Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Σύζυγος φεύγει για πενθήμερο επαγγελματικό ταξίδι . Επιστρέφει πιο νωρίς ,[ μετά από τρεις ημέρες ], μπαίνει στο σπίτι και πιάνει στα πράσα την σύζυγο να γαμιέται . Μετά από τον σχετικό χαμό εμφανίζεται η πεθερά , για να πάρει την κατάσταση στα χέρια της .

Τουτέστιν του ζήτησε τον λόγο , διότι μπήκε στο σπίτι του , δίχως να πάρει τηλέφωνο πρώτα για να ενημερώσει ότι επιστρέφει πιο νωρίς .. Και επίσης του είπε ότι είναι ,, απαράδεκτο το να μην έχει εμπιστοσύνη στην γυναίκα του , και το να της κάνει ξαφνικές εφόδους .

Αργότερα μάνα και κόρη , υποστήριζαν στον περίγυρο , ότι η κόρη χώρισε λόγο της αρρωστημένης ζήλιας του πρώην άνδρα της .

Μα τον θεό η τον Δια , η τον Βούδα , η ότι άλλο θέλει ο καθένας , δεν τρολαρω .
Γιατί νομίζεις έχουν αυξηθεί οι "γυναικοκτονίες"; Σε κάποιους θα γυρίσουν τα μυαλά και θα τις καθαρίσουν. Λίγα έχουν γίνει;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.259
Like
34.938
Πόντοι
9.931
Εν το μεταξυ την πιάνεις να γαμιεται την χωρίζεις και στο τελος βγαίνει και απο πανω γιατι αφήνει να κυκλοφορήσει σε συγγενείς και φιλους οτι ο πρώην ανδρας την χτυπούσε και για αυτο τον χωρισε και το οτι γαμιοταν ειναι συκοφαντιες του πρωην ανδρα της.
Δηλαδη και τρως το κερατο και σου λερώνει το ονομα με αποτέλεσμα να σου κλείνει πορτες σε πιθανές σχέσης με αλλες γυναίκες ιδικα αν μένεις σε μικρη κοινωνία.
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Πριν πολλά χρόνια που δούλευα σε σούπερμαρκετ ήταν μια τύπισσα παντρεμένη με δύο παίδια με έναν που δούλευε στο αεροδρόμιο βάρδια καί από ότι είχα καταλάβει τα έφερνε δύσκολα οικονομίκα, δεν ήξερα αν υπήρχε γκρίνια στο σπίτι, δεν είχε πάρει το αυτί μου τίποτα. Μέτα από λίγο καιρό βρήκα μια πολλή καλύτερη δουλεία σε απολαβές κάνω το λάθος να το πω σε κάποια από το μαγαζί που ψιλογούσταρα ότι θα φύγω για άλλη δουλεία καί πόσο θα είναι ο μισθός μου ο βλάκας! :headbang:. Έρχεται η τελευταία μέρα πριν φύγω βράδυ καί είχαμε έκτακτη απόγραφη! :angry: όπως προχώρουσε η απογράφη την ακουσά να λεει μπρόστα μου για να το ακούσω ότι ο άντρας είναι νυχτερίνος σήμερα καί ότι τα παιδία τα κρατάει η πέθερα στο σπίτι της, όταν τελείωσα καί έφευγα για το σπίτι μου όλο τυχαία βγήκε μαζί καί με ακολούθησε καί περπατούσε δίπλα μου χωρίς να λέει τίποτα αλλά να με κοιτάει με νοήμα καί να μου δίνει αέρα να κάνω κίνηση, έγω αδιαφόρησα γιατί ήμουν άλλου εκείνη την έποχη, καί δεν έδωσα συνέχεια. Μέτα από λίγα χρόνια έμαθα ότι χώρισε καί παντρευτήκε μεγαλοταβερνίαρη καί έκανε καί άλλα δύο παιδία μαζί του! Γενίκα από ότι κατάλαβα ήταν απόφασισμένη να ξεφύγη από την καταστασή που ήταν με οποιοδήποτε τρόπο καί αφού δεν πετύχε με εμένα της εκάτσε η κατάσταση με τον άλλο, πραγματίκα αδίστακτη! Αυτό ήταν ένα μάθημα για μένα που μπορούν να φτάσουν μερικές γυναίκες για πετύχουν τον σκοπό τους!:confused:
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
829
Πόντοι
96
Πριν μερικά χρόνια γνωστός μου γνώρισε μια πιτσιρίκα ρωσοπόντια σε πάρτυ,από αυτές που γαμιούντε για έναν μπάφο και δύο μπύρες.Τελοσπάντων έπαιξε συγκατοίκηση στο σπίτι που νοίκιαζε τότε αυτός και με αυτά και με εκείνα την καψουρεύτηκε και την έβαλε και σε δουλειά λόγω θέσης συγγενικού του προσώπου.Αυτή εντωμεταξύ πριν από όλα αυτά να είναι στο ενοίκιο με την μάνα της λόγω χωρισμένων γονιών.Κάποια στιγμή μένει έγκυος την παντρεύεται και κανονίζουν να πάρουν δάνειο για αγορά σπιτιού,ανακαίνιση σπιτιού και αγορά αυτοκινήτου.Δε γνωρίζω το ποσό του δανείου ούτε σε τι κατάσταση θα ήταν το σπίτι και το αυτοκίνητο που θα έπαιρναν ούτε αν θα υπήρχε κάποια στήριξη από συγγενείς κτλ.Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως εκ των υστέρων έμαθα ότι το δάνειο το φορτώθηκε όλο αυτός!!
Δε γνωρίζω αν έπαιξε κάποιο ρόλο η μάνα της μικρής,που λογικά θα την δασκάλεψε.
Πάντως ξαφνικά από εκεί που δεν είχε δεύτερο βρακί η μικρή φτωχή ρωσοπόντια έγινε με δουλίτσα,σπίτι κ αυτοκίνητο μια χαρά όλα τζαμπέ.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.547
Πόντοι
6.236
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Ιστορία Νο1
2 φιλικά ζευγάρια. Ο ένας άντρας πάρα πολύ ζηλιάρης και αυστηρός.
Τα φτιάχνει η γυναίκα του, με τον άντρα της άλλης. Συνεχίζεται η κολλητή παρέα.
Το ένα ζευγάρι φέρνει στον κόσμο ένα παιδάκι και αποφασίζεται να το βαφτίσει το άλλο ζευγάρι. Η σχέση συνεχίζεται κανονικά.
Μένει έγκυος και η άλλη, όχι από τον άντρα της αλλά από τον γκόμενό:confused:. Αποφασίζει να μην το κρατήσει. Η σχέση συνεχίζεται κανονικά.
Κουίζ : πόσα ζευγάρια μπορεί να προκύψουν από 4 άτομα;
Τελικά τι έγινε;

Επίσης δεν μας είπες για τις κουμπάρες που είναι και η ειδικότητα σου.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.547
Πόντοι
6.236
Τελικά τι έγινε;

Επίσης δεν μας είπες για τις κουμπάρες που είναι και η ειδικότητα σου.
Καλά, συγγνώμη, εδώ η άλλη της έχει βαφτίσει το παιδί και της πηδάει και τον άνδρα. Τι άλλο να σου πω δηλαδή;; Ότι της πηδάει και τον πατέρα;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Καλά, συγγνώμη, εδώ η άλλη της έχει βαφτίσει το παιδί και της πηδάει και τον άνδρα. Τι άλλο να σου πω δηλαδή;; Ότι της πηδάει και τον πατέρα;
Μικρή ιστορία.

Θελουμε λεπτομεριες.

Πως, που, γιατί τον πήδηξε;

Γιατί μας ρώτησες ποσά ζευγάρια προκύπτουν;

Είναι ακόμα μαζί;

Ποτέ έβγαλαν το σκύλο τους βόλτα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.547
Πόντοι
6.236
Μικρή ιστορία.

Θελουμε λεπτομεριες.

Πως, που, γιατί τον πήδηξε;

Γιατί μας ρώτησες ποσά ζευγάρια προκύπτουν;

Είναι ακόμα μαζί;

Ποτέ έβγαλαν το σκύλο τους βόλτα;
Δεν λέω τίποτε άλλο για αυτό, η ιστορία είναι ήδη "φωτογραφική".... Δεν θα φάω εγώ βρωμόξυλο, για να γίνουν πλούσιοι οι σεναριογράφοι :2funny::2funny:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.547
Πόντοι
6.236

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.037
Κριτικές
3
Like
10.887
Πόντοι
2.536
Δεν λέω τίποτε άλλο για αυτό, η ιστορία είναι ήδη "φωτογραφική".... Δεν θα φάω εγώ βρωμόξυλο, για να γίνουν πλούσιοι οι σεναριογράφοι :2funny::2funny:
Μπορείς να πεις στο τέλος ότι κάθε ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα είναι σύμπτωση.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
556
Like
1.421
Πόντοι
206
Καλημέρα σας.

Πιτσιρικάς αναγκάζεται να μείνει με τη θεία του γιατί όλη η οικογένεια πηγαίνει μονοήμερη να μεταφέρει τη σωρό ενός μπάρμπα από γειτονική χώρα στην Ελλάδα...

Η θεία προσέχει τον ανιψιό που πηγαίνει γυμνάσιο εκείνο τον καιρό, τρώνε μαζί, βλέπουν τηλεόραση αλλά το βράδυ το ανίψι νιώθει ότι ανεβάζει πυρετό όπως του είπε θα θεία δλδ, η οποία τον μεταφέρει στο κρεβάτι της ζαλισμένο, να τον προσέχει. Αφού είχε ιδρώσει πολύ, του άλλαξε και τη φόρμα που φορούσε με μια περίεργη βελούδινη του θείου... Το ανίψι θυμάται ότι καύλωσε αλλά επίσης θυμάται ότι έχασε και αισθήσεις... Μόνο όνειρα ότι η θεία είναι γυμνή και ότι την γαμαει αλλά και αυτά σκοτεινά..

Τον επόμενο μήνα η θεία έγκυος με ένα παιδί που πλέον είναι λυκειόπαιδο και δεν έχει καμία ομοιότητα στον πατέρα του...

Και ρωτώ εγώ σαν μικρός και άμαθος... Τι φάση ρε μάγκες; Μόνο εγώ σκέφτομαι πονηρά;; Τέλος πάντων...
Για οποιαδήποτε ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα, καλά να πάθετε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom