Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει από κοντά αλλά τώρα που είδα το προφίλ της σε εμφάνιση μου αρέσει,γιατί μακρυά?
 

dawsonjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
280
Δεν την έχω δει από κοντά αλλά τώρα που είδα το προφίλ της σε εμφάνιση μου αρέσει,γιατί μακρυά?

Χωρις να ξερω ακριβως να σου απαντησω ολους τους λογους, καποτε επαιζε σαν sub στο sameplace, νομιζω κανω απο την Κ Δεσποινα. Ειχε και καποια photo shoots με την Λολα αλλα δεν θυμαμαι αν επαιζαν μαζι. Μετα το γυρισε σε αφεντρα ειχαν πεσει ολοι να την φάνε, και λογο της αλλαγης, και γιατι γενικοτερα οτι ήταν εριστικη επειδη απαντουσε στις επιθεσεις. Νομιζω και σε αυτο εδώ το thread που μιλαμε. Εγώ δεν εκφερω αποψη. Ειχα παίξει μια φορα μαζι της με ποδολαγνια το 10 νομιζω και ειχα περασει καλα.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ένα είναι σίγουρο
Ότι αυτός ο χώρος έχει πολύ μα παρά πολύ κοροϊδία
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Χωρις να ξερω ακριβως να σου απαντησω ολους τους λογους, καποτε επαιζε σαν sub στο sameplace, νομιζω κανω απο την Κ Δεσποινα. Ειχε και καποια photo shoots με την Λολα αλλα δεν θυμαμαι αν επαιζαν μαζι. Μετα το γυρισε σε αφεντρα ειχαν πεσει ολοι να την φάνε, και λογο της αλλαγης, και γιατι γενικοτερα οτι ήταν εριστικη επειδη απαντουσε στις επιθεσεις. Νομιζω και σε αυτο εδώ το thread που μιλαμε. Εγώ δεν εκφερω αποψη. Ειχα παίξει μια φορα μαζι της με ποδολαγνια το 10 νομιζω και ειχα περασει καλα.
Κατάλαβα,δεν το βρίσκω κακό,ξεκίνησε σαν sub και μετά το γύρισε στο αυταρχικό,εκεί είναι τα λεφτά καλά έκανε.
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα
εμαθα οτι συζητατε για Μενα και ειπα να παρω μερος στη συζητηση σας.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλησπερα
εμαθα οτι συζητατε για Μενα και ειπα να παρω μερος στη συζητηση σας.
Γράφουμε για τις αφέντρες,το γράφει και το νήμα,όσο για το σχόλιο του  snp21 το βρίσκω απαράδεκτο.
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Μηπως ξερει καποιος πως να βαλω κι εγω φωτο προφιλ?
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.372
Like
4.555
Πόντοι
456
Καλησπερα
εμαθα οτι συζητατε για Μενα και ειπα να παρω μερος στη συζητηση σας.


καλως ηρθες  Lady Afrodyte.
μια μικρη περιγραφη σου για αυτο που πρεσβευεις, ισως με καποια αγγελια επισης, θα ηταν χρησιμη για τους θαμωνες των εν λογω προτιμησεων εδω.
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Κατ αρχας καλησπερα και σε σενα!!!
Δεν ηρθα εδω ομως για να βαλω αγγελια.Αγγελια εχω οπως ολες σε σχετικα σαιτ.
Για Μενα δε μ αρεσει πολυ να μιλαω.Προτιμω τις πραξεις,ειδικα μετα απο 10 χρονια που ασχολουμαι επαγγελματικα και αμετρητες εμφανισεις σε φετιχιστικα δρωμενα στην ελλαδα(οχι μονο αθηνα δλδ) και την ολλανδια.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Οτι δηλωσεις εισαι Βαγγελαρα, οτι δηλωσεις εισαι στη γραικια...
Εξαλλου ως ιδρυτρια των ΚΤΕΛ "mistresses" ξερεις απο επαρχία και "session" του 50αρικου.

Αυτο παντως το "Μενα" ειναι απολαυστικο, get a life, μονο λύπηση προκαλείς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
τουλαχιστων μην παραπληροφεις τον κοσμο για 50αρικα.Στα υπολοιπα δε θα σου δωσω τροφη,συνεχισε μονη σου το παραληρρημα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Με την Domina Jessy έχει κανείς προσωπική εμπειρία;
Έρχεται Θεσσαλονίκη, αξίζει επίσκεψη;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.819
Κριτικές
30
Like
20.735
Πόντοι
8.815
καλησπερα μαγκες!
δεν ειμαι του αυταρχικου καθολου αλλα ειμαι φουλ της ποδολαγνειας. ειδα καποια βιντεο της θεανως και εχω μεινει μαλακας. ξερει κανενας ποσο παει για να μην ενοχλω την ιδια. ας μου στειλει και μηνυμα,δεν εχω προβλημα.
ευχαριστω προκαταβολικα.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Νόμιζω γύρω στα 80€ για ποδολαγνεία πάει. Έχει δικό της χώρο οπότε δεν έχει επιπλέον κόστος για ξενοδοχείο. Ρώτησε τη στο facebook να σου πει το ακριβές ποσό. Είναι πολύ ωραία γυναίκα οπότε νομίζω για αυτό που θες είναι ιδανική.
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
1
Like
298
Πόντοι
21
καλησπερα μαγκες!
δεν ειμαι του αυταρχικου καθολου αλλα ειμαι φουλ της ποδολαγνειας. ειδα καποια βιντεο της θεανως και εχω μεινει μαλακας. ξερει κανενας ποσο παει για να μην ενοχλω την ιδια. ας μου στειλει και μηνυμα,δεν εχω προβλημα.
ευχαριστω προκαταβολικα.
Μη πας φιλε στη θεανω γιατι σε βλεπω να κολας και θα ξεφραγκιαστεις..χαχαχα εχει οντως απιστευτα ποδια η τυπισα.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.819
Κριτικές
30
Like
20.735
Πόντοι
8.815
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά. Θα επικοινωνήσω αύριο μαζί της γιατί μάλλον θα πάω.
Και κάτι άλλο,που είναι ο χώρος της? Περιοχή πείτε μου μόνο,έτσι για να έχω μια ιδέα για την απόσταση.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Εκεί που ήταν το κτήμα Θων, για τον οποίο λέγεται ότι ο Σουρής είχε γράψει «αείποτε ωθούμενος, μηδέποτε ωθών!». Με άλλα λόγια στους Αμπελόκηπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom