Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Αρχηγέ δες εδώ --->


Και αν έχεις να μου πεις κάτι πες το μου εδώ!
Βασικά δεν με κάλεσε Πράγα αλλά στο δωμάτιό της σε ένα χιονοδρομικό στην Αυστρία που θα δουλεύει...Φιλικά πάντα...  :headbang:
Αν εννοεις εμενα εγω τις εχω βουλωσει ολες τις τρυπες στο αμβουργο 2-3 φορες.
Και ειναι επιλογη μου να μην παω
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αν εννοεις εμενα εγω τις εχω βουλωσει ολες τις τρυπες στο αμβουργο 2-3 φορες.
Και ειναι επιλογη μου να μην παω
Τον Μέγα Στρατηλάτη Υπερβαλκάνιο Καβαλάρη εννοούσα!
Αν πάντως δεις τα λεγόμενα της Τσέχας ξεδιπλώνεται πλήρως όλη η ομή αλήθεια του ομιλόντα στο κανάλι των MGTOW που παρακολουθείς και πλέον ισχύει για ΟΛΕΣ τις λευκές γυναίκες και όχι μόνο!  
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φίλος μου που είχε πάει Πράγα,έλεγε ότι δεν είδε πολλές μουνάρες στο δρόμο.Μήπως οι καλές Τσέχες την κάνουν όλες από εκεί ή γίνονται πορνοστάρ;

Όχι,απλώς οι ξένοι τουρίστες είναι άσχετοι,δεν μπορούν να ξεχωρισουν Τσέχα από δυτική.Βλέπουν τίγκα δυτικές και μεσογειακές Πράγα και λένε τίγκα στο μπαζο η πόλη.
Για να ξεχωρισουν Ρωσίδα από Τσέχα δεν το συζητάμε καν.Οι Έλληνες γενικώς μπερδεύονται να ξεχωρισουν Σλαβες από Γερμανοειδεις και Τσεχες,Σλοβακες,Ρωσίδες,Πολωνες τις βλέπουν ίδιες.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
ειχα παρει παλια αυτην την τσεχα αλογο με τις βυζαρες απο φυλης 104 αλεξαντρα νομιζω την ελεγαν.καλη περιπτωση
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ερωτηση στους γνωστες, σε ταξιδιωτικο οδηγο διαβασα οτι παιζει θεμα με το ντυσιμο για να σε βαλουν στο Darling, ισχυει τετοιο πραγμα???? δλδ με τζιν και αθλητικο παπουτσι παιζει να μας αφησουν εξω ??? θα ειμαι Πραγα Πεμπτη ως Δευτερα ποια μερα θεωρητικα ειναι καλυτερη για επισκεψη????
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ δες εδώ --->


Και αν έχεις να μου πεις κάτι πες το μου εδώ!
Βασικά δεν με κάλεσε Πράγα αλλά στο δωμάτιό της σε ένα χιονοδρομικό στην Αυστρία που θα δουλεύει...Φιλικά πάντα...  :headbang:

Δεν έχεις καμία πιθανότητα.Σου είπα ότι πρέπει να μείνεις μαζί της,το dating με Τρέχα δεν έχει νόημα.Πήγαινέ την Παρίσι ή Μαϊάμι που λέει ο λόγος αν θες να γεμίσεις.
Bad Boy και πίτσες μπλου.Οι χειρότεροι είμαστε εμείς the real shit.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το υπέροχο βαλκανικό μου χέρι εξερευνά τα άδυτα Τσέχας 190 σε παραλία της Αττικής το 2008.

3dGTPL.jpg


P3E65i.jpg


Είχα άλλες 5 τέτοιες.

Τσέχα 185 που πήδαγα το 2005.Στρίπερ στη ντίσκο.

scEtxM.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356

Εδώ βλέπουμε μια Τσέχα που έχει το χαρακτηριστικό σωματότυπο ψηλής Γερμανίδας που κατά καιρούς ο kman έχει κραξει.

Ψηλή,αλλά ακωλη,άβυζη και butterface.

Το ευθυτενές του ποδιού στην πρώτη φωτό θυμίζει Τσέχα,η γάμπα στη δεύτερη φωτό όχι.

Σλαβοανατομία-Τόμος ΙΙΙ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Είχα καμιά δεκαριά τέτοιες μεταξύ 2008-2010 που έφερνα διαδοχικά τα καλοκαίρια.Πολύ ξηγημένες γκόμενες.Να δω αν μπορέσω να ανοίξω το παλιό λάπτοπ που είχα φωτό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μία από τις ξανθιές στη φωτό είχα φέρει το 2006 Ελλάδα για μια βδομάδα.

G0UP6K.jpg


Dkkrk5.jpg


Είχε βαφτεί ξανθιά για τις ανάγκες του φιλμ.Διάσημος σκηνοθέτης στην Τσεχία.
Ξόδεψα τότε κάπου 700 ευρώ για κοινές διακοπές.Πλήρωσε αεροπορικά και όλα.Με τις άλλες μου έφευγε συνήθως χιλιάρικο για έξοδα ξενοδοχείου,εισιτηρίων κτλ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μία από τις ξανθιές στη φωτό είχα φέρει το 2006 Ελλάδα για μια βδομάδα.

G0UP6K.jpg


Dkkrk5.jpg


Είχε βαφτεί ξανθιά για τις ανάγκες του φιλμ.Διάσημος σκηνοθέτης στην Τσεχία.
Ξόδεψα τότε κάπου 700 ευρώ για κοινές διακοπές.Πλήρωσε αεροπορικά και όλα.Με τις άλλες μου έφευγε συνήθως χιλιάρικο για έξοδα ξενοδοχείου,εισιτηρίων κτλ.

Αυτές όπως τις βλεπω τις πηδούσα όλες.
Την μπασκετμπολίστρια που postαρες πιο πριν,όχι..
Είναι ατσούμπαλη,έχει και αγριοχωριατόφατσα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Την ξανθιά την τσίμπησα το 2004 με βόλτα δύο ωρών ένα Σάββατο στο Plzen.(έφτανα 19.00 το Σάββατο και έφευγα Κυριακή πρωί).
Γενικά ήταν απίστευτα εύκολα τότε,έβγαζες γκόμενα σε dt απλά μιλώντας σε κοπέλες στο δρόμο.
Η άλλη ήταν από το ίντερνετ,όχι πολύ ωραία αλλά έκανε όλα τα γούστα.Είχα όμως και άλλες δύο δίμετρες πολύ ωραιότερες,αυτές τις καμάκωναν παντού οι Ελληνάρες αλλά μιλούσαν μόνο τσέχικα.
Γενικά Τσεχία έφτιαχνες χαρέμι τότε,άπειρες ευκαιρίες.Ημουνα βέβαια και 10 χρόνια μικρότερος αλλά ήταν άλλη ατμόσφαιρα.
Τώρα αυτή η ατμόσφαιρα της καύλας και του αλλόκοτου έχει χαθεί.Την ίδια εποχή γαμούσα εικοσάχρονες Ουκρανές 170-175 τζάμπα στην επαρχία αλλά μου έβγαζαν το λάδι.Μπορεί να ποστάρω φωτό.
Να δείτε συγκριτικά τι γαμούσε κανείς Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία και Ρωσία το 2006 πώς ήταν τα πράγματα μια δεκαετία πριν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γενικά πάντως οι Τσέχες ήταν συζητήσιμες δε βαριόσουν.Οι Πολωνέζες συνήθως μιλάνε για τα βάσανά τους για κουτσομπολιά και τσιμπούκια.Και οι Ουκρανέζες συχνά σπάνε αρχίδια.
Οι Τσέχες ούτε κλαίνε όπως οι Πολωνέζες ούτε κάνουν υστερίες όπως οι Ουκρανές ή να λένε θέλω λεφτά,δως μου λεφτά.Γενικά καλύτερη κουλτούρα πιο αναβαθμισμένη.Υπάρχει η σλαβική τρέλλα αλλά πιο πολύ σα black humor.
Από την άλλη δεν κάνουν εύκολα ανωμαλίες όπως οι Πολωνέζα ούτε παρούσες όπως οι Πολωνέζα.
Π.χ. Πολωνέζα που αναβάθμισα με βαλκανικό κολλύριο.Χύσιμο μέσα στα μάτια ή scat στο πρόσωπο δε δέχεται Τσέχα,οι Πολωνέζες όμως το κάνουνε όπως και γλυφοκώλι και ο,τιδήποτε εξευτελιστικό.

hESb5m.jpg


Ναι μεν butterface και μη παρουσιάσιμες αλλά οι Πολωνές βγάζουν όλα τα γούστα κυριολεκτικά δεν κωλώνουν σε τίποτα.
Η άλλη που έφερα έλεγε θέλω να πάμε στο πολωνικό εστιατόριο στην Αθήνα να σου κάνω πίπα στις τουαλέτες.Αυτά οι Τσέχες δεν τα λένε.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
θα έχω μία μικρή διαφωνία μόνο ότι και οι Τσέχες μπορεί να βγάλουν περίεργα βίτσια,αλλά πρέπει να βρεις τρόπο να τους τα ξεκλειδώσεις...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
 Οι Τσέχες είναι φοβερές στο exhibionism.Τη στρίπερ δεν μπορούσα να τη μαζέψω όπου και να ήταν ήθελε να τα πετάει.Μια φορά ανέμιζε το μαγιό Λιτόχωρο και τη γάμησα στη θάλασσα επί τόπου μπροστά στους άλλους.Μας είδε ένα ζευγάρι και άρχισαν να πηδιούνται και αυτοί δημοσίως.
Μια άλλη σιχαινόταν τα μαγιό και έκανε μπάνιο παντού γυμνή.Είχαμε γίνει ρεζίλι Αίγινα κτλ,παντού βούταγε και έκανε ηλιοθεραπεία χωρίς μαγιό.Μαζεύονταν γύρω δεκάδες ματάκηδες και αυνάνες.
Κάποια στιγμή ήρθαν δύο Ελληνίδες τόπλες και εκεί που νόμισα ότι θα την βρίσουνε,μας λένε.Τους είδατε τους ανώμαλους?Έχουν έρθει και μας κοιτάνε οι ανώμαλοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Θυμάμαι οι γονείς μου τα είχαν παίξει.Μου λέει η μάνα μου μας έχεις γνωρίσει όλες τις πουτανες από το ανατολικό μπλοκ.Ο γιος μου είναι ανίκανος να βρει σωστή κοπέλα Ελληνίδα.Θέλω εγγονακια.Ο πατέρας μου:Έχεις κάνει το σπίτι μπορδελο.Ετσι και ξαναφερεις τίποτα Πολωνεζες,Τσεχες,Ουκρανες scribbe πουτανες θα σε πετάξω έξω.
Πριν φύγω απο Ελλάδα είχα 4-5 γκομενες ταυτόχρονα έφευγε η μια και σε μία ώρα ερχόταν η επόμενη.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
  Οι Τσέχες είναι φοβερές στο exhibionism.Τη στρίπερ δεν μπορούσα να τη μαζέψω όπου και να ήταν ήθελε να τα πετάει.Μια φορά ανέμιζε το μαγιό Λιτόχωρο και τη γάμησα στη θάλασσα επί τόπου μπροστά στους άλλους.Μας είδε ένα ζευγάρι και άρχισαν να πηδιούνται και αυτοί δημοσίως.
Μια άλλη σιχαινόταν τα μαγιό και έκανε μπάνιο παντού γυμνή.Είχαμε γίνει ρεζίλι Αίγινα κτλ,παντού βούταγε και έκανε ηλιοθεραπεία χωρίς μαγιό.Μαζεύονταν γύρω δεκάδες ματάκηδες και αυνάνες.
Κάποια στιγμή ήρθαν δύο Ελληνίδες τόπλες και εκεί που νόμισα ότι θα την βρίσουνε,μας λένε.Τους είδατε τους ανώμαλους?Έχουν έρθει και μας κοιτάνε οι ανώμαλοι.
Γουσταρουμε Ευρωπη!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
Το υπέροχο βαλκανικό μου χέρι εξερευνά τα άδυτα Τσέχας 190 σε παραλία της Αττικής το 2008.

3dGTPL.jpg


P3E65i.jpg


Είχα άλλες 5 τέτοιες.

Τσέχα 185 που πήδαγα το 2005.Στρίπερ στη ντίσκο.

scEtxM.jpg

καλα ρε παιδια....κι εγω ψαρωσα και νομιζα ότι μιλαμε σοβαρα εδώ περα....
Πινετε τιποτα περιεργο? σνιφαρατε καμμια ροζ περουβιανα σκονη μηπως???
Όχι δεν απαξιωνω σε καμμια περιπτωση, ουτε και επιθυμω να φανω αγενης!

....αλλα ρε παιδια τωρα........
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
PRfvpz.jpg


Η ίδια Τσέχα.



j3HvC3.jpg


Η στριπερ είχε βυζαρες,ψαρωναν όλοι.Έπρεπε να βγάλω φωτο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Η αληθεια είναι ότι γκόμενα σαν αυτή της φωτο του 1.85,
μπορεί καποιος να ρίξει πολυ εύκολα.
Ο λογος είναι ότι γκόμενες με τετοιο υψος,ειδικα με την εμφανιση της εικονιζόμενης, σπάνια τρωνε πέσιμο,εχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση και θεωρούν το το ύψος τους πρόβλημα.

Εξαιρεσεις είναι κάτι τύπισσες σαν τη θεία Μάρθα:
www.bourdela.com/call-girls/girls/marta/]https://www.bourdela.com/call-girls/girls/marta/[/url]

που με ψηλο υψος νταρνανε,έχει ίσιο καλλίγραμμο πόδι και βυζάρες.
Πολύ σπάνιος σωματοτυπος.
Σε Ελληνιδα,εννοείται ούτε μια στις χιλιες..

Στην Τσεχία παίζουν ΜΟΥΝΑΡΕΣ ακομη και στο 1.81-1.82 που εχουν το ύψος αρμονικα κατανεμημένο,παίζει και καμιά καμπύλη.
Όμως αυτή που postαρες είναι 1.85 με σώμα που δε θεωρείται αντρικό,απλα επειδη δεν έχει πούτσα.
Δηλαδη 6άρι και πολύ της βαζω..

Μη ψωνίζεις με τα εκατοστά ρε συ,δε θα κάνουμε ομάδα μπάσκετ.
Ψηλές τις θέλω και εγω,ειδικά που ειμαι ψηλος και οι στούμποι δεν μου κάνουν ουτε για βόλτα.
Αλλά όχι και να ειναι η αλλη για να πάμε να δείρουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom