Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.959
Πόντοι
12.756

Το βραδυ θα εχουμε λειτουργια  :priest: :priest:

Θα παρει το κοστουμι του σαν το Τριτση και την κανει..Γραψε -1 admin
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
παντος η γυναικα μου εχει ανοικτο μυαλο και πιστευω οτι εχει παει και με αλλη γυναικα. Απλως μου δεν θελει να το παραδεχτει.
Ολα ανοιχτα τα εχει ρε φιλε!!!Μονο το μυαλο;!!! :2funny:
Τον εκλασες τον ταριφα;Καλα του εκανες!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
και ανοιχτο στομα εχει μαν....ποσα πιατα τραχανα εφαγε σημερα;
δεν εφαγε τραχανα . Αρνι και κοκκορετσι τρωμε απο το πασχα. Η πεθερα μου εβαλε 2 αρνια στο χωριο και τρια κοκορετσια.
ψωμι χωριατικο και αρνι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ασε που στο τελος θα μου επερνε την γυναικα. Ξερω εγω αυτος δουλευει.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
:s&m_1:
ναι το εκλασα οχι θα χαλασω την οικογενεια μου. Δεν γινοταν αυτη η ιστορια
Μπραβο ρε φιλε!!Το στεφανι σου πανω απο ολους!!!!Τον κωλο σου να προσεχεις μονο γιατι κανει τα δικα του!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
δεν εφαγε τραχανα . Αρνι και κοκκορετσι τρωμε απο το πασχα. Η πεθερα μου εβαλε 2 αρνια στο χωριο και τρια κοκορετσια.
ψωμι χωριατικο και αρνι

Και της εφτασαν ρε της Αννουλας 2 αρνια και 3 κοκορετσια για ολη την εβδομαδα? Σε διαιτα την εχεις?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
:s&m_1:Μπραβο ρε φιλε!!Το στεφανι σου πανω απο ολους!!!!Τον κωλο σου να προσεχεις μονο γιατι κανει τα δικα του!!
[/quoteμπα οχι δεν τα εφαγε ολα αυτη. ειχαμε και κοσμο στο χωριο. Θα ανεβασω φωτο να δειτε πως τα ψηναμε. Αλλα πρεπει να της μικρινω πρωτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τυπε στο χωριο που ψηνατε της την επεσε κανενας τσομπανης της αννουλας;γιατι ειναι και πολυ καυλογκομενα.....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Τυπε στο χωριο που ψηνατε της την επεσε κανενας τσομπανης της αννουλας;γιατι ειναι και πολυ καυλογκομενα.....
δεν την αφηνω να κυκλοφορισει. Εχουν βγαλει διαφορες ιστοριες που ειναι τελειωσ ψεμα. Στα χωρια λενε οτι θελουν
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
δεν την αφηνω να κυκλοφορισει. Εχουν βγαλει διαφορες ιστοριες που ειναι τελειωσ ψεμα. Στα χωρια λενε οτι θελουν
ασε τυπε ξερω πως νιωθετε και οι δυο σας.επειδη εχει καποια...παραπινισια κιλα της εχουν βγαλει βρωμα οτι εχει χοληστερινη.  >:(
αλητες... :tickedoff: :tickedoff:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Η γυναικα μου δεν ειναι παχυσαρκη αλλα απλως γεματουλα. Εσεις ολες οι δηθεν γκομενες της πλακας εχετε φοβοχοντρια.
νομιζετε οτι εισαστε χοντρες ενω εισαστε κοκκαλιαρες και ανοργασμικες. Πρεπει να εισαι πολυ ανοργασμικη γυναικα για να βρησκεις την γυναικα μου παχυσαρκη

Η γυναίκα σου δεν είναι γεματούλα, είναι παχύσαρκη με φλεβίτιδα μέχρι την κοιλιά. Σταματα να παριστάνεις τον κινέζο και αν θες να την βοηθήσεις πήγαινε την σε γιατρό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Η γυναίκα σου δεν είναι γεματούλα, είναι παχύσαρκη με φλεβίτιδα μέχρι την κοιλιά. Σταματα να παριστάνεις τον κινέζο και αν θες να την βοηθήσεις πήγαινε την σε γιατρό.
εσυ ελπιζω να εισαι στυλατη  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom