Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Αρειαναρα, μην ασχολεισαι...
Καπου ανάμεσα σε Πάτρα, Βόλο, Λιανοκλάδι, Παλαιοφαρσαλα, Δρακοτρυπα, η Ερικα είτε ως Fotis ειτε ως Simos ειτε ως Peter ειτε ως Lymde αυτοδιαφημίζεται. Μην νομιζεις οτι ειναι υπαρκτα προφίλ ατομων αυτά...ματαιοτης ματαιοτητων...
Αφου σου αρεσε η Θεανω ξαναπηγαινε οταν εισαι Αθηνα, ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει...
Αντε και με τη νικη σημερα...
Καταρχην η Ερικα ειναι πατρα.Μην γραφεις μαλακιες και μην ξανααναφερεις τον λογαριασμο μου.Δευτερον εγω ειμαι μαζοχιστης και γουσταρω το ξυλο εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου.Μηπως δεν σε εχει γαμησει καλα και λες κακιες η εχεις φαει πορτα και σου χει μεινει αποθη μενο.Ενα IP Χρησιμοποιουμαι οποτε αυτα που αναφερεις για λογαριασμους δεν εχουν βαση πανιβλακα.ta bourdela ελεγχουν τους λογαριασμους οποτε αυτα που λες ειναι μαλακιες και ειτε εισαι σκατοψυχος η βαλτος η ασχετος.Υ.ς Μην ξανα ανφερεις τον λογαριασμο μου χωρις να με ξερεις αν θες να με μαθεις εγω ειμαι προθυμος να με δεις απο κοντα.Αντε μαλακα γιατι πιανεις και λες βλακιες και πραγματα που δεν ισχυουν.Περιμενω μνμ σου να βρεθουμε απο κοντα και να δεις ποιος ειμαι βλακακο.Μην κακαριζεις εγω περιμενω.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Στο μεταξυ, Fotis και Simos, εκτος απο στερεοτυπικές βλακειες γκομενας, που θα  προσεβαλαν οποιονδηποτε βαζελο ή Σαλονικιο τα εγραφε, γραφουν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο...κοιτα κατι "συμπτωσεις" τα κλωνακια...
είσαι μεγάλος βλάκας
Στο μεταξυ, Fotis και Simos, εκτος απο στερεοτυπικές βλακειες γκομενας, που θα  προσεβαλαν οποιονδηποτε βαζελο ή Σαλονικιο τα εγραφε, γραφουν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο...κοιτα κατι "συμπτωσεις" τα κλωνακια...
είσαι μπουνταλάς και κλώνος έλα Σαλλονίκη να σε πω πως γαμάμε στον Βορρά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι ένα δίκιο το εχεις ρε φίλε ή φιλαρακι όπως προτιμας :) Αφέντρα και dungeon είναι έννοιες συνδεδεμένες αλλιώς τι νοημα θα είχε να επενδυαν χρήμα για να τα φτιάξουν ; Αλλα και για εσας τους λατρεις του strapon το ίδιο είναι να σε εχει η Αφεντρα πάνω στον ιππο ή στη λαιμητόμο και να σε παιρνει με το strap το ιδιο ειναι σε ενα κρεββάτι ;  Εκτός βεβαια εάν καποιοι θεωρείτε ότι το να γλύφετε πατουσες και νας σας παιρνουν με strap αυτο ειναι BDSM . Οχι αυτο δεν είναι BDSM το κανουν και στα μπουρδελα και με λιγοτερα χρήματα. Η ηδονή που λαμβάνει ένας  υποτακτικός που θέλει να μπει στο ρόλο δεν πηγάζει απο τον προστάτη του αλλα απο το μυαλό του τι θέλω να πω με αυτό ότι σε ένα dungeon μέσα μπορεί να μπεις και στη λαιμητόμο για να σε στραπάρει η Αφεντρα ακόμα και αν δεν ήταν ο πρωταρχικός σου σκοπός γιατι μαγεύτηκες απο το σκηνικο που συνθετει ο χωρος και η Αφεντρα . Επίσης του κανατε ένα πέσιμο περί Ερικας. Εδώ υπάρχουν καποιοι που δεν ξερουν τη Λόλα τη γυναικα που εμαθε ολη την Ελλαδα τι είναι BDSM τόσο περίεργο είναι δηλαδή καποιος (οχι ο συγκεκριμένος) να μην ξέρει την Ερικα ; Αλήθεια περί Λόλας γιατί δεν έγινε ποτέ αναφορά απο κανέναν ;  Και χωρις να θέλω απαραίτητα να συμφωνήσω με τον Snp21 καποιοι γράφετε λες και είστε σε διατεταγμένη υπηρεσία. Τι ειπε ο ανθρωπος κατεβηκε Αθηνα ηθελε να επισκεφθεί Αφεντρα σε Dungeon δοκίμασε με Ερικα δε τη βρήκε πήγε σε άλλη τόσο κακό είναι;
κάθε μήνα εκεί πάει της έχω γράψει και αρνητική κριτική δεν αφήνεις την βάση σου και τους πελάτες σου στην Αθήνα και πας συνέχεια Θεσσαλονίκη τα έχω γράψει στο νήμα της οπότε σε 1 χρόνο έχει πάει 11 φορές αλλά ο θεσσσλονικιός για γέλια δεν έτυχε ποτέ να την δει και ήρθε Αθήνα πλάκα μας κάνει.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Ρε κοίτα την πάρτυ σου που θα με πεις και κλώνο,άιντε με τις μαλακίες σου κυριακάτικα
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
164
Like
231
Πόντοι
21
Η αλήθεια είναι ότι ένα δίκιο το εχεις ρε φίλε ή φιλαρακι όπως προτιμας :) Αφέντρα και dungeon είναι έννοιες συνδεδεμένες αλλιώς τι νοημα θα είχε να επενδυαν χρήμα για να τα φτιάξουν ; Αλλα και για εσας τους λατρεις του strapon το ίδιο είναι να σε εχει η Αφεντρα πάνω στον ιππο ή στη λαιμητόμο και να σε παιρνει με το strap το ιδιο ειναι σε ενα κρεββάτι ;  Εκτός βεβαια εάν καποιοι θεωρείτε ότι το να γλύφετε πατουσες και νας σας παιρνουν με strap αυτο ειναι BDSM . Οχι αυτο δεν είναι BDSM το κανουν και στα μπουρδελα και με λιγοτερα χρήματα. Η ηδονή που λαμβάνει ένας  υποτακτικός που θέλει να μπει στο ρόλο δεν πηγάζει απο τον προστάτη του αλλα απο το μυαλό του τι θέλω να πω με αυτό ότι σε ένα dungeon μέσα μπορεί να μπεις και στη λαιμητόμο για να σε στραπάρει η Αφεντρα ακόμα και αν δεν ήταν ο πρωταρχικός σου σκοπός γιατι μαγεύτηκες απο το σκηνικο που συνθετει ο χωρος και η Αφεντρα . Επίσης του κανατε ένα πέσιμο περί Ερικας. Εδώ υπάρχουν καποιοι που δεν ξερουν τη Λόλα τη γυναικα που εμαθε ολη την Ελλαδα τι είναι BDSM τόσο περίεργο είναι δηλαδή καποιος (οχι ο συγκεκριμένος) να μην ξέρει την Ερικα ; Αλήθεια περί Λόλας γιατί δεν έγινε ποτέ αναφορά απο κανέναν ;  Και χωρις να θέλω απαραίτητα να συμφωνήσω με τον Snp21 καποιοι γράφετε λες και είστε σε διατεταγμένη υπηρεσία. Τι ειπε ο ανθρωπος κατεβηκε Αθηνα ηθελε να επισκεφθεί Αφεντρα σε Dungeon δοκίμασε με Ερικα δε τη βρήκε πήγε σε άλλη τόσο κακό είναι;

Μπράβο ρε φιλαρακι εσυ το επιασες , αυτή η Λόλα που λες ποια είναι ; Εχει dungeon και αυτή ;;; Είναι ωραίο ; Αυτή από εμφάνιση μετράει ;

 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Στο μεταξυ, Fotis και Simos, εκτος απο στερεοτυπικές βλακειες γκομενας, που θα  προσεβαλαν οποιονδηποτε βαζελο ή Σαλονικιο τα εγραφε, γραφουν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο...κοιτα κατι "συμπτωσεις" τα κλωνακια...
Εισαι πανιβλακας
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
164
Like
231
Πόντοι
21
Φιλαρακι Αρειανε εσυ που μ εστειλες μνμ δεν μπορω να σου απαντησω γιατι μου βγαζει μνμ λαθους
Εαν διαβαζεις εδω  ως προς το πρωτο , δε χανουμε σημερα εκτος και εαν μας σφαξουν τον βαθμο τον εχουμε σιγουρο. Για το αλλο που ρωτας δεν υπαρχει συγκριση, μιλάμε για άλλο πράγμα θα δεις  και θα καταλαβεις
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
είσαι μεγάλος βλάκας είσαι μπουνταλάς και κλώνος έλα Σαλλονίκη να σε πω πως γαμάμε στον Βορρά

Καλα εσύ είσαι "Σαλονικιός" και γράφεις τη Σαλονίκη με δυο λ ;;;;
Μπορεί να προφέρεται με δυο η και 3 αλλά δε γράφεται μπας και εισαι ντεμεκ Σαλονικα ; :) :)
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
κάθε μήνα εκεί πάει της έχω γράψει και αρνητική κριτική δεν αφήνεις την βάση σου και τους πελάτες σου στην Αθήνα και πας συνέχεια Θεσσαλονίκη τα έχω γράψει στο νήμα της οπότε σε 1 χρόνο έχει πάει 11 φορές αλλά ο θεσσσλονικιός για γέλια δεν έτυχε ποτέ να την δει και ήρθε Αθήνα πλάκα μας κάνει.

Δε σου κανει πλακα ειναι πολύ ξεκαθαρο αυτο που σου γράφει αλλά εσύ το προσπερνάς
Λεει ότι ειναι νεος στο χωρο δε γουσταρει strap και ηθελε να επισκεφθει Αφεντρα σε dungeon
Και να με συγχωρείς αλλά χωρις να τον ξερεις το να γραφεις ο θεσσαλονικιος για γέλια δε σε κανει εσένα πιο εξυπνο το αντίθετο σε υποβιβάζει. Επίσης εσύ γιατι το εχεις πάρει τοσο πατριωτικα το θέμα; Δηλαδη κατά τη γνωμη σου όλοι οι φετιχιστες της Θεσσαλονικης εχουν παει με την Ερικα ; Ουτε η Ερικα η ιδια να ήσουν δε θα αντιδρούσες έτσι  :) :) :) :) :)
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Μπράβο ρε φιλαρακι εσυ το επιασες , αυτή η Λόλα που λες ποια είναι ; Εχει dungeon και αυτή ;;; Είναι ωραίο ; Αυτή από εμφάνιση μετράει ;

Μπορείς να μπεις στο site της και να δεις  Αν και εκεί που πήγες έκανες εξαιρετική επιλογή. Η Ερικα ωραία γυναίκα είναι αλλά η Λόλα και η Θεανω πέρα από ομορφιά διαθέτουν μια αριστοκρατική φινέτσα που δεν την έχουν άλλες.
 

jmk

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2019
Μηνύματα
140
Like
14
Πόντοι
1
Φιλαρακι Αρειανε εσυ που μ εστειλες μνμ δεν μπορω να σου απαντησω γιατι μου βγαζει μνμ λαθους
Εαν διαβαζεις εδω  ως προς το πρωτο , δε χανουμε σημερα εκτος και εαν μας σφαξουν τον βαθμο τον εχουμε σιγουρο.


Καλά ρε φίλε ολόκληρος ΠΑΟΚ για την ισοπαλία πάτε?
Ο Ideye σας το πάτησε πάντως.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Καλα εσύ είσαι "Σαλονικιός" και γράφεις τη Σαλονίκη με δυο λ ;;;;
Μπορεί να προφέρεται με δυο η και 3 αλλά δε γράφεται μπας και εισαι ντεμεκ Σαλονικα ; :) :)
έτσι γράφω θα με πεις πως θα γράφω;
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την θεανώ την έχω δει την έρικα μόνο σε φωτογραφίες έχει άγρια ιδιαίτερη ομορφιά σε μήνυμα μου δεν απάντησε την πέτυχα χτες στο τηλέφωνο δυστυχώς είναι πάτρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Δε σου κανει πλακα ειναι πολύ ξεκαθαρο αυτο που σου γράφει αλλά εσύ το προσπερνάς
Λεει ότι ειναι νεος στο χωρο δε γουσταρει strap και ηθελε να επισκεφθει Αφεντρα σε dungeon
Και να με συγχωρείς αλλά χωρις να τον ξερεις το να γραφεις ο θεσσαλονικιος για γέλια δε σε κανει εσένα πιο εξυπνο το αντίθετο σε υποβιβάζει. Επίσης εσύ γιατι το εχεις πάρει τοσο πατριωτικα το θέμα; Δηλαδη κατά τη γνωμη σου όλοι οι φετιχιστες της Θεσσαλονικης εχουν παει με την Ερικα ; Ουτε η Ερικα η ιδια να ήσουν δε θα αντιδρούσες έτσι  :) :) :) :) :)
όπως γουστάρω θα αντιδρώ και ότι γουστάρω θα γράφω κοίτα την πάρτυ σου εξυπνάκια και μην ασχολείσαι δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
όπως γουστάρω θα αντιδρώ και ότι γουστάρω θα γράφω κοίτα την πάρτυ σου εξυπνάκια και μην ασχολείσαι δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα

Δε νομίζω ότι διαφωνησαμε σε κατι περαν του γεγονότος ότι αλλα εγραψε ο ανθρωπος και αλλα κατάλαβες εσυ. Απλά εσυ τρωγεσαι με τα ρουχα σου. Μιλαω ομορφα και μου τη λες κλασσικος ψευτομαγκας του πληκτρολογιου αλλά βαζελος δεν ειπες οτι εισαι τι περιμένεις ;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Πω πω τι έγινε ρε παιδιά ; Λίγο έλειψα και το κάνατε μπουρδέλο το φορουμ χα χα χα χα. Καιρο είχαμε να δούμε τέτοια "φρεσκάδα" Ρε Αρειανέ τι φωτιές άναψες χα χα χα. Άστους να λένε με τα λεφτά σου πας όπου θες και κάνεις ότι θες και όποτε θες εσύ. Να πας και απο της Ερικας , δεν είναι βέβαια ο χώρος της  κάτι πολύ ιδιαίτερο αλλά σαφώς  καλύτερα οργανωμένος για αυτά που γουστάρεις εσυ απ ότι σπίτι και να νοικιάζει όταν έρχεται επάνω.
Τώρα βέβαια για το άδικο πέσιμο που εφαγες μη χαλιέσαι στο κατω κάτω ο τίτλος του νήματος είναι "Οι καλύτερες στο Αυταρχικό" και όχι "Τα καλύτερα αυταρχικά της Ερικας" χα χα χα  Είναι αλλο νήμα αυτό αλλά μπερδεύονται .
Τι σας εκανε ο Σιδηροπουλος σημερα 7 λεπτά καθυστερήσεις και καρτα που δεν ηταν για να μεινετε με 10 παντως σε παραδεχομαι το εγραψες και βγηκε τον πήρατε τον βαθμο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Κοιταζοντας τις αγγελιες , ειδα ομοιοτητες μεταξυ Αρτεμης και Ερικας. Ειναι η ιδια ?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Δε νομίζω ότι διαφωνησαμε σε κατι περαν του γεγονότος ότι αλλα εγραψε ο ανθρωπος και αλλα κατάλαβες εσυ. Απλά εσυ τρωγεσαι με τα ρουχα σου. Μιλαω ομορφα και μου τη λες κλασσικος ψευτομαγκας του πληκτρολογιου αλλά βαζελος δεν ειπες οτι εισαι τι περιμένεις ;
άσε ρε τζάμπα μάγκα που μιλάς και όμορφα η Παναθα σε πείραξε περαστικά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Κοιταζοντας τις αγγελιες , ειδα ομοιοτητες μεταξυ Αρτεμης και Ερικας. Ειναι η ιδια ?
όχι φίλε άλλη είναιη άρτεμις το μόνο κοινό που έχουν είναι ότι μένουν και οι 2 καλλιθέα καμία ομοιότητα διαφορετικό πρόσωπο και εντελώς διαφορετικό σώμα και η άρτεμις έχει πολλά χρόνια στο αυταρχικό αλλά έχει πάρει κιλά πολλά πιτσιρίκα που ήταν μελαχρινή ήταν αδύνατη τώρα έγινε ξανθιά αλλά πήρε πολλά κιλά το θετικό είναι ότι παίρνει μόνο 50 ευρώ ενώ η έρικα είναι πιό ακριβή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom