Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Όχι περίπου..
Έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι το mindset των Ελλήνων σχεδόν σε όλα τα θέματα..

Η κοπέλα σου είπε αυτό που έπρεπε για να έχει το κεφάλι της ήσυχο.
Λογικό με συνολικά 6 εκατ επισκέπτες σε φεστιβάλ με επίκεντρο την μπύρα και μάλιστα Starkbier,
δηλαδή  μπύρα πιο δυνατή από αυτή που θα βρείτε αλλού στο Μόναχο, να παίζουν και έκτροπα..

Πάντως χάνεις,εγώ ήρθα σπίτι και ξαναπάω,δίπλα μένω.

Έχει τρελά μουνιά,αλλά πρέπει να ξέρεις ποια μέρα παίζει τι,ποια ώρα,που έχει τον κόμπο στο φόρεμα η κάθε Βαυαρέζα και τι δηλώνει..
Για γαμήσια ο ευκολότερος στόχος είναι οι τουρίστριες,μετά οι γερμανίδες,αλλά αυτό υπό προϋποθέσεις..

ειναι πονηρες οι βαλτικες

μπορει να ερθω μετα τις 27 θα σου στειλω πμ

ΒΤW δυο φιλες της επισης βαλτικες που εμεναν γερμανια παντρευτηκαν ιταλους με γνωριμια μεσω ιντερνετ.. η μια 9ρι

τελικα οι γερμανοι τις εχουν για τον πουτσο τις του πρωην ανατολικου μπλοκ?
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Εννοείται . Με ξένες , έξω , ΞΕΧΝΑΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΑΓΚΙΕΣ.
Σε ένα συνεδριάκι το 2008 στη στοκχόλμη , είχα κάνει κονέ με μια νορβηγίδα ... λίγο μεταλύτερη από μένα , κάπου ... 1,85 στο ύψος.

Πήγαμε για βραδυνό στις 6 το απόγευμα!
ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ; ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΦΕ ;;;;
Το έχω κάνει και με αντιπετώπισαν σαν τσίρκο , σαν τον ΕΤ τον εξωγήινο .

To έπαιζα ευρωπαίος.

Αν είναι συγκλονιστικό το κιτσιμπου που θα ακολουθήσει , θέλει θυσίες.
Έτσι, έτσι προσαρμόζεσαι για να γαμησεις ευρωπαικα!!
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Οχι,είναι πολύ δύσκολο.
Αν βέβαια είσαι κάτω των 30,εμφανίσιμος,περιποιημένος,καλοντυμένος,βγάζεις πάνω από 2500 ευρώ μηνιαίως και έχεις ύψος άνω του 180 και καλό κύκλο με Γερμανούς γίνεται.Και πάλι θα γαμάς κάτω από τα κυβικά σου γιατί είσαι ξένος.Δηλαδή θα γαμάς κάτω από το Γερμανό ίδιας εμφάνισης και εισοδήματος απλά γιατί είσαι ξένος.Ξεκινάς δηλαδή με handicap.
Για Γερμανίδες μιλάμε πάντα.Τα ίδια ισχύουν σε όλες τις γερμανοειδείς χώρες Αυστρία,Ελβετία,Ολλανδία,Σουηδία,Νορβηγία κτλ.Ο ξένος έχει πάντα handicap,πρέπει να αποδείξεις οτι αξίζεις.
Με ξένες,Σλάβες,Βαλκάνιες κτλ θα γαμάς ό,τι και ο Γερμανός παρόμοιας εμφάνισης γιατί δεν παίζει τόσο ρόλο ο κύκλος και το social proof αλλά κυρίως το εισόδημα.
Οι Σλάβες δηλαδή δεν ενδιαφέρονται τόσο για εμφάνιση,κύκλο αλλά κυρίως για παραδάκι,περιουσία ενώ οι Γερμανίδες τα κοιτάζουν όλα.
Όπως τα λες είναι!!Φίλοι ,φίλες που γεννήθηκαν Γερμανία και έχουν αξιόλογη δουλειά όχι απαραίτητα πλούσιοι λένε ότι παίζει κύριο λόγο το κοινωνικό status!!Όταν γίνονται αλληλογαμησια με κατώτερους Κοινωνικά, απλά τους χρησιμοποιούν ως ξεπετα μόνο, one night stand!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και οι Δυτικές το ίδιο κάνουν.Κοιτάζουν τα οικονομικά στοιχεία και τη σταθερότητα στον άντρα.Είναι γυναικεία φύση.
Δηλαδή θα παρατήσει η Γερμανίδα τον 185 γυμνασμένο Τεύτονα με τη Μερσεντές και τα 4000 ευρώ μηνιαίως για έναν ψαρά από την Κω?

Ρε μεγάλε ... στα αρχίδια μου ο ψαράς στην κω ...

και ο σουβλατζής στην πάρο ...
και ο ξαπλωστράς στη μύκονο !!!

Εγώ δεν είμαι μαυριδερός ... ρίχνω 10+ πόντους στον 1.85 γερμανό
και όταν πάω στη γερμανία θα μείνω σε πεντάστερο . Οπότε αν έχω κέφια και βγω στη γύρα
θα κάνω παιχνίδι με ό,τι έχει μουνί .
Κάποιες φορές κάθεται , κανείς δεν κερδίζει πάντα, στο καμάκι .
Ο μάγκας τουρίστας , αν το παίξει ιστορία , έχει τα τυχερά του.
Αρκεί να μην τα θέλει σίγουρα.
Για σίγουρα πουτάνες.
Αλλιώς παίρνει γκόμενα μαζί του.

Σιγά μη γαμήσω στην ταϋλάνδη ΟΡΟΘΕΤΙΚΑ πιθήκια.
Έχω πάει ακρετές φορές, αλλά τέτοια σαβούρα δεν γαμάω με τίποτε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όπως τα λες είναι!!Φίλοι ,φίλες που γεννήθηκαν Γερμανία και έχουν αξιόλογη δουλειά όχι απαραίτητα πλούσιοι λένε ότι παίζει κύριο λόγο το κοινωνικό status!!Όταν γίνονται αλληλογαμησια με κατώτερους Κοινωνικά, απλά τους χρησιμοποιούν ως ξεπετα μόνο, one night stand!!
σε χαλαει να εισαι one night stand της 1.77 ξανθιας βορειοευρωπαιας , οταν στην χωρα σου η χαμηλοκωλα 1,60 θεωρει οτι πρεπει να ξυνισει τα μουτρα της και να σε χυλοπιτιασει αν δεν εχετε βγει τουλαχιστον 5 φορες πριν?
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
σε χαλαει να εισαι one night stand της 1.77 ξανθιας βορειοευρωπαιας , οταν στην χωρα σου η χαμηλοκωλα 1,60 θεωρει οτι πρεπει να ξυνισει τα μουτρα της και να σε χυλοπιτιασει αν δεν εχετε βγει τουλαχιστον 5 φορες πριν?
Δεν με χαλάει καθόλου!!Απλώς όταν ένας Έλληνας την πέφτει και έχει τύπο εμφάνιση κλπ,στη Δανία και σε Νορβηγία  που έχω πείρα, οι γηγενείς άντρες προειδοποιούν τις φίλες της παρέας για τους άνδρες Ελληνες και πρέπει να έχεις γνώσεις γκωμενοδιπλωματιας να την βγάλεις,εκτός και εάν είναιπιωμενη!!
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Να φανταστώ ότι εσείς που γράφετε για Oktoberfest είστε εκεί,ε;

Γιατί εγώ είμαι και θα είμαι και αύριο όπως και άλλες μέρες...

Μια ζωή θεωρία σε αυτό το forum..
Άκουσα,μου είπαν,διάβασα κάπου.. :jerking:

Ελάτε πρώτα και βλέπουμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος..

'Ώστε έχει και Αγγλίδες το Oktoberfest...Να δούμε τι άλλη μαλακία θα διαβάσουμε..

Α,ναι...Και ότι όσο περνάει η ώρα έρχονται με πιο ξέκωλα Dirndl :jerking:

Θα είμαι στο Okt και φέτος τύπε!  :heavymetalbig:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Ρε μεγάλε ... στα αρχίδια μου ο ψαράς στην κω ...

και ο σουβλατζής στην πάρο ...
και ο ξαπλωστράς στη μύκονο !!!

Εγώ δεν είμαι μαυριδερός ... ρίχνω 10+ πόντους στον 1.85 γερμανό
και όταν πάω στη γερμανία θα μείνω σε πεντάστερο . Οπότε αν έχω κέφια και βγω στη γύρα
θα κάνω παιχνίδι με ό,τι έχει μουνί .
Κάποιες φορές κάθεται , κανείς δεν κερδίζει πάντα, στο καμάκι .
Ο μάγκας τουρίστας , αν το παίξει ιστορία , έχει τα τυχερά του.
Αρκεί να μην τα θέλει σίγουρα.
Για σίγουρα πουτάνες.
Αλλιώς παίρνει γκόμενα μαζί του.

Σιγά μη γαμήσω στην ταϋλάνδη ΟΡΟΘΕΤΙΚΑ πιθήκια.
Έχω πάει ακρετές φορές, αλλά τέτοια σαβούρα δεν γαμάω με τίποτε.

:hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όπως τα λες είναι!!Φίλοι ,φίλες που γεννήθηκαν Γερμανία και έχουν αξιόλογη δουλειά όχι απαραίτητα πλούσιοι λένε ότι παίζει κύριο λόγο το κοινωνικό status!!Όταν γίνονται αλληλογαμησια με κατώτερους Κοινωνικά, απλά τους χρησιμοποιούν ως ξεπετα μόνο, one night stand!!

Ακριβώς.Για τη Γερμανίδα είναι σοβαρή κοινωνική υποβάθμιση να πάει με Νότιο.
Βέβαια αν ο Νότιος έχει γκαφρά,περιουσία,θέση,εμφάνιση τότε αλλάζει.
Οι Σλάβες δεν πολυκοιτάνε το κοινωνικό στάτους ούτε την εμφάνιση,τις ενδιαφέρει βασικά το εισόδημα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν με χαλάει καθόλου!!Απλώς όταν ένας Έλληνας την πέφτει και έχει τύπο εμφάνιση κλπ,στη Δανία και σε Νορβηγία  που έχω πείρα, οι γηγενείς άντρες προειδοποιούν τις φίλες της παρέας για τους άνδρες Ελληνες και πρέπει να έχεις γνώσεις γκωμενοδιπλωματιας να την βγάλεις,εκτός και εάν είναιπιωμενη!!
ενω στην ελλαδα εισαι απλα καταδικασμενος αν δεν εισαι μπαρμαν, ντι τζεη , πορτιερης που γαμανε και βορειο ευρωπη.

500 φορες πηγα σε ελληνικα κλαμπ 1 φορα μονο μου μιλησε πρωτα ελληνιδα πιωμενη και αλλες 10 που μιλησα εγω εφαγα χυλοπιττα.
5 φορες εχω παει σε κλαμπακια με ξενες τις 3 μιλησαμε.

δεν σ αρεσει το 3/5 οταν ζεις στο 1/500???
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
ενω στην ελλαδα εισαι απλα καταδικασμενος αν δεν εισαι μπαρμαν, ντι τζεη , πορτιερης που γαμανε και βορειο ευρωπη.

500 φορες πηγα σε ελληνικα κλαμπ 1 φορα μονο μου μιλησε πρωτα ελληνιδα πιωμενη και αλλες 10 που μιλησα εγω εφαγα χυλοπιττα.
5 φορες εχω παει σε κλαμπακια με ξενες τις 3 μιλησαμε.

δεν σ αρεσει το 3/5 οταν ζεις στο 1/500???
Εγώ προτιμώ το 3/5!!Γιατί από χυλοπίτες εδώ άλλο τίποτα μέχρι να βγάλω Ελληνίδα!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το οτι οι Δυτικές είναι ευγενικές και προσηνείς δε σημαίνει οτι γουστάρουν κιόλας.Αυτό το λάθος κάνουν και οι Τούρκοι.Επειδή η γκόμενα είναι λίγο χαμογελαστή και ομιλητική από ευγένεια,τη θεωρούν εύκολη και οτι θα πέσει γιατί συγκρίνουν με τις δικές τους.Καμία σχέση.
Αμα προσέξετε μετά και με τον περιπτερά και την καθαρίστρια να μιλήσουν πάλι χαμογελαστές και ευγενικές είναι.Δε σημαίνει κάτι αυτό.
Σλαβικές χώρες τα σημάδια είναι σαφή,άμα Ουκρανία η άλλη σου πιάσει τον  πούτσο σημαίνει οτι πιθανότατα γουστάρει,γενικώς οι Σλάβες προσπαθούν να το δείξουν όσο πιο εξώφθαλμα γίνεται για να πιάσει ακόμα και ο Δυτικός τα vibes.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.077
Πόντοι
6.536
Δε γαμάς γιατί
1.Μεσογειακή εμφάνιση σημαίνει οτι κατά 95% είσαι Τουρκαλάς,Αραβας ή λάθρο νέας συγκομιδής
2.Δείχνεις τσίπης,βλακάκος,άφραγκος,επιθετικός και άσχετος με τις δυτικές διαδικασίες φλερτ
3.Πας για ανώμαλες,χαμηλού επιπέδου εύκολες γκόμενες γιατί θεωρείς τις Γερμανίδες απριόρι εύκολα ψωλάκια που κάθονται με τον καθένα.
Ουσιαστικά είναι ακριβώς το αντίθετο.Οι Γερμανοειδείς καθαρίζουν τις ποιοτικές Τουρκάλες και Αράβισσες και οι Μεσογειακοί μένουν με ψυχασθενείς Γερμανίδες και κατωτέρου επιπέδου δικές τους.
Ο γιαχαμπίμπης μαλάκας Αραβοειδής το θεωρεί αυτό τεράστια αδικία.
Είναι ο ελεύθερος ανταγωνισμός τι μαλακίες είναι αυτές σκέφτεται.Πρέπει να υπάρχουν κανόνες αλλιώς θα μείνω αγάμητος ινσαλλάχ.
Εκεί διαφέρει από τον άρχοντα Βαλκάνιο.Ο Βαλκάνιος βλέπει ψητό εκεί που ο τουρκοάραβας βλέπει μπλοκάρισμα και φυστίκι.Είναι η τεράστια υπεροχή Βαλκάνιου,αν κάνουν το λάθος και δε μας βάλουν περιορισμούς θα τους γαμήσουμε το κέρατο.Δηλαδή μας ευννοεί ο ελεύθερος ανταγωνισμός και το unregulated γιατί δεν παίρνουν μέτρα εναντίον μας.
Θεωρούν οτι έχουν έτσι κι αλλιώς το πάνω χέρι και γελάνε ενώ είναι το αντίστροφο.
Οι πιο πολλοί Ελληνες βέβαια ταυτίζονται με την οπτική τουρκοάραβα,τους συμπαθούν κιόλας περισσότερο από τους γερμανοειδείς.

Σέβομαι την άποψη σου αλλά διαφωνώ σε αρκετά σημεία.
Αρχικά για να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
Μιλάς για να βγάλεις γκόμενα 1ns,για σχέση η για γαμο?( :2funny:)

Επίσης μεσογειακός δυτικός εννοώ Ιταλός,Έλληνας,Ισπανός.

Βαλκάνιος πας αλλού,χαμηλότερο επίπεδο συμπεριφοράς πλην Σερβων-Κροατών.

Αυτό που λες ότι οι πιο πολλοί Έλληνες ταυτίζονται με την λογική Τουρκοαραβα εκφράζει εσένα μόνο και το θεωρώ λάθος.

Μια χαρά ένας τύπος από Θεσσαλονίκη,από Αθήνα η και από επαρχιακή πόλη μπορεί να έχει ένα Α επιπεδο και να παίξει σοβαρή μπαλίτσα.

Λόγω εργασίας έχω γυρίσει αρκετές φορές την δυτική Ευρώπη και έχω άποψη.
Από Ανατολική δεν έχω πλην Ουγγαρίας(αγαπημένη χώρα)και Πολωνίας(τους συμπαθώ σαν λαό και γουστάρω πολύ τις γυναίκες τους)!

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.015
Κριτικές
8
Like
34.077
Πόντοι
6.536
Ρε μεγάλε ... στα αρχίδια μου ο ψαράς στην κω ...

και ο σουβλατζής στην πάρο ...
και ο ξαπλωστράς στη μύκονο !!!

Εγώ δεν είμαι μαυριδερός ... ρίχνω 10+ πόντους στον 1.85 γερμανό
και όταν πάω στη γερμανία θα μείνω σε πεντάστερο . Οπότε αν έχω κέφια και βγω στη γύρα
θα κάνω παιχνίδι με ό,τι έχει μουνί .
Κάποιες φορές κάθεται , κανείς δεν κερδίζει πάντα, στο καμάκι .
Ο μάγκας τουρίστας , αν το παίξει ιστορία , έχει τα τυχερά του.
Αρκεί να μην τα θέλει σίγουρα.
Για σίγουρα πουτάνες.
Αλλιώς παίρνει γκόμενα μαζί του.

Σιγά μη γαμήσω στην ταϋλάνδη ΟΡΟΘΕΤΙΚΑ πιθήκια.
Έχω πάει ακρετές φορές, αλλά τέτοια σαβούρα δεν γαμάω με τίποτε.



:hi:
 

Επισκέπτης
[size=20pt][size=20pt]Είπαμε γαμάνε μόνο οι εμφανίσιμοι,ψηλοί,ευχάριστοι,κοινωνικοί Ελληνες με καλή γνώση των γερμανικών και καλές δουλειές.Οι άλλοι κλαίνε τη μοίρα τους.
Εχει ψωλάκια στα φεστιβάλ,ο Ελληνας θα πάει?Πιο πιθανόν να πίνει ούζα,να καπνίζει και να παίζει τάβλι στο καφενείο.Δεν πάει καν εκεί στα Stadtfest και αν πάει θα τσακίσει τα σουβλάκια σιγά μην κάνει καμάκι στις Γερμανίδες.
Εκεί είναι μυστήρια.Εχει τρελές ψώλες Berlin στα rave party,πόσοι Ελληνες πάνε εκεί?Κανένας ας πούμε?[/size][/size]
Αφού το λέμε άτομα που την ψάχνουμε δηλαδή με το μυαλό στον πούτσο οτι πάντα στρέφεσαι ανατολικά στο μπλοκ,μόνο οι Σλάβες κάνουν παιχνίδι απορώ γιατί επιμένετε με τις Δυτικές.
Την Τσέχα τη χούφτωνα Μάλμοε στο σιδηροδρομικό σταθμό και μαζεύονταν τα γιαχαμπίπια γύρω από την κόρη της μπας και πάρουν μεζέ γιατί έβλεπαν οτι η κόρη με απέρριπτε.
Γιατί να μην με μπουκώνει Σουηδή στο Μάλμοε και γιατί Τσέχα?Που άντε να έχει 5 Τσέχες ταξιδιώτισσες η πόλη.
Δε θέλει πολλή σκέψη τι παίζει.Τα ίδια είναι σε όλη τη Δύση αυτά με τις εύκολες ψώλες Νορδικές είναι φαντασίες θερινής νυκτός.Αν δείτε τι έχετε να ανταγωνιστείτε Βίκινγκς,Γερμανούς άψογης εμφάνισης,ψηλούς δυνατούς,ευκατάστατους,τέλειους από κάθε άποψη θα σας κοπεί ο βήχας.
Τα άτομα σαν εμένα γενικώς έχουμε παίξει σε όλα τα ταμπλώ,έχουμε διοκιμάσει Μεσόγειο,γερμανικό κόσμο,κεντρική Ευρώπη,σλαβικό κόσμο οπότε είναι πολύ αντικειμενική προσέγγιση.
Είναι αυτό που μαθαίνεις άμα βγεις 10 χρόνια έξω.Πάνε Αθήνα μπουζούκια,τρέχα Κοπεγχάγη στα κλαμπς,μπούκαρε Βερολίνο,χτύπα Πόζναν,Πίλσεν,Πράγα,Μπρατισλάβα,Βουδαπέστη,Κίεβο,επαρχιακή Ρωσία και μετά έχεις πάρει περίπου το κολλάει τι παίζει.Αν και η εμπειρία δε μεταφέρεται.Κυρίως δεν έχει σχέση με τις γκόμενες αλλά με τους ψωλείς,τι έχεις να ανταγωνιστείς στην πράξη αν είσαι ανώτερος από τον τοπικό επίδοξο γαμέα.
Μπορείς να ανταγωνιστείς Τεύτονες και Βίκινγκς ή θα βγεις με σκισμένη σούφρα?Κάπως έτσι πάει.Αν ο Ελληναράς πιστεύει οτι είναι ανώτερος... ορμάει στο ψαχνό.Βέβαια οι περισσότεροι ...κωλύονται για κάποιο λόγο.
Δεν είναι οτι κάνουν προσπάθεια,παραιτούνται από τα αποδυτήρια.Πάσο λένε και το θεωρούν και λογική και έξυπνη επιλογή.

Το 95% των Ελληναράδων δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία να ανταγωνιστούν Βίκινγκ ή Τεύτονα γιατί θεωρούν απριόρι οτι θα χάσουν.Αντε ένα 5% να παλέψει και από αυτούς οι περισσότεροι φυστίκι θα φάνε.Αλλιώς οι ντίσκο Σουηδία,Φινλανδία,Νορβηγία,Γερμανία θα γέμιζαν καυλωμένους Ελληναράδες αλλά μάλλον συμβαίνει το αντίστροφο,δεν εντοπίζονται ούτε με κυάλι.
Για του λόγου το αληθές ας πάει κάποιος Oktoberfest που κυκλοφορούνε όλες με τις βυζούμπες έξω και ας πει τι γάμησε.Η ας πάει καρναβάλι που βγαίνουν όλες με το μουνί στη χούφτα να πει εντυπώσεις.
:heavymetalbig:

Απο την καβλα μου οταν διαβαζω κμαν να λεει αληθειες δε μπορω να διαβασω ολοκληρο το ποστ με την πρωτη. Σταματαω μετα απο καθε παραγραφο για να την παιξω.
:heavymetalbig:

Θελουμε και φωτογραφιες. Οχι τουριστικες. Απο δραση: Καμακια, σπονσορες, χυλοπιτες, μπακουρια, ναυαγια, κοντοι με σουβλακια, αυριανοι suicide bombers, πηδηκουλες, παρεες που πανε για παρτουζα. On the field report!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.002
Κριτικές
1
Like
2.798
Πόντοι
606
:heavymetalbig:

Απο την καβλα μου οταν διαβαζω κμαν να λεει αληθειες δε μπορω να διαβασω ολοκληρο το ποστ με την πρωτη. Σταματαω μετα απο καθε παραγραφο για να την παιξω.
:heavymetalbig:

Θελουμε και φωτογραφιες. Οχι τουριστικες. Απο δραση: Καμακια, σπονσορες, χυλοπιτες, μπακουρια, ναυαγια, κοντοι με σουβλακια, αυριανοι suicide bombers, πηδηκουλες, παρεες που πανε για παρτουζα. On the field report!
:2funny:
 

Επισκέπτης
Δε γαμάς γιατί
1.Μεσογειακή εμφάνιση σημαίνει οτι κατά 95% είσαι Τουρκαλάς,Αραβας ή λάθρο νέας συγκομιδής
2.Δείχνεις τσίπης,βλακάκος,άφραγκος,επιθετικός και άσχετος με τις δυτικές διαδικασίες φλερτ
3.Πας για ανώμαλες,χαμηλού επιπέδου εύκολες γκόμενες γιατί θεωρείς τις Γερμανίδες απριόρι εύκολα ψωλάκια που κάθονται με τον καθένα.
Ουσιαστικά είναι ακριβώς το αντίθετο.Οι Γερμανοειδείς καθαρίζουν τις ποιοτικές Τουρκάλες και Αράβισσες και οι Μεσογειακοί μένουν με ψυχασθενείς Γερμανίδες και κατωτέρου επιπέδου δικές τους.
Ο γιαχαμπίμπης μαλάκας Αραβοειδής το θεωρεί αυτό τεράστια αδικία.
Είναι ο ελεύθερος ανταγωνισμός τι μαλακίες είναι αυτές σκέφτεται.Πρέπει να υπάρχουν κανόνες αλλιώς θα μείνω αγάμητος ινσαλλάχ.
Εκεί διαφέρει από τον άρχοντα Βαλκάνιο.Ο Βαλκάνιος βλέπει ψητό εκεί που ο τουρκοάραβας βλέπει μπλοκάρισμα και φυστίκι.Είναι η τεράστια υπεροχή Βαλκάνιου,αν κάνουν το λάθος και δε μας βάλουν περιορισμούς θα τους γαμήσουμε το κέρατο.Δηλαδή μας ευννοεί ο ελεύθερος ανταγωνισμός και το unregulated γιατί δεν παίρνουν μέτρα εναντίον μας.
Θεωρούν οτι έχουν έτσι κι αλλιώς το πάνω χέρι και γελάνε ενώ είναι το αντίστροφο.
Οι πιο πολλοί Ελληνες βέβαια ταυτίζονται με την οπτική τουρκοάραβα,τους συμπαθούν κιόλας περισσότερο από τους γερμανοειδείς.
ναι αλλα γραψε που ειναι το ψητο: στο πληρωμενο! Αφηνεις τους βικινγκ και τους αραπες με τα 20ποντα να σουβλιζουν τζαμπα και εσυ ορμας στις πουτανες. Γευεσαι φιληδονα την δυτικη παρακμη. Game of thrones, spartacus και παζολινι ανακατεμενα. Πικερισμος σε ευρωπαικο επιπεδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom