Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
θα γραψω κατι τελευτεο. παιδια εγω ζιτησα καποιον για να παμε σε μβουρδελο για παρτουζα,να γαμησουμε καποια μαζι,αν εψαχνα καποιον αν κανω κατι μαζι του θα το ελεγα ευθεος,ετσι και αλιος ειμαστε ανονιμοι ολοι,και απροσοποι. και αν ηθελα κατι αλο θα το λεγα ευθεος,και οχι να λεω για παρτουζα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
θα γραψω κατι τελευτεο. παιδια εγω ζιτησα καποιον για να παμε σε μβουρδελο για παρτουζα,να γαμησουμε καποια μαζι,αν εψαχνα καποιον αν κανω κατι μαζι του θα το ελεγα ευθεος,ετσι και αλιος ειμαστε ανονιμοι ολοι,και απροσοποι. και αν ηθελα κατι αλο θα το λεγα ευθεος,και οχι να λεω για παρτουζα.
Τυπε καταρχην δεν λεγεται παρτουλα αλλα θρισομ,παρτουζα ειναι απο 5 ατομα και ανω.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
πέρα από μαλακίες καλές είναι οι παρτούζες έτσι για την εμπειρία αλλά με 2-3 κανόνες...
1) να ξερω ότι δεν θα μου τον φερμάρει κανείς από πίσω και
2) όχι με πουτάνα και σε μπουρδέλο.αυτές οι φάσεις λένε με καμιά χαζογκόμενα  :zfuck: με την παρέα για χαβαλέ ποιο πολύ.
και 3) σε underground club για ao gangbangs φάση (τα πάντα χωρίς)  που στην ελλάδα δεν υπάρχει τέτοια φάση για το κοινό..πέρα από private parties σε κανένα swingeradiko η κολόμπαρο.
 

idolent13

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να βγουν τα 3 ατομα που πηγαν κ γαμησαν με τον κωστα να μας πουν την εμπειρια τους...κωτσιοο κατενομασε τους τωρα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
θα κατεβω σημερα φυλις οποιος θελει ας στιλει πριβε,δεν ξαναγραφω στο φορουμ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.959
Πόντοι
12.756
παιδια διαβαστε αυτο που θα γραψω ος το τελος!!!
το μελος johh_fystikis μου ειχε στιλει ενα μηνυμα πριβε και μου ελεγε, οτι θελει να παμε μαζι σε μπουρδελο αλλα μεσα στο δοματιο θελει να του παρω πιπα,και να μου τον χοσι και να γαμαει μιαν εμενα και μιαν την πουτανα,η αν θελω να παμε καπου οι διο μας με το αμαξι του και να με γαμησει.
Εγω του ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι δεν ειμαι ουτε gay,oute bi του ειπα οτι στο φορουμ εγραψα οτι ψαχνω καποιον να παμε για παρτουζα ,και οχι να κανω κατι με αντρα,οταν του ειπα οχι ευγενικα αρχιζε να με βριζει στ πριβε και δεν του απαντουσα,και συνεχιζει στο forum να λει οτι ειμαι γκει. αν εψαχνα να γαμηθω θα το λεγα ευθεος αφου ετσι και αλιος απο εδω μεσα ειμαστε ανονιμοι ολοι.
τα συμπερασματα δικασας!

Δηλαδη ο φυστικης σου ξηγηθηκε φυστικι φαση με λιγα λογια .. :think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
θα γραψω κατι τελευτεο. παιδια εγω ζιτησα καποιον για να παμε σε μβουρδελο για παρτουζα,να γαμησουμε καποια μαζι,αν εψαχνα καποιον αν κανω κατι μαζι του θα το ελεγα ευθεος,ετσι και αλιος ειμαστε ανονιμοι ολοι,και απροσοποι. και αν ηθελα κατι αλο θα το λεγα ευθεος,και οχι να λεω για παρτουζα.
Ρε φιλε εχεις γραψει 200 φορες οτι ψαχνεις ατομα για παρτουζα .Τα αρχιδια μας εχεις σπασει και περιμενεις να μην σε κοροιδευει το φορουμ;Ελεος!!!!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ενα σου λεω τον πηδαει ενας ταριφας..... ;)
Η γυναικα μου δεν ειναι παχυσαρκη αλλα απλως γεματουλα. Εσεις ολες οι δηθεν γκομενες της πλακας εχετε φοβοχοντρια.
νομιζετε οτι εισαστε χοντρες ενω εισαστε κοκκαλιαρες και ανοργασμικες. Πρεπει να εισαι πολυ ανοργασμικη γυναικα για να βρησκεις την γυναικα μου παχυσαρκη
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οσο για τον ταριφα σας ειπα εχει εξαφανισθει απο την ζωη μας
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντος η γυναικα μου εχει ανοικτο μυαλο και πιστευω οτι εχει παει και με αλλη γυναικα. Απλως μου δεν θελει να το παραδεχτει.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
να σημειώσω πως αυτά που είπε ο Κωστάκης δεν είναι ψέματα αλλά αλήθειες που όμως είναι μισές... Κωστάκη εκτός από πουστράκι που είσαι βιολογικά {προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με τους gay, άλλωστε από αρχαιοτάτων χρόνων έως σήμερα είτε μας αρέσει είτε όχι πάντα υπάρχει ένα 10% περίπου σε χλωρίδα και πανίδα...(Κωστάκη ορίστε, ενώ θα 'πρεπε να τα γνωρίζεις καλύτερα εσύ από εμένα αυτά στα λέω γιατί είναι από έρευνες επιστημονικά τεκμηριωμένες αλλά και για να μην αισθάνεσαι άσχημα και μοναξιά που είσαι πούστης)} είσαι και στην ψυχή... αφού λοιπόν μου έχει στείλει 2-3 p.m με τα γνωστά μογγόλικα ανορθόγραφα για βαρτουζα βορδελο φιλης και τέτοια είπα να κάτσω να ασχοληθώ λίγο μαζί του για να διαπιστώσω και τεκμηριώσω παράλληλα τον ισχυρισμό μου και πολλών από σας πως πρόκειται περί κραγμένης και ντροπαλής συνάμα αδελφής... του έλεγα λοιπόν πως πάω σε συγκεκριμένα μαγαζιά γαμάω εκτός την πουτάνα και τον συμπαρτουσιαζόμενο και καλά για να τσιμπήσει όπως και έγινε όχι όμως αμέσως αλλά σιγά σιγά με περισσότερο μπλα μπλα γιατί ήταν επιφυλακτικός μην φάει κράξιμο αλλά πείστηκε στην συνέχεια και αποκαλύφθηκε (λεπτομέρειες δεν αναφέρω δεν έχει νόημα, σκεφτείτε απλώς ένα πούστη σε καύλες που θέλει να την αρπάξει)... αφού αποκαλύφθηκε όμως και του πας πως δεν γαμάω πουστράκια μετά ως κλασσικός κουτό πόνηρος μου στέλνει p.m και μου λέει πλάκα σου έκανα ήθελα να περάσω την ώρα μου και σου έλεγα ψέματα...

υ.γ. αχ βρε Κωστάκη αν δεν συμβιβαστείς με αυτό που είσαι δεν θα βρεις τον/τους λούτσο/λούτσους που ψάχνεις και θα είσαι μες την δυστυχία!
 

Επισκέπτης
να σημειώσω πως αυτά που είπε ο Κωστάκης δεν είναι ψέματα αλλά αλήθειες που όμως είναι μισές... Κωστάκη εκτός από πουστράκι που είσαι βιολογικά {προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με τους gay, άλλωστε από αρχαιοτάτων χρόνων έως σήμερα είτε μας αρέσει είτε όχι πάντα υπάρχει ένα 10% περίπου σε χλωρίδα και πανίδα...(Κωστάκη ορίστε, ενώ θα 'πρεπε να τα γνωρίζεις καλύτερα εσύ από εμένα αυτά στα λέω γιατί είναι από έρευνες επιστημονικά τεκμηριωμένες αλλά και για να μην αισθάνεσαι άσχημα και μοναξιά που είσαι πούστης)} είσαι και στην ψυχή... αφού λοιπόν μου έχει στείλει 2-3 p.m με τα γνωστά μογγόλικα ανορθόγραφα για βαρτουζα βορδελο φιλης και τέτοια είπα να κάτσω να ασχοληθώ λίγο μαζί του για να διαπιστώσω και τεκμηριώσω παράλληλα τον ισχυρισμό μου και πολλών από σας πως πρόκειται περί κραγμένης και ντροπαλής συνάμα αδελφής... του έλεγα λοιπόν πως πάω σε συγκεκριμένα μαγαζιά γαμάω εκτός την πουτάνα και τον συμπαρτουσιαζόμενο και καλά για να τσιμπήσει όπως και έγινε όχι όμως αμέσως αλλά σιγά σιγά με περισσότερο μπλα μπλα γιατί ήταν επιφυλακτικός μην φάει κράξιμο αλλά πείστηκε στην συνέχεια και αποκαλύφθηκε (λεπτομέρειες δεν αναφέρω δεν έχει νόημα, σκεφτείτε απλώς ένα πούστη σε καύλες που θέλει να την αρπάξει)... αφού αποκαλύφθηκε όμως και του πας πως δεν γαμάω πουστράκια μετά ως κλασσικός κουτό πόνηρος μου στέλνει p.m και μου λέει πλάκα σου έκανα ήθελα να περάσω την ώρα μου και σου έλεγα ψέματα...

υ.γ. αχ βρε Κωστάκη αν δεν συμβιβαστείς με αυτό που είσαι δεν θα βρεις τον/τους λούτσο/λούτσους που ψάχνεις και θα είσαι μες την δυστυχία!
ολοι το ξεραμε τυπε ;)
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
αργα το βραδυ θα διαγραψω το προφιλ μου,γιατι βαρεθηκα.
john_fystikis δεν θα κατεβω στο επιπεδο σου να σε βριζω και εγω,αλη αγογη εγω αλη εσυ.Απο οτι εχω κατααλβει εισαι bi καλα κανεις. δεν ειναι ορεο να συκοφαντις καποιον που ειναι στρειτ επιδει δε σου εκατσε!!!
παιδια τα συμπερασματα δικασας. ολοι δεν ειναι το ιδιο,πιστευω οτι ειπαρχουν καποια παιδια απο σας που αξιζουν. ε τι ειανι το φορουμ? ειανι μια μικρη κοινονια,να περνατε καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom