Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν καταλαβαίνω τι θέτε να πείτε κύριε, έχουμε κι εμείς τις αδυναμίες μας  :sunglasses:
ώπα...πληθυντικός εμφανίστηκε...οπότε αλλάζω ύφος....στας παλαιότερας εποχάς εθεωρείτο ανάρμοστο να παρακολουθεί αγώνες wresling οποιαδήποτε νεαρά κορασίδα γι'αυτό το τόνισα
Υ.Γ:δεν είναι δικό μου ποστ ο Αλέξης το γραψε...αλλά κρύβω και έναν Κακριδή μέσα μου
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ώπα...πληθυντικός εμφανίστηκε...οπότε αλλάζω ύφος....στας παλαιότερας εποχάς εθεωρείτο ανάρμοστο να παρακολουθεί αγώνες wresling οποιαδήποτε νεαρά κορασίδα γι'αυτό το τόνισα
Υ.Γ:δεν είναι δικό μου ποστ ο Αλέξης το γραψε...αλλά κρύβω και έναν Κακριδή μέσα μου

ορθόν, αλλά όταν βλέπεις το κωλαράκι του σι εμ πανκ τι ανάρμοστο και ξανάρμοστο, κερκίδα ολάκερη κάνω  :2funny: :2funny: :2funny:

μην πω πώς κάνω για τον κίγκστον και κοκκινίσω  :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ορθόν, αλλά όταν βλέπεις το κωλαράκι του σι εμ πανκ τι ανάρμοστο και ξανάρμοστο, κερκίδα ολάκερη κάνω  :2funny: :2funny: :2funny:

μην πω πώς κάνω για τον κίγκστον και κοκκινίσω  :2funny:
δεν τυγχάνει να γνωρίζω τους αξιότιμους κυρίους με το IQ ραδικιού(διότι ως γνωστόν όσο φουσκώνει το μπράτσο "ξεφουσκώνει" ο εγκέφαλος),αλλά τί διάολο σου αρέσει σε αυτές τις παραφουσκωμένες σαμπρέλες?από καθαρή περιέργεια δηλαδή
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν τυγχάνει να γνωρίζω τους αξιότιμους κυρίους με το IQ ραδικιού(διότι ως γνωστόν όσο φουσκώνει το μπράτσο "ξεφουσκώνει" ο εγκέφαλος),αλλά τί διάολο σου αρέσει σε αυτές τις παραφουσκωμένες σαμπρέλες?από καθαρή περιέργεια δηλαδή

στο σώμα τους τίποτα, εκτός απο το κωλαράκι του σι εμ, που είναι ο μόνος που έχει πραγματικό ΚΩΛΑΡΑΚΙ.

κατά τα άλλα ο κίγκστον με τρελαίνει στο ρινγκ, πηδάει σαν κατσίκι, ο σι εμ επίσης γαμάει αλλά κυρίως τον βλέπω για το κωλαράκι του, για να μην πω για τις προκλήσεις και το γενικότερο drama poυ παίζει στο wrestling, που ενώ από τη μία αυτοσκαμπιλίζεσαι για τις μαλακίες που βλέπεις δεν μπορείς να σταματήσεις να γελάς*.

είμαι junkie, τι να πω?  :cheesy:

*και ναι, όχι, δε γελάω μόνο, γουστάρω και αυτοσκαμπιλίζομαι, αλλά γουστάρω  :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
στο σώμα τους τίποτα, εκτός απο το κωλαράκι του σι εμ, που είναι ο μόνος που έχει πραγματικό ΚΩΛΑΡΑΚΙ.

κατά τα άλλα ο κίγκστον με τρελαίνει στο ρινγκ, πηδάει σαν κατσίκι, ο σι εμ επίσης γαμάει αλλά κυρίως τον βλέπω για το κωλαράκι του, για να μην πω για τις προκλήσεις και το γενικότερο drama poυ παίζει στο wrestling, που ενώ από τη μία αυτοσκαμπιλίζεσαι για τις μαλακίες που βλέπεις δεν μπορείς να σταματήσεις να γελάς*.

είμαι junkie
, τι να πω?  :cheesy:

*και ναι, όχι, δε γελάω μόνο, γουστάρω και αυτοσκαμπιλίζομαι, αλλά γουστάρω  :2funny:
τί να πω τότε καλή απεξάρτηση????υπάρχει αντίστοιχο του Ο.ΚΑ.ΝΑ?
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Είσαι κακια!!! :P

Γιατί όχι εξίσου καμμένα εμείς και εσεις;! :grin: :think:

Iσότητα μου θέλετε γύναια!!! :booty: :dancing:

Ειναι ολοι το ιδιο καμμενοι εδω αντρες-γυναικες.
Ειναι το φορουμ οπου υπαρχει πραγματικα καθολικη ισοτητα.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Πρεπει να πω ομως, οτι περα απ το θεμα της εμφανισης, που μονο να παπαρολογουμε μπορουμε αφου δεν τις εχουμε δει (μπορει βεβαια μερικοι να τις εχουν),η πιο αξιοπρεπη παρουσια απο θεμα χαρακτηρα φαινεται ναι ειναι η Λουκριτια, κρινοντας απ'το τι και πώς το λεει.Ολες οι υπολοιπες πρεπει να ειναι για κλωτσιες.
Ισως και η εριναλ να ειναι καπως της προκοπης. καπως.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Πρεπει να πω ομως, οτι περα απ το θεμα της εμφανισης, που μονο να παπαρολογουμε μπορουμε αφου δεν τις εχουμε δει (μπορει βεβαια μερικοι να τις εχουν),η πιο αξιοπρεπη παρουσια απο θεμα χαρακτηρα φαινεται ναι ειναι η Λουκριτια, κρινοντας απ'το τι και πώς το λεει.
συμφωνω χωρισ να γνωριζω προσωπικα καμια .απλα απο τα λεγωμενα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
την έριξα τη ψήφο μου....έγινα και γω λίγο κακός
Gargamel_and_Azrael_from_the_Smurfs.jpg
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
xaxaxaxaxaxaxa.....η ώρα της κρίσης έφτασε γι'αυτό.Milfslover με τα χρώματα τις River είναι ντυμένες οι κοπελιές στο άβαταρ σου?
 

Επισκέπτης
πςςςςςςςςςςςςςςςςςςς τι εχουμε εδω :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ρε τη σιλβα γιατι δε τη βαλατε? επειδη ειναι μπλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom