Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτή ήταν 190.Η άλλη η ξανθιά στριπερ στη φωτο ήταν 185.
Γενικά Τσεχία διαπίστωσα και εγώ το 2004-2005 που πήγαινα σχεδόν κάθε ΣΚ για 3 μήνες ότι οι 170-178 γκομενες ήταν οι πιο εμφανισιμες και δύσκολες.180 και πάνω αρχιζαν να χαλάνε στο προσωπο και να έχουν μικρότερα βυζιά και ήταν πιο εύκολες και πανω από 185 ήταν οι ευκολοτερες γιατί ξεφευγαν πολύ.Μια θυμάμαι 192 είχε 45 νούμερο παπούτσι ψωνιζε μόνο απο ειδικά καταστήματα.
Παρόλα αυτά Τσεχία μπορείς να βρεις όμορφη γκομενα με αρμονικες αναλογίες,σχετικά μικρή μύτη και μεγάλα βυζιά και πανω απο 185 κάτι που συμβαίνει μόνο Σλοβακία και Σερβία απο άλλες σλαβικες χώρες(αν και οι Σερβες έχουν πιο σκληρά πρόσωπα).
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εμενα μου αρεσουν οι κατω απι 160 γκομενες αλλα αυτη που δειχνει τον κωλο της με το κυλοτακι πιο πανω μου βγαζει κατι ανωμαλο και μου αρεσει. Μερικες απο αυτες τις ψιλολιγνες ειναι πολυ καβλιαρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ μια Τσέχα 187 που είχα φέρει Σαντορίνη το 2008.Γύριζε κεφάλια ή γκόμενα.

JUsv1q.jpg


Θυμάμαι την αυνάνιζα δημοσίως στην παραλία Ελλη στη Ρόδο και κάτι Αγγλίδες ΜΙΛΦ μας τραβούσαν φωτό.

Το 2006 έφερα την πρώτη από αριστερά Σκιάθο.Θυμάμαι πέταξε τα βυζιά έξω στις Κουκουναριές και χάζευαν όλοι.Την αυνάνιζα το βράδυ σε κοινή θέα στο μπαλκόνι στην Αθήνα.

FZzx4x.jpg


G0UP6K.jpg


Γενικά τότε οι Τσέχες ήταν πολύ άνετες.Θυμάμαι να βγαίνω στο μπαλκόνι στο Ολομούτς και να βλέπω τη μούνα στην απέναντι πολυκατοικία να λιάζεται στο  μπαλκόνι εντελώς γυμνή.Ητανε τόσο χαλαρά απίστευτο.


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Η αληθεια είναι ότι γκόμενα σαν αυτή της φωτο του 1.85,
μπορεί καποιος να ρίξει πολυ εύκολα.
Ο λογος είναι ότι γκόμενες με τετοιο υψος,ειδικα με την εμφανιση της εικονιζόμενης, σπάνια τρωνε πέσιμο,εχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση και θεωρούν το το ύψος τους πρόβλημα.

Όταν λες πολύ εύκολα,τί εννοείς;Με καμάκι ή με κασέρι;

Δηλαδή εαν πάω αύριο Πράγα και δω καμια τέτοια στο δρόμο,υπάρχει περίπτωση να είμαι ο πρώτος που της την πέφτει;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Όταν λες πολύ εύκολα,τί εννοείς;Με καμάκι ή με κασέρι;

Δηλαδή εαν πάω αύριο Πράγα και δω καμια τέτοια στο δρόμο,υπάρχει περίπτωση να είμαι ο πρώτος που της την πέφτει;

Εγώ αυτή τη στρίπερ την έβγαλα με καμάκι 2 λεπτών στο τραμ της Πράγας το 2002.Παρόλο που δε με θυμόταν καθόλου ήρθε Ελλάδα.
Ήταν εντελώς χύμα,της σήκωνα τη μίνι φούστα στην κεντρική πλατεία της Κατερίνης όταν περπατούσε να βλέπουν όλοι τον κώλο της,Γενικά την καμάκωναν συνεχώς Ελλάδα κάθε λεπτό.22 ετών,185 με βυζάρες.Εκανε μπάνιο στη θάλασσα εντελώς γυμνή,σπίτι που με φιλοξενούσε άλλος φορούσε μόνο ένα τάνγκα και τίποτα άλλο όπως και η φίλη της.
Γενικά τότε ήταν χρυσή εποχή για Τσέχες,απλά χυμείο.Ερχονταν Ελλάδα για πλάκα και σε τσιμπούκωναν σε dt,αν πλήρωνες διαμονή και εστιατόρια,διασκέδαση.
Εντάξει οι Πολωνέζες έκαναν πιο πολλά,κατάπιναν σπέρμα,σε άφηναν να τις κατουρήσεις,να
τους κάψεις τα βυζιά,ό,τι ήθελες βασικά τις έκανες αλλά οι Τσέχες ήταν σαφώς πιο εντυπωσιακές και παρουσιάσιμες.
Εδώ Πολωνέζα ξανθιά 186 που γαμούσα το 2009,μπαίνει στο μπάνιο φτηνού ξενοδοχείου της Ομόνοιας.Καταπιώνας.

TV4aUj.jpg


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Kman,έχω δει σε πολλά czech amateurs να κατουράει ο ένας τον άλλο.Αηδία σκέτη,αλλά τελοσπάντων.Έχουν τέτοιες ανωμαλίες οι Τσέχοι;Γιατί έλεγες μόνο οι Πολωνέζες τα κάνουν αυτά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Kman,έχω δει σε πολλά czech amateurs να κατουράει ο ένας τον άλλο.Αηδία σκέτη,αλλά τελοσπάντων.Έχουν τέτοιες ανωμαλίες οι Τσέχοι;Γιατί έλεγες μόνο οι Πολωνέζες τα κάνουν αυτά.

Οι Πολωνέζες είναι sub και σε αφήνουν να κάνεις ό,τι θες.Κατούρημα είναι στάνταρ.Τις κατούραγα δυο,δυο αν ποστάρω φωτός θα είναι πρόβλημα γιατί είναι πλέον παντρεμένες με παιδιά.Μερικές σε αφήνουν να τις μαστιγώσεις ή να τις χέσεις.Ακόμα δεν έχω βρει κάποια να τρώει Balkan shit παρόλο που το υπόσχονται αλλά ψαρώνουν.Γενικά στις Πολωνέζες αρέσουν οι εξευτελισμοί,είναι sub ενώ στις Τσέχες αρέσουν τα exhibionism,γουστάρουν να τα  δείχνουν όλα σε κοινή θέα.
Η άλλη Τσέχα π.χ. 185 που χάιδευα το μουνί κάτω από το σορτς σε παραλία της Λάρισας το 2006 καλεί τη φίλη της στο καφέ και η φίλη της καταφτάνει ξεβράκωτη κάτω από το μίνι.Δαχτύλιαζα τη μία και έβλεπα το μουνί της άλλης μέρα μεσημέρι.
Με ρωτάει co to je?και δείχνει το χέρι μου κάτω από το σορτς.Ruka της λέω(χέρι) και βάζει τα γέλια.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δάσκαλε, την προηγούμενη δεκαετία φλασαριζες κασέρι ή σπονσοραριζες τις γκομενες ή και τα δύο ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Όταν λες πολύ εύκολα,τί εννοείς;Με καμάκι ή με κασέρι;

Δηλαδή εαν πάω αύριο Πράγα και δω καμια τέτοια στο δρόμο,υπάρχει περίπτωση να είμαι ο πρώτος που της την πέφτει;

Εννοω ότι σε μια χωρα με υψηλο μέσο όρο ύψους οπως η Τσεχία,τα καλά καυλάκια είναι 1.70-180.
Αυτες που είναι σαν αυτή στη φωτο,δηλαδή γιγαντας με αδιαφορη φατσα-αβυζη-άκωλη, είναι εκτός target group των αντρων.

Στην Ελλάδα των στουμπων γυναικων,αυτή ανάμεσα στα 1.64 μπορει οι Ελληνες να την λένε τσολιά,ποδάρες και δεν ξερω και εγώ τι άλλο.
Στην Τσεχία,όταν δίπλα της θα περνάνε τα καλλίγραμα 1.78,
το ύψος της δεν θεωρείται καν προσον μιας και οι άλλες είναι ψηλες καλλιγραμες ενω αυτή ατσούμπαλος γιγαντας.

Με καμακι,θα κολακευτει μιας και δεν θα της συμβαινει συχνά,τωρα αν κάτσει είναι άλλη ιστορια.
Street/Ιnternet sponsoring όπως π.χ.στο Κιεβο,στην Πραγα δεν παιζει.

Υ.Γ.Έχουμε αρχίσει τα προεορτια του Oktoberfest εδώ,οπότε δεν ξέρω αν το παραπάνω Post βγάζει νόημα. :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δάσκαλε, την προηγούμενη δεκαετία φλασαριζες κασέρι ή σπονσοραριζες τις γκομενες ή και τα δύο ;

Μπα,όχι τι κασέρι.Δςν είχα κασέρι τότε.Απλά τους πλήρωνα τις διακοπές και έρχονταν σαν τις μύγες.Αυτό μου το είχε προτείνει μια Τσέχα να το κάνω.Μου αποκάλυψε πώς σκέφτονται οι Ρωσίδες,Ουκρανές,Πολωνές.Γενικά οι Σλάβες έχουν αυτογνωσία και σου δίνουν τις άλλες.
Χωρίς να πληρώνω διακοπές είχα γαμήσει καμιά δεκαριά μερικές αρκετά καλές.

Π.χ. αυτή είναι μια Ουκρανή 178 που γάμησα με one night stand στο Κίεβο το 2007 με κόστος ένα τσίσμπουργκερ στα McDonald's.Κοιμήθηκε με τα χύσια και την άλλη μέρα έφυγε χωρίς να κάνει μπάνιο.

ao3o2Z.jpg


Εδώ δύο Πολωνέζες 20 χρονών που παρτούζωνα το 2009 στο σπίτι μου στην Αθήνα.Τώρα είναι παντρεμένες με παιδιά.

ckdVdP.jpg


Από το 2009 άρχισα σιγά σιγά τα σπονσοριλίκια.Οι γκόμενες με έβαλαν.

Αυτή τη Ρωσίδα 189 τη σπονσοράρω από το 2011 που ήταν 24 χρονών.Τότε ήταν πολύ εντυπωσιακή αλλά οι φωτό είναι από πέρυσι.

NWu4EI.jpg


gFr4Ko.jpg


Γενικά η σλαβική εμπειρία είναι η ίδια,το πλαίσιο δηλαδή είναι το ίδιο.Οι Ουκρανές σε εξασκούν να γαμάς Τσέχες ή Πολωνέζες και το αντίστροφο.Πάνω κάτω ο τρόπος σκέψης είναι ο ίδιος αν δε θες σοβαρή σχέση ή να τις παντρευτείς,πρέπει να τις πληρώνεις αν είσαι πάνω από 35.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Και το 2005 θυμάμαι μουνάρες Τσέχες ήταν διαθέσιμες στην επαρχία αν τους πλήρωνες το νοίκι κάθε μήνα κάπου 200 ευρώ.Τότε όμως δεν μπορούσα να το κάνω εύκολα.
Γενικά το 2002-2010 το σπονσοριλίκι Τσεχία,Πολωνία πήγαινε στην τιμή ενοικίου κάπου 200-300 ευρώ το μήνα.
Με αυτά τα λεφτά γαμούσες εντυπωσιακές γκόμενες.Τώρα έχει διπλασιαστεί και οι γκόμενες είναι next door.
Αλλά αντί να δίνω 200 το μήνα για σταθερό σπονσοριλίκι(που το έκανα μετά το 2008) προτιμούσα να ξοδεύω χιλιάρικο και να φέρνω τη γκόμενα μια βδομάδα Ελλάδα.Μπορούσες να φέρνεις άλλη κάθε δύο βδομάδες ανάλογα με το βαλάντιο σου.Εφευγε η μία,ερχόταν η επόμενη.Συνήθως τις έφερνα την ίδια μέρα που έφευγε η προηγούμενη για να μην πάω δύο φορές στο αεροδρόμιο.Ο αποχαιρετιστήριος πούτσος και ο πούτσος υποδοχής συνέβαιναν την ίδια μέρα και εντωμεταξύ είχα και σταθερές γκόμενες.Μια μέρα το 2011 γάμησα 5 Πολωνέζες τη μία μετά την άλλη.Ο πούτσος κόντευε να λιώσει από το πιπώνι.Ξεπροβόδιζα τη μία,ερχόταν η επόμενη μέχρι που κλείδωσα την τελευταία στο διαμέρισμα και πήγα να κάνω παρτούζα στο ξενοδοχείο.Ωραίες εποχές.
Τσεχία,Πολωνία μέχρι το 2012 ήταν απλά παράδεισοι.Ουκρανία γαμούσες απλά 5 χρόνια μικρότερες και 5 κιλά λεπτότερες συχνά όμως γκόμενες 172-175, όχι πάνω από 180.
Ωραίες εποχές ένιωθες λίγο όπως ο Roseberg στο Czech streets με το street καμάκι.Ηξερα όμως ότι θα τελείωναν και θα έμενε μόνο η Ουκρανία όταν θα παππούδιαζα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εδώ Πολωνέζα ξανθιά 186 που γαμούσα το 2009,μπαίνει στο μπάνιο φτηνού ξενοδοχείου της Ομόνοιας.Καταπιώνας.

TV4aUj.jpg

Αυτήν την γαμούσες τζάμπα;Τέτοιες ούτε διάσημος δεν γαμάει στην Ελλάδα.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτήν την γαμούσες τζάμπα;Τέτοιες ούτε διάσημος δεν γαμάει στην Ελλάδα.

Αυτή έμενε σε μικρή πόλη Πολωνία και τη σπονσοράριζα με 200 ευρώ το μήνα.186 γκόμενα,στην Ελλάδα δεν πίστευαν όταν την κυκλοφορούσα το 2008-2011.Φοβερό τσιμπούκι,γλυφοκώλι,τα κατάπινε όλα και ζητούσε πρωκτικό,μπάτσες,να της τραβάω τα μαλλιά κτλ.
Μετά από αυτή το 2012-2013 είχα μια παντρεμένη Πολωνέζα 190 που ζητούσε να της χύνω στον κώλο.Η παντρεμένη ερχόταν τζάμπα,μετά όμως ζήτησε και αυτή λεφτά.
Εντωμεταξύ αυτή στη φωτο μου έστειλε το 2012 στην Ελλάδα την Πολωνέζα φίλη της να γαμησω που ήταν 8 μηνών εγγυος.Τη γαμησα και μετά η γκομενα μου είπε ότι την έκανα ρεζίλι γιατί δεν έδωσα τίποτα στην εγγυο.Ντρέπομαι για εσένα μου έλεγε κτλ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτή έμενε σε μικρή πόλη Πολωνία και τη σπονσοράριζα με 200 ευρώ το μήνα.186 γκόμενα,στην Ελλάδα δεν πίστευαν όταν την κυκλοφορούσα το 2008-2011.Φοβερό τσιμπούκι,γλυφοκώλι,τα κατάπινε όλα και ζητούσε πρωκτικό,μπάτσες,να της τραβάω τα μαλλιά κτλ.

Τις είχες αποκλειστικότητα ή τα έπαιρναν κι απο άλλους;Μου κάνει εντύπωση εαν κάτι τέτοιες δεν έβρισκαν πλουσιότερους για να παίρνουν τα διπλά και τριπλά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τις είχες αποκλειστικότητα ή τα έπαιρναν κι απο άλλους;Μου κάνει εντύπωση εαν κάτι τέτοιες δεν έβρισκαν πλουσιότερους για να παίρνουν τα διπλά και τριπλά.

Οι δικές μου μίλαγαν μόνο πολωνικά.Οι Πολωνοι έχουν καβούρια στην τσέπη,προτιμούν να τα τρώνε στο ποτό παρα να τα δίνουν σε γκομενες οπότε οι Πολωνές τρελαίνονται για ξένους.Σπονσοραριζα και άλλες παράλληλα.Τότε 200 ευρώ ήταν πολλά στις μικρές πόλεις.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Οι δικές μου μίλαγαν μόνο πολωνικά.Οι Πολωνοι έχουν καβούρια στην τσέπη,προτιμούν να τα τρώνε στο ποτό παρα να τα δίνουν σε γκομενες οπότε οι Πολωνές τρελαίνονται για ξένους.Σπονσοραριζα και άλλες παράλληλα.Τότε 200 ευρώ ήταν πολλά στις μικρές πόλεις.
δεν εχεις αδικο σε αυτο που γραφεις.2004 κανονιζα παντρεμενη πολωνεζα που ο αντρας της επινε 15 μπυρες την ημερα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Στην Ελλαδα οι Πολωνες δεν κοιτανε ξενους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom