Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.813
Like
20.681
Πόντοι
6.056
εσύ είσαι ξανθός ή ξέφυγες?
κατάξανθος τυπε,απλα αρπαξα λιγο παραπανω στον ηλιο :grin:
για τους χριστιανους μαυρους, ειναι υπέρμαχος της λουκα ο τρουμπ
δεν ηξερα ότι ειχε τέτοιες ερωτικες επιτυχιες ο μπαγάσας,χτυπησε Ελενιτσα και δεν ειπε κουβεντα :S :S :S
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
κατάξανθος τυπε,απλα αρπαξα λιγο παραπανω στον ηλιο :grin:δεν ηξερα ότι ειχε τέτοιες ερωτικες επιτυχιες ο μπαγάσας,χτυπησε Ελενιτσα και δεν ειπε κουβεντα :S :S :S
ειναι δυνατός ο μπαγάσας..
 

Επισκέπτης
Εδω ρε παιδια παμε στρατο και κανουμε θητεια στην παραμεθοριο για να τις φυλαμε υποτιθεται απο τα μεμετια τους τουρκους. Και αυτες γ@μιουνται με τους τουρκους, βγαζοντας φωτο χωρις ντροπη στο ινσταγκραμ. Τι να λεμε τωρα, δεν εχουν ιερο ουτε οσιο. Και εσυ Ελληνα Μ. του σημερα κατσε και κανε γερμανικο σκοπετο για τις πορωμενες της πουτσας.  :sunglasses:
για αυτο ομως δε φταιει η ελληνιδα αλλα ο ελληνας που δεχεται να πηγαινει φανταρος. Στην Ιταλια καταργηθηκε η θητεια οταν οι Ιταλοι αρχισαν να αγνοουν μαζικα τα σημειωματα καταταξης. Απλα εγραψαν τους στρατιωτικους στ αρχιδια τους και ασχοληθηκαν με αυτα που ηθελαν. Οπως με το να πηδανε ελληνιδες, οι οποιες να ξερετε εχουν ονειρο να πηδηχτουν με Ιταλο γιατι τους βρισκουν πολυ αρρενωπους και θερμους παρολο που δεν εχουν παει στρατο!

Χαχαχα αυτοκτονα γκρεκο βλακα!
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
για αυτο ομως δε φταιει η ελληνιδα αλλα ο ελληνας που δεχεται να πηγαινει φανταρος. Στην Ιταλια καταργηθηκε η θητεια οταν οι Ιταλοι αρχισαν να αγνοουν μαζικα τα σημειωματα καταταξης. Απλα εγραψαν τους στρατιωτικους στ αρχιδια τους και ασχοληθηκαν με αυτα που ηθελαν. Οπως με το να πηδανε ελληνιδες, οι οποιες να ξερετε εχουν ονειρο να πηδηχτουν με Ιταλο γιατι τους βρισκουν πολυ αρρενωπους και θερμους παρολο που δεν εχουν παει στρατο!

Χαχαχα αυτοκτονα γκρεκο βλακα!


ουτε εσυ πηγες φανταρος ρε γιωτομπαλο αλλα κατεληξες πουστης και ματακιας
 

Επισκέπτης
Τούτη η μερεντιάρα, είναι άλλη από την πενταγιό ;
Και οι 2 ταγάρια και οι 2 υπόκοσμος και οι 2 μερεντιάρες ....


Βέβαια θα μου πεις, μόνο τέτοιες περιπτώσεις γυναικείου υποκόσμου θα έμπαιναν εδώ
και θα προσπαθούσαν να τραβήξουν την προσοχή που δεν έχουν στην αληθινή ζωή.

Ταγάρια, μερεντιάρες, αζήτητες.
εγω την εφερα εδω απο αλλο φορουμ. Δεν ηξερα οτι θα εμενε για παντα. Θα ναι πανω απο 50 χρονων τωρα.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Εσύ είσαι και πούστης και άσχημος και αγράμματος. Όλα τα κακά του κόσμου πάνω σου μαζεμένα ρε μαλάκα  :2funny: :2funny: :2funny:

οχι ρε φιλε δεν ειμε πουστης ουτε ασχημος, κωλομπαρας ειμε κι εχω τεληωσει και το λυκιο αγραματο δε με λες
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Δεν γαμάω στράκια.
Ο τύπος έχει απίστευτο γέλιο .

ρε λακη δεν ειμαι πουστης λεμε, απλα επηδη γαμαω κανα τραβελι ποτε ποτε πανε να βγαλουν ανωμαλο :tickedoff:

ο μπαροκ ειναι πουστης αλλα δε μου καθετε να τον σπρωξω...μαλον παει με μαυρους :S :S

 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.309
Πόντοι
1.056
Τόσες σελίδες από χθες για το αν οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους!Το ξαναλεω δεν μιλάμε για τις εξαιρέσεις που μπορεί να πάνε με κάποιον μαύρο χορευτή ή αθλητή για την καύλα τους. Ο κανόνας είναι ότι οι Ελληνίδες δεν πάνε με μαύρους ή άλλους μετανάστες γενικότερα. Μπορεί να το παίζουν αλληλέγγυες και προοδευτικές, αλλά κατά τη γνώμη μου είναι βαθύτατα προκατειλλειμενες και "ρατσιστριες" σε αυτό το θέμα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
εγω την εφερα εδω απο αλλο φορουμ. Δεν ηξερα οτι θα εμενε για παντα. Θα ναι πανω απο 50 χρονων τωρα.
τι λε ρε που με έφερες εσύ στο μπου χαχαχα. Εγώ ήμουν εδώ πριν εσύ γεννηθείς συνελθε. Είμαι 70  για να μην παιδεύεσαι. :2funny:
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
48
Like
7.221
Πόντοι
24.237
Ξύπνησες με λιγούρα ή φταίνε τα πρωινά τσιγάρα?
 

Επισκέπτης
..δεν μιλάμε για τις εξαιρέσεις που μπορεί να πάνε με κάποιον μαύρο χορευτή ή αθλητή για την καύλα τους.  Μπορεί να το παίζουν αλληλέγγυες και προοδευτικές, αλλά κατά τη γνώμη μου είναι βαθύτατα προκατειλλειμενες και "ρατσιστριες" σε αυτό το θέμα.


Ακολουθει προσγειωση


b-f3wepicaaovkl.jpg

b4ddn5kiuaam46k.jpg

cl25.jpg

wc4.jpg

wc11.jpg

wc15.jpg

b-ag4miiqaaqcdc.jpg

b-ad08fiiaeaodo.jpg

b4olxjgiqaa6acy.jpg

b7fqrblieaehmfo.jpg

b-xhemjwqaaetkm.jpg

zzzzzz-9.jpg

ctunglvxyaaca6s.jpg

cv5uivawwaatope.jpg

czssluywcaaqygr.jpg

cxqvvzdwkaauqhn.jpg

dbvgu9ewaairoma.jpg

dbw7qrpwaaasfx5.jpg

dg1i-pgw0aeyifk.jpg

dpz8esrvoaei3g0.jpg

dzquzolw0aawo9y.jpg

c-kr8ouwaaiepwm.jpg

cb26cbtweaegkef.jpg

cb29nerwaaawwjc.jpg

cbzbym5wwaix1qv.jpg

ccuc-nkw8aea5te.jpg

chdmprzwmaepmki.jpg

cimj4yaxaaektsa.jpg

cme7ep9weaay-b7.jpg

cpnke2yweaa8qck.jpg

tumblr-oux9r9jqeb1wxy4avo1-1280.jpg

071.jpg

tumblr-pkwh7zu5rx1taj9cqo1-540.jpg
 

Επισκέπτης

Το μονο που "διασωζει" καπως την κατασταση ειναι πως ο πληθυσμος τους στη χωρα ειναι περιορισμενος,
διαφορετικα θα αντικριζατε τις παραπανω εικονες σε καθημερινη βαση.
 

Επισκέπτης
Υστερα και απο αυτη τη παρεμβαση μπορει πλεον να κλεισει και αυτο το θεμα.
Η ερωτηση απαντηθηκε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
Ακολουθει προσγειωση
Ε, καί..; Να βάλουμε και άλλες τόσες φώτος με καυκάσιους που συνουσιάζονται με έγχρωμες; Αυτή η προπαγάνδα του κοκταίηλ των φυλών ξεκίνησε απ τα '80ς με τις διαφημίσεις της Μπένεττον κτλπ. Για να φτάσουμε στο σήμερα και να φαίνεται φυσιολογικό ο πολυπολιτισμικός αχταρμάς, γιατί κάποιους εξυπηρετεί. Έχω ακούσει ιστορία από γερμανίδα ότι όταν μπήκαν οι αμερικανοί μέσα στην γερμανία κατά την διάρκεια του β' παγκ. πολέμου. Όταν έκανε την εμφάνιση του έγχρωμος στρατιώτης μέσα στο σπίτι τους, οι γερμανίδες τότε έκαναν τον σταυρό τους γιατί νόμιζαν ότι είδαν δαίμονα.
Επίσης στην δεκαετία του 90 οι φοιτήτριες του π.ανατολικού μπλόκ απέφευγαν ευγενικά τους έγχρωμους συμφοιτητές τους. Γιατί ακόμη δεν είχε περάσει στο πετσί τους η πλύση εγκεφάλου των μμε, ως κάτι "καλό και κουλ" να παρθούν με αυτούς. Επομένως τα μέσα μαζικής εξημέρωσης φαίνεται ότι έκαναν καλά την δουλειά τους μέχρι τις μέρες μας, και συνεχίζουν..  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom