Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Πω πω τι έγινε ρε παιδιά ; Λίγο έλειψα και το κάνατε μπουρδέλο το φορουμ χα χα χα χα. Καιρο είχαμε να δούμε τέτοια "φρεσκάδα" Ρε Αρειανέ τι φωτιές άναψες χα χα χα. Άστους να λένε με τα λεφτά σου πας όπου θες και κάνεις ότι θες και όποτε θες εσύ. Να πας και απο της Ερικας , δεν είναι βέβαια ο χώρος της  κάτι πολύ ιδιαίτερο αλλά σαφώς  καλύτερα οργανωμένος για αυτά που γουστάρεις εσυ απ ότι σπίτι και να νοικιάζει όταν έρχεται επάνω.
Τώρα βέβαια για το άδικο πέσιμο που εφαγες μη χαλιέσαι στο κατω κάτω ο τίτλος του νήματος είναι "Οι καλύτερες στο Αυταρχικό" και όχι "Τα καλύτερα αυταρχικά της Ερικας" χα χα χα  Είναι αλλο νήμα αυτό αλλά μπερδεύονται .
Τι σας εκανε ο Σιδηροπουλος σημερα 7 λεπτά καθυστερήσεις και καρτα που δεν ηταν για να μεινετε με 10 παντως σε παραδεχομαι το εγραψες και βγηκε τον πήρατε τον βαθμο
Ελα χαλαρωσε χιουμορ εκανα δε θέλει και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις ,τοσα emoticons με χαμογελα προσθεσα
Ελα χαλαρωσε χιουμορ εκανα δε θέλει και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις ,τοσα emoticons με χαμογελα προσθεσα
Πω πω τι έγινε ρε παιδιά ; Λίγο έλειψα και το κάνατε μπουρδέλο το φορουμ χα χα χα χα. Καιρο είχαμε να δούμε τέτοια "φρεσκάδα" Ρε Αρειανέ τι φωτιές άναψες χα χα χα. Άστους να λένε με τα λεφτά σου πας όπου θες και κάνεις ότι θες και όποτε θες εσύ. Να πας και απο της Ερικας , δεν είναι βέβαια ο χώρος της  κάτι πολύ ιδιαίτερο αλλά σαφώς  καλύτερα οργανωμένος για αυτά που γουστάρεις εσυ απ ότι σπίτι και να νοικιάζει όταν έρχεται επάνω.
Τώρα βέβαια για το άδικο πέσιμο που εφαγες μη χαλιέσαι στο κατω κάτω ο τίτλος του νήματος είναι "Οι καλύτερες στο Αυταρχικό" και όχι "Τα καλύτερα αυταρχικά της Ερικας" χα χα χα  Είναι αλλο νήμα αυτό αλλά μπερδεύονται .
Τι σας εκανε ο Σιδηροπουλος σημερα 7 λεπτά καθυστερήσεις και καρτα που δεν ηταν για να μεινετε με 10 παντως σε παραδεχομαι το εγραψες και βγηκε τον πήρατε τον βαθμο
Στην Σαλλονίκη νοικιάζει πολύ καλά σπίτια και φέρνει μαζί της και τρείς βαλίτσες με όλα τα καλούδια και κάθομαι το λιγότερο δύο ώρες τον χώρο της μου τον έχει δείξει μόνο σε βίντεο και από ότι είδα έχει τα πάντα,όσο για τις καθυστερήσεις σωστά τις έδωσε ο διαιτητής και έπαιξε δίκαια 50-50
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Ελα χαλαρωσε χιουμορ εκανα δε θέλει και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις ,τοσα emoticons με χαμογελα προσθεσα
χαλαρός είμαι δεν ειρωνεύομαι κανέναν εδώ στη Σαλλονίκη δεν έχουμε αφέντρες πριν χρόνια ερχόταν και η κυρία Αλεξάνδρα επίσης πολύ καλή όποια και να έρθει καλοδεχούμενη είναι και λεφτά θα βγάλει και τις διακοπές της θα κάνει.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Στην Σαλλονίκη νοικιάζει πολύ καλά σπίτια και φέρνει μαζί της και τρείς βαλίτσες με όλα τα καλούδια και κάθομαι το λιγότερο δύο ώρες τον χώρο της μου τον έχει δείξει μόνο σε βίντεο και από ότι είδα έχει τα πάντα,όσο για τις καθυστερήσεις σωστά τις έδωσε ο διαιτητής και έπαιξε δίκαια 50-50

Αν οι καθυστερήσεις ήταν οι σωστές η δεύτερη κίτρινη που δίνει για να μείνουν και τα ασπόνδυλα με 10 είναι τραβηγμένη από τα μαλλιά άστο 50-50 δεν υπήρχε χθες. Και αφου λοιπόν συμφωνείς ότι στο χώρο της έχει τα πάντα γιατί την έπεσες με τον αλλον παρέα στον τύπο επειδή ήταν Αρειανός; χα χα χα χα χα Εαν το έκανες μόνο για αυτός σωστός είσαι χα χα χα
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
άσε ρε τζάμπα μάγκα που μιλάς και όμορφα η Παναθα σε πείραξε περαστικά

Κοιτα επειδη βλέπω ότι σε τρωει ο κώλος σου να εχεις φαει 4 απο τον Αρη και να πανηγυριζεις την ισοπαλια στην έδρα σου δειχνει την κατάντια σου. Ας αφησουμε όμως τα ποδοσφαιρκά στην άκρη, θα μπορουσα να σε στολίσω και εγω ευκολα με διαφορα του τυπου τσαμπα μαγκας και χοντρότερα όμως έτσι θα σε δικαιωνα. Αντ αυτου λοιπόν μετά τις 1/10 που επιστρέφω Αθηνα διάλεξε το μέρος να σε κεράσω και τον καφέ και να μου πεις απο ΚΟΝΤΑ εάν είμα τσαμπα μάγκας η πολύ κύριος... Από ΚΟΝΤΑ όμως όχι απο το πληκτρολογιο σου κατάλαβες ; Νομίζω πως ναι
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Αν οι καθυστερήσεις ήταν οι σωστές η δεύτερη κίτρινη που δίνει για να μείνουν και τα ασπόνδυλα με 10 είναι τραβηγμένη από τα μαλλιά άστο 50-50 δεν υπήρχε χθες. Και αφου λοιπόν συμφωνείς ότι στο χώρο της έχει τα πάντα γιατί την έπεσες με τον αλλον παρέα στον τύπο επειδή ήταν Αρειανός; χα χα χα χα χα Εαν το έκανες μόνο για αυτός σωστός είσαι χα χα χα
μπορεί να μην παίξαμε μπάλα χτες αλλά οι καθυστερήσεις ήταν σωστές και η διαιτησία ουδέτερη 50-50 μας έπαιξε και πάλι πρώτοι είμαστε και φέτος πάλι θα το πάρουμε.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Κοιτα επειδη βλέπω ότι σε τρωει ο κώλος σου να εχεις φαει 4 απο τον Αρη και να πανηγυριζεις την ισοπαλια στην έδρα σου δειχνει την κατάντια σου. Ας αφησουμε όμως τα ποδοσφαιρκά στην άκρη, θα μπορουσα να σε στολίσω και εγω ευκολα με διαφορα του τυπου τσαμπα μαγκας και χοντρότερα όμως έτσι θα σε δικαιωνα. Αντ αυτου λοιπόν μετά τις 1/10 που επιστρέφω Αθηνα διάλεξε το μέρος να σε κεράσω και τον καφέ και να μου πεις απο ΚΟΝΤΑ εάν είμα τσαμπα μάγκας η πολύ κύριος... Από ΚΟΝΤΑ όμως όχι απο το πληκτρολογιο σου κατάλαβες ; Νομίζω πως ναι
ο δικός σου σε τρώει τζάμπα μάγκα εγώ θα σε κεράσω ότι γουστάρεις και θα πλένεις το στόμα σου πριν μιλήσεις για την Παναθα έχουμε την μεγαλύτερη ιστορία σε ποδόσφσιρο και μπάσκετ το ότι είχαμε κάποια άσχημα αποτελέσματα με οφη κ αρη δεν μου λέει τίποτα όσο για την ισοπαλία όχι και έδρα μας το οακα η λεωφόρος και μόνο η μόνη ομάδα που δόξασε την Ελλάδα είναι η Παναθα Παναθα=ευρώπη έχουμε ιστορία και σε πονάει.
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους. Εχω παει πολλές φορές στην Lola και θεωρώ οτι ειναι μια απο τις καλύτερες του είδους και μου αρεσει πολυ που με βάζει να περιποιούμαι με την γλώσσα μου τις τρυπούλες τις. Υπάρχει κάποια άλλη που να αφήνει το ίδιο πράγμα ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
όχι φίλε άλλη είναιη άρτεμις το μόνο κοινό που έχουν είναι ότι μένουν και οι 2 καλλιθέα καμία ομοιότητα διαφορετικό πρόσωπο και εντελώς διαφορετικό σώμα και η άρτεμις έχει πολλά χρόνια στο αυταρχικό αλλά έχει πάρει κιλά πολλά πιτσιρίκα που ήταν μελαχρινή ήταν αδύνατη τώρα έγινε ξανθιά αλλά πήρε πολλά κιλά το θετικό είναι ότι παίρνει μόνο 50 ευρώ ενώ η έρικα είναι πιό ακριβή

Εμπειρια με Αρτεμις κανεις?
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
628
Like
1.105
Πόντοι
206
Καλησπερα σε όλους. Εχω παει πολλές φορές στην Lola και θεωρώ οτι ειναι μια απο τις καλύτερες του είδους και μου αρεσει πολυ που με βάζει να περιποιούμαι με την γλώσσα μου τις τρυπούλες τις. Υπάρχει κάποια άλλη που να αφήνει το ίδιο πράγμα ?
Μη ρίχνεις άδεια για να πιάσεις γεμάτα man...
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Εμπειρια με Αρτεμις κανεις?
αν δεν έχεις θέμα με τα κιλά πήγαινε έχω γράψει σε προηγούμενη σελίδα από εμφάνιση δεν μου άρεσε και ότι ήταν αξύριστη αυταρχικό ξέρει και με 50 μη ζητάς και πολλά6
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Καλησπερα σε όλους. Εχω παει πολλές φορές στην Lola και θεωρώ οτι ειναι μια απο τις καλύτερες του είδους και μου αρεσει πολυ που με βάζει να περιποιούμαι με την γλώσσα μου τις τρυπούλες τις. Υπάρχει κάποια άλλη που να αφήνει το ίδιο πράγμα ?
αφήνουν φίλε  οι περισσότερες ονόματα σε αυτή την ερώτηση δεν γράφω μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να τις ρωτήσεις
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
αφήνουν φίλε  οι περισσότερες ονόματα σε αυτή την ερώτηση δεν γράφω μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να τις ρωτήσεις

Εγώ θα σου πώ ποιες ΔΕΝ αφήνουν και τους λόγους που το κάνουν

α) Οι Κατια & Μισέλ ,"αγαπιούνται πολύ μεταξύ τους" και προτιμούν να το κάνει η μία στην άλλη :) :) Τώρα βέβαια εάν έρθουν στο τσακιρ κέφι θα σε αφήσουν  backdoor

b) H Παπασωτηρίου και η Κυριακίδου οι οποίες είναι σε διαρκή αναζήτηση κορόιδων, βέβαια αυτές γιατί δηλώνουν Αφέντρες δε θα μάθουμε ποτέ αφου το μόνο που κάνουν είναι απλά να σε βάζουν να γλείφεις πατούσες και τίποτα παραπάνω, ουτε trampling ουτε cbt τα μαστίγια διακοσμητικά και strapon με την καμία. Α ξέχασα παίζουν και με το κινητό τους για να περάσει η ώρα :) 

Οσο για τις άλλες ass worship σχεδόν όλες όπως πολύ σωστά σου εγραψε ο freedom,  για το μπροστά για λόγους υγιεινής όπως σε ζυγίσουν οπότε παίρνεις τηλ και ρωτάς
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Περι αφεντρας Παπασωτηρίου, παίζει με το κινητό, αλλά σε λίγους πελάτες με 80 ευρω αφήνει γλυφομούνι..η γνωστή Χρύσα Θεσσαλονικιά...ταρίφα της στα απλά 50 ευρω
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Περι αφεντρας Παπασωτηρίου, παίζει με το κινητό, αλλά σε λίγους πελάτες με 80 ευρω αφήνει γλυφομούνι..η γνωστή Χρύσα Θεσσαλονικιά...ταρίφα της στα απλά 50 ευρω

Καλά αυτό δεν τις κάνει και Αφέντρες :) Ειναι γιαλαντζι Αφέντρες :) :)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Περι αφεντρας Παπασωτηρίου, παίζει με το κινητό, αλλά σε λίγους πελάτες με 80 ευρω αφήνει γλυφομούνι..η γνωστή Χρύσα Θεσσαλονικιά...ταρίφα της στα απλά 50 ευρω

Όπως έχω αναφέρει και παλιότερα το εν λόγω κορίτσι δεν έχει σχεδόν καμία σχέση με αφέντρα, κυρία κτλ. και απορώ πως έχει συνδεθεί με τον χώρο.
Παλιότερα ήταν από τις περιπτώσεις που έλεγες αυτή την έχει πάρει η μισή ...(για ευνόητους λόγους δεν αναφέρω όνομα της γειτονιάς)...
Όπως επίση και πολλές φορές είχε μια έντονη δυσοσμία
 

Konstantinosa

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Απο εμφάνιση λέει τουλάχιστον κάτι η Παπασωτηρίου;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Απο εμφάνιση λέει τουλάχιστον κάτι η Παπασωτηρίου;

Η Κυριακίδου είναι πιο ωραία αλλά άμα απλά θες να γλείψεις πατούσες και όχι να κάνεις αυταρχικό με τη σωματική αλλά και εγκεφαλική  έννοια του όρου υπάρχουν δεκάδες επιλογές. Αμα μπεις στο facebook η στο tinder η στο instagram έχει διάφορα γκομενάκια που το κάνουν αυτό από χόμπι και για πολύ λίγα χρήματα.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Όπως έχω αναφέρει και παλιότερα το εν λόγω κορίτσι δεν έχει σχεδόν καμία σχέση με αφέντρα, κυρία κτλ. και απορώ πως έχει συνδεθεί με τον χώρο.
Παλιότερα ήταν από τις περιπτώσεις που έλεγες αυτή την έχει πάρει η μισή ...(για ευνόητους λόγους δεν αναφέρω όνομα της γειτονιάς)...
Όπως επίση και πολλές φορές είχε μια έντονη δυσοσμία
Υπάρχει κάποιο λινκ/φωτός να δούμε τι παίζει;
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
182
Like
122
Πόντοι
1
βρε ανθρωπε με ποιο δικαιωμα ανεφερες το ονομα μου?διαβασε ολες τις αναρτησεις μου γραφω για τεσσερις αφεντρες και εξηγω και στους λογους που τις προτιμω γραφω για ερικα,λολα και κατια και μισελ εγω αυτες προτιμω οπως γραφω οτι τελευταια παω με τρανς μην κρινεις απο τον εαυτο σου εχεις την μυγα και μυγιαζεσαι σου στελνω μηνυμα στο προφιλ σου να ανταλλαξουμε τηλεφωνα και μα μιλησουμε αν εισαι αντρας και οχι καμια γυναικα,αν δεν απαντησεις εισαι σιγουρα καποια αποτυχημενη γυναικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom