Νέα

Οι σαρανταπεντάρηδες του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τυποι εξακολουθώ να μην κατανοω την ουσια του θρεντ  :undecided: :S

Ειναι για τους ωριμους 45αρηδες τυπε...ουτε για τους 44αρηδες ουτε για τους 46αρηδες μονο για τους 45αρηδες.

Σε 10 μερες ο Αινσταιν νηματοθετης θα γινει 46 οποτε ειτε θα ζητησει να το κλειδωσουν και θα ανοιξει καινουριο με τιτλο οι 46αρηδες του ΜΠΟΥ ειτε θα αυτοκτονησει και θα περιμενει να σπασει τη πορτα η αστυνομια οταν το πτωμα του αρχισει να αποσυντιθεται. :S :S :S
 

Επισκέπτης
Μετά θα πρέπει να γράψει κιόλας;;  :think: :think:

Μετα θα πρεπει να αλλαξω νικ τυπε...να το κανω Hellraiser2017.Ασε που εμαθα απο τον πανεξυπνο νηματοθετη οτι για να γαμας πρεπει να πηγαινεις ΜΟΝΟ στις πουτανες και να γραφεις κριτικη.Αμα δεν γραψεις κριτικη ειναι σαν να μην γαμησες.... :S :S :S
 

Επισκέπτης
Ειναι για τους ωριμους 45αρηδες τυπε...ουτε για τους 44αρηδες ουτε για τους 46αρηδες μονο για τους 45αρηδες.

Σε 10 μερες ο Αινσταιν νηματοθετης θα γινει 46 οποτε ειτε θα ζητησει να το κλειδωσουν και θα ανοιξει καινουριο με τιτλο οι 46αρηδες του ΜΠΟΥ ειτε θα αυτοκτονησει και θα περιμενει να σπασει τη πορτα η αστυνομια οταν το πτωμα του αρχισει να αποσυντιθεται. :S :S :S

Τα ερμαφρόδιτα έχουν χτυπήσει τις νευρικές απολήξεις μου, δεν μπορώ να απαντήσω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Τι ζόρια τραβάτε ορισμένοι εδώ μέσα....  :S :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Μετα θα πρεπει να αλλαξω νικ τυπε...να το κανω Hellraiser2017.Ασε που εμαθα απο τον πανεξυπνο νηματοθετη οτι για να γαμας πρεπει να πηγαινεις ΜΟΝΟ στις πουτανες και να γραφεις κριτικη.Αμα δεν γραψεις κριτικη ειναι σαν να μην γαμησες.... :S :S :S


Εντάξει, πάω να γράψω κριτική.  :S :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Μετα θα πρεπει να αλλαξω νικ τυπε...να το κανω Hellraiser2017.Ασε που εμαθα απο τον πανεξυπνο νηματοθετη οτι για να γαμας πρεπει να πηγαινεις ΜΟΝΟ στις πουτανες και να γραφεις κριτικη.Αμα δεν γραψεις κριτικη ειναι σαν να μην γαμησες.... :S :S :S
εσυ το 76 πρωτογαμησες? και αν ναι σε σπιτακι η γκομενα?
μπερδευτηκα τυποι  :S :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
εσυ το 76 πρωτογαμησες? και αν ναι σε σπιτακι η γκομενα?
μπερδευτηκα τυποι  :S :S :S :S


Μάλλον σε θερμοκοιτίδα τύπε αλλά δεν ξέρουμε αν ήταν στη δική του ή αν πετάχτηκε στη δίπλα και "ξενογάμησε".  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μετα θα πρεπει να αλλαξω νικ τυπε...να το κανω Hellraiser2017.Ασε που εμαθα απο τον πανεξυπνο νηματοθετη οτι για να γαμας πρεπει να πηγαινεις ΜΟΝΟ στις πουτανες και να γραφεις κριτικη.Αμα δεν γραψεις κριτικη ειναι σαν να μην γαμησες.... :S :S :S

Ποιός σου είπε ότι πάω ΜΟΝΟ στις πουτάνες? Έχω κάνει 2 πολύ καλούς γάμους - με διάρκεια 7 και 6 χρόνια αντίστοιχα - και γενικά είμαι ευχαριστημένος από την συντροφική πλευρά της ζωής μου. Εσύ? Εκτός από το να γράφεις μαλακίες σε threads τί άλλο κάνεις?
 

Επισκέπτης
εσυ το 76 πρωτογαμησες? και αν ναι σε σπιτακι η γκομενα?
μπερδευτηκα τυποι  :S :S :S :S
Οχι τυπε το 2076 σκοπευω να γαμησω πουτανα για πρωτη φορα και εκανα ρεζερβε το νικ... :S :S :S
Εντάξει, πάω να γράψω κριτική.  :S :S :S :S

Τυπε να δωσεις 50ευρω πρωτα και να γαμησεις...μετα γραψε κριτικη. :S :S :S
 

Επισκέπτης
Ποιός σου είπε ότι πάω ΜΟΝΟ στις πουτάνες? Έχω κάνει 2 πολύ καλούς γάμους - με διάρκεια 7 και 6 χρόνια αντίστοιχα - και γενικά είμαι ευχαριστημένος από την συντροφική πλευρά της ζωής μου. Εσύ? Εκτός από το να γράφεις μαλακίες σε threads τί άλλο κάνεις?

Εισαι το προτυπο ενος πετυχημενου αντρα τυπε... :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Συγνώμη για το  :spam:



:piss:

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Εγώ είμαι ότι είμαι τύπε. Μου το γαμήσατε το thread όμως. Άντε ξουτ τώρα. Αλλού γίνεται περισσότερη "πλάκα"
θα στρωσει μαν....ωριμαζει.αν αντεξει την πιεση των μπαχαλων θα ζησει πολυ καιρο   :woldman: :woldman: :woldman:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Λοιπόν και για να επανέρθουμε στο πραγματικό νόημα του νήματος αυτού, ποιά η γνώμη σας για τη Bergmann Kord;  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom