Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Αρχηγε σε φανταζομαι να βγαζεις λογο στην Κανιγγος. Μουσικη υποκρουση Black Sabbath, Whitesnake, Motorhead, Saxon κτλ. Και το κοινο-οπαδοι 40-50 φευγα με καραφλοχαιτη, δερματινα μπουφαν και all star. Πορωση λεμε :rockon: :rockon:

:2funny:
 

Επισκέπτης

Αφιερωμενο στον αρχηγο και σε ολους τους απανταχου pickerιστες.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.909
Πόντοι
25.467
Saint είσαι πολύ μεγάλος μαλάκας. Καταρχήν ποτέ δεν ζητάω να με δαχτυλιάζουν, έπειτα όχι απλά δεν είμαι υποτακτικός στο σεξ αλλά έχω πει εδώ μέσα 100 φορές ότι τις γκόμενες τις θέλω τελείως παθητικές στο σεξ, να μην κάνουν τίποτα και να τα κάνω όλα εγώ.


[size=20pt]Μου είχε βάλει κωλοδάχτυλο και ήταν πολύ ωραίο.[/size] Εγώ της είχα βάλει κάτι πολύ μεγαλύτερο (και) από πίσω. Γιατί λες ονόματα όμως;

[size=20pt]Dmtrsxxx ξέρεις ποια μου έβαζε συνέχεια κωλοδάχτυλο; Η Άννα το μαϊμουδάκι. Με είχε ξεκωλιάσει η άτιμη.[/size] Πέρα από αυτήν και την κοπέλα που λέμε δεν θυμάμαι κάποια άλλη. Γενικά δεν το συνηθίζω αν και μου αρέσει να με χαϊδεύουν εκεί, είναι ερωτογόνος περιοχή.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.909
Πόντοι
25.467
Ο Picker σε ηλικία 18 ετών:

nWK7IIn.jpg


[size=30pt]Είμαι 1,77 και 67 κιλά με λεπτό σκελετό, σχεδόν γυναικείο. Ειλικρινά, αν ήμουν CD μπορεί και να με μπέρδευαν με γυναίκα.[/size]  :grin:


Πουλί εγώ είμαι κεντρώος-φιλελεύθερος, όχι δεξιός. Δεξιοί είναι κάτι παντρεμένα λαμόγια που γαμάνε στα μπουρδέλα στα κρυφά. Μακριά από μένα οι υποκρισίες και οι καθωσπρεπισμοί. Φυσικά και δεν έχω πρόβλημα με τους πούστηδες σε σημείο να τους χλευάζω. Αυτά τα κάνουν οι δεξιοί. Αν ήμουν πούστης θα το έλεγα το ίδιο ανοιχτά, όπως λέω παντού ότι γαμάω πουτάνες.[size=30pt] Και βέβαια ταυτίζομαι περισσότερο με τους πούστηδες παρά με τους παντρεμένους,[/size] γιατί ζουν - όπως κι εγώ - στο περιθώριο της υποκριτικής κοινωνίας.

[size=30pt]Dude φυσικά και θα προτιμούσα να δώσω τον κώλο μου από το να τραβήξω μαλακία.[/size] Τη μαλακία την έχω κόψει μια και για πάντα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.909
Πόντοι
25.467
[move] :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:[/move]


ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ο Πίκερ είναι ένα από τα πιο διασκεδαστικά τρολλάκια

και δεν αποκλείεται να τον τινάζει τον κουραμπιέ ! :2funny: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.909
Πόντοι
25.467
Ο Picker σε ηλικία 18 ετών:

nWK7IIn.jpg


Αν παρατηρήσετε προσεκτικά την φωτογραφία, τα ράφια πίσω του είναι γεμάτα με μπουκάλια από αρώματα και καλυντικά. Επίσης όλα τα αντικείμενα είναι προσεκτικά και τακτικά τοποθετημένα.  Λες και βρίσκεσαι σε δωμάτιο γκομενίτσας ένα πράμα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Αν παρατηρήσετε προσεκτικά την φωτογραφία, τα ράφια πίσω του είναι γεμάτα με μπουκάλια από αρώματα και καλυντικά. Επίσης όλα τα αντικείμενα είναι προσεκτικά και τακτικά τοποθετημένα.  Λες και βρίσκεσαι σε δωμάτιο γκομενίτσας ένα πράμα...  :2funny: :2funny: :2funny:


Ψυχογράφημα απο μία φωτο του κάναμε του τύπου!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πάντος αν είναι αυτός μια χαρά άντρας είναι!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.909
Πόντοι
25.467
Ψυχογράφημα απο μία φωτο του κάναμε του τύπου!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πάντος αν είναι αυτός μια χαρά άντρας είναι!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν το συζητώ!!!  Άντρακλας.

Ολόιδιος με μια υπάλληλο σε φούρνο που φτιάχνει πεϊνιρλί είναι (πρίν να μαδήσει τα φρυδια της και να κάνει αντύγειες στο μαλί).

Ρωτήστε και τον κ. Λαδάκη.  :)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δεν το συζητώ!!!  Άντρακλας.

Ολόιδιος με μια υπάλληλο σε φούρνο που φτιάχνει πεϊνιρλί είναι (πρίν να μαδήσει τα φρυδια της και να κάνει αντύγειες στο μαλί).

Ρωτήστε και τον κ. Λαδάκη.  :)


Ο πικ δεν έχει ανταύγειες αλλά πολύ γυαλιστερή κόμη!και πυκνό τρίχωμα!!! οι κυνόδοντες εξέχουν έντονα και η μουσούδα είναι γαμψή!!!διακρίνονται τα έντονα μάτια κι τα μυτερά αυτιά!! πωωω περιγραφή κυνηγόσκυλου έκανα ο άτιμος χαχαχαχ
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Junis ο Χρονόπουλος και ο Περβανίδης ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια του Picker δεν είναι και ακούνε βλακείες. Κι εσύ είσαι μούφα "μπουρδελιάρης" αν τους θαυμάζεις που γαμάνε "τζάμπα". Τη φιλοσοφία του Picker αυτά τα άτομα δεν πρόκειται να τη φτάσουν ποτέ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Saint ευχαριστώ που μου δίνεις τόσο μεγάλη αξία ασχολούμενος συνέχεια με την πάρτη μου. Το ίδιο ευχαριστώ και τον Λαδάκη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Paralimnios έχεις καταλάβει ακριβώς τα μουσικά μου γούστα. Κατά τη γνώμη μου το αυθεντικό heavy metal ήταν μέχρι το 1985.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η μουσική έχει πεθάνει, όσοι ασχολούνται πλέον μαζί της είναι σαν να έχουν ταριχεύσει ένα πτώμα. Δεν υπάρχει σχεδόν κανένα group που να βγήκε από το 1990 και μετά και να είναι άξιο αναφοράς. Αυτή είναι η γνώμη μου και γι' αυτό σταμάτησα πια να ασχολούμαι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.373
Like
39
Πόντοι
16
Αν παρατηρήσετε προσεκτικά την φωτογραφία, τα ράφια πίσω του είναι γεμάτα με μπουκάλια από αρώματα και καλυντικά. Επίσης όλα τα αντικείμενα είναι προσεκτικά και τακτικά τοποθετημένα.  Λες και βρίσκεσαι σε δωμάτιο γκομενίτσας ένα πράμα...  :2funny: :2funny: :2funny:

Είναι και το μονόκιλο γυναικείο βαράκι..  :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
St@rdust και λοιποί σχεσάκηδες που δεν μπορείτε να καταλάβετε την αξία του να ΓΑΜΑΣ αλλά μπορείτε να ευχαριστηθείτε το σεξ μόνο αν το κάθε βρωμόμουνο σας γουστάρει, παρακαλώ αδειάστε μας τη γωνιά. Αυτό το thread, όσο κι αν τρολάρουμε, απευθύνεται στους αληθινούς ΓΑΜΙΑΔΕΣ που χαίρονται το σεξ με τις πόρνες πολύ περισσότερο από το σεξ με τις γκόμενες ακριβώς γιατί συγκινούνται και καυλώνουν με την ξεφτίλα αυτών των γυναικών. Άντε στις κομπλεξικές γκόμενές σας που καυχιούνται ότι γαμιούνται μόνο με έναν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom