Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
ο mast mast είναι ο γκουρού του χώρου οπότε για στο λέει ξέρει,με Θεανώ έχω βρεθεί όμορφη αλλά όχι Αφέντρα για ποδολαγνεία καλή την σεσίλια δεν την ξέρω,εγώ πάω έρικα μαζί της περνάω τέλεια και χωρίς να κρατάει ώρα και περιμένω να επιστρέψει και η Αφέντρα Αλεξάνδρα να πάω μπορεί να μην έχει το τέλειο πρόσωπο αλλά φαίνεται ότι είναι Αφέντρα και έχω δει και το dungeon της στο προφίλ της καταπληκτικό.

Ευχαριστώ φίλε για τα καλά λόγια, αλλά υπερβάλλεις. Δεν είμαι γκουρού, απλώς έχω εμπειρία και από χώρες του εξωτερικού και μπορώ να συγκρίνω. Για την Αλεξάνδρα προσυπογράφω. Καταπληκτική επαγγελματίας, η μόνη διεθνών προδιαγραφών στην Ελλάδα και με διασυνδέσεις με διάσημες αφέντρες από το εξωτερικό. Το δε dungeon της σκίζει. Δεν το βρίσκεις εύκολα ούτε στη Γερμανία. Έχει επίσης φοβερή φαντασία και ανοιχτό μυαλό για ξανοίγματα σε νέα παιχνίδια. Για το πρόσωπο οι κρίσεις είναι υποκειμενικές. Όμως, είναι πρόσωπο κυριαρχικής κυρίας και αυτό είναι σημαντικό. Επίσης, όσο είναι ευγενής τόσο είναι και σκληρή και αυταρχική, γιατί ορισμένες μπερδεύουν την αγένεια με την αυταρχικότητα. Η Αλεξάνδρα δεν σηκώνει ποτέ τη φωνή της, γιατί δεν χρειάζεται. Επιβάλλεται με μία ήρεμη κυριαρχικότητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Αν ήξερε και να βρίζει καλά θα ήτανε :) :) Το βρίζω για να βρίζω  δε βγάζει αυταρχικότητα μάλλον ημιμάθεια του αντικειμένου θα έλεγα....

Έτσι! Κατ΄αρχάς μία πραγματική αφέντρα δεν βρίζει, εκτός και αν αυτό είναι το βίτσιο του υποτακτικού. Οι πραγματικές αφέντες επιβάλλονται με την παρουσία και την προσωπικότητά τους, χωρίς αγένεια, βρισιές, φωνές κλπ.
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Πιό σκληρή σαν αφέντρα απο τις τρεις είναι η βαρώνη μιλάει όντως απότομα αλλά έτσι είναι ο χαραχτήρας της

Η τύπισσα είναι απαράδεκτη και αντιεπαγγελματική. Μη συγχέεις κυριαρχικότητα με αγένεια. Στους πελάτες υποτακτικούς πρέπει να φέρεται άψογα μέχρι να αρχίσει το παιχνίδι και μετά μόνο τον βαθμό που της έχει δώσει τη συναίνεσή του ο πελάτης. Και ούτε ξέρει τη δουλειά της. Είναι παντελώς άσχετη. 
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Το 98 ημουν 20 χρονων κι εκτος του χωρου. Αυτο που λες γραφειο γνωριμιων bdsm ακουγεται πραγματικα δελεαστικο. Πως λειτουργουσε? Μεσω αγγελιων σε εφημεριδες? Γνωρισες καμια βιτχιοζα γκομενα της προκοπης?

Φίλε και εγώ 26 ήμουν τότε. Γνώρισα μερικές βιτσιόζες. Μη επαγγελματίες και παντρεμένες. Πήγαινες μια φορά, σε γνωρίζανε, αν τους άρεσες σε καλούσαν για συνάξεις. Εγώ ήμουν μικρός, μπάνικος και είχα πέραση. Όμως φοβήθηκα μετά από δύο τρεις φορές και δεν ξαναπήγα, παρότι μου το ζητούσαν.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Η τύπισσα είναι απαράδεκτη και αντιεπαγγελματική. Μη συγχέεις κυριαρχικότητα με αγένεια. Στους πελάτες υποτακτικούς πρέπει να φέρεται άψογα μέχρι να αρχίσει το παιχνίδι και μετά μόνο τον βαθμό που της έχει δώσει τη συναίνεσή του ο πελάτης. Και ούτε ξέρει τη δουλειά της. Είναι παντελώς άσχετη. 
το έχω γράψει στην προηγούμενη σελίδα ότι δεν έχει τρόπους βρίζει χυδαία χωρίς λόγο και ότι δεν θα την πρότεινα και όμως όπως έχω ξαναγράψει σε κάποιους αρέσει εμένα με ξενερώνει και ότι δεν θα την πρότεινα,η Αφέντρα η σωστή επιβάλλεται και με μιά ματιά της και βεβαίως πρέπει να σε σέβεται τώρα την ώρα που θα αρχίσει το σεσσιόν ανάλογα τον υποτακτικό μία πραγματική Αφέντρα είναι και έξυπνη ξέρει να ψυχολογεί τον υποτακτικό και να φερθεί ανάλογα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Πιό σκληρή σαν αφέντρα απο τις τρεις είναι η βαρώνη μιλάει όντως απότομα αλλά έτσι είναι ο χαραχτήρας της
Για αυτό το έκλεισε το σπίτι στα πατήσια και τρέχει στα ξενοδοχεία η βαρώνη,μακρυά.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
ο mast mast είναι ο γκουρού του χώρου οπότε για στο λέει ξέρει,με Θεανώ έχω βρεθεί όμορφη αλλά όχι Αφέντρα για ποδολαγνεία καλή την σεσίλια δεν την ξέρω,εγώ πάω έρικα μαζί της περνάω τέλεια και χωρίς να κρατάει ώρα και περιμένω να επιστρέψει και η Αφέντρα Αλεξάνδρα να πάω μπορεί να μην έχει το τέλειο πρόσωπο αλλά φαίνεται ότι είναι Αφέντρα και έχω δει και το dungeon της στο προφίλ της καταπληκτικό.
Να πας στην Αλεξάνδρα,εφόσον σου αρέσει το αυταρχικό της έρικας θα σου αρέσει και της Αλεξάνδραςκαι το dungeon της όντως καταληκτικό.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Τα καλύτερα πόδια και με διαφορά όντως. Έργο τέχνης! Απλά μην ξεγελαστείς από το γλυκό χαμόγελο και ζητήσεις  "δυνατό αυταρχικό πρόγραμμα" με μαστίγιο και cbt  γιατί μετατρέπεται σε ανελέητη σαδιστική σκύλα. Δίνει πόνο και το ευχαριστιέται !!!! Το ζει. Κυριαρχεί επάνω σου εγκεφαλικά και σωματικά.
Γενικά η Θεανώ  το έχει αυτό, μπορεί να είναι η καλύτερη επιλογή για κάποιον που τώρα ξεκινάει στο χώρο αλλά και το ένα Level παραπάνω για κάποιον με πολλές εμπειρίες.
Την έχω δει μόνο αυταρχικό δεν κάναμε,κάνει καλό κρεβάτι
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Φίλε και εγώ 26 ήμουν τότε. Γνώρισα μερικές βιτσιόζες. Μη επαγγελματίες και παντρεμένες. Πήγαινες μια φορά, σε γνωρίζανε, αν τους άρεσες σε καλούσαν για συνάξεις. Εγώ ήμουν μικρός, μπάνικος και είχα πέραση. Όμως φοβήθηκα μετά από δύο τρεις φορές και δεν ξαναπήγα, παρότι μου το ζητούσαν.

Έτσι ακριβώς όπως τα λες ήτανε. Στον πρώτο όροφο είχα ανεβεί μόνο μια φορά όταν γνώρισα τη Σεμιρα. Ψηλή επιβλητική γυναικάρα. Μου έχει μείνει αξέχαστη και θα ήθελα να την έβρισκα μέτα από τόσα χρόνια. Στο υπόγειο dungeon ήταν λίγο περίεργα και από θέμα υγιεινής δεν ήταν και το πιο καθαρό αλλά εκεί μέσα έκανα τα πρώτα μου βήματα με ορισμένες Κύριες που είχαν δημιουργήσει όπως φαινόταν ένα κλειστό club.
 

fadasmataki

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς όπως τα λες ήτανε. Στον πρώτο όροφο είχα ανεβεί μόνο μια φορά όταν γνώρισα τη Σεμιρα. Ψηλή επιβλητική γυναικάρα. Μου έχει μείνει αξέχαστη και θα ήθελα να την έβρισκα μέτα από τόσα χρόνια. Στο υπόγειο dungeon ήταν λίγο περίεργα και από θέμα υγιεινής δεν ήταν και το πιο καθαρό αλλά εκεί μέσα έκανα τα πρώτα μου βήματα με ορισμένες Κύριες που είχαν δημιουργήσει όπως φαινόταν ένα κλειστό club.

περασμενα μεγαλεια! σε αυτο οντως το κλειστο club γινοτανε της κακομοιρας απο παρτουζες μεχρι ομαδικοι βασανισμοι, αν ησουν βεβαια θαμωνας, η Σεμιρα δεν εκπαιδευε μονο σκλαβους αλλα και αφεντρες, σπανια βεβαια σε επιανε η ιδια αλλα οταν ερχοταν στο dungeon για επισκεψη ...ολοι προσοχη!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
περασμενα μεγαλεια! σε αυτο οντως το κλειστο club γινοτανε της κακομοιρας απο παρτουζες μεχρι ομαδικοι βασανισμοι, αν ησουν βεβαια θαμωνας, η Σεμιρα δεν εκπαιδευε μονο σκλαβους αλλα και αφεντρες, σπανια βεβαια σε επιανε η ιδια αλλα οταν ερχοταν στο dungeon για επισκεψη ...ολοι προσοχη!

Εχω ακούσει και εγω  πολλές ιστορίες για αυτο το περίφημο κλειστο club. Καποιοι βεβαια ισχυρίζονται οτι τους εφαγαν λεφτά και αυταρχικο δεν είδαν.  Παντως όσοι είχαν την τυχη τελικα να μπουν πρέπει να εζησαν πραγματικά ανεπανάληπτες στιγμές !
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Καμία μικρή ηλικιακά υπάρχει; Να μην ξεπερνάει τα 30.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
ναι η έρικα αν της ζητήσεις ξύλο θα τις φας δυνατά γνήσια σαδίστρια
Την συνάντησα πριν λίγες ημέρες την έρικα αφέντρα για όλα τα γούστα συζητήσιμη και έμπειρη,θα την ξαναδώ σίγουρα.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Να πας στην Αλεξάνδρα,εφόσον σου αρέσει το αυταρχικό της έρικας θα σου αρέσει και της Αλεξάνδραςκαι το dungeon της όντως καταληκτικό.
Έχω γνωρίσει και τις δύο καταπληκτικές οι καλύτερες στο αυταρχικό  σε υποτάσουν μόνο με μιά ματιά τους,σέβονται τον πελάτη και είναι πανέξυπνες και κάνουν τα πάντα στο αυταρχικό,η μόνη διαφορά είναι ότι η έρικα δεν πάει με την ώρα αλλά και οι δύο είναι καταπληκτικές αφέντρες με τα όλα τους
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Έχω γνωρίσει και τις δύο καταπληκτικές οι καλύτερες στο αυταρχικό  σε υποτάσουν μόνο με μιά ματιά τους,σέβονται τον πελάτη και είναι πανέξυπνες και κάνουν τα πάντα στο αυταρχικό,η μόνη διαφορά είναι ότι η έρικα δεν πάει με την ώρα αλλά και οι δύο είναι καταπληκτικές αφέντρες με τα όλα τους
Στην έρικα έχω στείλει μήνυμα απάντηση ακόμα δεν έχω πάρειή
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα.τα τελευταια χρονια πηγαινω συνεχεια με την Domina Lola την οποια θεωρω πολυ πολυ καλη.τι μου προτεινετε τωρα?Την Αλεξανδρα ή να παω με το διδυμο Κατια-Μισελ?λενε τιποτα αυτες?το σκεφτομαι πολυ καιρο να παω με 2 αφεντρες ταυτοχρονα

Σας ευχαριστω
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
καλησπερα.τα τελευταια χρονια πηγαινω συνεχεια με την Domina Lola την οποια θεωρω πολυ πολυ καλη.τι μου προτεινετε τωρα?Την Αλεξανδρα ή να παω με το διδυμο Κατια-Μισελ?λενε τιποτα αυτες?το σκεφτομαι πολυ καιρο να παω με 2 αφεντρες ταυτοχρονα

Σας ευχαριστω

Ποιος ο λογος να αλλαξεις;; Ομαδα που κερδιζει, δεν αλλαζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom