Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Γραφε Ελληνικα δεν καταλαβαινω ΤΟΥΡΚΙΚΑ
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους μπουγατσοκημάδες
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Γραφε Ελληνικα δεν καταλαβαινω ΤΟΥΡΚΙΚΑ
Στελιο μου καλο παιδακι, σε καταλαβαινω απολυτα. το θεμα σου είναι ψυχολογικο. αλλα εγω σε καταλαβα. από ότι λοιπον πιστευω, η μανα σου σε εκανε με ΠΑΟΚ τζη, και την παρατησε και από τοτε εγινες γαυρος. είναι αληθεια? Α και κατι άλλο. Καποτε στον Πειραια, όταν κατεβαιναν ναυτες από άλλες χωρες, οι Πειραιώτισσες κατεβαίνανε στο Λιμανι και παζαρευαν να πηδηχτουν με ναυτες για λιγα ταλιρα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: για ρωτα να σου πουν. Ρε αντε σαλτα και μαμησου. Βλακα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ρε παιδια μια ερωτηση...γιατι δεν γραφετε στο θεμα της ομαδας σας να ξεκαβλωσετε;πολυ αγαμια...ρε....κοψτε την πρωινη μαλακια ρε......σας πειραζει....εχουμε και τον αλλο τον βρες να μας λεει μπουγατσοκιμαδες....66 μυνηματα απο το 2010.....ως τωρα.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.143
Κριτικές
166
Like
26.985
Πόντοι
34.538
ρε παιδια μια ερωτηση...γιατι δεν γραφετε στο θεμα της ομαδας σας να ξεκαβλωσετε;πολυ αγαμια...ρε....κοψτε την πρωινη μαλακια ρε......σας πειραζει....εχουμε και τον αλλο τον βρες να μας λεει μπουγατσοκιμαδες....66 μυνηματα απο το 2010.....ως τωρα.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Γι αυτό δεν τον απαντησα.
Μπηκε να κανει σαματα,ο αργόσχολος,δουλεια δεν εχει...
Γραψτον στα αρχιδια σου.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Εσυ μωρη λουλου που λες

Quote from: travestolagnos on Today at 20:04
ρε παιδια μια ερωτηση...γιατι δεν γραφετε στο θεμα της ομαδας σας να ξεκαβλωσετε;πολυ αγαμια...ρε....κοψτε την πρωινη μαλακια ρε......σας πειραζει....εχουμε και τον αλλο τον βρες να μας λεει μπουγατσοκιμαδες....66 μυνηματα απο το 2010.....ως τωρα..

ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ ΡΕ ΛΟΥΛΗ??
Ε ?

Απ: Άρης ο Ένας
travestolagnos

δηλαδη εσυ που επεσες 2 φορες και πας για τριτη για γελια δεν εισαι;οταν αυτο που πεφτει στο κεφαλι σας δεν ειναι βροχη αλλα φτυσιμο ισω; ξυπνηστε...προς το παρρον καληνυχτα....και τα χερια πανω απο την κουβερτα


πανιβλακα 750 μυνηματα στο θεμα του ΑΡΗ ειναι δικα σου
και τωρα σε επιασε ο πονος τρομπα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μπραβο στελιο...χρειαζοταν να γραψεις τα μυνηματα μου και νατα διαβασεις για να τα εμπεδωσεις........τα μυνηματα αυτα ουτε που θημαμε ποτε τα εγραψα....πως τα ξετρυπωσες βρε.....αξιος...παντως οι συνοπαδοι σου οπως ο μαξιμος ο αζαζελ ο ανγκους εχουν υψηλοτερο επιπεδο απο εσενα...μπορει με καποιους να βριζομαστε καθημερινα αλλα ξερουμε και τα ορια μας.....την επομενη φορα που θα γραψεις κατι για να μου την μπεις ψαξε σε πιο παλια μου μυνηματα...χρησιμοποιω εκει βαρυτερους χαρακτηρισμους....καληνυχτα...αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου..
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Που να τα θυμασαι περασαν και χρονια που τα γραψες... :2funny: :2funny: :2funny:


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:κοψε την πρωινη κανει κακο....δηλαδη εσυ που επεσες 2 φορες και πας για τριτη για γελια δεν εισαι;οταν αυτο που πεφτει στο κεφαλι σας δεν ειναι βροχη αλλα φτυσιμο ισω; ξυπνηστε...προς το παρρον καληνυχτα....και τα χερια πανω απο την κουβερτα :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:


28/2/14  

πριν 10 μερες.... :jerking: :jerking:


και ο ιδιος σημερα που εχει γραψει 750 μυνηματα στο θεμα του ΑΡΗ μιλαει... :jerking: :jerking:



 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Αντε παλι και συ...
Καταρχήν αντικαλησπεριζω.
Το ονομα μου ΔΕΝ είναι Πανιώνιος.
ΠΑΟΚι είμαι...
ενταξει ρε φιλαρακι μην βαρας... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:..ειμαι απαραδεκτος.....απο χτες ζουμε μεγαλες στιγμες......ειναι η εβδομαδα των ζωντανων νεκρων :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Αντε παλι και συ...
Καταρχήν αντικαλησπεριζω.
Το ονομα μου ΔΕΝ είναι Πανιώνιος.
ΠΑΟΚι είμαι...
Ασε τα σαπια τωρα, αφου σε ειδαμε να γραφεις και στο θρεντ του πανιωνιου. Ενταξει το οτι γουσταρεις να γραφεις στο θρεντ του ΠΑΟΚ δεν σε κανει και ΠΑΟΚΙ...πες την αληθεια και μην κρυβεσαι, εξαλου δεν ειναι κακο να εισαι πανιωνακι.  :)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.143
Κριτικές
166
Like
26.985
Πόντοι
34.538
Ασε τα σαπια τωρα, αφου σε ειδαμε να γραφεις και στο θρεντ του πανιωνιου. Ενταξει το οτι γουσταρεις να γραφεις στο θρεντ του ΠΑΟΚ δεν σε κανει και ΠΑΟΚΙ...πες την αληθεια και μην κρυβεσαι, εξαλου δεν ειναι κακο να εισαι πανιωνακι.  :)
Παντως στην Αργεντινη είμαι ΙΝΤΕΠΕΝΤΕΝΤΕ.
Μπορει να πεσαμε Β' αλλα.....ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16


"Σύντομα θετικές εξελίξεις..."
Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος ήταν φιλοξενούμενος στην τηλεοπτική εκπομπή "Δίκη" του Σκάι. Με την ιδιότητα του νομικού συμβούλου του Ιβάν Σαββίδη, σχολίασε τα όσα είπε στην Βουλή το μεσημέρι της Δευτέρας και εξέφρασε την βεβαιότητα πως σε ότι αφορά το θέμα των χρεών θα υπάρχουν σύντομα θετικές εξελίξεις.

"Tην είχε θέσει από πέρσι αυτή την πρόταση για τα δώδεκα εκατομμύρια ευρώ. Είναι παράλογο οι προσαυξήσεις να είναι δυο και τρεις φορές παραπάνω από το πρωτογενές κεφάλαιο. Δεν θα είναι ρύθμιση φωτογραφική και δεν αφορά μόνο την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Θα καλύπτει φυσικά και νομικά πρόσωπα μιας συγκεκριμένης κατηγορίας. Ελπίζω ότι σύντομα θα έχουμε θετικές εξελίξεις"

Επίσης ξεκαθάρισε πως η προσφυγή του ΠΑΟΚ στο πολιτικό εφετείο στην υπόθεση Δώνη δεν θίγει το αυτοδιοίκητο του ελληνικού ποδοσφαίρου: "Φαίνεται ότι ο πρόεδρος της ΕΠΟ έχει επιλεκτική τακτική του τι γνωρίζει, τι θυμάται και τι δεν θυμάται. Αυτή τη στιγμή η ΠΑΕ ΠΑΟΚ πήγε στο πολιτικό εφετείο. Δεν ζητούμε να κρίνει την ουσία της διαφοράς αλλά γιατί δεν ήταν η νόμιμη σύνθεση του διαιτητικού δικαστηρίου εφέσεως. Εμείς δεν παραβιάζουμε το αυτοδιοίκητο του ποδοσφαίρου. Ο ίδιος ο Σαρρής όταν ρωτήθηκε για το θέμα απάντησε ότι θα περιμένει την απόφαση του Εφετείου. Εμείς έχουμε το δικαίωμα να προσφύγουμε και το έχουμε αναπτύξει στα δικόγραφα που έχουμε αποστείλει"
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
ελατε να σας γαμησουμε πουτανες
φερτε και τις αδελφες σας να τις δωσουμε την μητρα παραμασχαλα
το θυμαστε πουτανες το γαμησι;;
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
:2funny: Ναι ρε εσύ χουλιγκαν και γαμιά του ιντερνέτ… αφού δεν δίνετε εισιτήρια πως θα μας γαμήσετε δεν κατάλαβα? Θα παίξετε μπάλα? Γιατί δεν παίζατε τόσο καιρό να σωθείτε περιμένατε να παίξετε με ομάδα που έχει 40 βαθμούς διαφορά?  :uglystupid:
Α μη μου πεις ότι θα μπείτε μέσα και θα δείρετε τους παίχτες του ΠΑΟΚ?  :2funny:
Μπείτε αλλά στον El Chaco μην πας μόνο σου γιατί θα τις φας…. Μαζευτείτε πολλοί και ορμήστε σε ένα παίχτη… Μη κάνετε τους ήρωες και πάτε ένας προς ένας γιατί θα έχει γέλιο…
Πάντως ο Ρώσος θα στείλει κάτι άσβερκους κτιστούς … προσέχετε! Μόνο με οργανωμένο ντου μπείτε … με 10 και 20 άτομα θα έχουμε κλάματα! :2funny:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: Ναι ρε εσύ χουλιγκαν και γαμιά του ιντερνέτ… αφού δεν δίνετε εισιτήρια πως θα μας γαμήσετε δεν κατάλαβα? Θα παίξετε μπάλα? Γιατί δεν παίζατε τόσο καιρό να σωθείτε περιμένατε να παίξετε με ομάδα που έχει 40 βαθμούς διαφορά?  :uglystupid:
Α μη μου πεις ότι θα μπείτε μέσα και θα δείρετε τους παίχτες του ΠΑΟΚ?  :2funny:
Μπείτε αλλά στον El Chaco μην πας μόνο σου γιατί θα τις φας…. Μαζευτείτε πολλοί και ορμήστε σε ένα παίχτη… Μη κάνετε τους ήρωες και πάτε ένας προς ένας γιατί θα έχει γέλιο…
Πάντως ο Ρώσος θα στείλει κάτι άσβερκους κτιστούς … προσέχετε! Μόνο με οργανωμένο ντου μπείτε … με 10 και 20 άτομα θα έχουμε κλάματα! :2funny:
στειλε οσους θελεις πουτανοπαιδο
να δεις εμεις τι ασβερκους εχουμε...
εμεις ειμαστε τελειωμενοι,δεν εχουμε να χαοσουμε τιποτα,ουτε η τιμωρια μας νοιαζει
ενα σου λεω στην τελευταια προπονηση θα παει ο σουπερ 3 και θα τους πει να καθαρισουν οσους πιο πολλους παικτες του μπαοκ μπορουν
αλλιως θα την πεσουμε στους δικους μας
να φοβασαι παντα αυτον που δεν εχει καμια ελπιδα
το ακους πουτανοπαιδο;;
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ΑΠΟΛΥΤΑ σοβαρα τωρα.....οσοι ειστε θεσσαλονικη μπορειται να μου πειτε ειλικρινα τι συμφερει τον ΠΑΟΚ....να μεινει μονος του με τον ΑΡΗ διαλυμενο και τον ΗΡΑ στη απο κατω(δεν τον βλεπω να καταφερνει ανοδο)η να τον εχει και του χρονου του χεριου του να εχει 6 βαθμουλακια σιγουρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom