Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.959
Πόντοι
12.756
θα σου απαντησω σοβαρα.
Λοιπον δεν ασχολουμαι με κανεναν πουστη που απλα κανει τα γουστα του. Εναν πουστη που ψαχνει στο ιντερνετ για Μη πουστη και καλα για παρτουζα(με οτι συνεπαγεται) αν μπορω θα του γαμησω οτι εχει αγαμητο.... Οκ?

Σωστη τοποθετηση που με καλυψε απολυτα  :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ε ας ανεβασει αυτό το βιντεο αφου του αρέσει να ''μοιράζει'' τα αρχεια του.
καλη ιδεα....μπαρμπεκιου λοβερ βαλε ενα βιντεακι με τον ταριφα να σε ξεκωλιαζει να διασκεδασουμε λιγακι μαν....και μετα ενα γκανγκ μπανγκ με τους νιγηριανους της πολυκατοικιας σε κουκολντ φαση να ειναι και η γυναικα σου μεσα να τρωει τραχανα :2on1:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Είμαι πούστης και το απολαμβάνω. Και σίγουρα από πλευράς σεξουαλικής ταυτότητας είμαι καλύτερα από την αφεντιά σας. Η στατιστική μου παρατήρηση σε μεγάλο δείγμα έχει αποδείξει ότι ο ομόφοβος του τύπου σας έχει ένα θεματάκι με το ποσοστό του ανδρισμού του...... χε χε δεν τα λέω έγώ, τα λένε οι ειδικοί. Απλώς το επιβεβαιώνω.....

Πως οριζεις τον ομοφοβο? Μηπως αν την πεσει ενας κανονικος αντρας σε γυναικα ειναι " σεξουαλικη παρενοχληση" αλλα αν την πεσει ενας ομοφυλοφιλος σε ετεροφυλοφυλο και ο τελευταιος αρνηθει ειναι ομοφοβος?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Πως οριζεις τον ομοφοβο? Μηπως αν την πεσει ενας κανονικος αντρας σε γυναικα ειναι " σεξουαλικη παρενοχληση" αλλα αν την πεσει ενας ομοφυλοφιλος σε ετεροφυλοφυλο και ο τελευταιος αρνηθει ειναι ομοφοβος?
πςςςς :cum: :cum: :cum:

αγριο πραμα ο BAΣΙΒΟΥΖΟΥΚΟΣ :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οποιος θελει αν παμε για παρτουζα φυλις,ας στιλει πριβε.οι φιλοι μου δεν ξερουν οτι γαμαω σε μπουρδελα..
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οποιος θελει αν απμε σημερα για παρτουζα ας στιλει μηνυμα ,οχι γκει.
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
εχω παει για παρτουζα με 3 ατομα απο δω ,περασαμε καλα ΔΕΝ ηταν γκει ευτηχος.
θα θελα να παω ξανα για παρτουζα με καποιον απο δω μεσα,οποιος θελει ας στιλει πριβε.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ειναι το ιδιο τρολ που γραφει και ως bbwlover
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.959
Πόντοι
12.756
εχω παει για παρτουζα με 3 ατομα απο δω ,περασαμε καλα ΔΕΝ ηταν γκει ευτηχος.
θα θελα να παω ξανα για παρτουζα με καποιον απο δω μεσα,οποιος θελει ας στιλει πριβε.

Αρα Κωστα εχεις παει ηδη με 3 απο εδω μεσα για παρτουζα , και εμεις νομιζαμε οτι δεν ειχες παει με κανεναν ....Με ποσους απο εδω μεσα πρεπει να πας για να σταματησεις τα μηνυματα της παρτουζας ?

 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
εχω παει ,απλα θα ηθελα παλι για την εμπηρεια,ολοι οι αντρες εχουν κανει παρτουζα,αλα και γαι την τσαρκα αλο μονος σου και αλο να εχεις παρεα.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
εχω παει για παρτουζα με 3 ατομα απο δω ,περασαμε καλα ΔΕΝ ηταν γκει ευτηχος.
θα θελα να παω ξανα για παρτουζα με καποιον απο δω μεσα,οποιος θελει ας στιλει πριβε.
αυτό ακριβώς Κωστάκη δεν σου είπε κανείς πως κατηγορείς κάποιον από τα μέλη ως γκέι... άντρες ψάχνεις για παρτούζα το ξέρουμε, όπως ξέρουμε πως εσύ είσαι γκέι και ντρέπεσαι να το πεις... κακώς κατά την γνώμη μου γιατί κακό στο εαυτό σου κάνεις και αυτό που ψάχνεις δε θα το βρεις!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.959
Πόντοι
12.756
αυτό ακριβώς Κωστάκη δεν σου είπε κανείς πως κατηγορείς κάποιον από τα μέλη ως γκέι... άντρες ψάχνεις για παρτούζα το ξέρουμε, όπως ξέρουμε πως εσύ είσαι γκέι και ντρέπεσαι να το πεις... κακώς κατά την γνώμη μου γιατί κακό στο εαυτό σου κάνεις και αυτό που ψάχνεις δε θα το βρεις!!!

:2funny: :2funny: :2funny: 
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
παιδια διαβαστε αυτο που θα γραψω ος το τελος!!!
το μελος johh_fystikis μου ειχε στιλει ενα μηνυμα πριβε και μου ελεγε, οτι θελει να παμε μαζι σε μπουρδελο αλλα μεσα στο δοματιο θελει να του παρω πιπα,και να μου τον χοσι και να γαμαει μιαν εμενα και μιαν την πουτανα,η αν θελω να παμε καπου οι διο μας με το αμαξι του και να με γαμησει.
Εγω του ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι δεν ειμαι ουτε gay,oute bi του ειπα οτι στο φορουμ εγραψα οτι ψαχνω καποιον να παμε για παρτουζα ,και οχι να κανω κατι με αντρα,οταν του ειπα οχι ευγενικα αρχιζε να με βριζει στ πριβε και δεν του απαντουσα,και συνεχιζει στο forum να λει οτι ειμαι γκει. αν εψαχνα να γαμηθω θα το λεγα ευθεος αφου ετσι και αλιος απο εδω μεσα ειμαστε ανονιμοι ολοι.
τα συμπερασματα δικασας!
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
αυτό ακριβώς Κωστάκη δεν σου είπε κανείς πως κατηγορείς κάποιον από τα μέλη ως γκέι... άντρες ψάχνεις για παρτούζα το ξέρουμε, όπως ξέρουμε πως εσύ είσαι γκέι και ντρέπεσαι να το πεις... κακώς κατά την γνώμη μου γιατί κακό στο εαυτό σου κάνεις και αυτό που ψάχνεις δε θα το βρεις!!!
ουστ παλιοπουστρα φυγε απο το side
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom