Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.073
Πόντοι
6.536
Στηρίζουμε Χρήστο Σαββίδη!!! :rockon:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.073
Πόντοι
6.536
Ρε τύπε τόσα χρόνια ακούω αυτή την παιδική καραμέλα. Δηλαδή οτι πρέπει να είσαι ο 'Ρίτζ' για να έχει γκόμενες. Ανέκαθεν όμως δεν γ@μουσε ο ωραίος αλλά ο γενναίος.  :sunglasses:


:thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ρε τύπε τόσα χρόνια ακούω αυτή την παιδική καραμέλα. Δηλαδή οτι πρέπει να είσαι ο 'Ρίτζ' για να έχει γκόμενες. Ανέκαθεν όμως δεν γ@μουσε ο ωραίος αλλά ο γενναίος.  :sunglasses:
ναι ετσι λεγαμε μεταξυ μας τα μπακουρια στις φοιτητικες καφετεριες.

Δυστυχως ο Ελληνας βολευτηκε στη μιζερια του και φτιαχνει αφηγηματα στο μυαλο του για να παρηγοριεται. Του λες την αληθεια και δε θελει να την παραδεχτει. Θελει να αφησει τα χρονια να περασουν και να πεθανει κλεισμενος στο καβουκι του.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.073
Πόντοι
6.536
ναι ετσι λεγαμε μεταξυ μας τα μπακουρια στις φοιτητικες καφετεριες

Φοιτητής ήσουν μπακούρι ρε τυπε?Να σου δώσουμε βραβειο... :2funny:
Δεν είχες αρχίσει να στραγγίζεις ψωλές τοτενές?
Στα γεράματα τ'άρχισες θείο τα πνευστά? :S
 

Επισκέπτης
Eγώ είμαι 37 τύπε,το έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν.

Το πρόβλημά μου είναι πως όταν π.χ.όντας 34-35 και μένοντας στην Πράγα,έγραψα ότι χάνω την "επαφή" με τις ηλικίες 20-24 και στη Γερμανία είναι ακόμη χειρότερα, μου την έπεσαν κανά δυο μπάρμπες και ένα γνωστό ναυάγιο σε φάση:"Aν δεν μπορείς εσύ,δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν οι άλλοι"
Και η φάση είναι πως εγώ που στα 37 μου ακόμα ξεσκίζομαι στο γυμναστήριο,έχω τα μαλλιά μου και τα μυαλά μου στο κεφάλι,που έχω ποστάρει άπειρες φωτό με εμένα και γκόμενες,όχι μόνο πουτάνες,με Γερμανίδα γκόμενα που ο kman μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είναι νέα και υπέρμάχιμη,κ.λ.π. και παρ'όλα αυτά ενώ θα μπορούσα να πουλάω σανό, κάνω μια παραδοχή που δε με συμφέρει προκειμένου να βοηθήσω τους συνομιλήκους και να τους πω ότι αν βγουν προς τα έξω,Γερμανίδα ή Τσέχα καλό μουνί με διαφορά 10-15 χρόνων είναι σχεδόν αδύνατο να έχουν,όπως π.χ.γίνεται στην Ουκρανία.

Κι όμως, θα βγουν οι άκουσα-μου είπαν-διάβασα κάπου και όσοι ζουν τη ζωή που ήθελαν μέσα στο forum,να γράψουν την παπαριά τους.

Είναι όπως στα αντίστοιχα thread με το ύψος μας και το πόσο την έχουμε...
Αν πούμε στα ίδια μέλη να βάλουν φωτό από διαβατήριο και την πούτσα τους,θα ψάχνουν στο google φωτογραφίες..

Όπως ο Άλεξ που έγραψε πως στα 48 του είναι λαχείο..Και ήρθε η ίδια η ζωή να τον διαψεύσει όταν μια χοντρή που την γαμάνε τριτοκοσμικοί αράπηδες,δεν καταδέχτηκε ούτε καν να τον συναντήσει...

Επίσης όποιος θέλει,σήμερα μέχρι και πριν τις 18:00 τα λέμε στο Oktoberfest.

Και οn topic, χθες σε όλη τη διάρκεια της μέρας είδα μια Γερμανίδα 8άρι με μαύρο,του έριχνε και μισό κεφάλι και κανά δυο άλλους ήρωες με κάτι χοντρές.
Πέραν τούτου ουδέν,εκτός άμα είσαι κανάς αράπακλας ποδοσφαιριστής της Bayern.

Η σειρά δυσκολίας γαμησιού είναι τουρίστριες<Γερμανίδες επισκέπτριες από άλλα κρατίδια<Βαυαρέζες
εχεις κολλημα με σκορ ηλικιες αριθμους, κυνηγας την επιβεβαιωση και το να ξεπερασεις τους αλλους... Ο νορμαλ κοσμος απλα ψαχνει μια ωραια κοπελα, τι συμπερασματα να βγαλει απο αυτα που γραφεις, ειναι παραμορφωμενα απο το μυαλο σου

Ο κμαν τα γραφει απλα και σταρατα: οι γερμανιδες διεκδικουν το καλυτερο για τις ιδιες. Διαλεγουν τον αντρα οπως θα διαλεγαν ενα ευρωστο αλογο (Μακη πως ειναι το ευρωστο στα γερμανικα;)

Εξαιρεση να χωνεσαι στα ρεηβ τα χασισια και αλλες εναλλακτικες καταστασεις για παρτουζωματα. Αλλα για τους Ελληνες αυτα ειναι Τολκιεν και Χομπιτ. Γηπεδο καφενειο μπουρδελακι τους εκφραζουν, οπως κι εσενα, που καμωνοσουν οτι ανηκεις στη γερμανικη ελιτ οταν κουβαλας γυφτοειδεις αντιληψεις.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εχεις κολλημα με σκορ ηλικιες αριθμους, κυνηγας την επιβεβαιωση και το να ξεπερασεις τους αλλους... Ο νορμαλ κοσμος απλα ψαχνει μια ωραια κοπελα, τι συμπερασματα να βγαλει απο αυτα που γραφεις, ειναι παραμορφωμενα απο το μυαλο σου

Ο κμαν τα γραφει απλα και σταρατα: οι γερμανιδες διεκδικουν το καλυτερο για τις ιδιες. Διαλεγουν τον αντρα οπως θα διαλεγαν ενα ευρωστο αλογο (Μακη πως ειναι το ευρωστο στα γερμανικα;)

Εξαιρεση να χωνεσαι στα ρεηβ τα χασισια και αλλες εναλλακτικες καταστασεις για παρτουζωματα. Αλλα για τους Ελληνες αυτα ειναι Τολκιεν και Χομπιτ. Γηπεδο καφενειο μπουρδελακι τους εκφραζουν, οπως κι εσενα, που καμωνοσουν οτι ανηκεις στη γερμανικη ελιτ οταν κουβαλας γυφτοειδεις αντιληψεις.

Eγώ περιγράφω απλά την πραγματικότητα,εσύ κάθισε και διάβασε παπατζήδες 50άρηδες που είναι Δουβλίνο και πίνουν καφέ με 2 οχτάρια φοιτήτριες χωρίς να βάλουν το χέρι στην τσέπη :jerking:

Ο kman μπορεί όταν ξαναμπεί να βάλει βαθμό στη Γερμανίδα με την οποία επέλεξα ΕΓΩ να αράξω,αφού γάμησα μερικές ντουζίνες της φυλής της.
Έχω όμως εξηγήσει και τους λόγους που έχει συμβεί αυτό και ότι αν π.χ.δούλευα σε γυράδικο,δεν ήξερα τη γλώσσα,κ.λ.π. θα γαμούσα καμιά Σλάβα με παιδί ή καμιά τουρκάλα..

Ναι,όντως εναλλακτική σκηνη στο Μόναχο,δηλαδή 5 χοντρές με πράσινα μαλλιά σε ολόκληρη την πόλη :2funny:

Βγες πρώτα από τα σύνορα της Αττικής και ξαναμιλάμε για εξωτερικό..

 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Όλα αυτά είναι να χάμε να λέγαμε.
Το πρόβλημα λύνεται μέ ένα και μόνο τρόπο.
Στις επόμενες εκλογές να έχει η ΧΑ 40%. Να γίνουν 5-10-100-1000 εκτελέσεις και μετά να δείτε τι ωραία θα φτιάξουν τα πράματα. Τι ωραία το κάθε πουταναριό θα γίνει ταπεινό και σεμνό.
Μέχρι τότε κανένα πρόβλημα δεν θα λυθεί. Και λεσβίες θα γίνονται και με γάλλους θα πηγαίνουν και με εγγλέζους και με αφγανούς και με αφρικανούς και μέ ότι άλλο θέλετε.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Όλα αυτά είναι να χάμε να λέγαμε.
Το πρόβλημα λύνεται μέ ένα και μόνο τρόπο.
Στις επόμενες εκλογές να έχει η ΧΑ 40%. Να γίνουν 5-10-100-1000 εκτελέσεις και μετά να δείτε τι ωραία θα φτιάξουν τα πράματα. Τι ωραία το κάθε πουταναριό θα γίνει ταπεινό και σεμνό.
Μέχρι τότε κανένα πρόβλημα δεν θα λυθεί. Και λεσβίες θα γίνονται και με γάλλους θα πηγαίνουν και με εγγλέζους και με αφγανούς και με αφρικανούς και μέ ότι άλλο θέλετε.

ότι δηλαδή με τις εκτελέσεις όλα θα φτιάξουν και θα βρεις και γκόμενα.
οκ....
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
ότι δηλαδή με τις εκτελέσεις όλα θα φτιάξουν και θα βρεις και γκόμενα.
οκ....

τυπε θα γλυτωσουμε απο την πιθανοητα να τον χωσουμε σε καποια γαμημενη απο τριτοκοσμικο

μου εχει τυχει και αυτο :vomit:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146

Για αυτοκτονία είναι,να γαμάει ακόμα και ο τριτοκοσμικός και όχι τα καμάρια του φόρουμ!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.073
Πόντοι
6.536
Όλα αυτά είναι να χάμε να λέγαμε.
Το πρόβλημα λύνεται μέ ένα και μόνο τρόπο.
Στις επόμενες εκλογές να έχει η ΧΑ 40%. Να γίνουν 5-10-100-1000 εκτελέσεις και μετά να δείτε τι ωραία θα φτιάξουν τα πράματα. Τι ωραία το κάθε πουταναριό θα γίνει ταπεινό και σεμνό.
Μέχρι τότε κανένα πρόβλημα δεν θα λυθεί. Και λεσβίες θα γίνονται και με γάλλους θα πηγαίνουν και με εγγλέζους και με αφγανούς και με αφρικανούς και μέ ότι άλλο θέλετε.

Συμφωνώ,εκτελείς 500-1000 ναζίδες και μετά εκτελείς και 5 Τούρκους διακινητές και καθαρίζεις δια παντος από όλα τα παράσιτα. :rockon:
 

Επισκέπτης
Eγώ περιγράφω απλά την πραγματικότητα,εσύ κάθισε και διάβασε παπατζήδες 50άρηδες που είναι Δουβλίνο και πίνουν καφέ με 2 οχτάρια φοιτήτριες χωρίς να βάλουν το χέρι στην τσέπη :jerking:

Ο kman μπορεί όταν ξαναμπεί να βάλει βαθμό στη Γερμανίδα με την οποία επέλεξα ΕΓΩ να αράξω,αφού γάμησα μερικές ντουζίνες της φυλής της.
Έχω όμως εξηγήσει και τους λόγους που έχει συμβεί αυτό και ότι αν π.χ.δούλευα σε γυράδικο,δεν ήξερα τη γλώσσα,κ.λ.π. θα γαμούσα καμιά Σλάβα με παιδί ή καμιά τουρκάλα..

Ναι,όντως εναλλακτική σκηνη στο Μόναχο,δηλαδή 5 χοντρές με πράσινα μαλλιά σε ολόκληρη την πόλη :2funny:

Βγες πρώτα από τα σύνορα της Αττικής και ξαναμιλάμε για εξωτερικό..
ποιος ειπε για Μοναχο; Αντε γεια και καλη επιτυχια στα προικοθηρικα σου σχεδια. :2funny:  Καποτε προσπαθουσαν οι γυναικες να γκαστρωθουν για να αποκατασταθουν, τωρα γινεται το αντιστροφο; 2funny
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ποιος ειπε για Μοναχο; Αντε γεια και καλη επιτυχια στα προικοθηρικα σου σχεδια. :2funny:  Καποτε προσπαθουσαν οι γυναικες να γκαστρωθουν για να αποκατασταθουν, τωρα γινεται το αντιστροφο; 2funny

Aποκατεστημένος είμαι ήδη τύπε, απλά μετά από πολλά χρόνια που ήθελα να έχω περισσότερα γκαφρά από τις γκόμενες και το πάνω χέρι στα οικονομικά,διαπίστωσα ότι δε με χαλάει να βρεθώ με κανά 2-3 σπιτια παραπάνω και να μην ασχολουμαι με ενοίκια και μαλακίες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Aποκατεστημένος είμαι ήδη τύπε, απλά μετά από πολλά χρόνια που ήθελα να έχω περισσότερα γκαφρά από τις γκόμενες και το πάνω χέρι στα οικονομικά,διαπίστωσα ότι δε με χαλάει να βρεθώ με κανά 2-3 σπιτια παραπάνω και να μην ασχολουμαι με ενοίκια και μαλακίες

Καλα ξηγηθηκες, εαν γουσταρες τη κοπελα και ετυχε να παιζει και κατι τετοιο, εκμεταλευσου το θεμα και βαλτο να δουλεψει για εσενα.

Αν παιξεις σωστα με τα ακινητα, σε μια 5ετια θα εχεις μια καλη πηγη εισοδηματος, ξεκουραστη.
 

Επισκέπτης
Aποκατεστημένος είμαι ήδη τύπε, απλά μετά από πολλά χρόνια που ήθελα να έχω περισσότερα γκαφρά από τις γκόμενες και το πάνω χέρι στα οικονομικά,διαπίστωσα ότι δε με χαλάει να βρεθώ με κανά 2-3 σπιτια παραπάνω και να μην ασχολουμαι με ενοίκια και μαλακίες
ειναι δυσκολη η ξενιτια. Ο, τι μπορει κανει ο καθενας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom