Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Ουτε εγω σιχαινομαι αμα η αλλη δεν εχει σκουπισει το πιπι της ενω εχει κατουρησει...

ε οχι και να μη σκουπιζομαστε οι γυναικες μετα το κατουρημα!  :S
αυτο ειναι επικινδυνο για κολπιτιδες και αλλες λοιμωξεις  :S :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
δεν χρειαζεται να πας στο νιπτηρα με το πουλι στο χερι, γι αυτο λεμε υπαρχουν τα μαντηλακια!
ξεχασα ρε συ εγω δεν θελω μαντιλακια εχω κανει περιτομη δεν στεκεται σταγονα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε οχι και να μη σκουπιζομαστε οι γυναικες μετα το κατουρημα!  :S
αυτο ειναι επικινδυνο για κολπιτιδες και αλλες λοιμωξεις  :S :S :S

Ναι απο αυτη την αποψη εχεις δικιο... Φυσικα και να πλυθεις... μην μας παθει και τιποτα η κουνελα : p

Αλλα γενικα αμα η αλλη ειναι καθαρη... και εχει κανει το μπανακι της..εχει βαλει το αποσμητικο της...γενικα ολα αυτα

εεεε... και λιγο να μην σκουπιστει επειδη κατουρησε εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει.

Δεν ειμαι καθολου υποχονδριος βασικα. Δεν εχω φοβια με τα μικροβια.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ρε και δεν το ξερα πως ειχε περαση η περιτομη αλλη φορα θα το λεω πιο συχνα τελικα αξιζε ο πονος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ε οχι και να μη σκουπιζομαστε οι γυναικες μετα το κατουρημα!  :S
αυτο ειναι επικινδυνο για κολπιτιδες και αλλες λοιμωξεις  :S :S :S
ειδεσ το ειπεσ και μονη σου ειστε αναγκασμενεσ να κουβαλατε υγρα μαντηλακια αν και οι περισοτερεσ δεν εχουν γιατι ειστε ποιο εκτεθειμενεσ απο εμασ εχετε την τρυπα και την τρυπα πρεπει να την καθαρισετε.εμεισ στην τελικη ριχνουμε ενα κατουρημα στην καφετερια και αμα δεν περιμενει και κανεισ απο εξω ριχνουμε και ενα σαπουνισμα στην πουτσα μασ στα κλεφτα και γρηγορα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ειδεσ το ειπεσ και μονη σου ειστε αναγκασμενεσ να κουβαλατε υγρα μαντηλακια αν και οι περισοτερεσ δεν εχουν γιατι ειστε ποιο εκτεθειμενεσ απο εμασ εχετε την τρυπα και την τρυπα πρεπει να την καθαρισετε.εμεισ στην τελικη ριχνουμε ενα κατουρημα στην καφετερια και αμα δεν περιμενει και κανεισ απο εξω ριχνουμε και ενα σαπουνισμα στην πουτσα μασ στα κλεφτα και γρηγορα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ισχυει οτι στις γυναικες το καθαρισμα ειναι πιο δυσκολο και πιο απαραιτητο αλλα και ο αντρας καλο ειναι να πλενεται μετα το κατουρημα
ελπιζω τουλαχιστον οταν κατουρατε χωρις να πλενεστε να τη χωνετε μετα μονο στο βρακι σας κι οχι πουθενα αλλου  :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ισχυει οτι στις γυναικες το καθαρισμα ειναι πιο δυσκολο και πιο απαραιτητο αλλα και ο αντρας καλο ειναι να πλενεται μετα το κατουρημα
ελπιζω τουλαχιστον οταν κατουρατε χωρις να πλενεστε να τη χωνετε μετα μονο στο βρακι σας κι οχι πουθενα αλλου  :S
ρε συ αννα αμα εχει κατουρισει σε πειραξε για φαντασου να ειχε παει καμια μπουρδελοτσαρκα να ειχε γαμησει και μετα να ειχατε ραντεβου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ αννα αμα εχει κατουρισει σε πειραξε για φαντασου να ειχε παει καμια μπουρδελοτσαρκα να ειχε γαμησει και μετα να ειχατε ραντεβου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αν φοραγε προφυλακτικο που το προβλημα?  :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:rockon:

215614.jpg


με αρωμα χαμομηλιου, με πανθενολη και αλοη και γαμω τις βρωμιαρες γαμω  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ισχυει οτι στις γυναικες το καθαρισμα ειναι πιο δυσκολο και πιο απαραιτητο αλλα και ο αντρας καλο ειναι να πλενεται μετα το κατουρημα
ελπιζω τουλαχιστον οταν κατουρατε χωρις να πλενεστε να τη χωνετε μετα μονο στο βρακι σας κι οχι πουθενα αλλου  :S
τωρα αν σου πω οτι τεχνικα το βρακι μας εχει λιγοτερα μικροβια απο το αλλο που υποννοεις τι θα μου πεις; :sunglasses: :grin: :grin: :grin:


υγ...τι κουβεντα πιασατε και παλι αποψε;  :think: :think:

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
τωρα αν σου πω οτι τεχνικα το βρακι μας εχει λιγοτερα μικροβια απο το αλλο που υποννοεις τι θα μου πεις; :sunglasses: :grin: :grin: :grin:


υγ...τι κουβεντα πιασατε και παλι αποψε;  :think: :think:
μετρα μονο ποσα θεματα εχουν αναφερθει εδω μεσα ασχετα απο το κεντρικο και ποσα ακομα θα αναλυθουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αφου ειμαστε μονιμως εκτος τοπου και χρονου :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τωρα αν σου πω οτι τεχνικα το βρακι μας εχει λιγοτερα μικροβια απο το αλλο που υποννοεις τι θα μου πεις; :sunglasses: :grin: :grin: :grin:

ότι εννοούσε ότι ανησυχεί για το άλλο που υπονοεί, χέστηκε για το βρακί  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom