που επειδή δεν φαίνεται με τόσα σπιτάκια,δεν την βρισκουν οι τουρίστες.Πηγαίνετε εκεί 2 λεπτά και φάτε με την ησυχια σας.

Επισης με τόσα μπαχάρια και μουστάρδες παίζει δίψα.Για να μην πληρωσετε το νερό κανά 3ευρω στα περίπτερα του κέντρου,παίζει αυτό το νεράκι 250ml που χωράει σε κάθε τσέπη
και μας ξεδιψάει λίγο μέχρι να πάμε εκεί που πρέπει.

dPCT79L.jpg


Dobra Voda,στο Billa ή στο Albert θα τα βρειτε.

Προς το αεροδρόμιο με 32κορώνες=1,25 ευρώ,πηγαίνουμε μέσω πράσινης ή κίτρινης γραμμης και μετεπιβίβαση στα λεωφορεία για αεροδρόμιο.

rjJqHha.jpg


Διάρκεια συνολικης διαδρομής από το κέντρο,το πολύ 45 λεπτά σε ώρα αιχμης.



 

AlexKidd

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2016
Μηνύματα
32
Like
60
Πόντοι
0
Μπράβο ρε Πιερ, το είπες και το έκανες απ'ότι βλέπω, πέρα από το κόστος θέλει και τρελό mental commitment. Σου έστειλα pm.
 

planeta

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Τσεχία όντως έχει πολλά τέτοια 20χρονα 7άρια,το θέμα είναι όμως ποιος τα σπρώχνει και μάλιστα με 30ευρω/ώρα.
Η απάντηση είναι ένας κλειστός κύκλος Τσέχων,που άμα καταφερεις και ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ στο κύκλο τους,βλέπεις μια αλλη Πράγα στην οποία ο πορνοτουριστας όχι απλά δεν έχει πρόσβαση,αλλά αγνοεί την ύπαρξή της.

Οπότε από το "έχει πολλές τέτοιες",μέχρι το "γάμησα μια τέτοια",υπάρχει πολύς δρόμος..

Απλά Τσεχία έχει πολλές τέτοιες.Οι γκόμενες είναι 5-10  πόντους ψηλότερες από Ουκρανέζες,Ρωσίδες στο μέσο όρο οπότε βρίσκεις πολλά αξιόλογα μουνάκια.
Για Τσεχία τίποτα το ιδιαίτερο αλλά γυρνάνε κεφάλια Ουκρανία όπου οι γκόμενες είναι συνήθως υποσιτισμένες και πιο κοντές.
Αυτό είναι το πλεονέκτημα του τσεχογαμιά συν η μεγαλύτερη εμπιστοσύνη,ευρωπαικότητα.
Κατά κάποιο τρόπο η Τσεχία είναι πολύ καλή για εισαγωγή στο μπλοκ,κάποια στιγμή που είχα βαρεθεί με τις mental Πολωνές και τις ρουφήχτρες Ουκρανές το έριξα στις πιο αξιόπιστες Τσέχες και δε μετάνιωσα.
Αλλά είναι πολύ ευρωπαϊκή κουλτούρα δηλαδή βαρετά πράγματα.Πολύ λεωφόρος,δεν έχει την άγρια έξαψη του πιο ανατολικού μπλοκ.
Όλο το πλεονέκτημα είναι ο ανεβασμένος μέσος όρος.Επειδή η μέση γκόμενα είναι καλύτερη από τη μέση Ουκρανή,Ρωσίδα γαμάς καλύτερα μουνιά ενω δεν είναι ούτε στο 10% τοπικά.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν πρωτοπήγα Κίεβο το 2003 έχοντας συνηθίσει την ποιότητα της Πράγας,οι γκόμενες του Κιέβου μου φάνηκαν σκατόμπαζα.Ολες κοντές,υποσιτισμένες,με αραιά μαλλιά και χαλασμένα δόντια.Χώρια τα χάλια ρούχα.Καμία σχέση με τις υπερμουνάρες,μοντελέ,υπερσοφιστικέ Τσέχες της ίδιας περιόδου.
Βέβαια Κίεβο ο βαθμός ευκολίας ήταν και τότε δεκαπλάσιος της Πράγας.Απλά ONS.Εβγαινες στο κατάλληλο κλαμπ και έφερνες τη γκόμενα για πούτσο.Χωρίς λεφτά,απλά γιατί είχε περιέργεια για το θρύλο  του δυτικού πέους.
Αυτό δε γινόταν Πράγα ούτε το 1999.
Παιδιά από πότε είναι οι Τσέχες 5-10cm ψηλότερες(!) από Ουκρανες και Ρωσίδες;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Παιδιά από πότε είναι οι Τσέχες 5-10cm ψηλότερες(!) από Ουκρανες και Ρωσίδες;

Είναι πολύ ψηλότερες οι Τσέχες.Το καταλαβαίνεις αμέσως.Οι Τσέχοι είναι ο τρίτος ψηλότερος λαός στην Ευρώπη πίσω από Ολλανδούς και Μαυροβούνιους.Ειναι ψηλότεροι από Σουηδούς και Γερμανούς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στην Τσεχία δεν χρειάζεσαι προστασία.
Άμα το έκανα στην Ελλάδα το όλο εγχείρημα όλο και κανάς χαλβάς ειδικό φρουρός ή άλλος τρόμπας θα μου χτυπούσε το κουδούνι.
Ρωσία και Ουκρανία θα έρχονταν από τη δεύτερη μέρα οι μπλιάτ να με ψειρίσουν.

Ο τσεχ στριτ=Robert Rosenberg που λες,μιλημένες πουτάνες ήταν αυτές που ψάρευε στο δρομο.
Οι άλλοι του CzechAv,πέρα από πουτάνες κάνουν και πραγματικό casting.
Κάνουν scouting,αλλά τους πλησιάζουν και κοπέλες από μόνες τους.

Δεν ανεβάζω πορνουλικό,έχω υπογράψει και ρήτρα.
Το casting ήταν το όχημα για να εκπληρώσω το στόχο μου που δεν ηταν άλλος από amateur πιπινογαμήσια.
Το υλικό θα αρχειοθετηθει μονάχα για ιδιωτικη χρήση.
Απλά θα μου πάρει χρόνο,μιας και κάθε συνάντηση 90 λεπτών την έχω από τουλάχιστον 10 διαφορετικες κάμερες :S
Από τις 4Κ μέχρι τα μπιχλιμπίδια που postαρα στην προηγούμενη σελίδα.

Γιατί δεν έλεγες στους Czech AV να σου φέρουν αυτές που παίζουν στις ταινίες τους?Αν και μερικές θα ήταν σίγουρα από εκεί.Βασικά μάλλον αυτοί σου είπαν τι να κάνεις με το call girl,τα συμφωνητικά κτλ.
Τσεχία έχει πολλές που κάθονται με λίγα λεφτά για γυμνές φωτό,γαμήσια κτλ,συχνά δεν τις παίρνει το μάτι σου είναι από μικρές πόλεις και χωριά.
Παλιά μπορεί και το 50%.
Εσύ γενικά κάπως δικτυωνεσαι,πας και με social circle.Εγω είμαι υπόγειος.
 

planeta

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Είναι πολύ ψηλότερες οι Τσέχες.Το καταλαβαίνεις αμέσως.Οι Τσέχοι είναι ο τρίτος ψηλότερος λαός στην Ευρώπη πίσω από Ολλανδούς και Μαυροβούνιους.Ειναι ψηλότεροι από Σουηδούς και Γερμανούς.
ok!man αλλά αυτά τα λέει μια δημοσίευση στο διαδύκτιο. Προ ημερών γύρισα από Τσεχία, μουνάρες είδα πανύψηλες δεν τις λές  - ειδικά σε σχέση με τις Ρωσίδες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μην το ψάχνεις.Οι μισές Τσέχες είναι πάνω από 170 και το 15% πάνω από 180.Δεν παίζουν πουθενά αλλού αυτά τα ύψη εκτός από Ολλανδία,Βόρεια Γερμανία,Σερβία και Κροατία.
Οι Ουκρανές είναι υποσιτισμένες 1,2 πόντους ψηλότερες από τις Ελληνιδες,οι Ρωσίδες λίγο ψηλότερες από Ουκρανές γιατί δεν είναι υποσιτισμένες.
Μην κοιτάς που βάζουν τα δεκαπενταποντα τακούνια και φαίνονται θηρία,οι Τσέχες δεν κάνουν τέτοια πράγματα αλλιώς θα φαίνονταν σαν καμηλοπαρδάλεις.
Οι Πολωνές είναι ντεμι, μερικές είναι πανύψηλες όπως οι Τσεχες αλλά συνήθως κινούνται 3-5 πόντους κάτω από τις Τσέχες και φοράνε ωραία φτηνα τακουνάκια που κάνουν το καυλωτικο κλα κλα στο πλακόστρωτο.
Έχουν και τις κωλαρες να αντισταθμίζουνε.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μην το ψάχνεις.Οι μισές Τσέχες είναι πάνω από 170 και το 15% πάνω από 180.Δεν παίζουν πουθενά αλλού αυτά τα ύψη εκτός από Ολλανδία,Βόρεια Γερμανία,Σερβία και Κροατία.
Οι Ουκρανές είναι υποσιτισμένες 1,2 πόντους ψηλότερες από τις Ελληνιδες,οι Ρωσίδες λίγο ψηλότερες από Ουκρανές γιατί δεν είναι υποσιτισμένες.
Μην κοιτάς που βάζουν τα δεκαπενταποντα τακούνια και φαίνονται θηρία,οι Τσέχες δεν κάνουν τέτοια πράγματα αλλιώς θα φαίνονταν σαν καμηλοπαρδάλεις.
Οι Πολωνές είναι ντεμι, μερικές είναι πανύψηλες όπως οι Τσεχες αλλά συνήθως κινούνται 3-5 πόντους κάτω από τις Τσέχες και φοράνε ωραία φτηνα τακουνάκια που κάνουν το καυλωτικο κλα κλα στο πλακόστρωτο.
Έχουν και τις κωλαρες να αντισταθμίζουνε.

Στην Πολωνία ξέρεις τι διαπίστωσα;
Ότι ενώ οι άντρες βγαίνουν με μάχιμο σωματότυπο και πολλοί είναι και ψηλοί,
οι Πολωνέζες δεν βγαίνουν τοσο ψηλές.

Δηλαδή καμία σχέση με Τσέχες,ούτε καν Γερμανίδες.

Στο casting η ψηλότερη που ήρθε ήταν Τσέχα 1.84 και το είχε σχετικά καλά το ύψος,με πολύ ψηλό και καλλίγραμμο πόδι.
Μια ελληνίδα 1.84 θα ήταν σαν μπετατζής.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στην Πολωνία ξέρεις τι διαπίστωσα;
Ότι ενώ οι άντρες βγαίνουν με μάχιμο σωματότυπο και πολλοί είναι και ψηλοί,
οι Πολωνέζες δεν βγαίνουν τοσο ψηλές.

Δηλαδή καμία σχέση με Τσέχες,ούτε καν Γερμανίδες.

Στο casting η ψηλότερη που ήρθε ήταν Τσέχα 1.84 και το είχε σχετικά καλά το ύψος,με πολύ ψηλό και καλλίγραμμο πόδι.
Μια ελληνίδα 1.84 θα ήταν σαν μπετατζής.

Ουκρανία είναι το αντίθετο.Οι άντρες είναι σχετικά κοντοί,5 πόντους πιο κοντοί από τους Πολωνούς και οι γυναίκες σχετικά ψηλές.
Πολωνία παίζει ρόλο και η περιοχή.Ποζναν έχει πολλές ψηλές ισως λόγω γειτνίασης με Γερμανία,Γντανσκ είναι πολύ πιο κοντές.Σιλεσια επίσης αρκετές στουμποι.Γενικα είναι παράξενα Πολωνία,δεν υπάρχει ομοιομορφία.Ειναι όπως να'ναι.Τσεχια είναι πολύ πιο ομοιόμορφα εκτός από τις περιοχές που γειτνιάζουν με Πολωνία.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ουκρανία είναι το αντίθετο.Οι άντρες είναι σχετικά κοντοί,5 πόντους πιο κοντοί από τους Πολωνούς και οι γυναίκες σχετικά ψηλές.
Πολωνία παίζει ρόλο και η περιοχή.Ποζναν έχει πολλές ψηλές ισως λόγω γειτνίασης με Γερμανία,Γντανσκ είναι πολύ πιο κοντές.Σιλεσια επίσης αρκετές στουμποι.Γενικα είναι παράξενα Πολωνία,δεν υπάρχει ομοιομορφία.Ειναι όπως να'ναι.Τσεχια είναι πολύ πιο ομοιόμορφα εκτός από τις περιοχές που γειτνιάζουν με Πολωνία.

Όντως,Ουκρανία ακριβώς το αντιθετο.

Με στουμποσιλεσιανές έχω νταραβέρια εγω.Τουλάχιστον έχουν βύζους ή/και γεμάτους κώλους.

Πάντως δεν ξαναπάω Πολωνία,είναι σαν να ψωνίζεις από το lidl.
Πολύ σαβούρα,5άρια-6άρια και τα αναλογικά λιγοτερα(από Τσεχία,Σλοβακία,κ.λ.π.) 7άρια+ πλέον ασχολουνται κυρίως με ντόπιους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Όντως,Ουκρανία ακριβώς το αντιθετο.

Με στουμποσιλεσιανές έχω νταραβέρια εγω.Τουλάχιστον έχουν βύζους ή/και γεμάτους κώλους.

Πάντως δεν ξαναπάω Πολωνία,είναι σαν να ψωνίζεις από το lidl.
Πολύ σαβούρα,5άρια-6άρια και τα αναλογικά λιγοτερα(από Τσεχία,Σλοβακία,κ.λ.π.) 7άρια+ πλέον ασχολουνται κυρίως με ντόπιους.

Είναι το πολωνικό τσιμπουκι που μας καλεί.Ξέρουν τα ελαττώματά τους εμφανισιακά και αντιρροπιζουν με το υπεροπλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom