Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Τακη δε γράφω άλλο για ομάδες αλλά το επιασα το στοιχημα :) :)

Χα χα χα μπράβο ρε καλή "κάθοδο" να έχεις και εάν δε θελήσεις, επειδή κάποιοι σε αποπήραν, να μας γράψεις για τις νέες σου εμπειρίες τουλάχιστον στείλε κανα προγνωστικό γιατί μέχρι στιγμής έχεις το 3 στα 3  :)
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Επιτέλους την συνάντησα τη έρικα,εξαιρετική σε όλα,μόλις άνοιξε η πόρτα έπαθα κοκομπλόκο.φορούσε ένα κόκκινο φόρεμα και κόκκινες γόβες,συζητήσαμε για 20 λεπτά,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα η αν ήμουν πρωτάρης,μετά τα 20 λεπτά συζήτησης και όταν άρχισε το σεσσιόν άλλαξε, η έρικα είναι χαμαιλέων τι να πρωτοπεριγράψω στο αυταρχικό η καλύτερη πότε αισθησιακή αλλά αλλάζει και γίνεται και σκληρή,μούναρος,εξαιρετικό σώμα αλλά  και το πρόσωπο της λάμπει,δεν είμαι έτοιμος ακόμα να γράψω το τι μου έκανε,εγώ ήθελα αλλαγή ρόλων και ποδολαγνεία αλλά έκατσα μαζί της δύο ώρες και κάναμε πολλά δεν περίμενα ποτέ ότι θα κάνω όλα αυτά,όταν θα είμαι έτοιμος θα τα γράψω,σεξ δεν κάνει είχατε δίκιο,ο χώρος της πεντακάθαρος λίγο μικρό το μπάνιο αλλά πεντακάθαρο,αλλά έχει τα πάντα όλα και πολύ καλό φωτισμό led,θα την ξαναδώ σύντομα. :respect:
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Επιτέλους την συνάντησα τη έρικα,εξαιρετική σε όλα,μόλις άνοιξε η πόρτα έπαθα κοκομπλόκο.φορούσε ένα κόκκινο φόρεμα και κόκκινες γόβες,συζητήσαμε για 20 λεπτά,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα η αν ήμουν πρωτάρης,μετά τα 20 λεπτά συζήτησης και όταν άρχισε το σεσσιόν άλλαξε, η έρικα είναι χαμαιλέων τι να πρωτοπεριγράψω στο αυταρχικό η καλύτερη πότε αισθησιακή αλλά αλλάζει και γίνεται και σκληρή,μούναρος,εξαιρετικό σώμα αλλά  και το πρόσωπο της λάμπει,δεν είμαι έτοιμος ακόμα να γράψω το τι μου έκανε,εγώ ήθελα αλλαγή ρόλων και ποδολαγνεία αλλά έκατσα μαζί της δύο ώρες και κάναμε πολλά δεν περίμενα ποτέ ότι θα κάνω όλα αυτά,όταν θα είμαι έτοιμος θα τα γράψω,σεξ δεν κάνει είχατε δίκιο,ο χώρος της πεντακάθαρος λίγο μικρό το μπάνιο αλλά πεντακάθαρο,αλλά έχει τα πάντα όλα και πολύ καλό φωτισμό led,θα την ξαναδώ σύντομα. :respect:

Hip Hip hurray ! Επιτέλους τον άρπαξε απο την Ερικα ο Ray ! :) Αντε βρε Ray επιτέλους . Σχεδόν ένα μήνα τώρα παρακολουθούσαμε  το "δράμα" που ζούσες να προσπαθείς να βρεις την Ερικα και να μην τα καταφέρνεις. Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν. Και μη στεναχωριέσαι άμα δε σου εκατσε άλλωστε οπως ειχες γράψει παλαιοτερα "γυναικες ειναι και αυτές τι ραμμένο το έχουν ; " έλα ντε ποτέ δε ξέρεις πως σκέφτονται και τι επιφυλλάσει το μέλλον....
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Hip Hip hurray ! Επιτέλους τον άρπαξε απο την Ερικα ο Ray ! :) Αντε βρε Ray επιτέλους . Σχεδόν ένα μήνα τώρα παρακολουθούσαμε  το "δράμα" που ζούσες να προσπαθείς να βρεις την Ερικα και να μην τα καταφέρνεις. Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν. Και μη στεναχωριέσαι άμα δε σου εκατσε άλλωστε οπως ειχες γράψει παλαιοτερα "γυναικες ειναι και αυτές τι ραμμένο το έχουν ; " έλα ντε ποτέ δε ξέρεις πως σκέφτονται και τι επιφυλλάσει το μέλλον....
Ακριβώς ποτέ μην είσαι σίγουρος για τίποτα,μπορεί και να αναθεωρήσει και να αλλάξει γνώμη.Αυτό μου αρέσει η αλλαγή ρόλων αλλά δεν μείναμε μόνο σε αυτό.
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
238
Like
194
Πόντοι
1
H Sesilla ειδα οτι ερχεται θεσσαλονικη και σκοπευω να την τιμησω,εχει κανει κανεις απο εδω session μαζι της να μου πει εντυπωσεις..;
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
238
Like
194
Πόντοι
1
Παντως απο φωτο,σκιζει,εχω παθει την πλακα μου μακαρι και στο αυταρχικο να ειναι αναλογου επιπεδου
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Παντως απο φωτο,σκιζει,εχω παθει την πλακα μου μακαρι και στο αυταρχικο να ειναι αναλογου επιπεδου

Με δεδομενο ότι στη συμπρωτευουσα δεν έχεις και πολλές επιλογές τη Σεσίλια τη λες και οαση και μια χαρά αυταρχικο θα σου κανει
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Με δεδομενο ότι στη συμπρωτευουσα δεν έχεις και πολλές επιλογές τη Σεσίλια τη λες και οαση και μια χαρά αυταρχικο θα σου κανει
Αυταρχική δεν είναι ωραία γυναίκα είναι,και κάνει και σεξ.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056

Τελικά η Σεσίλια το κατέχει ή όχι το αυταρχικό;;;
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Αυταρχική δεν είναι ωραία γυναίκα είναι,και κάνει και σεξ.

Ρε συ Ray72 γιατι πρέπει όλοι να ασπαζόμαστε την άποψη σου ; Εσυ έχεις πάει με όλες και είσαι σε θέση να έχεις το αποκλειστικό προνόμιο της ορθής κριτικής ; Για εσένα αυταρχικό ειναι το strap on για καποιον άλλον μπορεί να είναι και άλλα πράγματα. Μην είσαι τόσο απόλυτος. Εξέφρασε την άποψη σου αλλά μέχρι εκεί. Και από εκεί και πέρα άσε τον καθενα να κρινει μόνος του. Η Σεσίλια συνεργάζεται εδώ και 2 χρόνια σχεδόν με ένα πολύ γνωστό χώρο το Limit up,  ε του πουστη κατι θα έμαθε σε αυτά τα 2 χρόνια !  Τωρα βεβαια εάν θέλει ο φιλος που ρωτάει να συνδιάσει αυταρχικό με οινοποσία ας πάρει ένα μπουκαλι τσιπουρο να βρίσκεται και ας περιμένει την άφιξη της Ερικας :) :) :) θα το εκτιμησει δεόντως το τσίπουρο η Ερικα ειτε με μεζέ είτε χωρίς
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ανοησίες γράφετε και εσύ και ο trelobourdeliaris,φιλαράκια είστε?γράφετε ακριβώς τα ίδια.Αν To limit up περνάει κρίση δεν σας φταίει η έρικα.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ρε συ Ray72 γιατι πρέπει όλοι να ασπαζόμαστε την άποψη σου ; Εσυ έχεις πάει με όλες και είσαι σε θέση να έχεις το αποκλειστικό προνόμιο της ορθής κριτικής ; Για εσένα αυταρχικό ειναι το strap on για καποιον άλλον μπορεί να είναι και άλλα πράγματα. Μην είσαι τόσο απόλυτος. Εξέφρασε την άποψη σου αλλά μέχρι εκεί. Και από εκεί και πέρα άσε τον καθενα να κρινει μόνος του. Η Σεσίλια συνεργάζεται εδώ και 2 χρόνια σχεδόν με ένα πολύ γνωστό χώρο το Limit up,  ε του πουστη κατι θα έμαθε σε αυτά τα 2 χρόνια !  Τωρα βεβαια εάν θέλει ο φιλος που ρωτάει να συνδιάσει αυταρχικό με οινοποσία ας πάρει ένα μπουκαλι τσιπουρο να βρίσκεται και ας περιμένει την άφιξη της Ερικας :) :) :) θα το εκτιμησει δεόντως το τσίπουρο η Ερικα ειτε με μεζέ είτε χωρίς
Για γράψε ποιος ζήτησε αυταρχικό με οινοποσία?κανένας,το έχετε κάνει καραμέλα αλλά δεν περνάει,ας μάθουν αυταρχικό για να έχουν και δουλειά,η έρικα είναι ανεξάρτητη κάθετε όση ώρα θέλει και δεν έχει να δώσει λογαριασμό σε καμία,τι κάνει η αναδουλειά Ελλαδιστάν την καλύτερη την χτυπάνε πάντα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ανοησίες γράφετε και εσύ και ο trelobourdeliaris,φιλαράκια είστε?γράφετε ακριβώς τα ίδια.Αν To limit up περνάει κρίση δεν σας φταίει η έρικα.

Ορίστε ;; Τι έγραψα εγώ και έθιξα το αφεντικό σου ρε τρολάκι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom