Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Συναγωνιστες αναζητω πληροφοριες για Κατερινα Λαμπρου η Λαμπρουκακη. Επειδη ψηνομαι να την επισκεφτω. Αξιζει τα 80;;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Καποιος γνωστης για Λαμπρουκακη;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Γράφουν στο άλλο θρέντ πήγαινε διάβασε αφέντρες στην θεσσαλονίκη
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Είμαι σίγουρα στο σωστό νήμα, γιατί αυτή που είδα προ ολίγου είναι σίγουρα η καλύτερη στο αυταρχικό. Δεν έχω να προσφέρω και πολλά στην ομήγυρη γιατί αυτά που θα γράψω τα έχω ήδη γράψει στο παρελθόν και μάλλον θα τα ξαναγράψω και στο μέλλον. Παρ' ότι δεν θεωρώ εαυτόν καθαρόαιμο υποτακτικό νομίζω ότι λόγω του ακόλαστου βίου που δίαγω δικαιούμαι δια να ομιλώ. Περί Ερικας ο λόγος λοιπόν και πραγματικά λυπάμαι που δεν είμαι σε θέση να γράψω για καμία άλλη, αλλά μόνο αυτή βλέπω πλέον. Και δεν την βλέπω απλά γιατί είναι όμορφη, ή γιατί είναι σαδίστρια, ή γιατί αν σε συμπαθήσει θα κάτσεις σίγουρα τον τριπλάσιο χρόνο απ' ότι με οποιαδήποτε άλλη. Την βλέπω γιατί απλά περνάω καλά μαζί της, χωρίς καν να χρειάζεται να κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο ή το εξεζητημένο. Ακούγοντας τις περιπέτειες της από την εφηβική της ηλικία, τις οποίες εξιστορεί με παιδική αφέλεια και χωρίς ίχνος κομοπορρημοσύνης ή επίδειξης, καταλαβαίνεις ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ ιδιαίτερο άνθρωπο. Προσπαθώ πραγματικά να βάλω τον εαυτό μου σε όλες αυτές τις άβολες καταστάσεις που εκείνη βρέθηκε σε κάποια στιγμή στην ζωή της, και συνειδητοποιώ πόσο "τσαγανό" έχει, και πόσοι άντρες στην θέση της θα είχαν λιποψυχήσει εκεί που εκείνη όρθωσε το ανάστημα της με άγνοια κινδύνου. Η Ερικα λοιπόν εκτός από αντικειμενικά πολύ ωραία γυναίκα, είναι και ένας άνρθωπος με πολύ ισχυρή προσωπικότητα. Μαζί της δεν θα πάω γιατί έχω "έλλειμμα" αυταρχικού, αλλά γιατί ξέρω a priori ότι θα περάσω μοναδικές στιγμές, ό,τι και να κάνουμε, ή ακόμα και τίποτα να μην κάνουμε. Και κάτι τελευταίο που είναι ίσως και το πιό σημαντικό για μένα τουλάχιστον. Με την Ερικα δεν έχεις ποτέ την αίσθηση της παροχής κάποιας υπηρεσίας έναντι τιμήματος, η κατάσταση που θα βιώσεις είναι άκρως αντιεπαγγελματική και γιαυτό είναι και άκρως γοητευτική. Σε κάθε περίπτωση αυτά που θα πάρεις απ' αυτή, θα είναι πολύ περισσότερα από αυτά που θα έχεις δώσει.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Είμαι σίγουρα στο σωστό νήμα, γιατί αυτή που είδα προ ολίγου είναι σίγουρα η καλύτερη στο αυταρχικό. Δεν έχω να προσφέρω και πολλά στην ομήγυρη γιατί αυτά που θα γράψω τα έχω ήδη γράψει στο παρελθόν και μάλλον θα τα ξαναγράψω και στο μέλλον. Παρ' ότι δεν θεωρώ εαυτόν καθαρόαιμο υποτακτικό νομίζω ότι λόγω του ακόλαστου βίου που δίαγω δικαιούμαι δια να ομιλώ. Περί Ερικας ο λόγος λοιπόν και πραγματικά λυπάμαι που δεν είμαι σε θέση να γράψω για καμία άλλη, αλλά μόνο αυτή βλέπω πλέον. Και δεν την βλέπω απλά γιατί είναι όμορφη, ή γιατί είναι σαδίστρια, ή γιατί αν σε συμπαθήσει θα κάτσεις σίγουρα τον τριπλάσιο χρόνο απ' ότι με οποιαδήποτε άλλη. Την βλέπω γιατί απλά περνάω καλά μαζί της, χωρίς καν να χρειάζεται να κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο ή το εξεζητημένο. Ακούγοντας τις περιπέτειες της από την εφηβική της ηλικία, τις οποίες εξιστορεί με παιδική αφέλεια και χωρίς ίχνος κομοπορρημοσύνης ή επίδειξης, καταλαβαίνεις ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ ιδιαίτερο άνθρωπο. Προσπαθώ πραγματικά να βάλω τον εαυτό μου σε όλες αυτές τις άβολες καταστάσεις που εκείνη βρέθηκε σε κάποια στιγμή στην ζωή της, και συνειδητοποιώ πόσο "τσαγανό" έχει, και πόσοι άντρες στην θέση της θα είχαν λιποψυχήσει εκεί που εκείνη όρθωσε το ανάστημα της με άγνοια κινδύνου. Η Ερικα λοιπόν εκτός από αντικειμενικά πολύ ωραία γυναίκα, είναι και ένας άνρθωπος με πολύ ισχυρή προσωπικότητα. Μαζί της δεν θα πάω γιατί έχω "έλλειμμα" αυταρχικού, αλλά γιατί ξέρω a priori ότι θα περάσω μοναδικές στιγμές, ό,τι και να κάνουμε, ή ακόμα και τίποτα να μην κάνουμε. Και κάτι τελευταίο που είναι ίσως και το πιό σημαντικό για μένα τουλάχιστον. Με την Ερικα δεν έχεις ποτέ την αίσθηση της παροχής κάποιας υπηρεσίας έναντι τιμήματος, η κατάσταση που θα βιώσεις είναι άκρως αντιεπαγγελματική και γιαυτό είναι και άκρως γοητευτική. Σε κάθε περίπτωση αυτά που θα πάρεις απ' αυτή, θα είναι πολύ περισσότερα από αυτά που θα έχεις δώσει.

Πόσο μέσα είσαι σε αυτά που γράφεις! Εύγε απο μένα συμφωνώ σε όλα και με το παραπάνω
 

nikosgate13

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να επισκεφτώ την Περσα σωτηριου τι λέτε αξιζει;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Πάρε τηλέφωνο και ρώτα αν είναι Ελλάδα αν επέστρεψε απο Γερμανία
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Είμαι σίγουρα στο σωστό νήμα, γιατί αυτή που είδα προ ολίγου είναι σίγουρα η καλύτερη στο αυταρχικό. Δεν έχω να προσφέρω και πολλά στην ομήγυρη γιατί αυτά που θα γράψω τα έχω ήδη γράψει στο παρελθόν και μάλλον θα τα ξαναγράψω και στο μέλλον. Παρ' ότι δεν θεωρώ εαυτόν καθαρόαιμο υποτακτικό νομίζω ότι λόγω του ακόλαστου βίου που δίαγω δικαιούμαι δια να ομιλώ. Περί Ερικας ο λόγος λοιπόν και πραγματικά λυπάμαι που δεν είμαι σε θέση να γράψω για καμία άλλη, αλλά μόνο αυτή βλέπω πλέον. Και δεν την βλέπω απλά γιατί είναι όμορφη, ή γιατί είναι σαδίστρια, ή γιατί αν σε συμπαθήσει θα κάτσεις σίγουρα τον τριπλάσιο χρόνο απ' ότι με οποιαδήποτε άλλη. Την βλέπω γιατί απλά περνάω καλά μαζί της, χωρίς καν να χρειάζεται να κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο ή το εξεζητημένο. Ακούγοντας τις περιπέτειες της από την εφηβική της ηλικία, τις οποίες εξιστορεί με παιδική αφέλεια και χωρίς ίχνος κομοπορρημοσύνης ή επίδειξης, καταλαβαίνεις ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ ιδιαίτερο άνθρωπο. Προσπαθώ πραγματικά να βάλω τον εαυτό μου σε όλες αυτές τις άβολες καταστάσεις που εκείνη βρέθηκε σε κάποια στιγμή στην ζωή της, και συνειδητοποιώ πόσο "τσαγανό" έχει, και πόσοι άντρες στην θέση της θα είχαν λιποψυχήσει εκεί που εκείνη όρθωσε το ανάστημα της με άγνοια κινδύνου. Η Ερικα λοιπόν εκτός από αντικειμενικά πολύ ωραία γυναίκα, είναι και ένας άνρθωπος με πολύ ισχυρή προσωπικότητα. Μαζί της δεν θα πάω γιατί έχω "έλλειμμα" αυταρχικού, αλλά γιατί ξέρω a priori ότι θα περάσω μοναδικές στιγμές, ό,τι και να κάνουμε, ή ακόμα και τίποτα να μην κάνουμε. Και κάτι τελευταίο που είναι ίσως και το πιό σημαντικό για μένα τουλάχιστον. Με την Ερικα δεν έχεις ποτέ την αίσθηση της παροχής κάποιας υπηρεσίας έναντι τιμήματος, η κατάσταση που θα βιώσεις είναι άκρως αντιεπαγγελματική και γιαυτό είναι και άκρως γοητευτική. Σε κάθε περίπτωση αυτά που θα πάρεις απ' αυτή, θα είναι πολύ περισσότερα από αυτά που θα έχεις δώσει.
Πόσο μέσα είσαι σε αυτά που γράφεις! Εύγε απο μένα συμφωνώ σε όλα και με το παραπάνω
Έτσι ακριβώς αλλά πάει συνέχεια θεσσαλονίκη  στο αυταρχικό η έρικα έιναι ότι καλύτερο έχω ζήσει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056

Νέα εμφάνιση στο χώρο
Ζητάει καρτούλα moneysafe για να δώσει στοιχεία επικοινωνίας....
 

m_kazanova

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
57
Πόντοι
0

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
κατι ακουσα για αυταρχικο φυλης 71α..εχει δοκιμασει κανενας?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Γνωρίζει κάποιος σε ποια γεωγραφικη περιοχή ειναι το dungen της Θεανως?
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
392
Πόντοι
20


Κανονική 40αρα εμφανισιακά. Καθόλου κυριαρχική, αλλά το πρόγραμμα το βγάζει άνετα, έχει και εμπειρία άλλωστε. 'Οποιος υποτάσσεται αυτόματα, "με τον διακόπτη", ας πάει. Όποιος περιμένει κάποια κυριαρχικότητα από την άλλη, ας ψάξει αλλού. Ευγενική, καλλιεργημένη και συζητήσιμη. Μαζί της θα ξαναπήγαινα άνετα....για καφέ. Για σέσιον ούτε για πλάκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom