Νέα

Οι παντρεμένοι γαμούν την γυναίκα τους:

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezoporos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε την γυναίκα σας;

  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 18 8,9%
  • Δύο με τρεις φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 48 23,8%
  • Δύο με τρεις φορές τον μήνα

    Ψήφοι: 74 36,6%
  • Δύο με τρεις φορές το τρίμηνο

    Ψήφοι: 21 10,4%
  • Δύο με τρεις φορές τον χρόνο

    Ψήφοι: 19 9,4%
  • Δεν θυμάμαι, πάνε χρόνια

    Ψήφοι: 22 10,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    202

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Εισαι θεουλης..
Τα ειπες ολα... Σωστα...!!!:hi:
Αλλα κανε κ ενα σχόλιο για αυτους που τρωνε την 1η κατραπακιά.. με γαμο παιδι-α... αγαμια... κλπ...
και μετα χωριζουν... (Διαζυγια..καυγαδες..μοιράσματα.. διατροφές.... κλπ 'ωραια'..)
ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....
Δεν βαζουν μυαλο... κ πανε κ ξανακανουνε το ιδιο λαθος παλι.... κ ξαναπαντρεύονται....!!!!:headbang::headbang::headbang:

Τι λες εκει...???!!!

Και μερικοί παντρεύονται και χωρισμένες με παιδιά.Θα μου πεις,ποια άλλη να τους πάρει...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
ο γάμος ειναι ΥΓΕΙΑ. ειναι ΑΓΑΠΗ. ειναι ΖΩΗ. αφήστε τις γκρίνιες. σε αυτους τους ΧΑΛΕΠΟΥΣ καιρούς που ζούμε ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ στην νεα τάξη πραγμάτων. βρειτε γυναικα. καντε παιδια. να ζήσει το εθνος. η ευτυχια ΣΑΣ περιμενει. :wanker::wanker::wanker:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Αυτή είναι η γελοία άποψη που υπάρχει στην ελληνική κοινωνία.

Βέβαια,όλοι αυτοί είναι οι πρώτοι που θα κουτσομπολεύουν για διαζύγια,κέρατα,διατροφές,ξεκατινιάσματα

-Καλε τα μαθες για τη Σούλα;Την έπιασε ο άντρας της με τον υδραυλικό,έπεσε ξύλο,χαμός έγινε.Πω πω....

-Δε σου'πα.Χωρίζουν η Μαρία με τον Τάκη.Καλέ πέρσι δεν παντρεύτηκαν;Άσε άσε,μου τα'λεγε η κυρα Δέσποινα,τον έπιασε με μια απ'τη δουλειά του,πήγε στο γραφείο και την ξεμάλλιασε.Τι λες καλέ,χαμπάρι δεν πήρα...

-Άκουσες για την Πέπη ε;Με τον πιτσιρικά.Όχι καλέ,για πες;Αυτή κάνει φροντιστήρια στο σπίτι της,ε και λένε τους έπιασε ο άντρας της μ'έναν πιτσιρικά,ξέρεις τώρα.

Αυτή είναι η ελληνική κοινωνία
Αυτά τα περί αποτυχίας των παντρεμένων και μονων είναι σαχλαμάρες...
Θεωρούνται πετυχημένοι αυτοί που έχουν οικογένειες διαλυμένα βασιλεία που δεν έχουν τα προς το ζην;Όλο δυσκολεύονται αλλά όποιος δεν μπορεί οικονομικά ας μην απλώνεται πάνω από τις δυνάμεις του.Αρκετα τέτοια ναυάγια κυκλοφορούν ,ας μην γίνουν παραπάνω....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Οταν οι ορμονες πλεον πεφτουν στο ναδιρ και ο προστατης εχει πλεον μεγεθος …τροχοσπιτου, υπαρχει και η συντροφικότητα που πολλοι ανθρωποι επιζητουν μεσα απο το γαμο και την οικογενιεια.
Το τι εχει γινει πριν μικρη σημασια εχει, εκει μεγσλυτερη αξια εχουν τα παιδια, εγγονια κλπ. που μονοπωλουν το ενδιαφερον.
Γι’ αυτο βλεπεις και πολλους που τα εκαναν μανταρα στο γαμο τους με γκομενες, εκλυτη ζωη κλπ. οταν χτυπανε τα 70 να γυριζουν σαν « βρεγμενες γατες» και να επιζητουν τον εγγαμο βιο ξανα. Η μοναξια και η ανασφαλεια δεν αντεχονται απο τον ανθρωπο στα στερνα του.
Αν ο άνδρας μένει σε χωριό ,είναι ανοικοκυρευτος και δεν έχει υποδομές υγείας κοντά του φυσικά και θα χρειαστει γυναίκα για να του προσφέρει πρόσβαση σε όλα αυτά.
Αλλιώς άνδρας μόνος σε πόλη φυσικά και αντέχει μόνος .Δεν έχουν όλοι παθητική ψυχολογία ώστε να μην αντέχουν μόνοι....
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
TL:grin:R Η γυναίκα μετά τα παιδιά, χάνει κάθε ενδιαφέρον για το σεξ. Εμείς όχι. Τα έξυπνα ζευγάρια το αναγνωρίζουν αμοιβαία αυτό και οργανώνουν τις προσωπικές τους ζωές διακριτικά και ανάλογα.
Mέχρι που τα παιδιά να αυτονομηθούν. Τότε παίζει και να επανακάμψει το ενδιαφέρον, για να κερδηθεί ο χαμένος χρόνος και γιατί η ζωή είναι μικρή για να συνθλιβεί στις συμπληγάδες του καθήκοντος. Οπότε, το στοίχημα είναι ότι πρέπει να είσαι εσύ αυτός που θα της το ζεστάνει και θα κάνει τον δικό της κερατά!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Mέχρι που τα παιδιά να αυτονομηθούν. Τότε παίζει και να επανακάμψει το ενδιαφέρον, για να κερδηθεί ο χαμένος χρόνος και γιατί η ζωή είναι μικρή για να συνθλιβεί στις συμπληγάδες του καθήκοντος. Οπότε, το στοίχημα είναι ότι πρέπει να είσαι εσύ αυτός που θα της το ζεστάνει και θα κάνει τον δικό της κερατά!
Και πάλι όμως ...μια φιλοφρόνηση,μια ματιά είναι το πιο πολύ σε μικρές κλειστές κοινωνίες.Μην έχετε στο μυαλό σας ότι τα εκλυτα ήθη των Αθηνών είναι παντού.Δεν υπάρχουν γενικευμενα σκηνικά αμερικανικής τσοντας ....πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
775
Πόντοι
81
Έχει να κάνει με την ιδιοσυγκρασία του καθενός μας. Αυτό που λέει ο Νίνα Χάρτλεϊ-Για-Πάντα-Αργυρότοξος περί μεγάλης πόλης και επαρχίας, ισχύει 100%. Στην επαρχία βράζεις στο ζουμί σου, ούτε Ντίσνεϋλαντ της Φυλής παίζει, ούτε βίζιτες σε κάθε περίπτερο.

Μπορεί κάποτε η δικιά μου ν'ανακάμψει και να θυμηθεί τον πούτσο -γελάμε/κλαίμε με τη λυκοπαρέα, πως μακάρι να 'χαν οι γυναίκες μας οποιαδήποτε σεξουαλικότητα πλέον κι ας μας κεράτωναν. Να 'ταν τουλάχιστον ζωντανές ρε παιδί μου- αλλά δεν θα 'χει νόημα για μένα τότε. ΟΚ, μπορεί να κάνουμε ωραία παρεούλα και να πέφτει και κανένας επετειακός πούτσος, αλλά το μεγάλο πράμα, το ωραίο, που κρατάς μια ακόλαστη σχέση σε βάθος δεκαετιών, ο σκοπός που επιδίωξα στο γάμο μου, χάθηκε οριστικά. Είναι και προσωπικό αυτό. Αν με πουλήσεις, με βρίσκεις μπροστά σου. Αυτές οι παπαριές 'Αχ φάση ήταν'/'Έψαχνα τον εαυτό μου' όσο δεν είναι δικαιολογίες για άντρα, έτσι δεν είναι και για γυναίκα.

Δεν κάθομαι φυσικά να κλαίγομαι. Δεν βγήκε εκεί, υπάρχουν πολλά πρόθυμα κορίτσια που κάπως πρέπει να ζήσουν κι'αυτά.

Νομίζω το λάθος που έκανα εγώ κι η σειρά μου, είναι πως επειδή παντρευτήκαμε μεγάλοι, συνειδητοί και έχοντας περάσει λάστιχο ένα σεβαστό αριθμό κορασίδων, θεωρήσαμε πως πιάσαμε τον παπά από τ'αρχίδια, ότι κερδίσαμε κάποιο χάπι έντ. Μπάλες. Η μάχη συνεχίζεται, πιο λυσσασμένη από ποτέ.

Τουλάχιστον έχουμε τα παιδιά να ομορφαίνουν τη ζωή και να μας βοηθάνε ν'αντέχουμε.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Και πάλι όμως ...μια φιλοφρόνηση,μια ματιά είναι το πιο πολύ σε μικρές κλειστές κοινωνίες.Μην έχετε στο μυαλό σας ότι τα εκλυτα ήθη των Αθηνών είναι παντού.Δεν υπάρχουν γενικευμενα σκηνικά αμερικανικής τσοντας ....πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
Στο 2022 ζούμε αγαπητέ. Εποχή που η γυναίκα δουλ΄΄εύει (ενίοτε κάνει και καριέρα), έχει εισόδημα και αυτοκίνητο δικό της, βγαίνει για τα χόμπυ της, φοράει το κόφτη στη παραλία, είναι στα social, επικοινωνεί... Τί μου λες για ματιές και φιλοφρονήσεις...

ΥΓ. Δεν υπονοώ με το παραπάνω ότι δεν πρέπει να είναι κανείς διακριτικός. Παιχνίδι να κάνεις. Οπουδήποτε νοιώθεις ότι σε παίρνει, γίνεται.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Στο 2022 ζούμε αγαπητέ. Εποχή που η γυναίκα δουλ΄΄εύει (ενίοτε κάνει και καριέρα), έχει εισόδημα και αυτοκίνητο δικό της, βγαίνει για τα χόμπυ της, φοράει το κόφτη στη παραλία, είναι στα social, επικοινωνεί... Τί μου λες για ματιές και φιλοφρονήσεις...

ΥΓ. Δεν υπονοώ με το παραπάνω ότι δεν πρέπει να είναι κανείς διακριτικός. Παιχνίδι να κάνεις. Οπουδήποτε νοιώθεις ότι σε παίρνει, γίνεται.
Η παντρεμένη σε μικρές κοινωνίες είναι έρμαιο του χρηματοδότη της...πάρα πολύ δύσκολα θα δεχθεί να θυσιάσει την κοινωνική και οικονομική άνοδο που πέτυχε ήδη για να απολαύσει ένα πήδημα με έναν νέο εραστή.
Στην Αθήνα λειτουργούν αλλιώς χωρίς να την νοιάζει και η οποία κοινωνική κατακραυγή που θα υπήρχε σε κλειστή κοινωνία.
Οι χωρισμένες δεν έχουν τέτοια θέματα αλλά αν έχουν μικρά παιδιά θα είναι αυτά η προτεραιότητα.Βεβσια πάντα είναι θέμα χαρακτήρα και προτεραιοτήτων και ζωδίου....
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Νομίζω το λάθος που έκανα εγώ κι η σειρά μου, είναι πως επειδή παντρευτήκαμε μεγάλοι, συνειδητοί και έχοντας περάσει λάστιχο ένα σεβαστό αριθμό κορασίδων, θεωρήσαμε πως πιάσαμε τον παπά από τ'αρχίδια, ότι κερδίσαμε κάποιο χάπι έντ. Μπάλες. Η μάχη συνεχίζεται, πιο λυσσασμένη από ποτέ.

Προφανώς αγαπητέ. Παντρεύτηκα στα 39, χώρισα στα 50. Και προφανώς ο λόγος ήταν ότι σταμάτησα να πηδάω τη γυναίκα μου. Όταν η πρώην σύζυγος έβαλε +25 και άρχισε να να μην ενδιαφέρεται για σεξ (τουλάχιστον μαζί μου). Το διαζύγιο ήταν από τις καλύτερες επιλογές στη ζωή μου. Σχεδόν ισάξια του να γίνω πατέρας. Ξαναγεννήθηκα και πλέον αισθάνομαι τόσο ακμαίος στη διάθεση για ζωή, όσο και στα 30 μου. Υγιεινή διατροφή, χαλαρή άσκηση, αυτοβελτίωση.

Εκεί που κοιτάνε όλοι προς μία κατεύθυνση, εσύ να βλέπεις ανάποδα. Αυτό είναι το μυστικό. Κολύμπα αντίθετα στο ρεύμα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Αναλυσεις σεντονια και το αποτελεσμα παντα ιδιο.
Ας μεινουμε στα βασικα δεδομενα:
πρωτον οποιος παντρευτηκει και ηθελε να παραμεινει η γυναικα του κατσκαβλωμενη κσι λυσσασμενη για σεξ οπως την πρωτογνωρισε, σορρυ χασατε.
δευτερον. να ευχαριστειτε τον καλο θεο αν ειναι καλη μανουλα και αναθρεφει σωστα τα παιδια της, αυτο απο μονο του ειναι ολα τα λεφτα.
τριτον, ξεκινηστε με την βεβαιότητα οτι φαγατε ή θα φατε κερατο οτι και αν κανετε. Ετσι οταν συμβει δεν θα πονεσει τοσο γιατι θα το εχετε ηδη χωνεψει
τεταρτον, μετα τη τεκνοποιηση δεν την ενδιαφερει το σεξ οσο στην αρχη, μη σου πω και καθολου. Σας αφηνει αυτο τσαντισμενους, απογοητευμενους ή να νοιωθετε μαλακες και εξαπατημενοι? Το προβλημα ειναι δικο σας. Καντε τα κουμαντα σας ωστε να το αντιμετωπισετε χωρις να πηδηξετε τις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε για τις επιλογες σας (παιδια, γονεις κλπ).
τελευταιο: αργα ή γρηγορα ολοι θα ψοφησουμε στο ματαιο τουτο κοσμο, το θεμα ειναι να περασουμε καλα φροντιζοντας να περασουν καλα ( ή τουλαχιστον οχι ασχημα) και τα ευαλωτα ατομα που επηρρεαζονται απο τις δικες μας επιλογες. Βραβεια σωστου βιου δεν υπαρχουν και στο τελος τις μαλακιες που εχεις κανει τις ξερεις καλυτερα απο τον καθενα. Φροντισε να μην τις πληρωσουν αυτοι που δεν φταινε κσι αν μπορεις, ζησε και εσυ οσο καλυτερα γινεται. Αν γυρνας την πλατη στα θελω σου θα γυρισουν κσι θα σε δαγκωσουν. Αν ζεις με βαση μονο τα θελω σου, θα καταστρεψεις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε. Βρες λοιπον την ισοροπια μετσξυ των δυο καταστασεων, ή τουλαχιστον προσπαθησε.
αλλο ενα σεντονι παναθεμα το…
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Αναλυσεις σεντονια και το αποτελεσμα παντα ιδιο.
Ας μεινουμε στα βασικα δεδομενα:
πρωτον οποιος παντρευτηκει και ηθελε να παραμεινει η γυναικα του κατσκαβλωμενη κσι λυσσασμενη για σεξ οπως την πρωτογνωρισε, σορρυ χασατε.
δευτερον. να ευχαριστειτε τον καλο θεο αν ειναι καλη μανουλα και αναθρεφει σωστα τα παιδια της, αυτο απο μονο του ειναι ολα τα λεφτα.
τριτον, ξεκινηστε με την βεβαιότητα οτι φαγατε ή θα φατε κερατο οτι και αν κανετε. Ετσι οταν συμβει δεν θα πονεσει τοσο γιατι θα το εχετε ηδη χωνεψει
τεταρτον, μετα τη τεκνοποιηση δεν την ενδιαφερει το σεξ οσο στην αρχη, μη σου πω και καθολου. Σας αφηνει αυτο τσαντισμενους, απογοητευμενους ή να νοιωθετε μαλακες και εξαπατημενοι? Το προβλημα ειναι δικο σας. Καντε τα κουμαντα σας ωστε να το αντιμετωπισετε χωρις να πηδηξετε τις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε για τις επιλογες σας (παιδια, γονεις κλπ).
τελευταιο: αργα ή γρηγορα ολοι θα ψοφησουμε στο ματαιο τουτο κοσμο, το θεμα ειναι να περασουμε καλα φροντιζοντας να περασουν καλα ( ή τουλαχιστον οχι ασχημα) και τα ευαλωτα ατομα που επηρρεαζονται απο τις δικες μας επιλογες. Βραβεια σωστου βιου δεν υπαρχουν και στο τελος τις μαλακιες που εχεις κανει τις ξερεις καλυτερα απο τον καθενα. Φροντισε να μην τις πληρωσουν αυτοι που δεν φταινε κσι αν μπορεις, ζησε και εσυ οσο καλυτερα γινεται. Αν γυρνας την πλατη στα θελω σου θα γυρισουν κσι θα σε δαγκωσουν. Αν ζεις με βαση μονο τα θελω σου, θα καταστρεψεις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε. Βρες λοιπον την ισοροπια μετσξυ των δυο καταστασεων, ή τουλαχιστον προσπαθησε.
αλλο ενα σεντονι παναθεμα το…
Το να γυρνάς την πλάτη στα θέλω σου είναι σαν να αυτοκτονίες,σαν να προδίδεις τον εαυτό σου .
Τέτοια ποικιλία σε σεντόνια ούτε η Πειρα'ι'κη Πατρα'ι'κη δεν είχε....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.029
Πόντοι
746
2-3 φορες τον μηνα νομιζω ειναι καλα.

και αλλες 2-3 που πηδιέται η γυναικα του ειναι καλυμενη ;) :cheesy:
Μύστη συνάδελφε οι περισσότεροι επιστήμονες, επειδή τους αρέσει πολύ το ξένο συνάλλαγμα, έχουν βρει τρόπο, και την έχουν βάλει στο υδρημα των swinger's, και έχουν την ποικιλία, και περνούν όλοι μαζί παρέα ευχάριστα, χωρίς γκρίνιες και διαζύγια και διατροφές, απλά το έχουν μυστικό, από την κοινωνική τους ζωή
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
775
Πόντοι
81
Αναλυσεις σεντονια και το αποτελεσμα παντα ιδιο.
Ας μεινουμε στα βασικα δεδομενα:
πρωτον οποιος παντρευτηκει και ηθελε να παραμεινει η γυναικα του κατσκαβλωμενη κσι λυσσασμενη για σεξ οπως την πρωτογνωρισε, σορρυ χασατε.
δευτερον. να ευχαριστειτε τον καλο θεο αν ειναι καλη μανουλα και αναθρεφει σωστα τα παιδια της, αυτο απο μονο του ειναι ολα τα λεφτα.
τριτον, ξεκινηστε με την βεβαιότητα οτι φαγατε ή θα φατε κερατο οτι και αν κανετε. Ετσι οταν συμβει δεν θα πονεσει τοσο γιατι θα το εχετε ηδη χωνεψει
τεταρτον, μετα τη τεκνοποιηση δεν την ενδιαφερει το σεξ οσο στην αρχη, μη σου πω και καθολου. Σας αφηνει αυτο τσαντισμενους, απογοητευμενους ή να νοιωθετε μαλακες και εξαπατημενοι? Το προβλημα ειναι δικο σας. Καντε τα κουμαντα σας ωστε να το αντιμετωπισετε χωρις να πηδηξετε τις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε για τις επιλογες σας (παιδια, γονεις κλπ).
τελευταιο: αργα ή γρηγορα ολοι θα ψοφησουμε στο ματαιο τουτο κοσμο, το θεμα ειναι να περασουμε καλα φροντιζοντας να περασουν καλα ( ή τουλαχιστον οχι ασχημα) και τα ευαλωτα ατομα που επηρρεαζονται απο τις δικες μας επιλογες. Βραβεια σωστου βιου δεν υπαρχουν και στο τελος τις μαλακιες που εχεις κανει τις ξερεις καλυτερα απο τον καθενα. Φροντισε να μην τις πληρωσουν αυτοι που δεν φταινε κσι αν μπορεις, ζησε και εσυ οσο καλυτερα γινεται. Αν γυρνας την πλατη στα θελω σου θα γυρισουν κσι θα σε δαγκωσουν. Αν ζεις με βαση μονο τα θελω σου, θα καταστρεψεις ζωες ανθρωπων που δεν φταινε. Βρες λοιπον την ισοροπια μετσξυ των δυο καταστασεων, ή τουλαχιστον προσπαθησε.
αλλο ενα σεντονι παναθεμα το…
Ωραίος ρε συναγωνιστή, ακριβώς έτσι πάει.

Αυτή η ισορροπία μεταξύ της δικής σου ύπαρξης και υπόστασης και της ανάγκης για προστασία των παιδιών σου είναι που τελικά σε οδηγεί στην ευδαιμονία. Η ζωή είναι μικρή για ψυχαναγκασμούς, κλάψες, γκρίνιες και μα-μού. Και εντάξει, κάναμε ένα λάθος στη ζωή μας, τί θα κάνουμε, θα μπούμε στον τάφο ενώ σηκώνεται ακόμα η πούτσα;

Δε νομίζω, Τάκη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Ωραίος ρε συναγωνιστή, ακριβώς έτσι πάει.

Αυτή η ισορροπία μεταξύ της δικής σου ύπαρξης και υπόστασης και της ανάγκης για προστασία των παιδιών σου είναι που τελικά σε οδηγεί στην ευδαιμονία. Η ζωή είναι μικρή για ψυχαναγκασμούς, κλάψες, γκρίνιες και μα-μού. Και εντάξει, κάναμε ένα λάθος στη ζωή μας, τί θα κάνουμε, θα μπούμε στον τάφο ενώ σηκώνεται ακόμα η πούτσα;

Δε νομίζω, Τάκη.
συμφωνω αλλα αυτο με το λαθος μην το εχεις και σιγουρο. Αν σου αρεσει η οικογενεια και τα παιδια, δεν εκανες λαθος, τουλαχιστον κανενα λαθος που δεν εχουν κανει αλλοι που θέλουν το ιδιο μ’ εσένα. Και αργοτερα που το πουλι σου θα παρισταται σε παρελασεις και εθνικες γιορτες μονο , αυτα θα μετρανε περισσοτερο.
Αν βρισκεις την ισορροπια που ειπαμε παραπανω τοτε κατα τη γνωμη μου ολα καλα πανε και στο μετρο του εφικτου.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Μια εικόνα χίλιες λέξεις ...όλοι σεντόνια με αναλύσεις εγώ παντρεμενος κάθε μέρα σεξ
 

Συνημμένα

  • IMG_20220823_205953.jpg
    IMG_20220823_205953.jpg
    769,2 KB · Εμφανίσεις: 55

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
775
Πόντοι
81
Συναγωνιστή Αίολο, φαντάζομαι τρολάρεις. Αν δεν, θέλω να μου πεις πόσο σεξ θα κάνεις μετά τα παιδιά :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom