Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τράβα τότε με μαύρο μωρό στο χωριό σου. Εκεί να δείς συγκίνηση που έχει να πέσει. :)

μην τα χώνετε γέροντα στην Μελίνα, διότι μόνο που κάνει αυτή την δουλειά και έχει τα κότσια να εκδίδεται είναι open mind άτομο χωρίς να κάνει κάτι extream για να προκαλέσει τον δημόσιο σχολιασμό από την πουριτανική ελληνική κοινωνία.

για ρωτήστε διάφορες γυναίκες στον κύκλο σας, αν μπορούν να κάνουν αυτή την δουλειά ή αν έχουν τα κότσια και το θάρρος να την κάνουν κοτούλες λυράτες είναι οι περισσότερες.

γι' αυτό τον λόγο και μόνο σέβομαι και εκτιμώ ιδιαίτερα τα εργαζόμενα κορίτσια και δεν διστάζω να συνάψω σχέση με μια εργαζόμενη κοπέλα και το έχω κάνει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν.

και για να αντιστρέψω την ερώτηση αν εσείς πηγαίνατε με μια ρωσίδα νύφη στο χωριό σας πως θα το εκλάβανε ο περίγυρος σας φίλοι και συγγενείς;


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
μην τα χώνετε γέροντα στην Μελίνα, διότι μόνο που κάνει αυτή την δουλειά και έχει τα κότσια να εκδίδεται είναι open mind άτομο χωρίς να κάνει κάτι extream για να προκαλέσει την δημόσιο σχολιασμό από την πουριτανική ελληνική κοινωνία.

για ρωτήστε διάφορες γυναίκες στον κύκλο σας, αν μπορούν να κάνουν αυτή την δουλειά ή αν έχουν τα κότσια και το θάρρος να την κάνουν.

και για να αντιστρέψω την ερώτηση αν εσείς πηγαίνατε με μια ρωσίδα νύφη στο χωριό σας πως θα το εκλάβανε ο περίγυρος σας φίλοι και συγγενείς;

Έχετε δει πολλές ρωσίδες μαύρες;



 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

μην το πάτε γέροντα στο φυλετικό κομμάτι λευκή ή μαύρη γυναίκα ή άντρας.

η ουσία είναι ότι δεν κοιτάει τα χάλια του ο έλληνας/ελληνίδα και το μόνο που τον/την νοιάζει είναι πως θα κουτσομπολέψει τον διπλανό.

εγώ να ξέρετε έχω βολτάρει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με μαύρη που είμασταν πιο πριν για καφέ μαζί σε κοσμοπολίτικη καφετέρια και μετά για σεξ στο σπίτι της.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Επισκέπτης
μην το πάτε γέροντα στο φυλετικό κομμάτι λευκή ή μαύρη γυναίκα ή άντρας.

η ουσία είναι ότι δεν κοιτάει τα χάλια του ο έλληνας/ελληνίδα και το μόνο που τον/την νοιάζει είναι πως θα κουτσομπολέψει τον διπλανό.

εγώ να ξέρετε έχω βολτάρει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με μαύρη που είμασταν πιο πριν για καφέ μαζί σε κοσμοπολίτικη καφετέρια και μετά για σεξ στο σπίτι της.

Η κάθε μαύρη έχει πολλούς σοβαρούς λόγους να θέλει να γαμηθεί από κάποιο λευκό ενώ μια λευκή δεν έχει κανένα ΣΟΒΑΡΟ λόγο να γαμηθεί από κάποιο μαύρο!
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Από πού πηγάζει ο έρωτάς της;

Το ερώτημα είναι τί βρήκε σε αυτόν που δεν το εύρισκε σε κανέναν Έλληνα!
σίγουρα ΟΧΙ απλά ένα καλό πήδημα...
Για να θελήσεις να μοιραστείς την υπόλοιπη ζωή σου με κάποιον, θέλει επικοινωνία,  κοινούς στόχους, αφοσίωση  κτλ...
Μπορεί τα θέλω της να κουμπωσαν με τα δικά του!
Δε βρίσκω κάτι παράξενο...

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Η κάθε μαύρη έχει πολλούς σοβαρούς λόγους να θέλει να γαμηθεί από κάποιο λευκό ενώ μια λευκή δεν έχει κανένα ΣΟΒΑΡΟ λόγο να γαμηθεί από κάποιο μαύρο!

δεν ξέρω φίλτατε αυτό θα μας το απαντήσουν οι γυναίκες το site εγώ δεν μπορώ να εκφέρω άποψη, διότι το 90% των συναναστροφών μου ήταν και είναι με ρωσίδες και ουκρανές.

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
μην το πάτε γέροντα στο φυλετικό κομμάτι λευκή ή μαύρη γυναίκα ή άντρας.

η ουσία είναι ότι δεν κοιτάει τα χάλια του ο έλληνας/ελληνίδα και το μόνο που τον/την νοιάζει είναι πως θα κουτσομπολέψει τον διπλανό.

εγώ να ξέρετε έχω βολτάρει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με μαύρη που είμασταν πιο πριν για καφέ μαζί σε κοσμοπολίτικη καφετέρια και μετά για σεξ στο σπίτι της.

Δείτε...

Καλοί είναι οι νέγροι, για τις όμοιές τους... Καλές είναι και οι νέγρες, για τους όμοιούς τους.

Τώρα όσον αφορά αυτό που αναφέρατε πιο πάνω για τα κότσια... Βεβαίως και της αναγνωρίζω ότι το (προσωρινό εικάζω) επάγγελμα που επέλεξε να κάνει είναι "βαρύ". Δεν την βάζω όμως καλύτερη από μια  άλλη κοπέλα, που προσωρινά επέλεξε να εργάζεται ως οικιακή βοηθός. Θέλει επίσης πολλά κότσια, το να καθαρίζεις χέστρες, και να ξεσκατίζεις γέρους και γριές.
 

Επισκέπτης
σίγουρα ΟΧΙ απλά ένα καλό πήδημα...
Για να θελήσεις να μοιραστείς την υπόλοιπη ζωή σου με κάποιον, θέλει επικοινωνία,  κοινούς στόχους, αφοσίωση  κτλ...
Μπορεί τα θέλω της να κουμπωσαν με τα δικά του!
Δε βρίσκω κάτι παράξενο...

Ποιά θα μπορούσαν να είναι τα θέλω της που δεν μπορούσε να τα ικανοποιήσει κάποιος εμφανίσημος λευκός;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
σίγουρα ΟΧΙ απλά ένα καλό πήδημα...
Για να θελήσεις να μοιραστείς την υπόλοιπη ζωή σου με κάποιον, θέλει επικοινωνία,  κοινούς στόχους, αφοσίωση  κτλ...
Μπορεί τα θέλω της να κουμπωσαν με τα δικά του!
Δε βρίσκω κάτι παράξενο...


Όταν όλα αυτά τελειώσουν και μείνει ζωντοχήρα με δυο τρία αραπάκια, θέλω να την δω... :)


Υ.Γ.

Κι εδώ δεν είμαστε στις Η.Π.Α που υπάρχει πληθώρα νέγρων, ώστε να έχει πιθανότητες να ξαναπαντρευτεί.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δείτε...

Καλοί είναι οι νέγροι, για τις όμοιές τους... Καλές είναι και οι νέγρες, για τους όμοιούς τους.

Τώρα όσον αφορά αυτό που αναφέρατε πιο πάνω για τα κότσια... Βεβαίως και της αναγνωρίζω ότι το (προσωρινό εικάζω) επάγγελμα που επέλεξε να κάνει είναι "βαρύ". Δεν την βάζω όμως καλύτερη από μια  άλλη κοπέλα, που προσωρινά επέλεξε να εργάζεται ως οικιακή βοηθός. Θέλει επίσης πολλά κότσια, το να καθαρίζεις χέστρες, και να ξεσκατίζεις γέρους και γριές.

επίτρεψε γέροντα να διαφωνήσω στα λεγόμενα σας, κατά την άποψη μου οι κοπέλες που επιλέγουν αυτή την δουλειά και όχι κάποια από αυτές που αναφέρατε εσείς, πρώτον είναι το θάρρος και τα απαιτούμενα gats που έχουν και δεύτερον είναι open mind γυναίκες με τάση προς την εναλλαγή πολλών ερωτικών συντρόφων και εμπειριών κάτι το οποίο δεν έχουν οι άλλες κοπέλες.

συν το ότι οι πλειοψηφία των κοριτσιών αυτών είναι καλά παιδιά ως προς το χαρακτήρα και προπάντων έχουν μπέσα και δεν παίζουν με τα αισθήματα των αντρών. αν γουστάρουν κάποιον πελάτη δεν θα διστάσουν να αφεθούν μαζί του και να ερωτευτούν χωρίς να τον εκμεταλευτούν ή να τον κοροιδέψουν
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Ποιά θα μπορούσαν να είναι τα θέλω της που δεν μπορούσε να τα ικανοποιήσει κάποιος εμφανίσημος λευκός;
ωραία ας πούμε πως ένα παράδειγμα είμαι εγώ... Έχω βγει αρκετά ραντεβού στην ζωή μου και όλα ήταν αποτυχία! Ο ένας μου βγήκε γκέι, ο άλλος ασκούσε βία  ο άλλος έπινε αβέρτα,  ο άλλος δε μπορούσε να με ικανοποιήσει σεξουαλικά, ο άλλος επιδεικτικός γυναίκας και ξαφνικά γνωρίζω έναν μαύρο/κινέζο/κοντό/καράφλα η δε ξέρω  τι αλλο, που είναι στοργικος,  διακριτικός,  σεξουαλικά ικανοποιητικός κτλ.... θα με πειράξει η διαφορετικότητα;;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
επίτρεψε γέροντα να διαφωνήσω στα λεγόμενα σας, κατά την άποψη μου οι κοπέλες που επιλέγουν αυτή την δουλειά και όχι κάποια από αυτές που αναφέρατε εσείς, πρώτον είναι το θάρρος και τα απαιτούμενα gats που έχουν και δεύτερον είναι open mind γυναίκες με τάση προς την εναλλαγή πολλών ερωτικών συντρόφων και εμπειριών κάτι το οποίο δεν έχουν οι άλλες κοπέλες.

συν το ότι οι πλειοψηφία των κοριτσιών είναι καλά παιδιά ως προς το χαρακτήρα και προπάντων έχουν μπέσα και δεν παίζουν με τα αισθήματα των αντρών. αν γουστάρουν κάποιον πελάτη δεν θα διστάσουν να αφεθούν μαζί του και να ερωτευτούν χωρίς να τον εκμεταλευτούν ή να τον κοροιδέψουν

Ξέρω! :)

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος. :)


Η πορνεία αγαπητέ, είναι το αρχαιότερο επάγγελμα. Δεν χρειάζονται και πολλά πολλά. Μουνί και γερό στομάχι. Αν τύχει και είναι καμιά κι από την φύση της παρτόλα, σπάει ταμεία.  
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ξέρω! :)

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος. :)


Η πορνεία αγαπητέ, είναι το αρχαιότερο επάγγελμα. Δεν χρειάζονται και πολλά πολλά. Μουνί και γερό στομάχι. Αν τύχει και είναι καμιά κι από την φύση της παρτόλα, σπάει ταμεία. 
Παλια αγαπημενη  ερασιτεχνιδα, ελεγε οτι για να γινεις πουτανα χρειαζεται ενα μουνι και ενα τηλεφωνο, και μαλιστα ισως ουτε καν τηλεφωνο. Ητο σοφη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ξέρω! :)

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος. :)


Η πορνεία αγαπητέ, είναι το αρχαιότερο επάγγελμα. Δεν χρειάζονται και πολλά πολλά. Μουνί και γερό στομάχι. Αν τύχει και είναι καμιά κι από την φύση της παρτόλα, σπάει ταμεία.  

είναι από ποια όψη του νομίσματος το βλέπει κάποιος αγαπητέ γέροντα.

εγώ σου εκφράζω πράγματα από τα βιώματα μου και τις εμπειρίες από την ζωή μου.

έχω συνάψει στην ζωή μου σοβαρές σχέσεις με εργαζόμενες κοπέλες αλλά και με μη εργαζόμενες.

θέλετε να επεκταθώ σε λεπτομέριες τι έχω βιώσει από τις μη εργαζόμενες και τι από τις εργαζόμενες κοπέλες;
 

Επισκέπτης
ωραία ας πούμε πως ένα παράδειγμα είμαι εγώ... Έχω βγει αρκετά ραντεβού στην ζωή μου και όλα ήταν αποτυχία! Ο ένας μου βγήκε γκέι,  ο άλλος έπινε αβέρτα,  ο άλλος δε μπορούσε να με ικανοποιήσει σεξουαλικά, ο άλλος επιδεικτικός γυναίκας και ξαφνικά γνωρίζω έναν μαύρο/κινέζο/κοντό/καράφλα η δε ξέρω  τι αλλο, που είναι στοργικος,  διακριτικός,  σεξουαλικά ικανοποιητικός κτλ.... θα με πειράξει η διαφορετικότητα;;;

Όλοι είμαστε διαφορετικοί!

Το βέβαιον είναι ότι αν κυκλοφορείς με κάποιον μαύρο ενώ είσαι λευκή τότε εσύ θα γίνεσαι πάντοτε το κέντρο της προσοχής των άλλων.

Επίσης, οι μαύροι έχουν συνηθίσει να κάνουν τα πάντα προκειμένου να ικανοποιήσουν σεξουαλικά μια γυναίκα ενώ οι λευκοί άντρες κατά κανόνα έχουν και κάποια όρια!

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
Παλια αγαπημενη  ερασιτεχνιδα, ελεγε οτι για να γινεις πουτανα χρειαζεται ενα μουνι και ενα τηλεφωνο, και μαλιστα ισως ουτε καν τηλεφωνο. Ητο σοφη.

Δείτε μεγαλειότατε, και για να λέμε τα σύκα, σύκα και την σκάφη, σκάφη...

Για να γίνει κάποια απλώς πουτάνα ή σεξεργάτρια, της χρειάζονται ένα δυο πράγματα.

Για να γίνει κάποια "συνοδός" η "εταίρα", της χρειάζονται πολλά παραπάνω από ένα μουνί, μια καλή εμφάνιση, και ένα μέσον επικοινωνίας.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
είναι από ποια όψη του νομίσματος το βλέπει κάποιος αγαπητέ γέροντα.

εγώ σου εκφράζω πράγματα από τα βιώματα μου και τις εμπειρίες από την ζωή μου.

έχω συνάψει στην ζωή μου σοβαρές σχέσεις με εργαζόμενες κοπέλες αλλά και με μη εργαζόμενες.

θέλετε να επεκταθώ σε λεπτομέριες τι έχω βιώσει από τις μη εργαζόμενες και τι από τις εργαζόμενες κοπέλες;

Ευχαριστώ, αλλά δεν νομίζω ότι θα με ενδιέφερε να εντρυφήσω στα προσωπικά σας, καθώς και στις θητείες σας ως πορνοβοσκού. :)
 

Επισκέπτης
είναι από ποια όψη του νομίσματος το βλέπει κάποιος αγαπητέ γέροντα.

εγώ σου εκφράζω πράγματα από τα βιώματα μου και τις εμπειρίες από την ζωή μου.

έχω συνάψει στην ζωή μου σοβαρές σχέσεις με εργαζόμενες κοπέλες αλλά και με μη εργαζόμενες.

θέλετε να επεκταθώ σε λεπτομέριες τι έχω βιώσει από τις μη εργαζόμενες και τι από τις εργαζόμενες κοπέλες;

Μιά ιερόδουλη μπορεί να είναι τίμια, μπορεί όμως να είναι και μεγάλη καριόλα, όπως είναι και πολλές μη "εργαζόμενες". Καλοί και κακοί υπάρχουν παντού ανεξαρτήτως επαγγέλματος!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.355
Πόντοι
25.467
Παλια αγαπημενη  ερασιτεχνιδα, ελεγε οτι για να γινεις πουτανα χρειαζεται ενα μουνι και ενα τηλεφωνο, και μαλιστα ισως ουτε καν τηλεφωνο. Ητο σοφη.

Άσχετα με το τι έλεγε, η Δόμνα πάντως είχε τα φόντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom