Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.957
Πόντοι
12.756
Φιλε παμε σημερα σε μπουρδελάκι για παρτούζα;Δεν επω θέμα που είμαστε άγνωστοι,μπορώ στις 2 το βράδυ

Πρεπει να στειλεις πριβε τυπε , ετσι δεν δεχεται ο Κωστας , απο πριβε κλεινονται αυτα
 

Επισκέπτης
Φιλε παμε σημερα σε μπουρδελάκι για παρτούζα;Δεν επω θέμα που είμαστε άγνωστοι,μπορώ στις 2 το βράδυ
να σας δω ρε μπαγασα 2 το βραδυ να συναντιεστε με λουλουδια στην φυλης και να ζητατε παρτουζα και τι αλλο
:2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.957
Πόντοι
12.756
Φιλε παμε σημερα σε μπουρδελάκι για παρτούζα;Δεν επω θέμα που είμαστε άγνωστοι,μπορώ στις 2 το βράδυ

Τυπε κοιτα μην γινετε φιλοι γιατι μετα θα σε ντρεπεται και εσενα και δεν θα ερχετε μαζι σου
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Παρτούζα... μια ενδιαφέρουσα πρόταση, αλλά οι εθελοντές είναι πάντα περίεργοι και "χαλάει" η δουλειά. ΄Εχω πει σε αρκετούς να κάνουμε κατάσταση με μια κοπέλα βίζιτα (μια και δεν έχω δική μου γνωστή για κάτι ανάλογο), όμως δεν έχει συμβεί ακόμα.
Και να πω ότι ζητάω πολλά... να τους βλέπω και να συμμετάσχω στοματικώς....
 

Επισκέπτης
Παρτούζα... μια ενδιαφέρουσα πρόταση, αλλά οι εθελοντές είναι πάντα περίεργοι και "χαλάει" η δουλειά. ΄Εχω πει σε αρκετούς να κάνουμε κατάσταση με μια κοπέλα βίζιτα (μια και δεν έχω δική μου γνωστή για κάτι ανάλογο), όμως δεν έχει συμβεί ακόμα.
Και να πω ότι ζητάω πολλά... να τους βλέπω και να συμμετάσχω στοματικώς....
οξο πουστη!!!
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι της τάξεώς μου να σου απαντήσω στο ίδιο ύφος....
Για σένα και κάθε ενδιαφερόμενο που θέλει να ενημερωθεί και να μην αναπαράγει ομοφοβική συμπεριφορά προτείνω το βιβλίο "Σύντομη ιστορία του Σεξ",της Μπεατρίς Μπαντμάν, από τις εκδόσεις Καστανιώτη...
 

Επισκέπτης
Δεν είναι της τάξεώς μου να σου απαντήσω στο ίδιο ύφος....
Για σένα και κάθε ενδιαφερόμενο που θέλει να ενημερωθεί και να μην αναπαράγει ομοφοβική συμπεριφορά προτείνω το βιβλίο "Σύντομη ιστορία του Σεξ",της Μπεατρίς Μπαντμάν, από τις εκδόσεις Καστανιώτη...
εσυ που το διαβασες γιατι δεν μας λες οτι ψαχνεις για σαρμελα και μας το πας γυρο γυρο???
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
εσυ που το διαβασες γιατι δεν μας λες οτι ψαχνεις για σαρμελα και μας το πας γυρο γυρο???
Σαρμέλες κάνω και χωρίς περίπλοκους συνδυασμούς. Το σπορ της αποπλάνησης του στρέιτ το εξάσκησα στο παρελθόν με επιτυχία .........΄Ηθελα να δοκιμάσω τη λαγνεία να είμαι με δύο που κάνουν σεξ και συμμετέχω όπως μπόρώ να συμμετάσχω.....
 

Επισκέπτης
Σαρμέλες κάνω και χωρίς περίπλοκους συνδυασμούς. Το σπορ της αποπλάνησης του στρέιτ το εξάσκησα στο παρελθόν με επιτυχία .........΄Ηθελα να δοκιμάσω τη λαγνεία να είμαι με δύο που κάνουν σεξ και συμμετέχω όπως μπόρώ να συμμετάσχω.....
ειδες που εισαι πουστης???
τι με βαζεις να διαβασω μαλακιες για κατι που ειναι δεδομενο :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δεν είναι της τάξεώς μου να σου απαντήσω στο ίδιο ύφος....
Για σένα και κάθε ενδιαφερόμενο που θέλει να ενημερωθεί και να μην αναπαράγει ομοφοβική συμπεριφορά προτείνω το βιβλίο "Σύντομη ιστορία του Σεξ",της Μπεατρίς Μπαντμάν, από τις εκδόσεις Καστανιώτη...
αν το διαβασει αυτο καποιος θα σταματησεις να εισαι πουστης;
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι πούστης και το απολαμβάνω. Και σίγουρα από πλευράς σεξουαλικής ταυτότητας είμαι καλύτερα από την αφεντιά σας. Η στατιστική μου παρατήρηση σε μεγάλο δείγμα έχει αποδείξει ότι ο ομόφοβος του τύπου σας έχει ένα θεματάκι με το ποσοστό του ανδρισμού του...... χε χε δεν τα λέω έγώ, τα λένε οι ειδικοί. Απλώς το επιβεβαιώνω.....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.957
Πόντοι
12.756
Οι ειδικοι που το ειπαν αυτο ηταν στρειτ ή πουστρες ?
 

Επισκέπτης
Είμαι πούστης και το απολαμβάνω. Και σίγουρα από πλευράς σεξουαλικής ταυτότητας είμαι καλύτερα από την αφεντιά σας. Η στατιστική μου παρατήρηση σε μεγάλο δείγμα έχει αποδείξει ότι ο ομόφοβος του τύπου σας έχει ένα θεματάκι με το ποσοστό του ανδρισμού του...... χε χε δεν τα λέω έγώ, τα λένε οι ειδικοί. Απλώς το επιβεβαιώνω.....
για τα πουστρακια που ψαρευουν στο ιντερνετ τι λενε οι ειδικοι τυπε???
ΟΥΣΤ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ που επιβεβαιωνεις κιολας...
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΥΓ. Εδώ δεν είμαστε για να αποδείξουμε πόσο καλύτεροι είμαστε από τον άλλο, ούτε για να βριζόμαστε. Ας διατηρήσουμε λοιπόν ένα πολιτισμένο κλίμα. Καύλες δε σημαίνει απόλυτα και βαρβαρότητα.

ΥΓ2 Οι ειδικοι που το ειπαν αυτο ηταν στρειτ ή πουστρες ?
Δε σας αδικώ να έχετε αυτή την άποψη. 23 αιώνες πέρασαν από τη χριστιανική λαίλαπα, που ότι άφησε όρθιο το γκρέμισε η "επιστήμη" του 18ου αιώνα.....
Ετσι για την ιστορία, το ελληνικό κράτος δεν αναγνωρίζει την ομοερωτική συμπεριφορά σαν διαταραχή και ήταν από τα πρώτα που ο ποινικός του κώδικας δεν την συμπεριελάμβανε στα ποινικά αδικήματα ήδη από το 1952
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom