Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μπορεις να μου ριξεις οσα τετραμπαλα και 5μπαλα θελεις

οταν θα φτασεις τον αρη θα το σκεφτω αν θα κανουμε σοβαρη συζητηση
ειτε φτασω τον αρη ειτε οχι το οτι εγινες το μεγαλυτερο μου πουτανακι μεσα σε λιγα χρονια μολις σου παρουσιαστηκανε ενα δυο ψευτοοικονομικα προβληματακια δεν αλλαζει. κ εσυ οταν φτασεις τον γαυρο ελα να κανουμε σοβαρη συζητηση. μεχρι τοτε θα ερχεσαι θα ασου αφηνω τα φραγκα στο κομοδινο και θα φευγεις οπως φευγεις συνηθως, χυμενος στη μαπα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
πως ειναι δυνατον να βιασει καποιος που του τον εχουν κοψει εδω και κατι δεκαετιες;

καποιος που του εχου κανει το κωλο σουρωτηρι απο τον προηγουμενο αιωνα;
γιατι δεν πας πισω 2 αιωνες,εκει γυρω στο 1897-98 που η ελαφρα ταξιαρχια γαζωνε στα γηπεδα δροσερους κωλους?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Σημερα, σε ολα τα μμεξημερωσης,στα οποια βασικος πελατης και οικονομικος αιμοδοτης ειναι η εταιρεια του νιαου(μη ξεχνιομαστε),κυριο θεμα ειναι η φωτοβολιδα...
για να το δουμε λιγο το θεμα....Σε ματς που η ομαδα εχει μπει στο δευτερο ημιχρονο καμικαζι ,εχει κλεισει τους αντιπαλους στα καρε τους,σκοραρει και πιεζει για δευτερο,ενας ρουφιανος ριχνει δυο φωτοβολιδες(μια πανω μας και μια στα ματ)και καταφερνει να διακοψει το ματς,να κοψει τον ρυθμο της ομαδας,να εξοργισει και δικαιως τους φιλους πανιωνιους,να εξοργισει τη συντριπτικη μεριδα των παοκτσηδων,να μας ξενερωσει τελειως ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΗΚΙ -ΣΤΗΜΕΝΟ-ΕΠΟΠΤΗ ΚΑΜΠΟΥΡΗ....μαλιστα!
ειναι γνωστες οι προπαδανδιστηκες τους μεδοδοι τυπε. εμεις τι κανουμε γιαυτο? γιατι τον αφησανε αυτον τον βλακα να ριξει 2 φορες δηλαδη ? μετα τα περσυνα σε ολα τα ματς μεσα εξω δεν πρεπει να πεσει ουτε στραγαλι, οι γυρω του τι κανουνε κοιμουνται ορθιοι ?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
σιγα σιγα ρε παιδια ενας ενας δεε σας προλαβαινω  :2funny: :2funny: :happy: :happy:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
πως ειναι δυνατον να βιασει καποιος που του τον εχουν κοψει εδω και κατι δεκαετιες;

καποιος που του εχου κανει το κωλο σουρωτηρι απο τον προηγουμενο αιωνα;
την ημερα που σε [size=50pt]ΒΙΑΖΑ ΜΕ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΤΟΝ ΚΥΖΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!![/size]
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
την ημερα που σε [size=50pt]ΒΙΑΖΑ ΜΕ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΤΟΝ ΚΥΖΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!![/size]
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
[size=40pt]εμενα μου φτανει που παραδεχεσαι οτι χρησιμποιησες λαμογιες, διοτι μας το παιζατε κακομοιρηδες και καλα παιδια

αρα καλα καναμε και σας γαμαγαμε και σας γαμαμε συνολικα σαν λεκανοπεδιο

και δευτερον η αληθεια ειναι δε μπορω να ξεπερασω ακομα την απωλεια του κυπελου ελλαδος. ηταν βαρυ το πληγμα[/size]
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
[size=40pt]εμενα μου φτανει που παραδεχεσαι οτι χρησιμποιησες λαμογιες, διοτι μας το παιζατε κακομοιρηδες και καλα παιδια

αρα καλα καναμε και σας γαμαγαμε και σας γαμαμε συνολικα σαν λεκανοπεδιο

και δευτερον η αληθεια ειναι δε μπορω να ξεπερασω ακομα την απωλεια του κυπελου ελλαδος. ηταν βαρυ το πληγμα[/size]
διομιδη ξρεις ποσες τετοιες διαιτησιες ειχαμε υποστει σε μεταξυ μας ματς? κ μια φορα βρεθηκατε στη θεση μας και κανατε μια απλη διαιτισια εδρας σημαια για ολοκληρη τη σηψη του ελληνικου ποδοσφαιρου. γιαυτο λοιπον καλα σας καναμε
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
διομιδη ξρεις ποσες τετοιες διαιτησιες ειχαμε υποστει σε μεταξυ μας ματς? κ μια φορα βρεθηκατε στη θεση μας και κανατε μια απλη διαιτισια εδρας σημαια για ολοκληρη τη σηψη του ελληνικου ποδοσφαιρου. γιαυτο λοιπον καλα σας καναμε
το οτι το κανατε μια φορα(και οχι μονο μια) δεν σας απαλασει

το θεμα ειναι να μη το κανεις ποτε

ειναι σαν τον δολοφονο, αμα καποιος εχει σκοτωσει μια φορα δεν ειναι λιγοτερο δολοφονος απο αυτον που εχει σκοτωσει περισσοτερες.

το οτι ηταν μια απλη διαιτησια εδρας το εκλαμβανω ως χουμορ. Εδω μεχρι και ο μεγαλος γκουρου του παοκ το παραδεχτηκε δεν ειναι καλο  να παραποιεις τα λεγομενα του

βεβαια με αυτο που γραφεις ''καλα σας καναμε''  αυταναιρεισαι μονος σου στην ιδια προταση. κοιταξε το δεν ειναι καλο σημαδι
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
το οτι το κανατε μια φορα(και οχι μονο μια) δεν σας απαλασει

το θεμα ειναι να μη το κανεις ποτε

ειναι σαν τον δολοφονο, αμα καποιος εχει σκοτωσει μια φορα δεν ειναι λιγοτερο δολοφονος απο αυτον που εχει σκοτωσει περισσοτερες.

το οτι ηταν μια απλη διαιτησια εδρας το εκλαμβανω ως χουμορ. Εδω μεχρι και ο μεγαλος γκουρου του παοκ το παραδεχτηκε δεν ειναι καλο  να παραποιεις τα λεγομενα του

βεβαια με αυτο που γραφεις ''καλα σας καναμε''  αυταναιρεισαι μονος σου στην ιδια προταση. κοιταξε το δεν ειναι καλο σημαδι
ελα ρε διομιδη ασε τα φιλοσοφικα τωρα με τους αστοχους παραλληλισμους σου με δολοφονους και βιαστες.. οταν μου εχεις φαει 3 φορες την 1η θεση στα πλευ οφ τα τελευταια χρονια με χειροτερες διαιτησιες καλυτερα να μηνμιλας οταν εσυ ηρθες σε αυτη τη θεση για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στην ιστορια σου με αντιπαλο του ΠΑΟΚ το 2017. επισης ευκολα ξεχνατε το τι εγινε στον 1ο επαναληπτικο μου φαινεται, γκολ φαουλ επιθετικο πανω στον γλυκο και ο μη καταλογισμος πεναλτυ σε χερουκλα του χουλ, εκει δηλαδη τι εγινε? ολα καλα φανταζομαι, νορμαλ διαιτησια για τον μεσο παναθηναικο. και αν θελεις παραλληλισμους με τετοια παραδειγματα τοτε μπορω εγω να πω οτι ο ΠΑΟΚ ητανε σε θεση αυτοαμυνας και μολις μπορεσε να αντιδρασει αντεδρασε σε αυτον που του εκανε οτι εκανε τοσα χρονια, αλλα αυτο δεν θα σε βολευε ετσι? και δεν ξερω ποιος ειναι ο μεγαλος γκουρου που λες αλλα σου λεω τη γνωμη τη δικια μου που ναι ητανε απλα μια διαιτησια εδρας εκτος αν ηθελες εσυ τις βουτες του κλωναριδη να τις παρεις πεναλτυ τοτε παω πασο.. και το καλα σας καναμε παει στην εμετικη αντιδραση σας μετα απο αυτο το ματς και πραγματικα μερικα σπορια τα εξισωσατε με την ποδοσφαιρικη χουντα που ζουσαμε τοσα χρονια και η αισχρη προπαγανδα και κακια που βγαλατε. και μετα τα περσινα πραγματικα ευχομαι να σας κανουμε και χειροτερα σε εσας και στους κιτρινους και στους κοκκινους. 20 χρονια ειμασταν οι γραφικοι, οι γρκινιαριδες οι δεν εχετε ομαδα τι διαμαρτυρεστε και οι κομπλεξικοι με την αθηνα ετσι δν ειναι ? ε εσεις γινατε χειροτεροι μεσα σε ενα ματσ.. τροφη για σκεψη
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
ειναι γνωστες οι προπαδανδιστηκες τους μεδοδοι τυπε. εμεις τι κανουμε γιαυτο? γιατι τον αφησανε αυτον τον βλακα να ριξει 2 φορες δηλαδη ? μετα τα περσυνα σε ολα τα ματς μεσα εξω δεν πρεπει να πεσει ουτε στραγαλι, οι γυρω του τι κανουνε κοιμουνται ορθιοι ?
Ειναι πολλα τα θεματα...και δυστυχως -για το καλο της ομαδας -πολλα σκουπιδια κρυβονται κατω απο το χαλι...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ελα ρε διομιδη ασε τα φιλοσοφικα τωρα με τους αστοχους παραλληλισμους σου με δολοφονους και βιαστες.. οταν μου εχεις φαει 3 φορες την 1η θεση στα πλευ οφ τα τελευταια χρονια με χειροτερες διαιτησιες καλυτερα να μηνμιλας οταν εσυ ηρθες σε αυτη τη θεση για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στην ιστορια σου με αντιπαλο του ΠΑΟΚ το 2017. επισης ευκολα ξεχνατε το τι εγινε στον 1ο επαναληπτικο μου φαινεται, γκολ φαουλ επιθετικο πανω στον γλυκο και ο μη καταλογισμος πεναλτυ σε χερουκλα του χουλ, εκει δηλαδη τι εγινε? ολα καλα φανταζομαι, νορμαλ διαιτησια για τον μεσο παναθηναικο. και αν θελεις παραλληλισμους με τετοια παραδειγματα τοτε μπορω εγω να πω οτι ο ΠΑΟΚ ητανε σε θεση αυτοαμυνας και μολις μπορεσε να αντιδρασει αντεδρασε σε αυτον που του εκανε οτι εκανε τοσα χρονια, αλλα αυτο δεν θα σε βολευε ετσι? και δεν ξερω ποιος ειναι ο μεγαλος γκουρου που λες αλλα σου λεω τη γνωμη τη δικια μου που ναι ητανε απλα μια διαιτησια εδρας εκτος αν ηθελες εσυ τις βουτες του κλωναριδη να τις παρεις πεναλτυ τοτε παω πασο.. και το καλα σας καναμε παει στην εμετικη αντιδραση σας μετα απο αυτο το ματς και πραγματικα μερικα σπορια τα εξισωσατε με την ποδοσφαιρικη χουντα που ζουσαμε τοσα χρονια και η αισχρη προπαγανδα και κακια που βγαλατε. και μετα τα περσινα πραγματικα ευχομαι να σας κανουμε και χειροτερα σε εσας και στους κιτρινους και στους κοκκινους. 20 χρονια ειμασταν οι γραφικοι, οι γρκινιαριδες οι δεν εχετε ομαδα τι διαμαρτυρεστε και οι κομπλεξικοι με την αθηνα ετσι δν ειναι ? ε εσεις γινατε χειροτεροι μεσα σε ενα ματσ.. τροφη για σκεψη
περιμενεις να κατσω να διαβασω ολο αυτο το κατεβατο

μολις τ οειδα με επιασε χασμουρητο. τελοσπαντων συμφωνω ενταξει.. :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
περιμενεις να κατσω να διαβασω ολο αυτο το κατεβατο

μολις τ οειδα με επιασε χασμουρητο. τελοσπαντων συμφωνω ενταξει.. :2funny:
σορρυ τυπε μου αλλη φορα θα γραφω μια δυο προτασεις αν μονο αυτο μπορει να διαχειριστει ο εγκεφαλος σου :)
αν δεν εισαι σε θεση να διαβαζεις αντιθετες αποψεις και να απαντας σαν σκεπτομενος και οχι σαν φυτο κατσε στα αυγα σου και στα θρεντ σου και μη μας ζαλιζεις τον πουτσο εδω περα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
το βλεπω κ το ξερω! Αλλωστε η συνηθεια του Τετραμπαλου εγινε λατρεια! :rockon:

Να υποθέσω έχεις την καλύτερη γνώμη για τον Γιώργο Μίνο,τον Σταύρο Κόλκα και τον Τάσο Τρέγια.....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
σορρυ τυπε μου αλλη φορα θα γραφω μια δυο προτασεις αν μονο αυτο μπορει να διαχειριστει ο εγκεφαλος σου :)
αν δεν εισαι σε θεση να διαβαζεις αντιθετες αποψεις και να απαντας σαν σκεπτομενος και οχι σαν φυτο κατσε στα αυγα σου και στα θρεντ σου και μη μας ζαλιζεις τον πουτσο εδω περα
συγνωμη που θα σε στεναχωρησω αλλα θα συνεχησετε να τρωτε στη μαπα την αφεντια μου για πολυ ακομα

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Να υποθέσω έχεις την καλύτερη γνώμη για τον Γιώργο Μίνο,τον Σταύρο Κόλκα και τον Τάσο Τρέγια.....
τυπε μη βαζεις εναν τιμιο μεροκαματιαρη σαν τον τρεγια (υδραυλικος ειναι ο ανθρωπος) με τους αλλους 2. ντροπη ειναι
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τρελό οπαδιλίκι και οι 3,τι μου λες τώρα?
ο ενας ειναι υδραυλικος και μιλαει για τον ΠΑΟΚ σαν οπαδος ρε φιλε για το χομπι του. οι αλλοι 2 πληρωνονται ως "δημοσιογραφοι".. και οε νας απο κρατικο  καναλι και για να καταλαβεις τι λεει πρεπει να φερεις ειδικο διερμηνεα πλακα μας κανεις το ιδιο ειναι ? ο μινος μιλαει και μεθανε 3 ατομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom