Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Γενικά πως το κρίνεις το συγκεκριμένο το συγκεκριμένο γραφείο? Έχεις εμπειρία εκτός της ανωτέρω κυρίας?

Έχω μεγάλη εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο,μιας και ήταν από τις σταθερές και αξιόπιστες επιλογές όταν ακόμη ήμουν νιουμπάς πορνοτουρίστας,αν και έχουν την ώρα στα 80 ευρώ,δηλαδή σχεδόν 30 ευρώ πάνω από το μέσο Privat.
Αυτός είναι και ένας λόγος που έχουν φάει μαύρο από πολλους Τσέχους.

Η αλήθεια είναι ότι το ροστερ τους έχει αρκετές φορές,πολύ καλής εμφάνισης κοπελες που ίσως δικαιολογουν την επιπλέον τιμή.
Πάντως ξέρουν από τουρίστες,είναι οργανωμένοι.
 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Ενα 24ωρο εδω και ηδη μαζεύω εικονες Πληροφορίες, Δεδομένα. Σε γενικές γραμμές βλέπω πολυ ξενο κόσμο τουρίστες και Πολλά ελεύθερα μωρακια να περπατανε δεξιά αριστερά στο ποτάμι....οι γυναίκες σαφώς με πολύ ενδιαφέρον χαρακτηριστικά, αδύνατες, με φανταστικα προσωπα και φαντάζομαι ακόμη πιο ενδιαφέρουσες μουνοτρυπες. Κωλαρακια βλεπω αρκετά αλλα,ακομη δεν επιχειρησα καταδρομικξ Επίσκεψη η αλλο στα πριβατ που εστειλε ο πολεμικος αντσποκριτης μας εδω. Ισψς τιμησω καποιο απο τα χαμηλότερου μπάτζετ σπιτια διαμερίσματα τις επόμενες ωρες η μέρες. Δεν εχω βρε ακομη κάτι πού να ισχυριστώ οτι η πολη αυτή ειναι ο μουνοπαραδεισος
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ενα 24ωρο εδω και ηδη μαζεύω εικονες Πληροφορίες, Δεδομένα. Σε γενικές γραμμές βλέπω πολυ ξενο κόσμο τουρίστες και Πολλά ελεύθερα μωρακια να περπατανε δεξιά αριστερά στο ποτάμι....οι γυναίκες σαφώς με πολύ ενδιαφέρον χαρακτηριστικά, αδύνατες, με φανταστικα προσωπα και φαντάζομαι ακόμη πιο ενδιαφέρουσες μουνοτρυπες. Κωλαρακια βλεπω αρκετά αλλα,ακομη δεν επιχειρησα καταδρομικξ Επίσκεψη η αλλο στα πριβατ που εστειλε ο πολεμικος αντσποκριτης μας εδω. Ισψς τιμησω καποιο απο τα χαμηλότερου μπάτζετ σπιτια διαμερίσματα τις επόμενες ωρες η μέρες. [size=20pt]Δεν εχω βρε ακομη κάτι πού να ισχυριστώ οτι η πολη αυτή ειναι ο μουνοπαραδεισος[/size]

Δεν υπάρχει πουθενά μουνοπαράδεισος.
Όπως έχει πει ο kman,όσο και αν αναζήτησε το El Dorado του μουνιού,δεν το βρήκε.

Αυτό που ισχύει για έναν Έλληνα τουρίστα,είναι πως θα διαπιστώσει μεγαλύτερη αναλογία 7αριων,8αριων,κ.λ.π. από ότι στην Ελλάδα.
Προαπαιτούμενο φυσικα να ξερει να ξεχωρίσει τα βασικά,π.χ.μια Γερμανίδα από μια Τσέχα..

Επίσης όποιος νταραβεριστεί και με μη πουτάνες,θα δει ότι κοπέλες με αντικειμενικά καλή εμφάνιση,θεωρουν την ομορφιά τους απλά ένα ακόμη χαρακτηριστικό τους στοιχείο και όχι κάτι το υπερβατικό,για το οποίο θα πρέπει να σφάζονται για πάρτη τους μια ντουζίνα πυρφόροι και χορηγοί.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Klarion δώσε κανά σημείο ζωής γιατί πολύ φορτσάτος πήγες στην Πράγα,ελπίζω να μην σε έχουν κλειδωσει σε κανένα Dungeon. :priest:

jVFrvt9.jpg


 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
:think: :tits2: :walkingpenis: χαχαχαχαχα Έτσι λες; η αλήθεια ειναι οτι δεν έκανα καταδρομικη ακόμη....ισως αυριο επιχειρησω στο privat που υπεδειξες νε 1300 Cz λιγο εξω απο εντρο . Αφου κλεισω ραντεβού απο σημερα...αν έχεις καποια να μου πρότεινεις. Εκτις αν βρω κάτι Σήμερα προςωτη Δρέσδη που μετακινουμε...μιας και δειχνει βροχές...χαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν εχω αναφερθεί σχεδόν καθόλου στο Amatérky σκηνικό της Πράγας,γιατί το θεωρω μεγάλο ρίσκο και με μικρες πιθανότητες επιτυχίας,ειδικά για έναν πορνοτουρίστα.

Όμως εκεί κάποιος μπορεί να βρει απίστευτο vfm..

Εμένα με έστελναν συστημένο όταν έγινα μόνιμος κάτοικος,πριν δεν είχα πρόσβαση σε τέτοια κόλπα.

Π.χ.30 ευρω την ωρα για αυτο το 20χρονο που δεν παιζει σε αγγελιες

pHRfykA.jpg
 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
:headbaning2:  Θέλω....πολύ :tn04: :coolcondom:...για φτιαξε με ...βαλκανιε...Τελευταία μέρα να αποχωρήσω απο την πόλη με τις καλύτερες εντυπώσεις...χαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
:think: :tits2: :walkingpenis: χαχαχαχαχα Έτσι λες; η αλήθεια ειναι οτι δεν έκανα καταδρομικη ακόμη....ισως αυριο επιχειρησω στο privat που υπεδειξες νε 1300 Cz λιγο εξω απο εντρο . Αφου κλεισω ραντεβού απο σημερα...αν έχεις καποια να μου πρότεινεις. Εκτις αν βρω κάτι Σήμερα προςωτη Δρέσδη που μετακινουμε...μιας και δειχνει βροχές...χαχαχαχαχα

To Μilenky εννοείς μάλλον στο Holesovice.

Μόνο η Jitka δουλεύει σήμερα και αύριο.
Αυτή είναι 20 χρονων,έχει απίστευτα βυζγιά,

http://[URL unfurl="true"]www.privat-milenky.cz/photo//cached/9c10d999d2631ccdf70e81b4746060ba-600-600-FIT.jpg[/img[/URL]]

αλλά συνήθως της λείπει διαθεση,παιζει δηλαδή με τουριστα να κοιτάει το ταβάνι και τέτοια.

Εμενα προσωπικά δεν με χαλάει κάτι τέτοιο,αντίθετα με καυλώνει κι από πάνω.
Τις ξεπατωνω στο γαμήσι κάτι τέτοιες, για να τους θυμίζω ότι αν θελουν να βγάζουν σε 1 ώρα όσα βγάζει σε 4 μέρες μια κοπελα που δουλεύει σε supermarket,πρέπει να τους γίνει ο πάτος βάζο.
Αλλιως ας σφουγγαρίσουν καμιά σκάλα  :birdman:

[QUOTE="Klarion, post: 8027169, member: 178673"]
:HappyBounce_4K8GSO:Θέλω
[/quote]

Τι τηλ έχεις;Γερμανικό νούμερο;
Ουτε καν θα στο σηκώσει.

 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
:think:Ελληνικό και φευγω Δρέσδη...τα λέμε απο εκεί αν βρω κατι αξιόλογο, αλλοιως επιχείρηση αύριο Τελευταίας μερας..με οτι συναρπαστικο value for money έχεις στο καρνε Σου...σου στελνω p.m.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
:headbaning2:  Θέλω....πολύ :tn04: :coolcondom:...για φτιαξε με ...βαλκανιε...Τελευταία μέρα να αποχωρήσω απο την πόλη με τις καλύτερες εντυπώσεις...χαχα

Πήγαινε Μazlive καλύτερα,μέχρι τις 20:00 δουλεύει η Barunka,σήμερα και αύριο.
1200 κορώνες

www.mazlivestudentky.cz/en/girl/20]http://www.mazlivestudentky.cz/en/girl/20[/url]

Aγγλικά σχεδόν καθόλου,υποτακτικη,gfe,24 χρονων όχι 18, ένα μικρό τατουαζ μονάχα,καθαρή και ωραία γκόμενα.

Άμα σου προτείνουν Karolinka,Lucinka,Pavlinka,άρχισε να τρέχεις και μην κοιτάξεις πίσω :grin:

Οι άλλες δύο που αξίζουν,έχουν ρεπο αυτες τις μερες.

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τέτοιο μουνί με 30ε την ώρα ...
Barunga υποτακτική και gfe ότι συστήνει ο γιατρός δηλαδή !
Άντε να έρθει ο Απρίλης να πάω και εγώ από εκεί.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Εμένα με έστελναν συστημένο όταν έγινα μόνιμος κάτοικος,πριν δεν είχα πρόσβαση σε τέτοια κόλπα.

Π.χ.30 ευρω την ωρα για αυτο το 20χρονο που δεν παιζει σε αγγελιες

pHRfykA.jpg
Οταν εισαι μονιμος κατοικος πραγματι αλλαζουν ΟΛΑ.

δυνατο κομματι και χαιρομαι οταν βλεπω τετοιες τιμες  :grin: ευγε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οταν εισαι μονιμος κατοικος πραγματι αλλαζουν ΟΛΑ.

δυνατο κομματι και χαιρομαι οταν βλεπω τετοιες τιμες  :grin: ευγε

Απλά Τσεχία έχει πολλές τέτοιες.Οι γκόμενες είναι 5-10  πόντους ψηλότερες από Ουκρανέζες,Ρωσίδες στο μέσο όρο οπότε βρίσκεις πολλά αξιόλογα μουνάκια.
Για Τσεχία τίποτα το ιδιαίτερο αλλά γυρνάνε κεφάλια Ουκρανία όπου οι γκόμενες είναι συνήθως υποσιτισμένες και πιο κοντές.
Αυτό είναι το πλεονέκτημα του τσεχογαμιά συν η μεγαλύτερη εμπιστοσύνη,ευρωπαικότητα.
Κατά κάποιο τρόπο η Τσεχία είναι πολύ καλή για εισαγωγή στο μπλοκ,κάποια στιγμή που είχα βαρεθεί με τις mental Πολωνές και τις ρουφήχτρες Ουκρανές το έριξα στις πιο αξιόπιστες Τσέχες και δε μετάνιωσα.
Αλλά είναι πολύ ευρωπαϊκή κουλτούρα δηλαδή βαρετά πράγματα.Πολύ λεωφόρος,δεν έχει την άγρια έξαψη του πιο ανατολικού μπλοκ.
Όλο το πλεονέκτημα είναι ο ανεβασμένος μέσος όρος.Επειδή η μέση γκόμενα είναι καλύτερη από τη μέση Ουκρανή,Ρωσίδα γαμάς καλύτερα μουνιά ενω δεν είναι ούτε στο 10% τοπικά.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν πρωτοπήγα Κίεβο το 2003 έχοντας συνηθίσει την ποιότητα της Πράγας,οι γκόμενες του Κιέβου μου φάνηκαν σκατόμπαζα.Ολες κοντές,υποσιτισμένες,με αραιά μαλλιά και χαλασμένα δόντια.Χώρια τα χάλια ρούχα.Καμία σχέση με τις υπερμουνάρες,μοντελέ,υπερσοφιστικέ Τσέχες της ίδιας περιόδου.
Βέβαια Κίεβο ο βαθμός ευκολίας ήταν και τότε δεκαπλάσιος της Πράγας.Απλά ONS.Εβγαινες στο κατάλληλο κλαμπ και έφερνες τη γκόμενα για πούτσο.Χωρίς λεφτά,απλά γιατί είχε περιέργεια για το θρύλο  του δυτικού πέους.
Αυτό δε γινόταν Πράγα ούτε το 1999.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Απλά Τσεχία έχει πολλές τέτοιες.Οι γκόμενες είναι 5-10  πόντους ψηλότερες από Ουκρανέζες,Ρωσίδες στο μέσο όρο οπότε βρίσκεις πολλά αξιόλογα μουνάκια.

Τσεχία όντως έχει πολλά τέτοια 20χρονα 7άρια,το θέμα είναι όμως ποιος τα σπρώχνει και μάλιστα με 30ευρω/ώρα.
Η απάντηση είναι ένας κλειστός κύκλος Τσέχων,που άμα καταφερεις και ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ στο κύκλο τους,βλέπεις μια αλλη Πράγα στην οποία ο πορνοτουριστας όχι απλά δεν έχει πρόσβαση,αλλά αγνοεί την ύπαρξή της.

Οπότε από το "έχει πολλές τέτοιες",μέχρι το "γάμησα μια τέτοια",υπάρχει πολύς δρόμος..


 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Κανα καλο γραφειο παιζει με καλα μωρα κ νορμαλ τιμες??
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τσεχία όντως έχει πολλά τέτοια 20χρονα 7άρια,το θέμα είναι όμως ποιος τα σπρώχνει και μάλιστα με 30ευρω/ώρα.
Η απάντηση είναι ένας κλειστός κύκλος Τσέχων,που άμα καταφερεις και ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ στο κύκλο τους,βλέπεις μια αλλη Πράγα στην οποία ο πορνοτουριστας όχι απλά δεν έχει πρόσβαση,αλλά αγνοεί την ύπαρξή της.

Οπότε από το "έχει πολλές τέτοιες",μέχρι το "γάμησα μια τέτοια",υπάρχει πολύς δρόμος..

Αν μιλάς τσέχικα,έχει πολλές διαθέσιμες επαρχία.
Μιλάμε για πολύ συμβατικό σπόνσορινγκ.(200-300  ευρώ το  μήνα,τα ίδια ποσά που παίζουν Ουκρανία,Πολωνία,Ρωσία).
Τώρα βέβαια,μετά το 2013 εγκατέλειψα το παίγνιο Τσεχία για πολλούς λόγους αλλά μέχρι τότε έτσι ήταν και δε νομίζω να έχει αλλάξει.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αν μιλάς τσέχικα,έχει πολλές διαθέσιμες επαρχία.
Μιλάμε για πολύ συμβατικό σπόνσορινγκ.(200-300  ευρώ το  μήνα,τα ίδια ποσά που παίζουν Ουκρανία,Πολωνία,Ρωσία).
Τώρα βέβαια,μετά το 2013 εγκατέλειψα το παίγνιο Τσεχία για πολλούς λόγους αλλά μέχρι τότε έτσι ήταν και δε νομίζω να έχει αλλάξει.

Διαθέσιμες έχει στην επαρχία(μιλάω για πολεις κάτω των 20.000 κατοίκων) αλλά φυσικά όχι 20χρονες ή 25χρονες.

Η σημερινή κατάσταση στην Τσεχία επιτρέπει σε μια εμφανίσιμη 20-25χρονη επαρχιωτοπούλα να κάνει μεγαλύτερα όνειρα από το να τη σπονσοράρει ένας ξένος με 200-300 ευρώ το μήνα.

Αν εσύ με την εμπειρία που έχεις ψάξεις σήμερα για σπονσορινγκ στην Τσεχία,ξέχνα ακόμη και πόλεις πληθυσμού τυπου Most,Τeplice,κ.λ.π.
Πας για πιο μικρες πολεις και ψάχνεις για 28χρονων και άνω με κουσούρι.Δεν εννοώ εμφανισιακό κουσούρι.
Κουσούρι=μάνες που μεγαλώνουν μόνες τους παιδί,ανεπάγγελτες που μενουν με τη μάνα τους,κ.λ.π.

Το οικονιζόμενο καυλάκι είναι φοιτήτρια,που έμενε μαζί με άλλες 2 φοιτήτριες στο ιδιο σπίτι και απλά το δίνει σε έναν πολύ μικρό κυκλο.
Αν της αρέσει ο "πελάτης",αν είναι εχέμυθος,αν..
Θέλω να πω,δεν έχει απεγνωσμένη ανάγκη για ευρώ ώστε να ψάχνει σπόνσορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom