Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καλα ξηγηθηκες, εαν γουσταρες τη κοπελα και ετυχε να παιζει και κατι τετοιο, εκμεταλευσου το θεμα και βαλτο να δουλεψει για εσενα.

Αν παιξεις σωστα με τα ακινητα, σε μια 5ετια θα εχεις μια καλη πηγη εισοδηματος, ξεκουραστη.

Ευτυχώς απέβαλλα νωρίς ελληνικά κολλήματαότι έπρεπε να είμαι πιο πλούσιος,provider και τα πάντα όλα από τη σύντροφό μου.

Αρχικά θα λύσω το πρόβλημα του ενοικίου,τώρα αν αργότερα γίνουν και πηγή εισοδήματος δεν ξέρω.

ειναι δυσκολη η ξενιτια. Ο, τι μπορει κανει ο καθενας

Θα σε δώσω το κλειδί από το σπιτάκι του σκύλου μπας και ξεφύγεις επιτέλους από το παιδικό σου δωμάτιο :grin:

Ο νωντας λενε εχει καταντησει ειλωτας

Ο νώντας πήγε σε τελειωμένη χώρα...
 

Επισκέπτης
Ευτυχώς απέβαλλα νωρίς ελληνικά κολλήματαότι έπρεπε να είμαι πιο πλούσιος,provider και τα πάντα όλα από τη σύντροφό μου.

Αρχικά θα λύσω το πρόβλημα του ενοικίου,τώρα αν αργότερα γίνουν και πηγή εισοδήματος δεν ξέρω.

Θα σε δώσω το κλειδί από το σπιτάκι του σκύλου μπας και ξεφύγεις επιτέλους από το παιδικό σου δωμάτιο :grin:

Ο νώντας πήγε σε τελειωμένη χώρα...
Στην Ελβετια πηγε και βρηκε πολλους Αλβανους ελεγε... Μαλακιες, αλλα τελειωμενη χωρα η Ελβετια δεν ειναι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Στην Ελβετια πηγε και βρηκε πολλους Αλβανους ελεγε... Μαλακιες, αλλα τελειωμενη χωρα η Ελβετια δεν ειναι.

To πορνοαρχείο μου λέει ότι το μέλος Νώντας ήτο στη χώρα που αράπηδες γαμάνε μπάζα χοντρές ελλεηνίδες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.067
Like
28.588
Πόντοι
5.506
δεν βαρεθηκατε 2 εβδομαδες τωρα να λετε τα ιδια και τα ιδια?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Eγώ περιγράφω απλά την πραγματικότητα,εσύ κάθισε και διάβασε παπατζήδες 50άρηδες που είναι Δουβλίνο και πίνουν καφέ με 2 οχτάρια φοιτήτριες χωρίς να βάλουν το χέρι στην τσέπη :jerking:

Ο kman μπορεί όταν ξαναμπεί να βάλει βαθμό στη Γερμανίδα με την οποία επέλεξα ΕΓΩ να αράξω,αφού γάμησα μερικές ντουζίνες της φυλής της.
Έχω όμως εξηγήσει και τους λόγους που έχει συμβεί αυτό και ότι αν π.χ.δούλευα σε γυράδικο,δεν ήξερα τη γλώσσα,κ.λ.π. θα γαμούσα καμιά Σλάβα με παιδί ή καμιά τουρκάλα..

Ναι,όντως εναλλακτική σκηνη στο Μόναχο,δηλαδή 5 χοντρές με πράσινα μαλλιά σε ολόκληρη την πόλη :2funny:

Βγες πρώτα από τα σύνορα της Αττικής και ξαναμιλάμε για εξωτερικό..

Ετσι είναι.Οι Ελληνες σπάνια γαμάνε τέτοιες Γερμανίδες οχτάρια εκτός αν έχουν τις προυποθέσεις που προανέφερα.Οι Δυτικές δε δίνουν το πήδημα του ελέους,ούτε παρασύρονται από συναισθήματα της στιγμής.Ζυγίζουν προσεκτικά την αξία σου τρεχοντας έτοιμες λίστες λογισμικό που έχουν στο μυαλό τους όπου ηλικία,εμφάνιση,ύψος,επάγγελμα,εισόδημα,κοινωνικός κύκλος παίζουν πρωτεύοντα ρόλα.Αν δεν τικάρεις ένα από τα boxes σαν το μίνιμουμ προαπαιτούμενο τον έχεις πιει ακόμα και αν τικάρεις τα υπόλοιπα.Δηλαδή οι απαιτήσεις τους είναι πολύ πάνω από τις Ελληνίδες για αυτό οι Ελληνες συμβιβάζονται με ευκολότερες λύσεις.Ελληνίδες,Τουρκάλες,Σλάβες,Ασιάτισσες κτλ ή πάνε με υποδεέστερες Γερμανίδες βήτα και γάμα επιπέδου.

Αυτά που λέω δεν είναι στρογγυλές προτάσεις ούτε εμπεριέχουν την αντίθετη άποψη.Είναι απόλυτες θέσεις και μπορούν να αμφισβητηθούν.
Μπορεί ο άλλος να γράψει ακριβώς τα αντίθετα:
1.Οι Γερμανίδες ακολουθούν τα συναισθήματα της στιγμής και όχι λογικές αναλύσεις
2.Δεν τρέχουν λίστες στο μυαλό τους αλλά πάνε με όποιον τους αρέσει γιατί είναι απελευθερωμένες
3.Ελληνες μπάζοι και μέσος όρος γαμάνε Γερμανίδες υψηλού επιπέδου κτλ
4.Με ένα καλό στοιχείο μόνο μπορείς άνετα να γαμήσεις Δυτικές δε χρειάζεται να τα έχεις όλα
5.Οι Ελληνίδες είναι πολύ δυσκολότερες από τις Δυτικές,σου βγάζουν την Παναγία,έχουν υψηλότερες απαιτήσεις
κτλ
και να γίνει πιο πιστευτός.Δηλαδή τα αντίθετα από όσα γράφω είναι πειστικότερα οπότε μπορεί κάποιος να πάει Oktoberfest να χωθεί να δοκιμάσει ποια θεωρία είναι η σωστή.Που φυσικά δε θα το κάνει γιατί μπορεί να έχει τις γνωστές θέσεις αλλά κατά βάθος είναι ρεαλιστής,σε Ασιατάκι θα το χώσει,Ελληνίδα θα ψάξει κτλ.
Γενικώς πάντα παρουσιάζω τις αντίθετες θέσεις πειστικότερα από τις δικές μου,κάνω το αντίθετο από τους άλλους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ετσι είναι.Οι Ελληνες σπάνια γαμάνε τέτοιες Γερμανίδες οχτάρια εκτός αν έχουν τις προυποθέσεις που προανέφερα.Οι Δυτικές δε δίνουν το πήδημα του ελέους,ούτε παρασύρονται από συναισθήματα της στιγμής.Ζυγίζουν προσεκτικά την αξία σου τρεχοντας έτοιμες λίστες λογισμικό που έχουν στο μυαλό τους όπου ηλικία,εμφάνιση,ύψος,επάγγελμα,εισόδημα,κοινωνικός κύκλος παίζουν πρωτεύοντα ρόλα.Αν δεν τικάρεις ένα από τα boxes σαν το μίνιμουμ προαπαιτούμενο τον έχεις πιει ακόμα και αν τικάρεις τα υπόλοιπα.Δηλαδή οι απαιτήσεις τους είναι πολύ πάνω από τις Ελληνίδες για αυτό οι Ελληνες συμβιβάζονται με ευκολότερες λύσεις.Ελληνίδες,Τουρκάλες,Σλάβες,Ασιάτισσες κτλ ή πάνε με υποδεέστερες Γερμανίδες βήτα και γάμα επιπέδου.

Αυτά που λέω δεν είναι στρογγυλές προτάσεις ούτε εμπεριέχουν την αντίθετη άποψη.Είναι απόλυτες θέσεις και μπορούν να αμφισβητηθούν.
Μπορεί ο άλλος να γράψει ακριβώς τα αντίθετα:
1.Οι Γερμανίδες ακολουθούν τα συναισθήματα της στιγμής και όχι λογικές αναλύσεις
2.Δεν τρέχουν λίστες στο μυαλό τους αλλά πάνε με όποιον τους αρέσει γιατί είναι απελευθερωμένες
3.Ελληνες μπάζοι και μέσος όρος γαμάνε Γερμανίδες υψηλού επιπέδου κτλ
4.Με ένα καλό στοιχείο μόνο μπορείς άνετα να γαμήσεις Δυτικές δε χρειάζεται να τα έχεις όλα
5.Οι Ελληνίδες είναι πολύ δυσκολότερες από τις Δυτικές,σου βγάζουν την Παναγία,έχουν υψηλότερες απαιτήσεις
κτλ
και να γίνει πιο πιστευτός.Δηλαδή τα αντίθετα από όσα γράφω είναι πειστικότερα οπότε μπορεί κάποιος να πάει Oktoberfest να χωθεί να δοκιμάσει ποια θεωρία είναι η σωστή.Που φυσικά δε θα το κάνει γιατί μπορεί να έχει τις γνωστές θέσεις αλλά κατά βάθος είναι ρεαλιστής,σε Ασιατάκι θα το χώσει,Ελληνίδα θα ψάξει κτλ.
Γενικώς πάντα παρουσιάζω τις αντίθετες θέσεις πειστικότερα από τις δικές μου,κάνω το αντίθετο από τους άλλους.

Επιστημη το εχεις κανει, ενω δεν ειναι.

Αν μια κοπελα σε γουσταρει (της εχεις γαμησει κατι μεσα στο μυαλο της) σαν αντρα, θα γαμησεις. Τελος.

Ο ιδιος αντρας που μπορει να φαει 100 ακυρα θα γαμησει 100 αλλες διαφορετικες κοπελες στην ιδια πολη-χωρα. Ουτε οι ιδιες δεν ξερουν για ποιο λογο, ετσι απλα της ηρθε και εδωσε ακυρο ή ρουφαγε τη πουτσα σου ολο το βραδυ.

Χαος επικρατει μεσα στα κεφαλια τους και ενεργουν βαση συναισθηματων. Για καποιο χ ψ λογο, σε γουσταρει και γαμιεται στα 4 πανω στο καπω που εχεις παρκαρει πισω απο το μπαρακι που γνωριστηκατε αποψε ενω εισαι ενας ξεφτιλας και μισος σαν αντρας. Ουτε εμφανιση ουτε λεφτα, ουτε κυρος, ουτε τιποτα. Απλα γουσταρε, το πηγες ωραια, της γαμησες το μυαλο με το μπλα μπλα και ψηθηκε το γκομενακι. Αυριο μπορει να μην θελει να σε ξαναδει, αποψε το σκιζεις στα 4 πανω στο καπω, ζει την αλητεια της μαζι σου.

Μη κανεις επιστημη τα οσα δεν ειναι. Συναισθηματα ειναι, αν ξερεις να παιζεις με αυτα μεσα στο κεφαλι τους, γαμας.
 

Επισκέπτης
To πορνοαρχείο μου λέει ότι το μέλος Νώντας ήτο στη χώρα που αράπηδες γαμάνε μπάζα χοντρές ελλεηνίδες
δε γνωριζω ποια χωρα ειναι αυτη. Μαλλον αγγλια εννοεις. Εκει ηθελε να παει ο αγαπημενος μου ντοπας για μεταπτυχιακο Δεν ξερω αν πηγε τελικα. Να ειναι καλα ο μπαγασακος.
 

Επισκέπτης
Κμαν οι ασιατισες γαμιουνται με Ελληνες; Δε λεμε για χοντρες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κμαν οι ασιατισες γαμιουνται με Ελληνες; Δε λεμε για χοντρες

Ενοείται.Στη δυτική κλίμακα οι Ασιάτισσες είναι bottom of the barrel,ένα σκαλί πάνω από τις μαύρες.Δηλαδή η κλίμακα στην αξία γυναικών(λογαριθμική) είναι
1.Σκανδιναυές,γερμανοειδείς
2.Σλάβες
3.Μεσογειακές
4.Λατίνες
5.Αράβισσες
6.Απω Ασιάτισσες
7.Νοτιοασιάτισσες(Ταυλανδέζες,Φιλιπινέζες κτλ)
8.Ινδές,πακιστανές κτλ
9.Μαύρες

Στους άντρες η κλίμακα(δυτική και βασικά παγκόσμια) είναι
1.Σκανδιναυοί,Γερμανοειδείς
2.Μεσογειακοί
3.Σλάβοι
4.Αραβες
5.Λατίνοι
6.Μαύροι
7.Απω Ασιάτες
8.Νοτιοασιάτες(Φιλιπινέζοι,Ταυλανδοί,Ινδοί,πάκια κτλ)

Συνεπώς ο Ελλην ανήκων στη θέση 2 σε διεθνές επίπεδο φυσικά γαμάει γυναίκες επιπέδου 5 και 6 διεθνώς.Συνήθως αυτές τις γαμάνε αυτοί που δεν τους παίρνει να γαμήσουν ούτε Σλάβες,βασικά αδυνατούν πλέον να γαμήσουν λευκές και στρέφονται σε κίτρινες και μαύρες.
Ετσι είναι περίπου η κατάσταση βέβαια παίζουν διαφορές άλλο ένας μαύρος από ΗΠΑ και άλλο ένας από Ζάμπια,μιλάμε για το γενικό περίγραμμα.Και εντός των ΗΠΑ τα ίδια ισχύουν για τις διάφορες εθνικότητες αυτή είναι η κλίμακα αξίας που αντανακλάται και στο εισόδημα,εμφάνιση αφού στον καπιταλισμό τα πιο εμφανίσιμα άτομα έχουν μεγαλύτερα εισοδήματα.

Για να γαμήσει δηλαδή Ελληνας ωραία Γερμανίδα πρέπει να έχει τεράστια προσόντα αφού ανεβάζει κατηγορία,παίζει σε πρωτάθλημα πάνω από το δικό του της Β Εθνικής.
Ο Γερμανός μεταξύ Σλάβας οχταριού και Γερμανίδας εφταριού θα επιλέξει τη Γερμανίδα για πολλούς λόγους,είναι φυλετικά πιστοί.Αυτό εξηγεί και τη δυστυχία και το μόνιμο μίσος Αράβων,Τούρκων στις δυτικές χώρες,τους γαμάνε τις γυναίκες οι ντόπιοι και αυτοί μένουν με τα τοπικά φρόκαλα τις προβληματικές και μπαζόλες οπότε συσσωρεύουν οργή.
Ο Ελληναράς αποδέχεται την κατάσταση όντας ένα σκαλί πιο πάνω και πιο παθητικός και γκαίουλας φάση.Αντε να γαμήσει καμιά Σλάβα στην τελική άμα του φάνε τις Ελληνίδες,δε διαμαρτύρεται.
Εκτός αν μπεις στην κατηγορία Βαλκάνιος,τους Βαλκάνιους δεν μπορούνε να μας κατατάξουνε σε καμία κλίμακα γιατί είμαστε παράξενοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Eγώ είμαι 37 τύπε,το έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν.

Το πρόβλημά μου είναι πως όταν π.χ.όντας 34-35 και μένοντας στην Πράγα,έγραψα ότι χάνω την "επαφή" με τις ηλικίες 20-24 και στη Γερμανία είναι ακόμη χειρότερα, μου την έπεσαν κανά δυο μπάρμπες και ένα γνωστό ναυάγιο σε φάση:"Aν δεν μπορείς εσύ,δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν οι άλλοι"
Και η φάση είναι πως εγώ που στα 37 μου ακόμα ξεσκίζομαι στο γυμναστήριο,έχω τα μαλλιά μου και τα μυαλά μου στο κεφάλι,που έχω ποστάρει άπειρες φωτό με εμένα και γκόμενες,όχι μόνο πουτάνες,με Γερμανίδα γκόμενα που ο kman μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είναι νέα και υπέρμάχιμη,κ.λ.π. και παρ'όλα αυτά ενώ θα μπορούσα να πουλάω σανό, κάνω μια παραδοχή που δε με συμφέρει προκειμένου να βοηθήσω τους συνομιλήκους και να τους πω ότι αν βγουν προς τα έξω,Γερμανίδα ή Τσέχα καλό μουνί με διαφορά 10-15 χρόνων είναι σχεδόν αδύνατο να έχουν,όπως π.χ.γίνεται στην Ουκρανία.

Κι όμως, θα βγουν οι άκουσα-μου είπαν-διάβασα κάπου και όσοι ζουν τη ζωή που ήθελαν μέσα στο forum,να γράψουν την παπαριά τους.

Είναι όπως στα αντίστοιχα thread με το ύψος μας και το πόσο την έχουμε...
Αν πούμε στα ίδια μέλη να βάλουν φωτό από διαβατήριο και την πούτσα τους,θα ψάχνουν στο google φωτογραφίες..

Όπως ο Άλεξ που έγραψε πως στα 48 του είναι λαχείο..Και ήρθε η ίδια η ζωή να τον διαψεύσει όταν μια χοντρή που την γαμάνε τριτοκοσμικοί αράπηδες,δεν καταδέχτηκε ούτε καν να τον συναντήσει...

Επίσης όποιος θέλει,σήμερα μέχρι και πριν τις 18:00 τα λέμε στο Oktoberfest.

Και οn topic, χθες σε όλη τη διάρκεια της μέρας είδα μια Γερμανίδα 8άρι με μαύρο,του έριχνε και μισό κεφάλι και κανά δυο άλλους ήρωες με κάτι χοντρές.
Πέραν τούτου ουδέν,εκτός άμα είσαι κανάς αράπακλας ποδοσφαιριστής της Bayern.

Η σειρά δυσκολίας γαμησιού είναι τουρίστριες<Γερμανίδες επισκέπτριες από άλλα κρατίδια<Βαυαρέζες

Εσύ είσαι στο 5% των Ελλήνων από πλευράς εισοδήματος,εμφάνισης,κύκλου οπότε μπορείς να γαμάς Γερμανίδα οχτάρι.Για τους περισσότερους Ελληνες αυτό είναι όνειρο μακρινό.Πιο πιθανό είναι να γίνει κάποιος Mgtow και να το ρίξει στη μαλακία άμα μεταναστεύσει Δύση αφού αυτομάτως το περιβάλλον γίνεται πολύ σκληρότερο οι γκόμενες είναι απαιτητικές και έχει να ανταγωνιστεί Γερμανοειδείς άντρες που είναι 5 φορές πλουσιότεροι και 3 φορές πιο εμφανίσιμοι,5-10 πόντους ψηλότεροι από το μέσο Ελληνα,μιλάνε καλύτερα τη γλώσσα εννοείται έχουν καλύτερο κύκλο,αμάξι τα πάντα όλα.Είναι ουσιαστικά χαμένος από χέρι,τον έχει πιει κλαρίνο οπότε θα ψάξει καμιά Ελληνίδα,Τουρκάλα να του φτιάχνει καφέ(Grieche sucht Griechin) ή θα αράξει με καμιά χοντρή εναλλακτική Γερμανίδα να τον γαμάει κιόλας.
Επόμενο πολλοί να γίνονται Mgtow,να θυμώνουν με το δυτικό πολιτισμό και την κατάσταση στις σχέσεις κτλ.
Πιο βαριά είναι τα πράγματα για Τούρκους Αραβες,Ινδούς κτλ αυτοί δε γαμάνε ούτε γάτες αλλά φροντίζουν πάντα να εισάγουν από τις χώρες τους φρέσκο παρθένο πράμα που παντρεύονται βεβαίως βεβαίως.
Οι Ελληνες δεν καταντούν να κάνουν εισαγωγή Ελληνίδες θεωρούν οτι έχουν ένα περιθώριο να παίξουν μπάλλα.Ονειρο απατηλό για πολλούς εκτός αν κάνεις συστήματα όπως εγώ ή αν έχεις προσόντα όπως ο Β.Π.
Γενικά οι Ελληνες δεν βοηθάνε ο ένας τον άλλο,είμαστε κάπταιν του εαυτού μας,σόλο γιόλο φάση ενώ τα γιαχαμπίμπια αλληλοβοηθούνται τρομερά,ο ένας στηρίζει τον άλλον.

Εγώ πρωτοπήγα Γερμανία στα 30 και νόμιζα οτι θα βρω την απόλυτη MounoLand,οτι θα με περίμεναν ψηλές ξανθές χαμογελαστές  βυζαρούδες με τα πόδια ανοιχτά όπως φαντασιώνεται τις Δυτικές ο μέσος Ελληνας.
Οταν διαπίστωσα τι παίζει στην πράξη άλλαξα αμέσως τακτική και άρχισα τις επιδρομές στα ιερά χώματα της Τσεχίας,Πολωνίας,μετά βέβαια έβγαλα Σλάβα γκόμενα Ντύσσελντορφ και άραξα με αυτή.
Η διαφορά στην ανταπόκριση από γκόμενες μεταξύ Πίλσεν,Φρανκφούρτης το 2004 ήταν τρομακτική,Πίλσεν κυκλοφορούσα Τσέχες άνω του 185 αβέρτα και έβρισκα συνεχώς καινούργιες στις ντίσκο παρόλο που έμενα στην πόλη μόνο το ΣΚ.
Τα μουνολίβαδα δηλαδή ήταν πραγματικά υφίσταντο όμως ανατολικά του Οντερ και μόλις διέσχιζες τα γερμανοτσεχικά σύνορα.
 

Επισκέπτης
Ενοείται.Στη δυτική κλίμακα οι Ασιάτισσες είναι bottom of the barrel,ένα σκαλί πάνω από τις μαύρες.Δηλαδή η κλίμακα στην αξία γυναικών(λογαριθμική) είναι
1.Σκανδιναυές,γερμανοειδείς
2.Σλάβες
3.Μεσογειακές
4.Λατίνες
5.Αράβισσες
6.Απω Ασιάτισσες
7.Νοτιοασιάτισσες(Ταυλανδέζες,Φιλιπινέζες κτλ)
8.Ινδές,πακιστανές κτλ
9.Μαύρες

Στους άντρες η κλίμακα(δυτική και βασικά παγκόσμια) είναι
1.Σκανδιναυοί,Γερμανοειδείς
2.Μεσογειακοί
3.Σλάβοι
4.Αραβες
5.Λατίνοι
6.Μαύροι
7.Απω Ασιάτες
8.Νοτιοασιάτες(Φιλιπινέζοι,Ταυλανδοί,Ινδοί,πάκια κτλ)

Συνεπώς ο Ελλην ανήκων στη θέση 2 σε διεθνές επίπεδο φυσικά γαμάει γυναίκες επιπέδου 5 και 6 διεθνώς.Συνήθως αυτές τις γαμάνε αυτοί που δεν τους παίρνει να γαμήσουν ούτε Σλάβες,βασικά αδυνατούν πλέον να γαμήσουν λευκές και στρέφονται σε κίτρινες και μαύρες.
Ετσι είναι περίπου η κατάσταση βέβαια παίζουν διαφορές άλλο ένας μαύρος από ΗΠΑ και άλλο ένας από Ζάμπια,μιλάμε για το γενικό περίγραμμα.Και εντός των ΗΠΑ τα ίδια ισχύουν για τις διάφορες εθνικότητες αυτή είναι η κλίμακα αξίας που αντανακλάται και στο εισόδημα,εμφάνιση αφού στον καπιταλισμό τα πιο εμφανίσιμα άτομα έχουν μεγαλύτερα εισοδήματα.

Για να γαμήσει δηλαδή Ελληνας ωραία Γερμανίδα πρέπει να έχει τεράστια προσόντα αφού ανεβάζει κατηγορία,παίζει σε πρωτάθλημα πάνω από το δικό του της Β Εθνικής.
Ο Γερμανός μεταξύ Σλάβας οχταριού και Γερμανίδας εφταριού θα επιλέξει τη Γερμανίδα για πολλούς λόγους,είναι φυλετικά πιστοί.Αυτό εξηγεί και τη δυστυχία και το μόνιμο μίσος Αράβων,Τούρκων στις δυτικές χώρες,τους γαμάνε τις γυναίκες οι ντόπιοι και αυτοί μένουν με τα τοπικά φρόκαλα τις προβληματικές και μπαζόλες οπότε συσσωρεύουν οργή.
Ο Ελληναράς αποδέχεται την κατάσταση όντας ένα σκαλί πιο πάνω και πιο παθητικός και γκαίουλας φάση.Αντε να γαμήσει καμιά Σλάβα στην τελική άμα του φάνε τις Ελληνίδες,δε διαμαρτύρεται.
Εκτός αν μπεις στην κατηγορία Βαλκάνιος,τους Βαλκάνιους δεν μπορούνε να μας κατατάξουνε σε καμία κλίμακα γιατί είμαστε παράξενοι.
ο Ελληνας μπαινει σε παρτουζα με τους Γερμανους ή τον κλανει τελειως η Ελληνιδα και καθεται στον καφενε με τα μπακουρια και στο ιντερνετ;

Στην Ελλαδιτσα παιζει μπαλα και ο μετριος σε παρτουζες αλλα εξω μπορει να παιρνουν πολυ αερα τα μυαλα των ελλεινιδων ενω οι Ελληνες αντιθετα να πακιστανοποιουνται. Pajeet shit in the street.

Εμενα δε με χαλανε οι σχιστοματες αρκει να ειναι ανοιχτοχρωμες και να βογγανε δυνατα. Αλλα υποψιαζομαι οτι τις καλυτερες τις καβατζωνουν φετιχιστες με καλη οικονομικη επιφανεια ή συμπατριωτες τους.
 

Pather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
225
Πόντοι
280
Η κλιμακα αυτη του kman απο που προκυπτει? Προσωπικά βιώματα? Δεν την έχω δει να συμβαινει στην πράξη.

Οι σκανδιναβοι που έχω γνωρίσει ας πούμε τρελαινονται για Ταυλανδεζες. Μιλάω μονο για Φιλανδούς που έχω νταλαβέρια.

Αν και για μένα, όλα ειναι γούστα και αμα εισαι μαγκας γαμας ο,τι θες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι σκανδιναβοι που έχω γνωρίσει ας πούμε τρελαινονται για Ταυλανδεζες. Μιλάω μονο για Φιλανδούς που έχω νταλαβέρια.

Όπως και οι Σκανδιναβές για Ταυλανδούς,και γενικώς για σκουρόχρωμους σχιστομάτηδες.Αυτό είναι πλέον το στυλ που θεωρούν εξωτικό και όχι το μεσόγειο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Όπως και οι Σκανδιναβές για Ταυλανδούς,και γενικώς για σκουρόχρωμους σχιστομάτηδες.Αυτό είναι πλέον το στυλ που θεωρούν εξωτικό και όχι το μεσόγειο
Απο πού γνωριζεις ρε τύπε τι γουσταρουν οι σκανδιναβες????

Εχεις συνομιλησει ποτέ με καμια?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Απο πού γνωριζεις ρε τύπε τι γουσταρουν οι σκανδιναβες????

Εχεις συνομιλησει ποτέ με καμια?

Ναι,με την χουφτα του και την βάφτισε με Σκανδιναβικό όνομα.

Με αυτά που λεει,αξίζει να μπει ο Μουνοκωλαρακης να τον γλεντήσει ξανά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Απο πού γνωριζεις ρε τύπε τι γουσταρουν οι σκανδιναβες????

Εχεις συνομιλησει ποτέ με καμια?

Οι πιο πολλοι ανθρωποι (το 99%) ζουν σε φαντασιακους κοσμους οπου εκει ισχυουν οι δικοι τους κανονες, υπαρχει η δικη τους πραγματικοτητα και το δικο τους μοντελο ζωης.
 

Επισκέπτης
Ως βετεράνος κυνηγός τουριστριών αλλά και Έλληνας του εξωτερικού έχω γνωρίσει και έχω πάει με δεκάδες εμφανίσημες γυναίκες από όλες σχεδόν τις ανεπτυγμένες χώρες χωρίς να πληρώσω.

Οι πιο εντυπωσιακές από τις θερμότερες ήσαν μιγάδες της λευκής φυλής (Αμερικανο-Ευρωπαίες ή Ευρω-Ασιάτισες) ή Βορειο-Ιταλίδες ή Αυστρο-Ουγγαρέζες ή Τσεχο-Σλοβάκες ή Ρωσο-Ουκρανές ή Μεξικάνες.

Οι Σκανδιναβές και οι Γερμανίδες δεν είναι ιδιαίτερα θερμές και στο κρεββάτι δεν συγκρίνονται με τις παραπάνω, ακόμα ούτε και με τις Αγγλίδες και τις Γαλλίδες εκ Παρισίων! 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.857
Πόντοι
24.596
Ως βετεράνος κυνηγός τουριστριών αλλά και Έλληνας του εξωτερικού έχω γνωρίσει και έχω πάει με δεκάδες εμφανίσημες γυναίκες από όλες σχεδόν τις ανεπτυγμένες χώρες χωρίς να πληρώσω.

Οι πιο εντυπωσιακές από τις θερμότερες ήσαν μιγάδες της λευκής φυλής (Αμερικανο-Ευρωπαίες ή Ευρω-Ασιάτισες) ή Βορειο-Ιταλίδες ή Αυστρο-Ουγγαρέζες ή Τσεχο-Σλοβάκες ή Ρωσο-Ουκρανές ή Μεξικάνες.

Οι Σκανδιναβές και οι Γερμανίδες δεν είναι ιδιαίτερα θερμές και στο κρεββάτι δεν συγκρίνονται με τις παραπάνω, ακόμα ούτε και με τις Αγγλίδες και τις Γαλλίδες εκ Παρισίων! 
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (3).jpg
    αρχείο λήψης (3).jpg
    5,3 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom