Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
εδω εχω γραψει αναφορες απο Μοναστηρακι. Και εχω παρει ματι ελληνιδα να τσιμπουκωνει τουριστα μετα απο ξεναγηση. Αμα εισαι διμετρος, νεος, ωραιος, παιζεισ τιντερ, καουτς κλπ και γυρισεις τα μπαρακια εκει τριγυρω θα βρεις Ελληνιδες στανταρ. Εχει βγει μια νεα γενια, πιο δυτικοποιημενη.

Για ελλεηνίδες δεν χρειάζεται να είσαι δίμετρος και ωραίος.Πολλές κομπλάρουν αν είσαι έτσι,γι'αυτό και πολλές τα έχουν με κοντούς και ατσούμπαλους
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ετσι νομιζει ακομη ο κμαν2

Εγω τον γουσταρω και ευχομαι να ακολουθησουν τη θεωρια του και τη τακτικη του ολοενα και πιο πολλοι καθημερινα. Να γινουν κινημα, κατεστημενο. Να επιβληθουν στις μαζες, να υπαρχουν παντου. Επισημα, περηφανα.

Ξερεις που θα παει η τιμη του αστακου αν δεν θελει κανεις πλεον να τον τρωει και τον αφηνουν απουλητο στα ψαραδικα;

Φαντασου τι πανικος (ηδη ζουν σε πανικο) θα πιασει τις κοπελες αν ολοι γυρω τους (ηδη ειναι το 98%) ειναι με το ιδιο mindset οπως τα γραφουν οι φιλοι μας πιο πανω.

Δεν θα χρειαζεσαι πλεον ουτε καν να κερνας το οτιδηποτε. Με το που σε κοβει για αντρα και οχι για προσκυνητη-ευνουχισμενο θα σε πηγαινει απο τη πρωτη συναντηση σε ξενοδοχειο. Δεν θα ρισκαρει να χασει τη στιγμη, τη πουτσα, την εμπειρια οτι θα γαμηθει με εναν αντρα που της γαμησε το ναρκισσισμο της απο το τηλεφωνο (μηνυματα-τηλεφωνο-συναντηση-σεξ-παρατημα).

Οποιος ειναι αντρας και ζει αντρικα ως παιχτης, ξερει πολυ καλα τι γραφω και καταλαβαινει. Του εχει συμβει, πρωτο ραντεβου στο ξενοδοχειο με μουναρα.

Δωρεαν "μυστικο" προς τους απανταχου παιχτες που θελουν να γαμησουν μουναρα δωρεαν. Αν δεν της γαμησεις πρωτα το ναρκισσισμο της μεσα στο μυαλο της, δεν θα τη γαμησεις ποτε, θα της εισαι αδιαφορος ή αν σου κατσει θα ειναι για να σε "γδυσει".

Το γυναικειο ναρκισσισμο τον γαμας οταν δει ξεκαθαρα (εχεις το θρασος να της το δειξεις με τον σωστο τροπο) οτι εχεις επιλογες, οτι γαμας αλλες μουναρες, οτι σε θελουν-γουσταρουν και αλλες μουναρες.

Me too φαση μετα και τελος. Η αρχη ειναι δυσκολη, να στησεις τη κατασταση με τις πρωτες 3-4. Μετα παει μονο του το θεμα.

Pull (εκδηλωνεις ενδιαφερον μια φορα, της δειχνεις πως παιζεις μπαλα) and push (αστη να γαμιεται μεσα στο κεφαλι της τωρα, να προσπαθει αυτη τωρα να σε κερδισει να σε εντυπωσιασει) mode, και τελος.

 

Επισκέπτης
Για ελλεηνίδες δεν χρειάζεται να είσαι δίμετρος και ωραίος.Πολλές κομπλάρουν αν είσαι έτσι,γι'αυτό και πολλές τα έχουν με κοντούς και ατσούμπαλους
μιλανε για ονς με τουριστα. Αυτοι που σου λεω, οι διμετροι βορειοευρωπαιοι, τωρα που μιλαμε σουβλιζουν Ελληνιδες που γνωρισαν πριν λιγο σε κλαμπ Γκαζι, Ψηρρη ή απο τιντερ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε φίλε δεν το έχεις καταλάβει;Τα αφήνουμε σε εσάς τους 'παίκτες' όλα τα μουνάκια.Για πες μας λοιπόν καμιά ιστορία εσύ ρε παικταρά από τα μουνάκια που γνωρίσες ας πούμε αυτή τη βδομάδα

Εγω δεν γαμαω φιλε, μονο απο κατι πορνο βλεπω μουνι και απο φωτο που ανεβαζουν μελη εδω και που τους θαυμαζω για τα κατορθωματα τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
μιλανε για ονς με τουριστα. Αυτοι που σου λεω, οι διμετροι βορειοευρωπαιοι, τωρα που μιλαμε σουβλιζουν Ελληνιδες που γνωρισαν πριν λιγο σε κλαμπ Γκαζι, Ψηρρη ή απο τιντερ.

Τί σουβλίζουν όμως,τίποτα κοντόμπαζα;Γιατί οι καλές σιγά μην κάνουν ονς
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οποιος ειναι αντρας και ζει αντρικα ως παιχτης, ξερει πολυ καλα τι γραφω και καταλαβαινει. Του εχει συμβει, πρωτο ραντεβου στο ξενοδοχειο με μουναρα.
Δωρεαν "μυστικο" προς τους απανταχου παιχτες που θελουν να γαμησουν μουναρα δωρεαν. Αν δεν της γαμησεις πρωτα το ναρκισσισμο της μεσα στο μυαλο της, δεν θα τη γαμησεις ποτε, θα της εισαι αδιαφορος ή αν σου κατσει θα ειναι για να σε "γδυσει".
Το γυναικειο ναρκισσισμο τον γαμας οταν δει ξεκαθαρα (εχεις το θρασος να της το δειξεις με τον σωστο τροπο) οτι εχεις επιλογες, οτι γαμας αλλες μουναρες, οτι σε θελουν-γουσταρουν και αλλες μουναρες.
:thumbsup:
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Εμενα η γυναικα μου οταν βλεπει νεγρο της τρέχουν τα σαλια.. Και δεν ειναι θεμα μεγέθους η γυμνασμένου σώματος. Πλακα εχει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.077
Πόντοι
6.536
Ο kman προφανώς μιλάει για τους Έλληνες που είναι γεννημένοι/μεγαλωμένοι εδώ.
Δεν είναι τόσο ότι μοιάζουν μορφολογικά με τούρκοι(μιας και ειδικά οι τούρκοι που κατάγονται από το ασιατικό τμήμα μογγολογυφτοφέρνουν) είναι ότι συμπεριφέρονται το ίδιο.
Δηλαδή αγοράζουν τα ίδια αυτοκίνητα(συνήθως 3άρι BMW),ακούνε τις ίδιες μαλακισμένες γυφτομουσικές,περνάνε με τα αμάξια με μουσική στη διαπασών,έχουν τα ίδια καγκούρικα κουρέματα,είναι το ίδιο αμόρφωτοι με μέγιστη κατάρτιση ένα Ausbildung της πούτσας,κ.λ.π.
Οι μεγάλες διαφορές είναι η θρησκεία και ότι οι Έλληνες δεν συμμετέχουν στη βαριά εγκληματικότητα όπως οι τούρκοι.

Τύπε για τους εκεί Έλληνες δεν έχω άποψη καθώς δεν έχω συναναστραφεί.
Μιλάω για Έλληνες γεννημένους εδώ.
Μια χαρά πετυχημένοι είναι εκεί.
Καλημέρα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.077
Πόντοι
6.536
εδω εχω γραψει αναφορες απο Μοναστηρακι. Και εχω παρει ματι ελληνιδα να τσιμπουκωνει τουριστα μετα απο ξεναγηση. Αμα εισαι διμετρος, νεος, ωραιος, παιζεισ τιντερ, καουτς κλπ και γυρισεις τα μπαρακια εκει τριγυρω θα βρεις Ελληνιδες στανταρ. Εχει βγει μια νεα γενια, πιο δυτικοποιημενη.

Εκτός από πούστης, ματάκιας είσαι και παραμυθάς!!  :jerking:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.299
Πόντοι
3.936
Εμενα η γυναικα μου της τρέχουν τα σαλια.. Πλακα εχει.
Αν γινόταν αυτό πριν απο 40 χρόνια αντι να 'της τρέχουν τα σάλια' όπως λες, θα Σταυροκοπιόταν. Άρα είναι θέμα διαφήμισης απο τα Μέσα Μαζικής Εξημέρωσης, που απο ότι φαίνεται με την πάροδο των χρόνων, έχουν κάνει καλά την δουλειά τους. Αφού έχουν επηρεάσει μερικές ελαφρόμυαλες.  :cool2:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.299
Πόντοι
3.936
Αμα εισαι διμετρος, νεος, ωραιος,
Ρε τύπε τόσα χρόνια ακούω αυτή την παιδική καραμέλα. Δηλαδή οτι πρέπει να είσαι ο 'Ρίτζ' για να έχει γκόμενες. Ανέκαθεν όμως δεν γ@μουσε ο ωραίος αλλά ο γενναίος.  :sunglasses:
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Αν γινόταν αυτό πριν απο 40 χρόνια αντι να 'της τρέχουν τα σάλια' όπως λες, θα Σταυροκοπιόταν. Άρα είναι θέμα διαφήμισης απο τα Μέσα Μαζικής Εξημέρωσης, που απο ότι φαίνεται με την πάροδο των χρόνων, έχουν κάνει καλά την δουλειά τους. Αφού έχουν επηρεάσει μερικές ελαφρόμυαλες.  :cool2:

Συμφωνώ μαζί σου. Καρχιες της διαφήμισης και των μμε!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

Eγώ είμαι 37 τύπε,το έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν.

Το πρόβλημά μου είναι πως όταν π.χ.όντας 34-35 και μένοντας στην Πράγα,έγραψα ότι χάνω την "επαφή" με τις ηλικίες 20-24 και στη Γερμανία είναι ακόμη χειρότερα, μου την έπεσαν κανά δυο μπάρμπες και ένα γνωστό ναυάγιο σε φάση:"Aν δεν μπορείς εσύ,δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν οι άλλοι"
Και η φάση είναι πως εγώ που στα 37 μου ακόμα ξεσκίζομαι στο γυμναστήριο,έχω τα μαλλιά μου και τα μυαλά μου στο κεφάλι,που έχω ποστάρει άπειρες φωτό με εμένα και γκόμενες,όχι μόνο πουτάνες,με Γερμανίδα γκόμενα που ο kman μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είναι νέα και υπέρμάχιμη,κ.λ.π. και παρ'όλα αυτά ενώ θα μπορούσα να πουλάω σανό, κάνω μια παραδοχή που δε με συμφέρει προκειμένου να βοηθήσω τους συνομιλήκους και να τους πω ότι αν βγουν προς τα έξω,Γερμανίδα ή Τσέχα καλό μουνί με διαφορά 10-15 χρόνων είναι σχεδόν αδύνατο να έχουν,όπως π.χ.γίνεται στην Ουκρανία.

Κι όμως, θα βγουν οι άκουσα-μου είπαν-διάβασα κάπου και όσοι ζουν τη ζωή που ήθελαν μέσα στο forum,να γράψουν την παπαριά τους.

Είναι όπως στα αντίστοιχα thread με το ύψος μας και το πόσο την έχουμε...
Αν πούμε στα ίδια μέλη να βάλουν φωτό από διαβατήριο και την πούτσα τους,θα ψάχνουν στο google φωτογραφίες..

Όπως ο Άλεξ που έγραψε πως στα 48 του είναι λαχείο..Και ήρθε η ίδια η ζωή να τον διαψεύσει όταν μια χοντρή που την γαμάνε τριτοκοσμικοί αράπηδες,δεν καταδέχτηκε ούτε καν να τον συναντήσει...

Επίσης όποιος θέλει,σήμερα μέχρι και πριν τις 18:00 τα λέμε στο Oktoberfest.

Και οn topic, χθες σε όλη τη διάρκεια της μέρας είδα μια Γερμανίδα 8άρι με μαύρο,του έριχνε και μισό κεφάλι και κανά δυο άλλους ήρωες με κάτι χοντρές.
Πέραν τούτου ουδέν,εκτός άμα είσαι κανάς αράπακλας ποδοσφαιριστής της Bayern.

Η σειρά δυσκολίας γαμησιού είναι τουρίστριες<Γερμανίδες επισκέπτριες από άλλα κρατίδια<Βαυαρέζες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Eγώ είμαι 37 τύπε,το έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν.

Το πρόβλημά μου είναι πως όταν π.χ.όντας 34-35 και μένοντας στην Πράγα,έγραψα ότι χάνω την "επαφή" με τις ηλικίες 20-24 και στη Γερμανία είναι ακόμη χειρότερα, μου την έπεσαν κανά δυο μπάρμπες και ένα γνωστό ναυάγιο σε φάση:"Aν δεν μπορείς εσύ,δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν οι άλλοι"
Και η φάση είναι πως εγώ που στα 37 μου ακόμα ξεσκίζομαι στο γυμναστήριο,έχω τα μαλλιά μου και τα μυαλά μου στο κεφάλι,που έχω ποστάρει άπειρες φωτό με εμένα και γκόμενες,όχι μόνο πουτάνες,με Γερμανίδα γκόμενα που ο kman μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είναι νέα και υπέρμάχιμη,κ.λ.π. και παρ'όλα αυτά ενώ θα μπορούσα να πουλάω σανό, κάνω μια παραδοχή που δε με συμφέρει προκειμένου να βοηθήσω τους συνομιλήκους και να τους πω ότι αν βγουν προς τα έξω,Γερμανίδα ή Τσέχα καλό μουνί με διαφορά 10-15 χρόνων είναι σχεδόν αδύνατο να έχουν,όπως π.χ.γίνεται στην Ουκρανία.

Κι όμως, θα βγουν οι άκουσα-μου είπαν-διάβασα κάπου και όσοι ζουν τη ζωή που ήθελαν μέσα στο forum,να γράψουν την παπαριά τους.

Είναι όπως στα αντίστοιχα thread με το ύψος μας και το πόσο την έχουμε...
Αν πούμε στα ίδια μέλη να βάλουν φωτό από διαβατήριο και την πούτσα τους,θα ψάχνουν στο google φωτογραφίες..

Όπως ο Άλεξ που έγραψε πως στα 48 του είναι λαχείο..Και ήρθε η ίδια η ζωή να τον διαψεύσει όταν μια χοντρή που την γαμάνε τριτοκοσμικοί αράπηδες,δεν καταδέχτηκε ούτε καν να τον συναντήσει...

Επίσης όποιος θέλει,σήμερα μέχρι και πριν τις 18:00 τα λέμε στο Oktoberfest.

Και οn topic, χθες σε όλη τη διάρκεια της μέρας είδα μια Γερμανίδα 8άρι με μαύρο,του έριχνε και μισό κεφάλι και κανά δυο άλλους ήρωες με κάτι χοντρές.
Πέραν τούτου ουδέν,εκτός άμα είσαι κανάς αράπακλας ποδοσφαιριστής της Bayern.

Η σειρά δυσκολίας γαμησιού είναι τουρίστριες<Γερμανίδες επισκέπτριες από άλλα κρατίδια<Βαυαρέζες

Το κυριαρχο ρολο στο να γαμας μουναρες τον παιζει το ποιος θα νικησει το ναρκισσισμο της κοπελας μεσα στο μυαλο της.

Δηλαδη: Φροντιζεις με το σωστο τροπο να καταλαβει-μαθει-δει οτι εχεις επιλογες. Οτι δηλαδη γαμας ηδη μουναρες και εισαι επιθυμητος απο αυτες. Οταν το καταλαβει αυτο μια γυναικα μπαινει αυτοματως στο me too ανταγωνισμος mode και πλεον θα κανει αυτη τα παντα στο να σε εντυπωσιασει-κερδισει-κατακτησει.

Στην αρχη ειναι δυσκολα μεχρι να στρωσεις κατασταση με τις πρωτες 3-4 μουναρες. Μολις τα καταφερεις, εχεις χτισει πλεον το ονομα σου και πηγαινει στον αυτοματο. Σε αυτο προσφερει τεραστια βοηθεια το προφιλ σου σε καποιο κοινωνικο δικτυο (θα τσεκαρει ποιος σου παταει λαικ στις φωτο και οταν δει οτι σου πατανε λαικ μουναρες συνεχεια τοτε ειναι ενα καλο σημαδι) στο οποιο μεσα θα εχεις αποκλειστικα και μονο μουναρες, τιποτα αλλο. Στο απο κοντα, ασε το κινητο σου πανω στο τραπεζι να φαινεται ποια σου στελνει τι σου στελνει. Στα μαγαζια, να δει οτι σε ξερει ο εκει κοσμος, ειδικα τα μουνακια που εργαζονται εκει. Θα καταλαβει αυτη απο το τροπο που σου μιλανε τα μουνακια αν εισαι παιχτης ή οχι. Ο τροπος που της μιλας, σαν να μιλας σε φιλο σου, ανετος, χωρις καμια προσπαθεια να εντυπωσιασεις ή κατι αλλο. Ο τροπος που της γραφεις στα μηνυματα, που της μιλας στο τηλεφωνο, που φερεσαι στο απο κοντα, ολα φωναζουν το τι εισαι, τα μυριζεται απο χιλιομετρα αυτα, δουλεια της ειναι να καταλαβαινει τι παιζει.

Γενικα το να εισαι αντρας, αντρικη ζωη, αντρικη συμπεριφορα. Να διαφερεις απο ολους αυτους που τη πολιορκουν καθημερινα σαν δουλακια και την εχουν βαλει ψηλα στο βαθρο. Να τη κατεβασεις με το τροπο σου κατω και να ανεβεις εσυ στο βαθρο, να βλεπει αυτη πλεον οτι δεν μπορει να σε εχει ευκολα, οτι απλα μιλατε-βγαινετε αλλα δεν ειναι σιγουρη αν εχει την αποδοχη σου, αν τη γουσταρεις, αν θα τη κρατησεις ή θα τη σουταρεις την επομενη μερα και δεν θα πας με τη χ ψ μουνα που σου εστειλε viber μπροστα της.

Να εισαι αντρας, να εχεις οντως επιλογες, οχι να το παιζεις. Αυτοι που το παιζουν, συνεχιζουν απλα να τον παιζουν μονοι τους. Τους φτυνουν στο λεπτο οι γκομενες, τους μυριζονται απο χιλιομετρα.

Οσο πιο πολυ το προσπαθεις να την εντυπωσιασεις-κερδισεις, τοσο πιο πολυ καταλαβαινει οτι εισαι αμπαλος-αδυναμος-χωρις επιλογες-τραγικομαλακας που δεν αξιζει ουτε να σου απαντησει ξανα σε μηνυμα-τηλεφωνο.

Οι γυναικες θελουν αυτο που δεν εχουν ευκολα. Αυτο που θελουν οι αλλες γυναικες.

Πολυ σημαντικο ρολο παιζει το να εχεις και τα λεφτα να το υποστηριξεις ολο αυτο, να μπορεις να πληρωνεις εξοδους-ποτα-φαγητα-κανα διημερο καπου-ξενοδοχεια. Αυτο δεν σημαινει οτι θα χαλας τρελα λεφτα σε καθε εξοδο για να εντυπωσιασεις, δεν το θελουμε αυτο σε καμια περιπτωση, ζημια θα μας κανει. Με αυτους γελανε και τους τρωνε χρημα και απλα τους καθονται αν τους κατσουν χωρις καυλα μεσα τους. Τους εχουν απλα για να τις γυριζουν να κανουν λεζαντα στο ινστα. Μιλαμε να καυλωνει για εσενα. Νορμαλ πραγματα λοιπον στις εξοδους, οχι υπερβολες. Ναι θα πας σε ενα καλο μαγαζι αλλα δεν θα χαλασεις πολλα. Οχι υπερβολες. Οχι επιδειξη, το λαμβανουν οτι εχεις αδυναμια ως αντρας και οτι προσπαθεις να τη ξεπερασεις με κατι τετοια και αυτοματα σε βαζει ως βητα κατηγορια αντρα. Ανεση, να εισαι ανετος. Δηλωνεις απο την αρχη τι θελεις και τελος. Αστη μετα να σε ψαχνει αυτη. Θελει; Καλως, δεν θελει; Στα αρχιδια σου, δεν εχεις αγχος, παιζεις-μιλας με αλλες 10-15 αυτη την εβδομαδα, εχεις και 5-6 στανταρ σταθερες για τα χοντρα οποτε στα αρχιδια σου. Εισαι ανετος, δειχνεις ανετος, δεν το προσπαθεις, εισαι στα αρχιδια μου mode μονιμα. Αυτο θελει να δει-τσεκαρει. Αν εισαι ανετος, οχι αν το παιζεις ανετος. Για να εισαι ανετος παει να πει οτι γαμας, εχεις επιλογες. Αυτο θελει, δεν θελει εναν αγαμητο που θα ειναι αυτη που θα σου λυσει το προβλημα της αγαμιας.

Παντου οι γυναικες ιδιες ειναι, ο τροπος αντιμετωπισης απο τους αντρες αλλαζει, οι αντρες τις χαλανε και τους βγαζουν το καριολα mode. Μια χαρα ειναι τα κοριτσια, παντου. Να γαμιουνται θελουν να περνανε καλα να χυνουν και να εχουν συναισθηματα πανω κατω συνεχεια ωστε να μη βαριουνται.

Οταν σε κοψει για μαλακα-προσκυνητη θα σε γραψει βητα και θα σε λυσσαξει και καλα θα σου κανει. Η ιδια γυναικα που σε λυσσαει και στα τρωει, στον αλλον ειναι γατουλα με ενα ποτο απλα που τη κερασε. Γιατι; Γιατι ο αλλος εχει αντρικη συμπεριφορα, της γαμαει το μυαλο ξερει να φερθει.


Ειναι θεμα συμπεριφορας, οχι τοσο εθνικοτητος και υψους χρωματος κτλπ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δε γαμάς γιατί
1.Μεσογειακή εμφάνιση σημαίνει οτι κατά 95% είσαι Τουρκαλάς,Αραβας ή λάθρο νέας συγκομιδής
2.Δείχνεις τσίπης,βλακάκος,άφραγκος,επιθετικός και άσχετος με τις δυτικές διαδικασίες φλερτ
3.Πας για ανώμαλες,χαμηλού επιπέδου εύκολες γκόμενες γιατί θεωρείς τις Γερμανίδες απριόρι εύκολα ψωλάκια που κάθονται με τον καθένα.
Ουσιαστικά είναι ακριβώς το αντίθετο.Οι Γερμανοειδείς καθαρίζουν τις ποιοτικές Τουρκάλες και Αράβισσες και οι Μεσογειακοί μένουν με ψυχασθενείς Γερμανίδες και κατωτέρου επιπέδου δικές τους.
Ο γιαχαμπίμπης μαλάκας Αραβοειδής το θεωρεί αυτό τεράστια αδικία.
Είναι ο ελεύθερος ανταγωνισμός τι μαλακίες είναι αυτές σκέφτεται.Πρέπει να υπάρχουν κανόνες αλλιώς θα μείνω αγάμητος ινσαλλάχ.
Εκεί διαφέρει από τον άρχοντα Βαλκάνιο.Ο Βαλκάνιος βλέπει ψητό εκεί που ο τουρκοάραβας βλέπει μπλοκάρισμα και φυστίκι.Είναι η τεράστια υπεροχή Βαλκάνιου,αν κάνουν το λάθος και δε μας βάλουν περιορισμούς θα τους γαμήσουμε το κέρατο.Δηλαδή μας ευννοεί ο ελεύθερος ανταγωνισμός και το unregulated γιατί δεν παίρνουν μέτρα εναντίον μας.
Θεωρούν οτι έχουν έτσι κι αλλιώς το πάνω χέρι και γελάνε ενώ είναι το αντίστροφο.
Οι πιο πολλοί Ελληνες βέβαια ταυτίζονται με την οπτική τουρκοάραβα,τους συμπαθούν κιόλας περισσότερο από τους γερμανοειδείς.
Nα σου πω τη δική μου εμπειρία από την Ελβετία που έμεινα για επαγγελματικούς λόγους αρκετούς μήνες. Μηνιαίο εισόδημα 8000 ελβετικά φράγκα. Οι Ιταλοί πανταχού παρόντες και κύριοι ανταγωνιστές μας. Αν εξαιρέσεις το εντυπωσιακά προσεγμένο ντύσιμο σε κάποιους, καμία εμφανισιακώς διαφορά μεταξύ μας. Όλοι κλασσικοί μεσογειακοί και καμία σχέση με Τούρκους και Άραβες. Οι Ελβετοί χάλια λαός ως ομορφιά. Να δεις πραγματικά ωραία γυναίκα ή άντρα με το κυάλι. Σε σχέση με τις κούκλες Αυστριακές η μέρα με τη νύχτα. Εμείς σκάλες ανώτεροι στην πλειοψηφία. Κι όμως επαφή και παρέα με τους υπόλοιπους στην εταιρεία ανύπαρκτη. Κλειστός λαός, ευγενικός στη συμπεριφορά προς όλους αλλά μέχρις εκεί. Σοσιαλ ανυπαρκτο. Και επίσης δυό δυό, τρεις τρεις, μεγάλες παρέες ανύπαρκτες. Όλοι οι "ξένοι" εργαζόμενοι μεταξύ τους παρέα. Η εταιρεία πολυεθνική.
Περίπτωση να βρεις Ελβετίδα, ειδικά άξια λόγου, για σεξ ανύπαρκτη. Και δεν είχε σχέση με το πως είσαι, πόσο εισόδημα είχες, από που είσαι, πόσο καλά μιλάς τα ιδιόμορφα γερμανικά τους. Η ξενοφοβία τους και η λογική στρειδιού που έχουν τους κάνουν απροσπέλαστους.
Από την άλλη έβλεπα άπειρες Ασιάτισσες, σε ζευγάρια δυσανάλογα με Ελβετούς. Είναι η νέα τάση μου είπαν. Έρχονται μέσω γραφείων για μεικτούς γάμους.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.077
Πόντοι
6.536
Nα σου πω τη δική μου εμπειρία από την Ελβετία που έμεινα για επαγγελματικούς λόγους αρκετούς μήνες. Μηνιαίο εισόδημα 8000 ελβετικά φράγκα. Οι Ιταλοί πανταχού παρόντες και κύριοι ανταγωνιστές μας. Αν εξαιρέσεις το εντυπωσιακά προσεγμένο ντύσιμο σε κάποιους, καμία εμφανισιακώς διαφορά μεταξύ μας. Όλοι κλασσικοί μεσογειακοί και καμία σχέση με Τούρκους και Άραβες. Οι Ελβετοί χάλια λαός ως ομορφιά. Να δεις πραγματικά ωραία γυναίκα ή άντρα με το κυάλι. Σε σχέση με τις κούκλες Αυστριακές η μέρα με τη νύχτα. Εμείς σκάλες ανώτεροι στην πλειοψηφία. Κι όμως επαφή και παρέα με τους υπόλοιπους στην εταιρεία ανύπαρκτη. Κλειστός λαός, ευγενικός στη συμπεριφορά προς όλους αλλά μέχρις εκεί. Σοσιαλ ανυπαρκτο. Και επίσης δυό δυό, τρεις τρεις, μεγάλες παρέες ανύπαρκτες. Όλοι οι "ξένοι" εργαζόμενοι μεταξύ τους παρέα. Η εταιρεία πολυεθνική.
Περίπτωση να βρεις Ελβετίδα, ειδικά άξια λόγου, για σεξ ανύπαρκτη. Και δεν είχε σχέση με το πως είσαι, πόσο εισόδημα είχες, από που είσαι, πόσο καλά μιλάς τα ιδιόμορφα γερμανικά τους. Η ξενοφοβία τους και η λογική στρειδιού που έχουν τους κάνουν απροσπέλαστους.
Από την άλλη έβλεπα άπειρες Ασιάτισσες, σε ζευγάρια δυσανάλογα με Ελβετούς. Είναι η νέα τάση μου είπαν. Έρχονται μέσω γραφείων για μεικτούς γάμους.

Πολύ σωστά μιλας τύπε αλλά νομίζω ότι οι Ελβετοί είναι ειδική,ξεχωριστή περίπτωση λαού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom