Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Γιατι που ειναι το κακό; Αλλωστε στις περισσότερες φωτο που ανεβαζει η Ερικα στο FB όταν φευγει εκτος Αθήνας τη δειχνουν να πινει τσίπουρα. Κακό είναι που πίνει κανά ποτήρι παραπάνω;  Εσένα άμα σε χαλάει το τσιπουρο μην πιεις, πιες γκαζόζα. Οσο για τον Ray που κολλαει τώρα αυτο που του εγραψα εγω με αυτο που λες εσύ πουθενά
Άλλο έγραψες στην αρχή μετά το γύρισες σε φωτογραφίες στο facebook και εκεί λάθος κάνεις αφου παρακολουθείς και το προφίλ της δες καλύτερα τις φωτογραφίες.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Άλλο έγραψες στην αρχή μετά το γύρισες σε φωτογραφίες στο facebook και εκεί λάθος κάνεις αφου παρακολουθείς και το προφίλ της δες καλύτερα τις φωτογραφίες.

Κοιτα για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δαχτυλο μας , το ότι η Ερικα πινει κανα ποτήρι παραπάνω δεν είναι μυστικό. Αυτό όμως δεν την κάνει και αλκοολικη εάν αυτο καταλάβατε. Εχω βρεθει μαζι της πριν 6-7 χρόνια σχεδον και τα ηπιαμε και μια χαρά είχα περάσει. Κανείς απο τους δυο δεν έγινε κουδούνι. Τωρα βεβαια εάν ειστε όλοι τόσο παρθενες και σεμνότυφοι μην πάτε γιατι θα σας ξενίσει το Brutal στυλ της. Ενταξει το ξεκαθαρίσαμε τωρα ; Να ερθουμε και στο σήμερα η ελληνικη σκηνη του BDSM έχει εμπλουτιστεί αρκετά το να προσπαθούν καποιοι ντε και καλά να της αποδώσουν τον τιτλο της Νο 1 είναι αστειο. Δεν υπαρχει Νο 1 κάθε σωστή επαγγελαμτιας καπου υπερτερεί έναντι της αλλης και φυσικά δεν είναι όλες για όλους.
Η Ερικα έχει ένα πιο λαΙκό στυλ και προφιλ κάτι  που την κανει και αρεστή σε μεγαλύτερο κοινό. Αυτά και τέλος δε θα ασχοληθω άλλο βαριέμα και δεν εχω και υποχρεωση να δωσω εξηγήσεις και σε καέναν. Απλα απαντώ σε εσένα αφενός γιατι δεν είμαι "εχθρος" ουτε της Ερικας ουτε καμιας αλλης και αφετέρου γιατι δείχνεις λιγο πιο σοβαρος ανάμεσα σε όλους αυτους τους αστείους που αποτελούν το ένθερμο κοινό της . Δευτεράντζες  σχεδόν ολοι τους ουτε να γράψουν ελληνικά δεν ξέρουν.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Κοιτα για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δαχτυλο μας , το ότι η Ερικα πινει κανα ποτήρι παραπάνω δεν είναι μυστικό. Αυτό όμως δεν την κάνει και αλκοολικη εάν αυτο καταλάβατε. Εχω βρεθει μαζι της πριν 6-7 χρόνια σχεδον και τα ηπιαμε και μια χαρά είχα περάσει. Κανείς απο τους δυο δεν έγινε κουδούνι. Τωρα βεβαια εάν ειστε όλοι τόσο παρθενες και σεμνότυφοι μην πάτε γιατι θα σας ξενίσει το Brutal στυλ της. Ενταξει το ξεκαθαρίσαμε τωρα ; Να ερθουμε και στο σήμερα η ελληνικη σκηνη του BDSM έχει εμπλουτιστεί αρκετά το να προσπαθούν καποιοι ντε και καλά να της αποδώσουν τον τιτλο της Νο 1 είναι αστειο. Δεν υπαρχει Νο 1 κάθε σωστή επαγγελαμτιας καπου υπερτερεί έναντι της αλλης και φυσικά δεν είναι όλες για όλους.
Η Ερικα έχει ένα πιο λαΙκό στυλ και προφιλ κάτι  που την κανει και αρεστή σε μεγαλύτερο κοινό. Αυτά και τέλος δε θα ασχοληθω άλλο βαριέμα και δεν εχω και υποχρεωση να δωσω εξηγήσεις και σε καέναν. Απλα απαντώ σε εσένα αφενός γιατι δεν είμαι "εχθρος" ουτε της Ερικας ουτε καμιας αλλης και αφετέρου γιατι δείχνεις λιγο πιο σοβαρος ανάμεσα σε όλους αυτους τους αστείους που αποτελούν το ένθερμο κοινό της . Δευτεράντζες  σχεδόν ολοι τους ουτε να γράψουν ελληνικά δεν ξέρουν.

Οταν ομως εγραφα τα ιδια που λες στο τελος του ποστ σου, με εκραζες...

Φιλικα παντα
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Στην Θεσσαλονίκη που είχε έρθει η έρικα ήταν άψογη σε όλα.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Οταν ομως εγραφα τα ιδια που λες στο τελος του ποστ σου, με εκραζες...

Φιλικα παντα
εχεις μπερδεψει παλι τα προφιλ αλλος σε εκραζε ενας takis malista kiria το ιδιο εκανες και με εμενα σου εστειλα μηνυμα δεν απαντησες αφου δεν θυμασαι μην εκτεθεις αλλους ο ιδιος εκτιθεσαι
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Κοιτα για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δαχτυλο μας , το ότι η Ερικα πινει κανα ποτήρι παραπάνω δεν είναι μυστικό. Αυτό όμως δεν την κάνει και αλκοολικη εάν αυτο καταλάβατε. Εχω βρεθει μαζι της πριν 6-7 χρόνια σχεδον και τα ηπιαμε και μια χαρά είχα περάσει. Κανείς απο τους δυο δεν έγινε κουδούνι. Τωρα βεβαια εάν ειστε όλοι τόσο παρθενες και σεμνότυφοι μην πάτε γιατι θα σας ξενίσει το Brutal στυλ της. Ενταξει το ξεκαθαρίσαμε τωρα ; Να ερθουμε και στο σήμερα η ελληνικη σκηνη του BDSM έχει εμπλουτιστεί αρκετά το να προσπαθούν καποιοι ντε και καλά να της αποδώσουν τον τιτλο της Νο 1 είναι αστειο. Δεν υπαρχει Νο 1 κάθε σωστή επαγγελαμτιας καπου υπερτερεί έναντι της αλλης και φυσικά δεν είναι όλες για όλους.
Η Ερικα έχει ένα πιο λαΙκό στυλ και προφιλ κάτι  που την κανει και αρεστή σε μεγαλύτερο κοινό. Αυτά και τέλος δε θα ασχοληθω άλλο βαριέμα και δεν εχω και υποχρεωση να δωσω εξηγήσεις και σε καέναν. Απλα απαντώ σε εσένα αφενός γιατι δεν είμαι "εχθρος" ουτε της Ερικας ουτε καμιας αλλης και αφετέρου γιατι δείχνεις λιγο πιο σοβαρος ανάμεσα σε όλους αυτους τους αστείους που αποτελούν το ένθερμο κοινό της . Δευτεράντζες  σχεδόν ολοι τους ουτε να γράψουν ελληνικά δεν ξέρουν.
Μα τι λες εγω παω σε 4 Αφεντρες και στην ερικα και στην λολα και στο καταπληκτικο διδυμο κατια και μισελ γιατι γραφεις δευτεραντζες;οπου θελουμε θα παμε και οπου περναμε καλυτερα ο καθενας κανει τις επιλογες του.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Μάλλον κάτι δε διατυπωνεις σωστά, αυτοι που την πέφτουν συνήθως προέρχονται απο τη μερια των σφουγγοκωλάριων (και οχι οπαδών) της Ερικας γιατι θεωρούν το φορουμ τσιφλικι τους Με εξαιρεση ένα συνολικό κράξιμο προς καποιες αρπακωλατζουδες του χωρου με το που θα  γραφτεί κάτι καλό για καποια  άλλη σωστή επαγγελματια πλην Ερικας θα πεσουν να τον φανε. Και ο Αρειανος αυτο έγραψε πιο πάνω, του την επεσαν οταν εγραψε την εμπειρια του με μια καθ ολα καταξιωμενη επαγγελματια.
Και αν θες την αποψη μου με αυτο τον τροπο οι σφουγγοκωλαριοι της Ερικας  αν και νομιζουν οτι προσφερουν εκδουλευση, σε αναγνωστες που δεν ειναι ουγκανα οπως αυτοι περνάνε εντελως αρνητικα μυνηματα.
μαλλον εσυ δεν μας τα λες καλα την μια κραζεις τους φαν τις Ερικας μετα μας λες οτι πριν 6 χρονια περασες καλα μαζι της και ξαφνικα τωρα ασχολησε  παλι μαζι της και μαζι μας,σε λιγο θα σχολιαζεις ακομα και το βρακι της αφου απο οτι φαινεται παρακολουθεις το προφιλ της,και να ξερεις που μαλλον ξερεις γιατι το βλεπεις εδω,η Ερικα δεν εχει αναγκη απο διαφημηση,ασε μας λοιπον εμας και διαφημησε τις δικες σου προτιμησεις χωρις να κραζεις κοσμο
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
μαλλον εσυ δεν μας τα λες καλα την μια κραζεις τους φαν τις Ερικας μετα μας λες οτι πριν 6 χρονια περασες καλα μαζι της και ξαφνικα τωρα ασχολησε  παλι μαζι της και μαζι μας,σε λιγο θα σχολιαζεις ακομα και το βρακι της αφου απο οτι φαινεται παρακολουθεις το προφιλ της,και να ξερεις που μαλλον ξερεις γιατι το βλεπεις εδω,η Ερικα δεν εχει αναγκη απο διαφημηση,ασε μας λοιπον εμας και διαφημησε τις δικες σου προτιμησεις χωρις να κραζεις κοσμο

Το ότι πέρασε καλά μαζί της γιατί του στερεί το δικαίωμα να κράξει αυτούς που λέει ;  Το πρόβλημα δε το δημιουργούν οι Κυρίες αυτές τη δουλειά τους κάνουν, το πρόβλημα δημιουργείται από αυτούς που φωτογραφίζει που αλλοιώνουν και την ταυτότητα του thread. Και όπως βλέπεις  ενώ εσύ σε προηγούμενη ανάρτηση σου λες να πέσουν οι τόνοι, χωρίς να πει κάτι αρνητικό αυτός  για την Ερικα  εσύ που δηλώνεις οπαδός του τη λες ! Εγω πάντως επειδή δεν είμαι οπαδός αλλά πελάτης καταλαβαίνω και τις διαφορές και τι θέλει να πει. Βλέπεις ο πελάτης σκέφτεται ατομικά ενώ ο οπαδός συλλογικά  ... Γκέγκε ;
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Το ότι πέρασε καλά μαζί της γιατί του στερεί το δικαίωμα να κράξει αυτούς που λέει ;  Το πρόβλημα δε το δημιουργούν οι Κυρίες αυτές τη δουλειά τους κάνουν, το πρόβλημα δημιουργείται από αυτούς που φωτογραφίζει που αλλοιώνουν και την ταυτότητα του thread. Και όπως βλέπεις  ενώ εσύ σε προηγούμενη ανάρτηση σου λες να πέσουν οι τόνοι, χωρίς να πει κάτι αρνητικό αυτός  για την Ερικα  εσύ που δηλώνεις οπαδός του τη λες ! Εγω πάντως επειδή δεν είμαι οπαδός αλλά πελάτης καταλαβαίνω και τις διαφορές και τι θέλει να πει. Βλέπεις ο πελάτης σκέφτεται ατομικά ενώ ο οπαδός συλλογικά  ... Γκέγκε ;
σαν οπαδος οπως λες θα σου πω πως ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει δικηγορε του Taki οποιος καταλαβε, καταλαβε γκεγκε?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
σαν οπαδος οπως λες θα σου πω πως ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει δικηγορε του Taki οποιος καταλαβε, καταλαβε γκεγκε?

Και ποιος είπε να αλλάξει ; Κανείς. Αυτό που πρέπει να αλλάξει είναι αυτό που είχες γράψει σε προηγούμενο Post σου που απ ότι φαίνεται το ξέχασες. Θες αν στο θυμίσω η θα το κοιτάξεις εσυ ;   
 

digi01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
39
Like
12
Πόντοι
0
Κυριοι εχει κανενας εμπειρια με την Domina Τινα την "νεοτερη"?
Ευχαριστω!
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Και ποιος είπε να αλλάξει ; Κανείς. Αυτό που πρέπει να αλλάξει είναι αυτό που είχες γράψει σε προηγούμενο Post σου που απ ότι φαίνεται το ξέχασες. Θες αν στο θυμίσω η θα το κοιτάξεις εσυ ;   
δεν ξεχασα τι εχω γραψει αλλα και που το εγραψα ειδες να αλλαξε κατι?αν παρουμε παραδειγμα εσενα δεν εχει και ουτε προκειται να αλλαξει κατι
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
καλημερα
μια αφεντρα Mirka Papaswthriou που ειναι στο facebook, γνωριζει κανεις να δωσει πληροφοριες?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
καλημερα
μια αφεντρα Mirka Papaswthriou που ειναι στο facebook, γνωριζει κανεις να δωσει πληροφοριες?

Ζητάει 10ευρω για να στείλει φωτογραφίες και να κανονίσει μετά συνάντηση οπότε τα συμπεράσματα δικά σου..
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ζητάει 10ευρω για να στείλει φωτογραφίες και να κανονίσει μετά συνάντηση οπότε τα συμπεράσματα δικά σου..

Εχω την εντυπωση οτι προκειται για τη γνωστη Μαρια Παπασωτηριου με καταγωγη απο τη συμπρωτευουσα εάν πας μια βολτα προς τα πισω θα δεις κριτικες. Το οτι ζηταει 10ευρα δε λεει κατι αλλα  Αφεντρα σίγουρα δε τη λες. Κανει κυριως ποδολαγνειες ενώ παράλληλα παιζει με το κινητό της. Κατα καιρους κανει αναρτησεις και ζητα να τη μεταφερουν δωρεαν ποτε σε δουλειες ποτε αεροδρόμιο ποτε να της καθαρισουν το σπιτι κτλ κτλ. Με λιγα λογια μια γκομενα η οποια εχει βρει λαγους και κανει τη δουλεια της. Δεν είναι ασχημη εμφανισιακα παντως απο εκει και περα κανε οτι σε φωτισει ο Θεος
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Για τη Μαρία Παπασωτηρίου μπορεί κάποιος να μου στείλει τηλέφωνο επικοινωνίας με PM; Στο Facebook δεν έχει απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Εχω την εντυπωση οτι προκειται για τη γνωστη Μαρια Παπασωτηριου με καταγωγη απο τη συμπρωτευουσα εάν πας μια βολτα προς τα πισω θα δεις κριτικες. Το οτι ζηταει 10ευρα δε λεει κατι αλλα  Αφεντρα σίγουρα δε τη λες. Κανει κυριως ποδολαγνειες ενώ παράλληλα παιζει με το κινητό της. Κατα καιρους κανει αναρτησεις και ζητα να τη μεταφερουν δωρεαν ποτε σε δουλειες ποτε αεροδρόμιο ποτε να της καθαρισουν το σπιτι κτλ κτλ. Με λιγα λογια μια γκομενα η οποια εχει βρει λαγους και κανει τη δουλεια της. Δεν είναι ασχημη εμφανισιακα παντως απο εκει και περα κανε οτι σε φωτισει ο Θεος
δεν νομίζω η μαρία έχει διαφορετικό σωματότυπο η μίρκα είναι κουκλάρα στις φωτογραφίες ούτε στο πρόσωπο μοιάζουν την μαρία την ξέρουμε δούλευε σε γνωστό ραδιοφωνικό σταθμό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom