Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
καμία νέα συμβουλή είπε ο Λάκης ο αγάμητος που το παίζει μύστης;Γιατί βαριέμαι να ψάχνω  :2funny:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
222 σελιδες αν οι ελληνιδες πανε με μαυρους η Τουρκους.Παντως οι τουρκαλες μια χαρα γαμιουνται στα ελληνικα νησια το καλοκαιρι και υστερα το παιζουν κυριες και θρησκευομενες στην πατριδα τους... :grin: :grin:
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
499
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Πολύ προσπάθεια να απαντήσεις σε κάποιο νικ που δεν εκτιμάς και που θεωρείς βλακάκο. Κάτι σε πείραξε τελικά απο όλα αυτα που είπα είναι εμφανές. και ξέρεις πιστεύω μιας και είσαι ο φωτεινός παντογνώστης πότε μας ενοχλεί κάτι τόσο πολύ ε; :tooth:
Τύπε το λήγω εδώ γιατί σπαταλάω εργατοώρες για να απαντάω σε ποιον? Δώσε εδώ "συμβουλές" και άσε τα υπόλοιπα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.749
Like
1.426
Πόντοι
366
βλακακο εριναλ, εχεις παει με μαυρο; πες σκηνικο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τούτη η μερεντιάρα, είναι άλλη από την πενταγιό ;
Και οι 2 ταγάρια και οι 2 υπόκοσμος και οι 2 μερεντιάρες ....


Βέβαια θα μου πεις, μόνο τέτοιες περιπτώσεις γυναικείου υποκόσμου θα έμπαιναν εδώ
και θα προσπαθούσαν να τραβήξουν την προσοχή που δεν έχουν στην αληθινή ζωή.

Ταγάρια, μερεντιάρες, αζήτητες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Τούτη η μερεντιάρα, είναι άλλη από την πενταγιό ;
Και οι 2 ταγάρια και οι 2 υπόκοσμος και οι 2 μερεντιάρες ....


Βέβαια θα μου πεις, μόνο τέτοιες περιπτώσεις γυναικείου υποκόσμου θα έμπαιναν εδώ
και θα προσπαθούσαν να τραβήξουν την προσοχή που δεν έχουν στην αληθινή ζωή.

Ταγάρια, μερεντιάρες, αζήτητες.
δινω πουτσο απο οτι εμαθα πριν λίγο. μηπως θες ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.749
Like
1.426
Πόντοι
366
αυτος ο πουστης ο εριναλ εχει μπαχαλεψει το νημα...ας τον σουταρει καποιος υπευθυνος γαμω τον αντιθεο μου
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
αυτος ο πουστης ο εριναλ εχει μπαχαλεψει το νημα...ας τον σουταρει καποιος υπευθυνος γαμω τον αντιθεο μου
μαμα μαμα... τα παιδακια εδω που παιζουμε με ενοχλουν.. πόσα χρονακια εισαι πουλακι μου και θελεις και να μιλας για γκομενες ειπαμε;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν τηρουν τις προυποθεσεις της ισοτητας πχ. οπως οι γυναικες του ισραηλ,ας κανουν οτι θελουν. Αλλα δεν μπορει απο τη μία να το παιζουν ευαλωτα σπουργιτακια, και να θελουν το λιμανι τους (δηλαδη τον ελληνα μaλaκa) για να τα παιρνει ολα επ' ωμου,και απο την αλλη να μαζευουν καθε λογης χρωματος πσωλες. Ας αναλαβουν και αυτες τις ευθυνες τους. Γιατι οπως εχουμε πει, Αντρες θελουν να γινουν ολες τους, αλλα Κυριος καμμια τους!  :sunglasses:

Γιατι ασχολεισαι με θεματα που δεν μας αφορουν ως αντρες...;

Θεωρω οτι εχεις καταλαβει τι πρεπει να κανεις με μια γυναικα εν ετη 2019. Ολα τα υπολοιπα, ασε να απασχολουν τους αλλους που τις παιρνουν στα σοβαρα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
αυτα τα ανθρωπινα σκουπιδια δεν θελουμε ουτε να τα βλεπουμε, οχι να τα φορτωθουμε κιολας
για αυτο καλο ειναι να ξερουμε
οχι χυσιμο, ουτε ροχαλα σε αυτες τις βρωμιαρες


Θεωρεις οτι υπαρχουν αλλες περιπτωσεις που θελεις να φορτωθεις;

Προσωπικα δεν θελω να φορτωθω καμια τους, η τελεια γυναικα να ειναι ας βρει αλλον να του φορτωθει. Θελω να πιστευω οτι εχεις καταλαβει πως ζουμε στο 2019 με οτι αυτο σημαινει.

Τα ελαχιστα να εχεις καταλαβει, δεν θα μιλας για φορτωματα.

Δηλαδη, εαν ειναι η τελεια γυναικα, θα τη φορτωθεις;

Θεωρεις οτι θα παραμεινει τελεια και μετα το φορτωμα; Οτι θα σε κανει ευτυχισμενο και θα βρεις ψυχικη χαρα;


Δεν υπαρχουν αυτα στην εποχη μας και ουτε θα υπαρξουν ποτε στο μελλον. Το αν ειναι ασχημη, τραγικη, απανθρωπη, απαραδεκτη η αληθεια, αυτη ειναι. Αυτη η στανη αυτο το γαλα βγαζει. Ειτε μας αρεσει, ειτε οχι, αυτο ειναι.

Στους ανθρωπους αρεσει να ωραιοποιουν μια κατασταση στο να ειναι πιο αρεστη στο ψυχισμο τους. Τους αρεσει να φτιαχνουν διαφορες βολικες πραγματικοτητες μεσα στις οποιες ζουν και νιωθουν καλα.

Καθε τι που τους γκρεμιζει ολο αυτο και τους προγειωνει στη πραγματικοτητα, τους ειναι μισητο, μη αρεστο και μισουν και καταριουνται το προσωπο που σταθηκε αφορμη για κατι τετοιο.

Οι ανθρωποι δεν αγαπουν την αληθεια διοτι η αληθεια οδηγει στη διαπιστωση και δεν θελουν να διαπιστωσουν τη καταντια τους, τη κατασταση τους, τη πραγματικοτητα τους, τη πραγματικη αξια τους.

Λατρευουν το ψεμα, τις φαντασιακες καταστασεις, τα συναισθηματα και το να ασχολουνται με τις ζωες των αλλων.

Το 99% ειναι φυγοπονοι οποτε δεν θα φτασουν ποτε στο σημειο να διαπιστωσουν τη πραγματικοτητα μεσω της αληθειας και να παλεψουν στο να βελτιωσουν τη κατασταση τους.

Προτιμουν τη ζωη μεσα στο ψεμα, τη κακια, τη κλαψα, την ανιθηκοτητα, τη μιζερια.

Μιλας για φορτωματα, οτι δεν αξιζει μια τετοια γυναικα να τη φορτωθεις. Αξιζει καποια αλλη ας πουμε να τη φορτωθεις;

Γενικα, ενας ανθρωπος αξιζει να φορτωθει καποιον αλλον; Για ποιο λογο; Τι ωφελος εχει απο αυτο;

Ολοι μας σε στιγμες αδυναμιας θελουμε περα απο το σεξ, να εχουμε εναν συντροφο στο να μην ειμαστε μονοι. Αξιζει τελικα; Μηπως αξιζει να κανουμε κατι αλλο που θα μας δωσει παραπανω χαρα;

Μηπως θα επρεπε να επιλεγουμε κατι πιο σταθερο, πιο ωφελιμο για τη ψυχη μας;

 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
αυτος ο πουστης ο εριναλ εχει μπαχαλεψει το νημα...ας τον σουταρει καποιος υπευθυνος γαμω τον αντιθεο μου

αυτος ο εριναλ εινε πολη μπαχαλακιας μαλον ζηλεβει που γαμαμε γκομενες και οχι πουστιδες. νταξ εγω γαμαω και κανα τραβελι, αλλα ανομαλος δεν ειμε :S :S
να γινη μπαν ο εριναλ να ησηχασουμε :rockon:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.749
Like
1.426
Πόντοι
366
kristo οταν ειναι να βγω με γκομενακι, πρωτα βλεπω το κατωθι βιντεακι....μου τονωνει την αυτοπεποιθηση...  :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom