Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
εγω ειμαι υπερ ολων των μειονοτητων. των μαυρων, των τσιγγανων, των αλβανων, των πακιστανων ακομα και αυτων που αυτοπροσδιοριζονται ως εθνικα μακεδονες. οραματιζομαι μια ελλαδα ισοτητας, ομορφη και πολυχρωμη, με πακιστανους δημαρχους οπου μεχρι και οι τραβεστι θα εχουν δικαιωμα να δουλευουν σε νηπιαγωγεια και σχολεια
Δεν μας ενδιαφερει ποιος ειστε, τι ειστε. Ποια ειναι τα πιστευω σας, και ποιους υποστηριζετε κυριε. Προφανως εχετε μπει σε λαθος σαιτ.
 

Sokni

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
236
Like
174
Πόντοι
1
Δεν μας ενδιαφερει ποιος ειστε, τι ειστε. Ποια ειναι τα πιστευω σας, και ποιους υποστηριζετε κυριε. Προφανως εχετε μπει σε λαθος σαιτ.
Πρεπει να το έγραψε για τρολαρισμα. Ο συγκεκριμένος συνέχεια γράφει posts σε νήματα με gay.
Αν τον αγνοήσουμε θα σταματήσει το τρολαρισμα
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Λέω και εγώ, δεν θα είναι και κάποιος εδώ μέσα που του κόβει;

γεμισαμε τετοια πουστοτρολ
παντου τις μαλακιες τους διαβαζουμε

παιζει να φτιαχνονται και με το βρισιμο
γιαυτο γραφουν μαλακιες

Λοιπόν μάγκες : οι πούστηδες, οι φεμινίστριες και τα τρόλ πεινάνε για προσοχή και διψάνε για γελιοποίηση. Όσο δεν τους δίνεις σημασία, τόσο περισσότερο απελπίζονται και βαριούνται.

Αλλά, που να ακούσει ο Ελληνάρας, σαν το ψάρι ο μπετόβλακας :

e0d.jpg
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.583
Πόντοι
1.056
εγω ειμαι υπερ ολων των μειονοτητων. των μαυρων, των τσιγγανων, των αλβανων, των πακιστανων ακομα και αυτων που αυτοπροσδιοριζονται ως εθνικα μακεδονες. οραματιζομαι μια ελλαδα ισοτητας, ομορφη και πολυχρωμη, με πακιστανους δημαρχους οπου μεχρι και οι τραβεστι θα εχουν δικαιωμα να δουλευουν σε νηπιαγωγεια και σχολεια!! καλα σας κανουν οι μαυροι και σας γαμανε τις γυναικες.
μολις σκασανε μυτη οι πακιστανοι βρικατε την υγεια σας πουστακια
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Αυτο το ''και το αντίστροφο'' στον τίτλο του θρεντ τι σημαίνει; Αν πάνε οι μαύροι με Ελληνίδες; :idiot:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αυτο το ''και το αντίστροφο'' στον τίτλο του θρεντ τι σημαίνει; Αν πάνε οι μαύροι με Ελληνίδες; :idiot:
Σωστή παρατήρηση. Είναι περιττό. Χαχαχα ! Απρόσεκτος στη σύνταξη του ο νηματοθετης.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Duke Nukem, μπήκα στην φεισμπουκ σελίδα του Tramp club στο Γκάζι. Ένας λόγος που πάνε οι μαύροι εκεί είναι ότι παίζει το μαγαζί και RNB και ραπ. Στα κλαμπ που παίζουν RNB νιώθουν πιο άνετα οι μαύροι και δεδομένου ότι εκεί πάνε και Ελληνίδες που γουστάρουν τη μουσική είναι πιο εύκολο να τους κάτσει μια τέτοια γαλοτσα ειδικά όταν αυτή ψάχνεται να φάει αραπικη ψωλή.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Duke Nukem, μπήκα στην φεισμπουκ σελίδα του Tramp club στο Γκάζι. Ένας λόγος που πάνε οι μαύροι εκεί είναι ότι παίζει το μαγαζί και RNB και ραπ. Στα κλαμπ που παίζουν RNB νιώθουν πιο άνετα οι μαύροι και δεδομένου ότι εκεί πάνε και Ελληνίδες που γουστάρουν τη μουσική είναι πιο εύκολο να τους κάτσει μια τέτοια γαλοτσα ειδικά όταν αυτή ψάχνεται να φάει αραπικη ψωλή.

Οι μαυροι ειναι στοκοι.
Ενω ειναι απο την αφρικη καθονται και λενε στις γκομενες οτι ειναι απο το Brooklyn και το Harlem.
Λενε οτι ειναι διασημοι ραπερ,κ.λ.π.
Φυσικα οι περισσοτερες γκομενες γελανε με τις μαλακιες που λενε.
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
να παω και εγω στο Τραμπ για να καμακωσω μαυρο;; μπας και κανω καμια αλλαγη απο τα σινεμα περιξ της Ομονοιας.. εχω εθιστει στις εγχρωμες ψολες. ελπιζω πως το ροζ εφαρμοστο τζην σορτσακι μου να συγκινησει κανα μεθυσμενο μαυρο. χιχιχι
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
να παω και εγω στο Τραμπ για να καμακωσω μαυρο;; μπας και κανω καμια αλλαγη απο τα σινεμα περιξ της Ομονοιας.. εχω εθιστει στις εγχρωμες ψολες. ελπιζω πως το ροζ εφαρμοστο τζην σορτσακι μου να συγκινησει κανα μεθυσμενο μαυρο. χιχιχι
:ban: :ban:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Οι μαυροι ειναι στοκοι.
Ενω ειναι απο την αφρικη καθονται και λενε στις γκομενες οτι ειναι απο το Brooklyn και το Harlem.
Λενε οτι ειναι διασημοι ραπερ,κ.λ.π.
Φυσικα οι περισσοτερες γκομενες γελανε με τις μαλακιες που λενε.
Εδώ ότι και να λένε πηδάνε πάντως, μικρές και μεγάλες, αδύνατες και χοντρές, στοκοι και αυτές, που κουνιούνται στους ρυθμούς του rnb, rap και λάτιν.
Χθες συγγενικό μου πρόσωπο που απασχολείται ως οικιακή βοηθός στο σπιτι ενός τύπου μου είπε ότι η μία από τις 3 κόρες του είχε γνωρίσει σε καλλιτεχνική έκθεση έναν μαύρο και τον παντρεύτηκε. Νομιζω ζουν στο Λονδίνο Λονδίνο.Μάλιστα ανέφερε στον περίγυρο ότι είναι ο άνδρας που ονειρευοταν. Τώρα δεν ρώτησα πώς ήταν η γκομενα. Μία από τις θείες μου χονδρουλα είχε παντρευτεί Αφροαμερικανο. Η κόρη της ζει στο London και για ένα περίεργο λόγο, μας έχει γράψει στη μουνα της. Αυτή είναι μελαχρινή και δεν τα έχει φτιάξει ποτέ με μαύρο από όσο γνωρίζω. Ο πατερας ήταν αλκοολικός και μάλλον θέλει να αποφεύγει τους μαύρους υποσυνείδητα.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Duke Nukem, μπήκα στην φεισμπουκ σελίδα του Tramp club στο Γκάζι. Ένας λόγος που πάνε οι μαύροι εκεί είναι ότι παίζει το μαγαζί και RNB και ραπ. Στα κλαμπ που παίζουν RNB νιώθουν πιο άνετα οι μαύροι και δεδομένου ότι εκεί πάνε και Ελληνίδες που γουστάρουν τη μουσική είναι πιο εύκολο να τους κάτσει μια τέτοια γαλοτσα ειδικά όταν αυτή ψάχνεται να φάει αραπικη ψωλή.

ποσο εχει η εισοδος στο τραμπ?
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Duke Nukem διάβασε προσεκτικά αυτά που θα σου γράψω.
Πρόσφατα βρέθηκα με έναν Έλληνα τύπο από καουτσ σερφιν. Καποια στιγμή, μιλουσαμε για τα χορευταδικά Σάλσα,ζούμπα, Μουμπά, Τρούμπα κλπ παπαριες.
Τα τελευταια χρονια σκάνε μύτη αρκετοί αράπηδες σε κάθε συνάντηση λάτιν χορων σε κλαμπ. Έλλειψη ανδρών, Ελλήνων και δεδομένου ότι οι γυναίκες είναι πολλες έχουν αντιληφθεί οι μαύροι ότι έχουν πολλες πιθανότητες να φάνε γκομενες. Σκάνε μάλιστα μπουλούκια οι μαύροι στα κλαμπ. Αυτό που είδες εσύ λοιπόν στο Γκάζι είναι αποτέλεσμα αυτών που σου γράφω. Επίσης σε μια πολυπολιτισμική χώρα είναι επόμενο να θέλει η γυναίκα και ο άνδρας να δοκιμάσει άλλες φυλές στο σεξ. Το ίδιο φίλε συμβαίνει στην Πολωνία. Χθες βγήκα με Πολωνεζα. Μου είπε ότι Πολωνός σε κλαμπ τα έβαλε με Πολωνεζες γιατί χόρευαν με ξένο που ήταν πιο ελκυστικός από τον Πολωνό.
Ο θυμός σου είναι και δικός μου θυμός αλλά παραμέρισε τον εγωισμό σου και βγες και μιλα σε ξένες. Κυκλοφορούν αρκετές στο κέντρο ακόμη και μαύρες αν γουστάρεις και μιλάω για τουρίστριες. Απαξιωνουν οι Ελληνίδες τους Έλληνες το ίδιο κι εμείς. Μιλά με ξένες. Αν σου τύχει Ελληνιδα έχει καλώς.
Επίσης μην αφήνεις τον θυμο να φωλιάζει μέσα σου. Θα ζημιώσεις τον εαυτό σου, την ψυχολογία σου και οδεύεις ολοταχώς προς κατάθλιψη και απομόνωση, αν δεν τα έχεις πάθει όλα αυτά. Μετά θα φας αρκετό χρόνο στην θεραπεία.
Η ζωή μας είναι μια και μικρή.
Μιλάω με Νιγηριανή εργαζόμενη στη Μαλτα με την οποία ανταλλαξαμε ερωτικές φωτό και θέλει να με γνωρίσει. Αρνήθηκε να τα φτιάξει με τον Ιταλό εργοδότη τής μετά από πρόταση του και συνεχίζει κανονικά την δουλειά της. Δεν θέλει μαύρους. Θέλει άσπρους για σχέση και οικογένεια. Είναι επιθυμία της μαύρης και θεωρώ ότι οφείλουμε να την σεβαστούμε. Συμβαίνει λοιπον όχι μόνο στις Ελληνίδες να θέλουν μαύρους αλλά και στις μαύρες να θέλουν άσπρους όχι μόνο από την χώρα στην οποία μένει αλλά και από τις γύρω.
Πρέπει να διώξεις το θυμό σου. Κατ' εμέ κόψε το φαγητό απέξω. Ηρεμεί σώμα και πνεύμα η καλή διατροφή και η αερόβια γυμναστική. Θα γίνεις πιο ήρεμος, θα βλέπεις πιο ψυχρά και αδιάφορα τα αρνητικα πράγματα. Κάντο και θα με θυμηθείς φίλε.
Σκέψου ότι αν εσύ πας έξω και θέλεις μια Ρωσίδα Πολωνέζα ο Πολωνός η ο Ρώσος θα νιώθει μίσος και ζήλια. Είναι φίλε λογικό αυτό ;
Και στο παρελθόν είχαμε γάμους μεταξύ διαφορετικών φύλων και χρωμάτων. Καμία τέτοια αντίδραση η μίσος όπως σήμερα υπήρχε σε πληροφορω.
Καλό θα είναι να πετάξουμε τον ρατσισμο στο μικρο ποσοστό που τον έχουμε. Θεωρώ ότι έχουμε απλά θυμό γιατί δεν μας κάθονται Ελληνιδες. Αν όντως ήμασταν ρατσιστές 100% ούτε για Ουκρανες θα λέγαμε, ούτε για Πολωνεζες ούτε για Ρωσίδες, ούτε για Λατινες και Ασιατισσες.




:respect:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
ο ρατσισμος σας σε 2-3 δεκαετιες το πολυ θα αποτελει παρελθον, μια βολτα εξω απο το μουσειο της ακροπολης θα σας πεισει για το ποσα interracial ζευγαρια τουριστων υπαρχουν, μαυροι με ασπρες, ασπροι με κινεζες η ινδες μαυρες με ασπρους, το αποκορυφωμα προχτες στο πεζοδρομο της αποστολου παυλου ελληνιδα αγκαζε με κινεζο η γιαπωνεζο-κορεατη (κατασπρος) να μιλαει ελληνικα στο κινητο. μπραβο στη κοπελα για το θαρρος της. οι επομενες γενιες θα ειναι εντελως μιξαρισμενες, οι ναζισταραδες θα παραμεινετε στο χρονοντουλαπο της ιστοριας




:rockon: :rockon: :rockon:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
ο ρατσισμος σας σε 2-3 δεκαετιες το πολυ θα αποτελει παρελθον, μια βολτα εξω απο το μουσειο της ακροπολης θα σας πεισει για το ποσα interracial ζευγαρια τουριστων υπαρχουν, μαυροι με ασπρες, ασπροι με κινεζες η ινδες μαυρες με ασπρους, το αποκορυφωμα προχτες στο πεζοδρομο της αποστολου παυλου ελληνιδα αγκαζε με κινεζο η γιαπωνεζο-κορεατη (κατασπρος) να μιλαει ελληνικα στο κινητο. μπραβο στη κοπελα για το θαρρος της. οι επομενες γενιες θα ειναι εντελως μιξαρισμενες, οι ναζισταραδες θα παραμεινετε στο χρονοντουλαπο της ιστοριας
Οποιος τα γουσταρει αυτα μπορει να τα κανει σπιτι του και να καμαρωνει στον καθρεπτη του. Δεν ειναι αναγκη να επιβαλλει στους αλλους να τα βλεπουν. Ή ακομη καλυτερα να παει στις χωρες τους για να περνα καλα, αφου ειναι τοσο ωραια και πολιτισμενα.
 

Επισκέπτης
Δε βλεπω ποτε μαυρο αγκαζε με μαυρη. Παντα αγκαζε με ελληνιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom