Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Κανονική 40αρα εμφανισιακά. Καθόλου κυριαρχική, αλλά το πρόγραμμα το βγάζει άνετα, έχει και εμπειρία άλλωστε. 'Οποιος υποτάσσεται αυτόματα, "με τον διακόπτη", ας πάει. Όποιος περιμένει κάποια κυριαρχικότητα από την άλλη, ας ψάξει αλλού. Ευγενική, καλλιεργημένη και συζητήσιμη. Μαζί της θα ξαναπήγαινα άνετα....για καφέ. Για σέσιον ούτε για πλάκα.

Ευχαριστω συναγωνιστη για τα σχολια σου.

Αλλος συναγωνιστης εμπειρια με την κυρια;
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένας παλιός εδώ που να έχει κάνει σεσσιον με την Αφέντρα Σεμίρα; Μιλάμε για πάνω από 15 χρόνια πριν σε ένα χώρο κοντά στην πλατεία Αττικης
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Ευχαριστω συναγωνιστη για τα σχολια σου.

Αλλος συναγωνιστης εμπειρια με την κυρια;
είχαμε βρεθεί σε ξενοδοχείο μέτρια προσπαθεί αλλά δεν της βγαίνει στο σώμα ήταν εντελώς διαφορετική από ότι στις φωτογραφίες η αδυνάτισε η έκανε φωτόσοπ τωρα συνεργάζεται και με εναν 28 ετών ενεργητικό για διπλά είχε βάλει αγγελία
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Για Goddess Theano Domina Σεσίλια kai varoni καποιες αποψεις; θα ερθω  Αθηνα και θα ηθελα να κανω ενα session με καποια απ αυτες,αν καποιος εχει εμπειρια με αυτες τις κυρια,η γνωμη-κριτικη ειναι καλοδεχουμενη.(εδω να πω οτι δεν εχω και πολλες εμπειριες και ψαχνω μια ΤΙΜΙΑ επιλογη,να υπαρχει ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ και επικοινωνια (κατανοηση στο τι θελω ,τι δεν μ αρεσει,λαι των οριων μου) και φυσικα να μην υπαρχει παραπλανηση απο τις φωτογραφιες.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ανάλογα τι θέλεις να κάνεις εγώ θα σου πρότεινα θεανώ
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
ΟΚ, εγώ τη Θεανώ δεν την ξέρω.
Η Σεσίλια είναι μία γλυκιά γυναίκα, με καμπύλες, που την ερωτεύεσαι.
Η Βαρόνη είναι για κλοτσιές. Σου μιλάει απαξιωτικά, είτε είσαι σε session, είτε όχι.
(Δεν έκανα αυταρχικό, μόνο golden shower.)
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
η βαρώνη δεν έχει τρόπους βρίζει σε κάποιους αρέσει αυτό,εμένα με ξενερώνει είναι πιό σκληρή στο αυταρχικό από τις άλλες δύο αλλά δεν θα την πρότεινα
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα ήθελα γνώμες και προτάσεις για αυταρχικό είτε σε μπουρδελο, στούντιο ή και session. Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν κάτι προγράμματα και θα ήθελα κάτι καλύτερο
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένας παλιός εδώ που να έχει κάνει σεσσιον με την Αφέντρα Σεμίρα; Μιλάμε για πάνω από 15 χρόνια πριν σε ένα χώρο κοντά στην πλατεία Αττικης

Ναι εγώ φίλε. Το 1998. Βασικά ήταν δύο χώροι. Επάνω ένα διαμέρισμα που το χρησιμοποιούσαν η Σεμίρα και μία άλλη αφέντρα, που τώρα έχω ξεχάσει το όνομά της, ως χώρο υποδοχής. Και κάτω στο υπόγειο υπήρχε dungeon. Δυστυχώς ήταν μέσα στην υγρασία, αλλά ήταν το μόνο πραγματικό dungeon που υπήρχε τότε στην Αθήνα. Είχε μέσα πάντως κανονικό κελί με κάγκελλα και όργανα. Έρχονταν και άλλες γυναίκες, όχι επαγγελματίες. Ούτε η Σεμίρα ήταν επαγγελματίας και το όλο πράμα λειτουργούσε σαν ένα γραφείο γνωριμιών bdsm. Πολύ ερασιτεχνικά και ανοργάνωτα όλα δυστυχώς.
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Για Goddess Theano Domina Σεσίλια kai varoni καποιες αποψεις; θα ερθω  Αθηνα και θα ηθελα να κανω ενα session με καποια απ αυτες,αν καποιος εχει εμπειρια με αυτες τις κυρια,η γνωμη-κριτικη ειναι καλοδεχουμενη.(εδω να πω οτι δεν εχω και πολλες εμπειριες και ψαχνω μια ΤΙΜΙΑ επιλογη,να υπαρχει ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ και επικοινωνια (κατανοηση στο τι θελω ,τι δεν μ αρεσει,λαι των οριων μου) και φυσικα να μην υπαρχει παραπλανηση απο τις φωτογραφιες.

Για τη Βαρώνη ΜΑΚΡΥΑ! Αγενέστατη και αρπάχτρω. Τις άλλες δύο δεν τις ξέρω προσωπικά.
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Για Goddess Theano Domina Σεσίλια kai varoni καποιες αποψεις; θα ερθω  Αθηνα και θα ηθελα να κανω ενα session με καποια απ αυτες,αν καποιος εχει εμπειρια με αυτες τις κυρια,η γνωμη-κριτικη ειναι καλοδεχουμενη.(εδω να πω οτι δεν εχω και πολλες εμπειριες και ψαχνω μια ΤΙΜΙΑ επιλογη,να υπαρχει ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ και επικοινωνια (κατανοηση στο τι θελω ,τι δεν μ αρεσει,λαι των οριων μου) και φυσικα να μην υπαρχει παραπλανηση απο τις φωτογραφιες.
Έχω πάει  2 φορές με Goddess Theano και έμεινα ικανοποιημένος. Όμορφο πρόσωπο, πολύ ωραίο σώμα και με μεγάλη ποικιλία σε γόβες-μπότες-πέδιλα και φυσικά έχει τέλεια πόδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Έρχονταν και άλλες γυναίκες, όχι επαγγελματίες. Ούτε η Σεμίρα ήταν επαγγελματίας και το όλο πράμα λειτουργούσε σαν ένα γραφείο γνωριμιών bdsm. Πολύ ερασιτεχνικά και ανοργάνωτα όλα δυστυχώς.
Το 98 ημουν 20 χρονων κι εκτος του χωρου. Αυτο που λες γραφειο γνωριμιων bdsm ακουγεται πραγματικα δελεαστικο. Πως λειτουργουσε? Μεσω αγγελιων σε εφημεριδες? Γνωρισες καμια βιτχιοζα γκομενα της προκοπης?
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Για τη Βαρώνη ΜΑΚΡΥΑ! Αγενέστατη και αρπάχτρω. Τις άλλες δύο δεν τις ξέρω προσωπικά.
ο mast mast είναι ο γκουρού του χώρου οπότε για στο λέει ξέρει,με Θεανώ έχω βρεθεί όμορφη αλλά όχι Αφέντρα για ποδολαγνεία καλή την σεσίλια δεν την ξέρω,εγώ πάω έρικα μαζί της περνάω τέλεια και χωρίς να κρατάει ώρα και περιμένω να επιστρέψει και η Αφέντρα Αλεξάνδρα να πάω μπορεί να μην έχει το τέλειο πρόσωπο αλλά φαίνεται ότι είναι Αφέντρα και έχω δει και το dungeon της στο προφίλ της καταπληκτικό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
η βαρώνη δεν έχει τρόπους βρίζει σε κάποιους αρέσει αυτό,εμένα με ξενερώνει είναι πιό σκληρή στο αυταρχικό από τις άλλες δύο αλλά δεν θα την πρότεινα

Αν ήξερε και να βρίζει καλά θα ήτανε :) :) Το βρίζω για να βρίζω  δε βγάζει αυταρχικότητα μάλλον ημιμάθεια του αντικειμένου θα έλεγα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Έχω πάει  2 φορές με Goddess Theano και έμεινα ικανοποιημένος. Όμορφο πρόσωπο, πολύ ωραίο σώμα και με μεγάλη ποικιλία σε γόβες-μπότες-πέδιλα και φυσικά έχει τέλεια πόδια.

Τα καλύτερα πόδια και με διαφορά όντως. Έργο τέχνης! Απλά μην ξεγελαστείς από το γλυκό χαμόγελο και ζητήσεις  "δυνατό αυταρχικό πρόγραμμα" με μαστίγιο και cbt  γιατί μετατρέπεται σε ανελέητη σαδιστική σκύλα. Δίνει πόνο και το ευχαριστιέται !!!! Το ζει. Κυριαρχεί επάνω σου εγκεφαλικά και σωματικά.
Γενικά η Θεανώ  το έχει αυτό, μπορεί να είναι η καλύτερη επιλογή για κάποιον που τώρα ξεκινάει στο χώρο αλλά και το ένα Level παραπάνω για κάποιον με πολλές εμπειρίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
Πιό σκληρή σαν αφέντρα απο τις τρεις είναι η βαρώνη μιλάει όντως απότομα αλλά έτσι είναι ο χαραχτήρας της
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Η Σεσίλια κάνει μόνο αυταρχικό ή και κανονικό σεξ και που την πετυχαίνεις; Συγνώμη για την ασχετοσύνη αλλά πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το νήμα και με το που είδα αυτή την γκομενάρα έμεινα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom