Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nuni

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και παλι...το προφιλ Fentra Fentres(fb) εχει κατι απιστευτα ποδια κ πρεπει να ειναι αληθινο, εχει κανεις υποψιν??

anyone here guys? lol
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα και παλι...το προφιλ Fentra Fentres(fb) εχει κατι απιστευτα ποδια κ πρεπει να ειναι αληθινο, εχει κανεις υποψιν??

anyone here guys? lol

Κατ αρχήν δεν είναι μια αλλά 3 . Για την ακρίβεια είναι 2 τις καθημερινές και γίνονται 3 το ΣΚΔ
Είναι κάτω των 25 ηλικιακά δεν έχουν εξοπλισμό , δεν κάνουν strap και είναι και άσχετες αλλά άμα είσαι ποδολαγνος και έχεις εξαντλήσει άλλες επιλογές τράβα. Για να γινουν Αφεντρες θα χρειαστουν μια 7ετια σίγουρα
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,

Η Μιρκα Ππαπασωτηριου οντως ζηταει 10ρικο για 3 φωτο, το εστειλα κ μου εστειλε 3 μαλακιες εκει, αλλα οκ αυτο...

Της ειπα μετα για σεσσιον κ μου λεει βαλε 70 κ κανονιζουμε...

Δεν εβαλα...εχει κανει κανείς σεσσιον μαζι της;;

Δεν έχει κάνει κανείς και κανείς δε θα κάνει γιατί είναι απάτη . Είναι απλά ένας τύπος που φωτογραφίζει τη γκόμενα του για να βγάζουν χαρτζιλίκι εις βάρος των κορόιδων. Μη διανοηθείς να βάλεις λεφτά θα τα κλαις. Ξέρω δυο άτομα που της είπαν πες μας που να έρθουμε και τι ώρα θέλεις και δεν απάντησε ποτέ
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Είναι απλά ένας τύπος που φωτογραφίζει τη γκόμενα του για να βγάζουν χαρτζιλίκι εις βάρος των κορόιδων.

Ότι είναι απάτη η Μίρκα Παπασωτηρίου είναι προφανές. Ότι είναι άντρας και όχι γυναίκα που διαχειρίζεται το προφίλ πού το ξέρεις;
Επίσης τα λεφτά που της τα βάζουν, σε τραπεζικό λογαριασμό, moneysafe;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ότι είναι απάτη η Μίρκα Παπασωτηρίου είναι προφανές. Ότι είναι άντρας και όχι γυναίκα που διαχειρίζεται το προφίλ πού το ξέρεις;
Επίσης τα λεφτά που της τα βάζουν, σε τραπεζικό λογαριασμό, moneysafe;

Διάβασε λίγο παραπάνω και θα δεις που το ξέρω. Τα ζητάει με Viva Payments
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σεσσιόν με την Τίνα σε ξενοδοχείο,φιλική καθόλου βιαστική,ποδολαγνεία και στράπ που με ενδιαφέρουν μου τα έκανε,θα την ξαναδώ.
 

mariosxnikolaou

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Τα φωτα σας σε εναν αρχαριο. Γνωριζει κανεις κατι για μια μαγια; Νομιζω οτι στις αγγελιες αναφερεται ως milf μαγια. Ψαχω καποια για πρωτη φορα, με ενδιαφερει strapon και light bdsm για αρχη. Γνωριζει κανεις κατι; Ευχαριστω εκ των προτερων!
 
  • Like
Αντιδράσεις: krh

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
εχεις μπερδεψει παλι τα προφιλ αλλος σε εκραζε ενας takis malista kiria το ιδιο εκανες και με εμενα σου εστειλα μηνυμα δεν απαντησες αφου δεν θυμασαι μην εκτεθεις αλλους ο ιδιος εκτιθεσαι
Οταν ομως εγραφα τα ιδια που λες στο τελος του ποστ σου, με εκραζες...

Φιλικα παντα
snp 21 πάλι μπέρδεψες τα προφίλ,εγώ σε τρολάρω,τι στο διάολο πίνεις και δεν μας δίνεις.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους! Τα φωτα σας σε εναν αρχαριο. Γνωριζει κανεις κατι για μια μαγια; Νομιζω οτι στις αγγελιες αναφερεται ως milf μαγια. Ψαχω καποια για πρωτη φορα, με ενδιαφερει strapon και light bdsm για αρχη. Γνωριζει κανεις κατι; Ευχαριστω εκ των προτερων!
βάλε το link
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ότι είναι απάτη η Μίρκα Παπασωτηρίου είναι προφανές. Ότι είναι άντρας και όχι γυναίκα που διαχειρίζεται το προφίλ πού το ξέρεις;
Επίσης τα λεφτά που της τα βάζουν, σε τραπεζικό λογαριασμό, moneysafe;
Απάτη είναι δεν την έχει δει κανένας.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Κάποια καλή domina που να είναι και σχετικά όμορφη...Ποια προτείνετε;
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Κάποια καλή domina που να είναι και σχετικά όμορφη...Ποια προτείνετε;

Η ομορφιά φίλε είναι κάτι σχετικά υποκειμενικό όταν μιλάμε για Αφέντρες όπως και το γούστο αρκετών που "αρθρογραφούν" σε αυτό το thread οπότε πάρε μία λίστα από διευθύνσεις από τις σχετικά πιο γνωστές και έγκυρες και παίξε μπάλα μόνος σου. Α όπως θα καταλάβεις σε κάποια site το photoshop εχει δώσει ρέστα.


 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Λολα και Θεανώ είναι οι πιο όμορφες.
Η Αλεξάνδρα η λιγότερο όμορφη.
Βέβαια είναι όλα θέμα γούστου
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Η ομορφιά φίλε είναι κάτι σχετικά υποκειμενικό όταν μιλάμε για Αφέντρες όπως και το γούστο αρκετών που "αρθρογραφούν" σε αυτό το thread οπότε πάρε μία λίστα από διευθύνσεις από τις σχετικά πιο γνωστές και έγκυρες και παίξε μπάλα μόνος σου. Α όπως θα καταλάβεις σε κάποια site το photoshop εχει δώσει ρέστα.


Για την sesillia τελικά τι γνώμη επικρατεί;
Αξίζει ή βαριέται;
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Η ομορφιά φίλε είναι κάτι σχετικά υποκειμενικό όταν μιλάμε για Αφέντρες όπως και το γούστο αρκετών που "αρθρογραφούν" σε αυτό το thread οπότε πάρε μία λίστα από διευθύνσεις από τις σχετικά πιο γνωστές και έγκυρες και παίξε μπάλα μόνος σου. Α όπως θα καταλάβεις σε κάποια site το photoshop εχει δώσει ρέστα.

Την λόλα και την Αλεξάνδρα δεν τις έχω δει από κοντά οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη,την σεσίλια την έρικα και την θεανώ τις έχω δει μου άρεσαν και οι τρεις εμφανισιακά διαφορετικές αλλά όμορφες.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Για 1η φορά Ποια προτείνεται;; Λεω για Λόλα
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Λολα ή Θεανώ,  θα περάσεις σούπερ και με τις 2
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Για την sesillia τελικά τι γνώμη επικρατεί;
Αξίζει ή βαριέται;
για την σεσίλια θα ήθελα να μάθω και εγώ,έρχεται από τα μέρη μας,έχω κάνει μόνο με την έρικα δύο φορές και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom