Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
627
Like
1.101
Πόντοι
206
Μπάζα και οι 2...αν είναι να σε πληρώσουν πήγαινε
 

paidaros37

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Μπάζα και οι 2...αν είναι να σε πληρώσουν πήγαινε
Αν και δεν γράφω συχνά, επειδή έχω εμπειρία και από τις δύο θα ήθελα να επισημάνω ότι η μεν artemis ενώ το έχει το αυταρχικό δεν φημίζεται και πολύ για την καθαριότητά της. Η δε artemis diana και το έχει τρελά και είναι και δυο μέτρα γυναικάρα, και γαμώ τα session.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
627
Like
1.101
Πόντοι
206
Αν θες να σκάσεις ένα 200αρι...
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Facebook "Κλεοπάτρα Κυριακίδου"
Πάντως το κοριτσάκι είναι για καμιά βίζιτα του 100αρικου maximum...
Καλημέρα!!Στο fb είναι αυτή που έχει φωτογραφία με ένα μαύρο φόρεμα;;Γιατί λες ότι είναι για καμιά βίζιτα maximum;από θέμα εμφάνισης παροχών ή συμπεριφοράς;
 

Grfet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Καινουριος στο χωρο, απο Θεσσαλονικη. Ξερει κανεις κατι για μια "δαναη" με δικο της χωρο στη Κασσανδρου?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα! Καινουριος στο χωρο, απο Θεσσαλονικη. Ξερει κανεις κατι για μια "δαναη" με δικο της χωρο στη Κασσανδρου?

Όχι αλλά αν θες μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες ή αν έχει κάποια αγγελία για να μας βοηθήσεις
 

Grfet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μεσω FB τη βρηκα, λεει κανει session, "δαναη σιργιανοπουλου" , στο χωρο της.. :think:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Μεσω FB τη βρηκα, λεει κανει session, "δαναη σιργιανοπουλου" , στο χωρο της.. :think:

Αυτό που βρήκα με μια πρόχειρη αναζήτηση
"Προφίλ (Δανάη σιργιανοπουλου) μεγάλη απάτη.....μην την πατήσετε .....ζητάει κάρτα κι μετα εξαφανίζεται....το παίζει κι επαγγελματική αγγελία....."
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Μεσω FB τη βρηκα, λεει κανει session, "δαναη σιργιανοπουλου" , στο χωρο της.. :think:
Και οι φωτογραφίες του προφίλ όλες μούφα καμμιά δική της από το Google όλες,απάτη.Αλλά και εσύ νέο μέλος και τα 3 ποσταρίσματα σου είναι μόνο για αυτήν περίεργο πως και δεν ρώτησες για άλλες Σαλλονικιές αφέντρες,μην μας περνάτε για χλεχλέδες.
 

giorgos_pap

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Απάτη παιδιά η Δανάη Σιργιανοπούλου αυτή ε?

Για να ξέρουμε μην την πατήσουμε!
 

Grfet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί αυτη μου μιλησε Simos1978, και δεν γνωριζα, οποτε ρωτησα καποιον απο εδω αν γνωριζει. Δεν σε περναει κανενας για χλεχλε.
Με ειπε στο χωρο της, κασσανδρου, 60 ευρω η μιαμιση ωρα. Πολυ λιγα δεν ειναι? Οσο παει φαινεται κ πιο πολυ για απατη.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Γιατί αυτη μου μιλησε Simos1978, και δεν γνωριζα, οποτε ρωτησα καποιον απο εδω αν γνωριζει. Δεν σε περναει κανενας για χλεχλε.
Με ειπε στο χωρο της, κασσανδρου, 60 ευρω η μιαμιση ωρα. Πολυ λιγα δεν ειναι? Οσο παει φαινεται κ πιο πολυ για απατη.
Αφού σε λέω όλες οι φωτογραφίες είναι από το Google μούφα,το γράφει καο ο Forza ζητάει κάρτες ξέρεις πόσα προφίλ υπάρχουν και σε τρώνε τα λεφτά σε κάρτες?
 

Kavffc

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
42
Like
11
Πόντοι
0
Μίλησα μαζί της από facebook. Το για πότε πήγε η συζήτηση στην κάρτα ούτε που κατάλαβα. Δεν ασχολήθηκα παραπάνω.
 

pachanga

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
102
Like
81
Πόντοι
1
Για τη Domina Καλυψώ ξέρει κανείς κάτι?  :s&m_2:
Δεν την έχω ακουστά αν και στη αγγελία λέει για πολλά χρόνια εμπειρίας.

 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Για τη Domina Καλυψώ ξέρει κανείς κάτι?  :s&m_2:
Δεν την έχω ακουστά αν και στη αγγελία λέει για πολλά χρόνια εμπειρίας.
δεν την ξέρω αλλά δουλεύει για το λίμιτ απ η αγγελία της είνσι κοπι παστ ακριβώς το ίδιο κείμενο με άλλης αφέντρας που δουλεύει και αυτή στο λίμιτ  απ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom