Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν έχω αφεντικά και άσε τα τρόλ δεν περνάνε,θα σου στείλω pm

Στείλε και AM στείλε και FM :) εσύ oόμως έγραψες στο άλλο thread οτι τις διαχειριζεσαι το Laptop και το site της. Αλήθεια έχει site ? Τότε και μη το πάρεις προσωπικά δεν έχεις κάνει καλή δουλειά δεν εμφανίζεται πουθενά στο google !
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.192
Πόντοι
736
Η κυρια Ερικα δεν χρειαζεται προβολη για να κλεισει τα ραντεβού της και αυτο ειναι ευρεος γνωστο, ουτε χρειαζεται προμοταρισμα σε φορουμ. Οσοι βγηκαν και απαντησαν στον Ray μαζι κι εγω δεν ειναι βαλτοι απο κανεναν, αλλα απαντησαμε συμφωνα με αυτο που γνωρίζουμε απο προσωπικες μας εμπειριες με την κυρια Ερικα, καποιοι με ποιο κομψο τροπο και καποιοι αλλοι με λιγοτερο κομψο τροπο. Οσον αφορα το σχολιο περι συνεδρειας με οινοποσια αυτο ειναι ατοπο. Οποτε θα προτεινα τα σχολια περι σεξ οινοποσιας και ειρωνειας να παραγκονιστουν.
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Η κυρια Ερικα δεν χρειαζεται προβολη για να κλεισει τα ραντεβού της και αυτο ειναι ευρεος γνωστο, ουτε χρειαζεται προμοταρισμα σε φορουμ. Οσοι βγηκαν και απαντησαν στον Ray μαζι κι εγω δεν ειναι βαλτοι απο κανεναν, αλλα απαντησαμε συμφωνα με αυτο που γνωρίζουμε απο προσωπικες μας εμπειριες με την κυρια Ερικα, καποιοι με ποιο κομψο τροπο και καποιοι αλλοι με λιγοτερο κομψο τροπο. Οσον αφορα το σχολιο περι συνεδρειας με οινοποσια αυτο ειναι ατοπο. Οποτε θα προτεινα τα σχολια περι σεξ οινοποσιας και ειρωνειας να παραγκονιστουν.

Γιατι που ειναι το κακό; Αλλωστε στις περισσότερες φωτο που ανεβαζει η Ερικα στο FB όταν φευγει εκτος Αθήνας τη δειχνουν να πινει τσίπουρα. Κακό είναι που πίνει κανά ποτήρι παραπάνω;  Εσένα άμα σε χαλάει το τσιπουρο μην πιεις, πιες γκαζόζα. Οσο για τον Ray που κολλαει τώρα αυτο που του εγραψα εγω με αυτο που λες εσύ πουθενά
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Για γράψε ποιος ζήτησε αυταρχικό με οινοποσία?κανένας,το έχετε κάνει καραμέλα αλλά δεν περνάει,ας μάθουν αυταρχικό για να έχουν και δουλειά,η έρικα είναι ανεξάρτητη κάθετε όση ώρα θέλει και δεν έχει να δώσει λογαριασμό σε καμία,τι κάνει η αναδουλειά Ελλαδιστάν την καλύτερη την χτυπάνε πάντα.

Η καλύτερη ;;;; Μάλιστα εάν αυτή είναι η καλύτερη η Λόλα  ας πούμε τι είναι η δεύτερη ;
Εκτός εάν το καλύτερη  το πας βάση ενσήμων μιας και ειναι η αρχαιοτερη εν ενεργεία αυτή τη στιγμή και ακολουθεί η Λόλα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.192
Πόντοι
736
Γιατι που ειναι το κακό; Αλλωστε στις περισσότερες φωτο που ανεβαζει η Ερικα στο FB όταν φευγει εκτος Αθήνας τη δειχνουν να πινει τσίπουρα. Κακό είναι που πίνει κανά ποτήρι παραπάνω;  Εσένα άμα σε χαλάει το τσιπουρο μην πιεις, πιες γκαζόζα. Οσο για τον Ray που κολλαει τώρα αυτο που του εγραψα εγω με αυτο που λες εσύ πουθενά

Ανεφερες συνεδρεια μετα οινοποσιας, πρωτο ατοπο, δευτερο ατοπο που ανεφερες ειναι οι φωτο που ανεβαζει η κυρια Ερικα οταν βγαινει εξω για να διασκεδασει δεν εχω δει καμια φωτο με το τσιπουρο στο χερι και το μαστηγιο στο αλλο. Οσον αφορα το σχολιο μου ηταν γενικου περιεχομενου και ναι αυτη τι στιγμη η κυρια Ερικα θεωρειτε η καλυτερη εκτος αν η Λολα οπως ανεφερες επεστρεψε μονιμα στην Ελλαδα και δεν το μαθαμε ακομα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ανεφερες συνεδρεια μετα οινοποσιας, πρωτο ατοπο, δευτερο ατοπο που ανεφερες ειναι οι φωτο που ανεβαζει η κυρια Ερικα οταν βγαινει εξω για να διασκεδασει δεν εχω δει καμια φωτο με το τσιπουρο στο χερι και το μαστηγιο στο αλλο. Οσον αφορα το σχολιο μου ηταν γενικου περιεχομενου και ναι αυτη τι στιγμη η κυρια Ερικα θεωρειτε η καλυτερη εκτος αν η Λολα οπως ανεφερες επεστρεψε μονιμα στην Ελλαδα και δεν το μαθαμε ακομα.

Καλά αυτός μιλάει για τσίπουρα εσύ τα έχεις κοπανήσει απ οτι φαινεται . Η Λόλα ήταν και είναι πάντα εδώ με εξαίρεση ενα πολύ μικρο διαστημα πριν πολλά χρόνια πριν που ηταν για πολύ λιγο καιρό εξωτερικό. Προφανως  δεν ξέρεις ποια ειναι η Λολα μη σου πω οτι την εχεις μπερδεψει με την Περσα. 
Τώρα όσο για αυτό που λες ότι η Ερικα θεωρείται  η καλύτερη κάτι έχω ακούσει και εγώ αλλά για σιγουριά θα ρωτήσω την  Ε.Α.Α . Ξέρεις τι είναι η Ε.Α.Α υποθέτω ; Μην τα μπλεξεις πάλι οπως με τη Λόλα
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.192
Πόντοι
736
Καλά αυτός μιλάει για τσίπουρα εσύ τα έχεις κοπανήσει απ οτι φαινεται . Η Λόλα ήταν και είναι πάντα εδώ με εξαίρεση ενα πολύ μικρο διαστημα πριν πολλά χρόνια πριν που ηταν για πολύ λιγο καιρό εξωτερικό. Προφανως  δεν ξέρεις ποια ειναι η Λολα μη σου πω οτι την εχεις μπερδεψει με την Περσα.  
Τώρα όσο για αυτό που λες ότι η Ερικα θεωρείται  η καλύτερη κάτι έχω ακούσει και εγώ αλλά για σιγουριά θα ρωτήσω την  Ε.Α.Α . Ξέρεις τι είναι η Ε.Α.Α υποθέτω ; Μην τα μπλεξεις πάλι οπως με τη Λόλα
Ειμαι αρκετα χρονια για να τις γνωριζω ολες οποτε ασε τα "εξυπνα" σχολιακα για καπου που θα υδρωσει το αυτακι τους. Σας αρεσει δεν σας αρεσει η Ερικα ειναι η Τοπ και το επιβεβαιωσε και ο Ray που δεινοπαθησε για να κλεισει μια συνεδρεια μαζι της. Τωρα αν νομιζεις οτι ειναι δυνατον να μπερδεψεις τη Λολα με την Περσα αυτο ειναι ο ποιο αστειος τροπος να προσπαθήσεις να προσβαλεις καποιον στην ατυχη προσπαθεια σου να προμοταρεις το limit up μιας και ολοι γνωρίζουμε οτι η Περσα ξεκινησε απο το limit up, οπως επισης γνωρίζουμε ποιο ατομο απαντα σε ολα τα μηνυματα στο φβ των κοριτσιων του limit up. Good night Δ.Π.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ειμαι αρκετα χρονια για να τις γνωριζω ολες οποτε ασε τα "εξυπνα" σχολιακα για καπου που θα υδρωσει το αυτακι τους. Σας αρεσει δεν σας αρεσει η Ερικα ειναι η Τοπ και το επιβεβαιωσε και ο Ray που δεινοπαθησε για να κλεισει μια συνεδρεια μαζι της. Τωρα αν νομιζεις οτι ειναι δυνατον να μπερδεψεις τη Λολα με την Περσα αυτο ειναι ο ποιο αστειος τροπος να προσπαθήσεις να προσβαλεις καποιον στην ατυχη προσπαθεια σου να προμοταρεις το limit up μιας και ολοι γνωρίζουμε οτι η Περσα ξεκινησε απο το limit up, οπως επισης γνωρίζουμε ποιο ατομο απαντα σε ολα τα μηνυματα στο φβ των κοριτσιων του limit up. Good night Δ.Π.

Τι να σε προσβάλλω ρε ασχετε ρομπα γίνεσαι μονος σου δες τι εγραψες "εκτος αν η Λολα οπως ανεφερες επεστρεψε μονιμα στην Ελλαδα και δεν το μαθαμε ακομα.
Ασχετε ουτε καν ξερεις ποια ειναι η Λολα ε ασχετε . Διαβαζεις οτι βλεπεις εδω μεσα και αμολας οτι κοτσανα σου ερθει στο κεφαλι.
Βλαμμενε τι προωθηση ρε βλακα στο Limit up δεν ξερεις ποια ειναι η Λολα και θες να μου εχεις και αποψη για το ποια ειναι η καλυτερη ;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ειμαι αρκετα χρονια για να τις γνωριζω ολες οποτε ασε τα "εξυπνα" σχολιακα για καπου που θα υδρωσει το αυτακι τους. Σας αρεσει δεν σας αρεσει η Ερικα ειναι η Τοπ και το επιβεβαιωσε και ο Ray που δεινοπαθησε για να κλεισει μια συνεδρεια μαζι της. Τωρα αν νομιζεις οτι ειναι δυνατον να μπερδεψεις τη Λολα με την Περσα αυτο ειναι ο ποιο αστειος τροπος να προσπαθήσεις να προσβαλεις καποιον στην ατυχη προσπαθεια σου να προμοταρεις το limit up μιας και ολοι γνωρίζουμε οτι η Περσα ξεκινησε απο το limit up, οπως επισης γνωρίζουμε ποιο ατομο απαντα σε ολα τα μηνυματα στο φβ των κοριτσιων του limit up. Good night Δ.Π.

Και επειδη ειναι φανερο οτι εισαι ασχετος για να σε βοηθησω η Ε.Α.Α δεν είναι πρόσωπο.... Γιατί εσύ με το Δ.Π στο τέλος πρόσωπο υπονοεις . Που πας ρε γατακι δε το εχεις διαβασει το μαθημα σου καλα.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
163
Like
231
Πόντοι
21
Εσεις οι Αθηναίοι είστε εντελώς τρελαμένοι μπορεί να φταίει και το νέφος. Σε ένα thread που λέγεται -οι καλυτερες στο αυταρχικό- αντι να διαβαζουμε για γυναικες βλεπουμε κατεβατα απο καυγάδες και προσωπικές επιθέσεις κάτι που το ειχατε κανει και σε εμενα

Για αυτό φιλαράκια όσοι είστε καινουργιοι στο χωρο οπως εγώ θα σας πω το εξης , μη δίνετε και τοσο σημασία απλά δοκιμάστε μόνοι σας . Είναι οπως με τι γκομενες που εχουμε καποια ηταν καλή καποια ήταν καλύτερη καποια ηταν σπασαρχιδω και παει λεγοντας. Αλλωστε το λεει και ο τιτλος οι καλυτερες όχι η καλύτερη στπο αυταρχικο άρα σίγουρα δεν υπαρχει μονο μια και σιγουρα ειναι μαλακια να πας μονο με μια ! Εγω απο τις Αθηναιες πήγα με Θεανώ και Αλεξάνδρα  εξαιρετικές και οι δύο σε όλα. Εμφάνιση, πρόγραμμα, χώροι, αψογα όλα. Αμα έδινα μεγάλη βαρύτητα σε όσα γράφονται εδώ μάλλον δε θα είχα την τύχη να τις γνωρίσω.

Και για να τους παω κοντρα τωρα θα ψαχτω να δοκιμασω αυτή την Κλεοπατρα γιατι δειχνει πολύ ωραια γυναικα. Δε πα να γραφουν όλοι οτι ειναι πεταμενα λεφτά χα χα το στοιχημα να ειναι καλά .
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Εσεις οι Αθηναίοι είστε εντελώς τρελαμένοι μπορεί να φταίει και το νέφος. Σε ένα thread που λέγεται -οι καλυτερες στο αυταρχικό- αντι να διαβαζουμε για γυναικες βλεπουμε κατεβατα απο καυγάδες και προσωπικές επιθέσεις κάτι που το ειχατε κανει και σε εμενα

Για αυτό φιλαράκια όσοι είστε καινουργιοι στο χωρο οπως εγώ θα σας πω το εξης , μη δίνετε και τοσο σημασία απλά δοκιμάστε μόνοι σας . Είναι οπως με τι γκομενες που εχουμε καποια ηταν καλή καποια ήταν καλύτερη καποια ηταν σπασαρχιδω και παει λεγοντας. Αλλωστε το λεει και ο τιτλος οι καλυτερες όχι η καλύτερη στπο αυταρχικο άρα σίγουρα δεν υπαρχει μονο μια και σιγουρα ειναι μαλακια να πας μονο με μια ! Εγω απο τις Αθηναιες πήγα με Θεανώ και Αλεξάνδρα  εξαιρετικές και οι δύο σε όλα. Εμφάνιση, πρόγραμμα, χώροι, αψογα όλα. Αμα έδινα μεγάλη βαρύτητα σε όσα γράφονται εδώ μάλλον δε θα είχα την τύχη να τις γνωρίσω.

Και για να τους παω κοντρα τωρα θα ψαχτω να δοκιμασω αυτή την Κλεοπατρα γιατι δειχνει πολύ ωραια γυναικα. Δε πα να γραφουν όλοι οτι ειναι πεταμενα λεφτά χα χα το στοιχημα να ειναι καλά .

Καλημέρα συνοπαδέ ας ελπίσουμε στην Ξάνθη να κάνουμε restart,

μήπως έχεις να προτείνεις τίποτα καλό για το στοίχημα γιατί και γω θέλω να δοκιμάσω κάποιες αλλά δεν μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου!!

Όσο για τις κόντρες, το 1/5 των σελίδων που έχουν γραφεί εδώ αν ήταν για εμπειρίες και σχολιασμό συνεδριών θα είμασταν ευτυχισμένοι..
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
λοιπον ειμαι στο χωρο πανω απο 20 χρονια και πιστεψτε με εχω κανει σεσσιον με παρα πολλες αφεντρες μεχρι που γνωρισα την Ερικα και δεν ξαναπηγα αλλου,ο καθενας μας λογικο ειναι καποια  αφεντρα να την εχει πιο πανω απο αλλες δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα,αλλα αυτο που με ενοχλει σε μερικους ειναι μολις πει καποιος για καποια αφεντρα πεφτουν να τον φανε, ειδικα οσοι ειναι φαν της Ερικας ακουνε τρελα πραγματα,ναι ειμαι και εγω φαν της Ερικας δεν το εχω κρυψει ποτε,αλλα και ποτε δεν κατηγορησα αλλη αφεντρα για αυτο οπως λεει και καποιος καλο θα ηταν ο καθενας να γραφει πως περναει στα σεσσιον και οχι να κανουμε το θεμα πεδιο μαχης
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ρε συ Ray72 γιατι πρέπει όλοι να ασπαζόμαστε την άποψη σου ; Εσυ έχεις πάει με όλες και είσαι σε θέση να έχεις το αποκλειστικό προνόμιο της ορθής κριτικής ; Για εσένα αυταρχικό ειναι το strap on για καποιον άλλον μπορεί να είναι και άλλα πράγματα. Μην είσαι τόσο απόλυτος. Εξέφρασε την άποψη σου αλλά μέχρι εκεί. Και από εκεί και πέρα άσε τον καθενα να κρινει μόνος του. Η Σεσίλια συνεργάζεται εδώ και 2 χρόνια σχεδόν με ένα πολύ γνωστό χώρο το Limit up,  ε του πουστη κατι θα έμαθε σε αυτά τα 2 χρόνια !  Τωρα βεβαια εάν θέλει ο φιλος που ρωτάει να συνδιάσει αυταρχικό με οινοποσία ας πάρει ένα μπουκαλι τσιπουρο να βρίσκεται και ας περιμένει την άφιξη της Ερικας :) :) :) θα το εκτιμησει δεόντως το τσίπουρο η Ερικα ειτε με μεζέ είτε χωρίς
Δεν έχω γράψει ότι έχω πάει με όλες,και απάντησα στις ερωτήσεις με ρώτησε ένας να πάει στην σεσίλια και του είπα να πάει,με ρώτησε άλλος αν το κατέχει το αυταρχικό και είπα την γνώμη μου όχι δεν το κατέχει,φιλική ωραία γυναίκα μέχρι εκεί,ξαναδιάβασε τι έγραψα η αλλαγή ρόλων και η ποδολαγνεία είναι τα βίτσια μου αλλά με την έρικα το έγραψα προχώρησα και σε άλλα που δεν ήμουν έτοιμος να γράψω δεν τα είχα ξανακάνει,η έρικα είναι αυταρχική και γίνεται και αισθησιακή,κάτσαμε δύο ώρες με κέρασε χυμό κρανμπερι κάπως έτσι μου το είπε γιατί ήθελε να κάνει και ουρολαγνεία μετά.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ειμαι αρκετα χρονια για να τις γνωριζω ολες οποτε ασε τα "εξυπνα" σχολιακα για καπου που θα υδρωσει το αυτακι τους. Σας αρεσει δεν σας αρεσει η Ερικα ειναι η Τοπ και το επιβεβαιωσε και ο Ray που δεινοπαθησε για να κλεισει μια συνεδρεια μαζι της. Τωρα αν νομιζεις οτι ειναι δυνατον να μπερδεψεις τη Λολα με την Περσα αυτο ειναι ο ποιο αστειος τροπος να προσπαθήσεις να προσβαλεις καποιον στην ατυχη προσπαθεια σου να προμοταρεις το limit up μιας και ολοι γνωρίζουμε οτι η Περσα ξεκινησε απο το limit up, οπως επισης γνωρίζουμε ποιο ατομο απαντα σε ολα τα μηνυματα στο φβ των κοριτσιων του limit up. Good night Δ.Π.
Μέχρι στιγμής από αυτές που έχω πάει η έρικα ναι είναι η καλύτερη αλλά έχει κάνει την πελατεία της και δεν είναι εύκολο να της κλείσεις σεσσιόν,η επόμενη που έχω δει σε αγγελία είναι η Τίνα έχει κάποιος εμπειρίες μαζί της?
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
λοιπον ειμαι στο χωρο πανω απο 20 χρονια και πιστεψτε με εχω κανει σεσσιον με παρα πολλες αφεντρες μεχρι που γνωρισα την Ερικα και δεν ξαναπηγα αλλου,ο καθενας μας λογικο ειναι καποια  αφεντρα να την εχει πιο πανω απο αλλες δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα,αλλα αυτο που με ενοχλει σε μερικους ειναι μολις πει καποιος για καποια αφεντρα πεφτουν να τον φανε, ειδικα οσοι ειναι φαν της Ερικας ακουνε τρελα πραγματα,ναι ειμαι και εγω φαν της Ερικας δεν το εχω κρυψει ποτε,αλλα και ποτε δεν κατηγορησα αλλη αφεντρα για αυτο οπως λεει και καποιος καλο θα ηταν ο καθενας να γραφει πως περναει στα σεσσιον και οχι να κανουμε το θεμα πεδιο μαχης
Ακριβώς επίτηδες το κάνουν,είχα καιρό να γράψω γιατί είμαι σε σχέση και έχω καιρό να κάνω session, δεν έχω πάει μόνο με μία Αφέντρα στο παρελθόν,αγαπημένες μου η έρικα και η Θεανώ,με το που έγραψα μου την πέσανε υπάρχουν συμφέροντα δυστυχώς και αναδουλειά. 
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
λοιπον ειμαι στο χωρο πανω απο 20 χρονια και πιστεψτε με εχω κανει σεσσιον με παρα πολλες αφεντρες μεχρι που γνωρισα την Ερικα και δεν ξαναπηγα αλλου,ο καθενας μας λογικο ειναι καποια  αφεντρα να την εχει πιο πανω απο αλλες δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα,αλλα αυτο που με ενοχλει σε μερικους ειναι μολις πει καποιος για καποια αφεντρα πεφτουν να τον φανε, ειδικα οσοι ειναι φαν της Ερικας ακουνε τρελα πραγματα,ναι ειμαι και εγω φαν της Ερικας δεν το εχω κρυψει ποτε,αλλα και ποτε δεν κατηγορησα αλλη αφεντρα για αυτο οπως λεει και καποιος καλο θα ηταν ο καθενας να γραφει πως περναει στα σεσσιον και οχι να κανουμε το θεμα πεδιο μαχης

Μάλλον κάτι δε διατυπωνεις σωστά, αυτοι που την πέφτουν συνήθως προέρχονται απο τη μερια των σφουγγοκωλάριων (και οχι οπαδών) της Ερικας γιατι θεωρούν το φορουμ τσιφλικι τους Με εξαιρεση ένα συνολικό κράξιμο προς καποιες αρπακωλατζουδες του χωρου με το που θα  γραφτεί κάτι καλό για καποια  άλλη σωστή επαγγελματια πλην Ερικας θα πεσουν να τον φανε. Και ο Αρειανος αυτο έγραψε πιο πάνω, του την επεσαν οταν εγραψε την εμπειρια του με μια καθ ολα καταξιωμενη επαγγελματια.
Και αν θες την αποψη μου με αυτο τον τροπο οι σφουγγοκωλαριοι της Ερικας  αν και νομιζουν οτι προσφερουν εκδουλευση, σε αναγνωστες που δεν ειναι ουγκανα οπως αυτοι περνάνε εντελως αρνητικα μυνηματα.
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Ειμαι αρκετα χρονια για να τις γνωριζω ολες οποτε ασε τα "εξυπνα" σχολιακα για καπου που θα υδρωσει το αυτακι τους. Σας αρεσει δεν σας αρεσει η Ερικα ειναι η Τοπ και το επιβεβαιωσε και ο Ray που δεινοπαθησε για να κλεισει μια συνεδρεια μαζι της. Τωρα αν νομιζεις οτι ειναι δυνατον να μπερδεψεις τη Λολα με την Περσα αυτο ειναι ο ποιο αστειος τροπος να προσπαθήσεις να προσβαλεις καποιον στην ατυχη προσπαθεια σου να προμοταρεις το limit up μιας και ολοι γνωρίζουμε οτι η Περσα ξεκινησε απο το limit up, οπως επισης γνωρίζουμε ποιο ατομο απαντα σε ολα τα μηνυματα στο φβ των κοριτσιων του limit up. Good night Δ.Π.

Ναι αλλα οτι εσυ είτε δεν ξέρεις ποια είναι η Λολα ή ότι την μπερδεψες με άλλη ειναι γεγονός.
Γιατι αν δεν είναι γεγονός καλο θα είναι να μας πεις τη δικη σου ερμηνεια τι εννούσες όταν αναρωτιόσουν  πότε γύρισε η Λολα στην Ελλάδα. Εφόσων ξερεις ποια ειναι η Λολα δε θα επρεπε να ειχες αμολησει τετοιο μαργαριταρι :) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom