Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
χαχαχα εξαρχεια την ειχα χτυπησει αυτη.
Για να συχναζε εκει κατι εψαχνε. Εγω τις εχω μελετησει στη γειτονια τους μεσα. Ειναι πολυ κλειστη κοινοτητα, σαν τους Κινεζους.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Για να συχναζε εκει κατι εψαχνε. Εγω τις εχω μελετησει στη γειτονια τους μεσα. Ειναι πολυ κλειστη κοινοτητα, σαν τους Κινεζους.
οχι ρε φιλε δεν συχναζε εκει.εκει εμενε.εχουν τα εξαρχεια πολωνικη κοινοτητα.νομιζω κινεζοι και φιλλιπινεζοι ειναι πιο κλειστες κοινοτητες
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Φιλε οι Πολωνοι ζουν γυρω απο τον καθολικο ναο στη Μιχαηλ Βοδα. Πολλοι εκει εχουν ανοιξει καταστηματα με πολωνικα τροφιμα. Αν πας να ψωνισεις θα σου φερθουν με καχυποψια.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Γενικα ειναι ησυχοι ανθρωποι φιλοτιμοι εργατικοι και φιλοζωοι. Πολυ καλοι γειτονες.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
ειχε και μαλλον σιγουρα εχει και εξαρχεια αλλα ειναι πιο εξοικιωμενοι.εχει ενα πολωνικο μαγαζι με τροφιμα κοντα μιχαηλ βοδα που εχει μια πωλητρια υπερτουμπαναρα.ψηλη ξανθια και με βυζους πυρσυλους
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Υπηρχε παλια πολωνικη ντισκο στη γωνια Αβερωφ και Αχαρνων που καναν παρελαση μουναρες τα βραδια. Μιλαμε εποχες τελη 90 αρχες 2000. Πρεπει να εχουν φυγει πολλοι απ την Ελλαδα.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Υπηρχε παλια πολωνικη ντισκο στη γωνια Αβερωφ και Αχαρνων που καναν παρελαση μουναρες τα βραδια. Μιλαμε εποχες τελη 90 αρχες 2000. Πρεπει να εχουν φυγει πολλοι απ την Ελλαδα.
πολωνοι ναι.με ενα φιλο μου που μενει παπαγο μου ειχε δειξει πολωνικο σχολειο που μαζευονται απο ολη την αθηνα μαθητες.δουκα να δεις κοριτσακια ΜΟΝΤΕΛΑ.αλλη κλαση.ουτε οι καλυτερες ελληνιδες δεν συγκρινονται.επαθα μουνοπλακα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στην Ελλαδα οι Πολωνες δεν κοιτανε ξενους.

Το αντίθετο.Γάμησα άπειρες Πολωνέζες Αθήνα,δεν μπορώ τώρα να βγάλω φωτό γιατί είναι όλες τώρα παντρεμένες.Γενικά την ψάχνουν με τους Ελληνες,το πρόβλημα είναι οτι γενικά μας θεωρούν πουστάκους και μαμάκηδες.Καλούς χαρακτήρες αλλά πολύ μαλθακούς και ασόβαρους.
Πολλές πάνε με τριτοκοσμικούς,μεσανατολίτες,πάκια,Αράπηδες,Αλβανούς κτλ στην Ελλάδα αντί για Ελληνες.Ξεφτίλα δηλαδή.
Βασικά θεωρούν οτι ο Ελληνας δε θα πάρει στα σοβαρά μια Πολωνέζα αφού ή θα παντρευτεί καμιά Ελληνίδα με παρά ή μια Ελληνίδα πουτάνα ή θα τραβηχτεί με κανά νταλικέρη αν είναι πιο δροσερός.Δε νιώθουν οτι προσφέρουν κάτι ιδιαίτερο ή διαφορετικό σε σχέση με το διαθέσιμο.Ο Αραβας αντίθετα έχει εναλλακτική το μπάζο ξαδέρφη με τη μπούρκα στην Αραβία ή την καμήλα οπότε τον προτιμάνε γιατί θεωρούν οτι τους δίνει μεγαλύτερη αξία.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το αντίθετο.Γάμησα άπειρες Πολωνέζες Αθήνα,δεν μπορώ τώρα να βγάλω φωτό γιατί είναι όλες τώρα παντρεμένες.Γενικά την ψάχνουν με τους Ελληνες,το πρόβλημα είναι οτι γενικά μας θεωρούν πουστάκους και μαμάκηδες.Καλούς χαρακτήρες αλλά πολύ μαλθακούς και ασόβαρους.

Αυτές πώς τις γνώριζες ρε αρχηγέ;Τις έφερνες από Πολωνία ή έμεναν εδώ;

Γενικά όσες λίγες Πολωνέζες έχω γνωρίσει,φαίνονταν ψυχρές και αγέλαστες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτές πώς τις γνώριζες ρε αρχηγέ;Τις έφερνες από Πολωνία ή έμεναν εδώ;

Γενικά όσες λίγες Πολωνέζες έχω γνωρίσει,φαίνονταν ψυχρές και αγέλαστες.

Μπα,όχι.Εκανα απλά τσάρκες στην Αθήνα και τις γνώριζα.Στα πολωνικά μαγαζιά υπήρχε πρόβλημα,με είχαν απειλήσει κτλ.
Εφερνα φυσικά και από Πολωνία,τότε ήταν πολύ εύκολο.Αυτές από Πολωνία δεν είχαν κανένα ενδιαφέρον για χλίδες όπως οι Ρωσίδες ή ελληνικό φαί,ψάρια,νησιά κτλ όπως οι Τσέχες.Τις πήγαινα στα φτηνά πολωνικά να φάνε bigos,barsh κτλ όπως στην πατρίδα.
Μια 22χρονη που έφερα το 2012 ήθελε να δει zoo,την πήγα σε ένα ζωολογικό κήπο έξω από την Αθήνα και τρελάθηκε με τα αλόγατα,τα λιοντάρια κτλ.

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Μπα,όχι.Εκανα απλά τσάρκες στην Αθήνα και τις γνώριζα.Στα πολωνικά μαγαζιά υπήρχε πρόβλημα,με είχαν απειλήσει κτλ.
Εφερνα φυσικά και από Πολωνία,τότε ήταν πολύ εύκολο.Αυτές από Πολωνία δεν είχαν κανένα ενδιαφέρον για χλίδες όπως οι Ρωσίδες ή ελληνικό φαί,ψάρια,νησιά κτλ όπως οι Τσέχες.Τις πήγαινα στα φτηνά πολωνικά να φάνε bigos,barsh κτλ όπως στην πατρίδα.
Μια 22χρονη που έφερα το 2012 ήθελε να δει zoo,την πήγα σε ένα ζωολογικό κήπο έξω από την Αθήνα και τρελάθηκε με τα αλόγατα,τα λιοντάρια κτλ.

Τι σου λεγαν στα πολωνικα μαγαζια;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Θυμάμαι πήγα να βγάλω μια μουνάρα ξανθιά 185 σε κάποια φάση που γούσταρε χοντρά και σηκώνεται ο Πολωνός ντουλάπα και στέκεται μπροστά μου σε απόσταση εκατοστού.Εννοείται σταμάτησα αμέσως να της μιλάω.
Μια άλλη φορά με πήρε στο κατόπι ένας ψηλός Ελληνας και μου λέει η κοπέλα που μίλαγες είναι η αρραβωνιαστικιά μου.Εχει τα μισά σου χρόνια.Μη σε δω ξανά στο μαγαζί,θα σε σπάσω στο ξύλο.
Γενικά Ελλάδα πολλές απειλές.Μου έστελναν μυνήματα,αν π.χ. στείλεις ξανά μήνυμα στην κοπέλα,θα σε φάει μαύρο φίδι και τέτοια.Η παρακολουθούσαν το διαμέρισμα,απειλούσαν κτλ.
Ετσι ανεβάζουν πολύ την αξία από τις γκόμενες.
Και στην Πολωνία βέβαια παίζει να φας ξύλο ειδικά τώρα με την άνοδο του εθνικισμού.Στο Κατοβίτσε στο Pomaranca μου χώθηκε ένας τύπος λέγοντας οτι είμαι στο ISIS,στο Πόζναν στο 22 το Μάρτιο με μπουνίδιασαν στο πίσω μέρος του κεφαλιού και στο Βρότσλαβ με πέταξαν κάτω από την καρέκλα για να πάρουν τη θέση δίπλα στις γκόμενες.
Γενικά οι Πολωνοί είναι θερμόαιμοι και μπορεί να σε πάρουν με στραβό μάτι ειδικά αν σε δούνε με δικές τους.
Αθήνα οι γκόμενες δε με έπαιρναν ποτέ στα πολωνικά μαγαζιά για να μη σχολιάζουν αρνητικά οι συμπατριώτες οτι είναι προδότριες.Το έπαιζαν δίπορτο οτι γουστάρουν Πολωνούς και είναι μόνες.
Υπάρχουν όμως και Πολωνοί που σου πασάρουν γκόμενες ή σε καλούν να καμακώσεις μαζί τους.
Γενικά όμως οι Πολωνέζες είναι θεόμουρλες.Μπορεί να πας στο πολωνικό μαγαζί και να δεις αυτή που σε πίπωνε πριν μια ώρα,να δίνει γλωσσόφιλο σε κλασσικό Πολωνό.Είναι βιτσιόζες και παράξενες γενικά,τους αρέσει να μεταφέρουν χύσια από τον έναν άντρα στον άλλο.Γενικά τους αρέσει να παίζουν με τους άντρες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πως παρακολουθουσαν το διαμερισμα σου; Υποθετω δεν εμενες κεντρο. Μαθαιναν τη διευθυνση σου απο τις γυναικες και μετα ερχονταν και στηνονταν απεξω; Τρελα μου ακουγονται αυτα.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
επαιζε και Πολωνικη ντισκο καπου κοντα σταθμο Λαρίσης αν θυμαμαι καλα, τυποι!
Ειχε γκομενες πολλες, αλλα ειχε και αγριους όπως ειπατε θερμόαιμους τυπους γουληδες!

Γενικα κρινοντας απτην λιγοστη εμπειρια μου, οι Πολωνοι δεν είναι κακοι, απλα είναι (όπως ειπωθηκε παραπανω) θερμοαιμοι και μπεκρήδες!
Αν τυχει να βρεθεις στον δρομο μεθυσμένων Πολωνων, δυσκολα τα πραγματα, ο,τι κι αν εισαι!
Δεν είναι τυχαιο που από την Πολωνια ξεκινησε ο χουλιγκανοσμος!
Θελουν ευθυτητα και ντόμπρες κουβέντες εξαρχή. Αμα νιωσουν ότι πας να τους την φερεις, τους πνιγει το αδικο και παει!
Οι γυναικες τους αγρια θυληκα, αλλα και καραπυροβολημενα, δεν είναι να μπλέκεις με δαυτες! Εχουν και βαρυ χερι!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πως παρακολουθουσαν το διαμερισμα σου; Υποθετω δεν εμενες κεντρο. Μαθαιναν τη διευθυνση σου απο τις γυναικες και μετα ερχονταν και στηνονταν απεξω; Τρελα μου ακουγονται αυτα.

Ναι,τι μαλάκες.Πώς μάθαιναν τη διεύθυνση?Γενικά οι Ελληνες είναι της παρακολούθησης,της απειλής κτλ,βλέπανε τις γκόμενες που είχα για διασκέδαση πολύ πιο σοβαρά.Πολλή φαιά ουσία για τις γκόμενες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τσάρκες πού;Έτσι στο δρόμο ή σε μπουρδέλα,κωλόμπαρα κλπ;

Τσάρκες στο δρόμο.Ηταν τότε mainstream στο pick up το toilet sex και προσπαθούσα να γνωρίσω γκόμενες και να τις πάω για σεξ στις τουαλέτες στα ρεστωράν και στα καφέ της Πλάκας.
Είχε πλάκα να βολτάρεις Αθήνα σα σεξοκυνηγός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom