Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σχεσάκηδες σας έχω στη φάπα. Απορώ γιατί γράφετε σε ένα site για μπουρδέλα αφού δεν το έχετε το σπορ. Εσείς καυλώνετε με τις αγκαλίτσες, εμείς καυλώνουμε με την υποταγή και την ξεφτίλα αυτών των γυναικών. Μας αηδιάζουν οι γκόμενες που καυχιούνται ότι γαμιούνται μόνο με έναν, που δεν αποδέχονται την ξεφτιλισμένη τους φύση. Λατρεύουμε τις ξεφτιλισμένες πόρνες και γουστάρουμε να τους δίνουμε αξία. Θέλουμε συνέχεια να τους λέμε πόσο τις αγαπάμε που γαμιούνται με όλους, που έχουν χάσει κάθε επαφή με την αξιοπρέπεια, που έχουν πλήρως απαξιωθεί. Είμαστε φαλλοκράτες και μισογύνηδες, μόνο στα μπουρδέλα βρίσκουμε τον εαυτό μας.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Είμαστε φαλλοκράτες και μισογύνηδες,
με κοπλιμεντα που δινουν αξια, τονιζουν τη θηλυκότητα και συναμα ενισχυουν την αυτοπεποιθηση των βρωμομουνων ελλεινιδων, τ αρχιδια μας τα δυο εισαι....μεγας πυρφορος και προσκυνομουνακιας αγαπουλης...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το κοπλιμέντο είναι κάτι αυθόρμητο. Μετά από το κοπλιμέντο είμαι έτοιμος ανά πάσα στιγμή να πω στην κάθε γκόμενα ότι γαμάω συνέχεια στα μπουρδέλα. Ακόμα κι αν η γκόμενα δείξει ότι με γουστάρει, θα της το πω. Αυτή είναι η πραγματική τους απαξίωση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αν έκαναν όλοι κοπλιμέντα στις γκόμενες χωρίς να ζητάνε τίποτα και αν παράλληλα τους έλεγαν ότι γαμάνε συνέχεια στα μπουρδέλα, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο δυστυχισμένες θα ήταν. Γιατί θα ήξεραν ότι τις γουστάρεις αλλά είσαι άνετος και δεν τις έχεις καμία ανάγκη, ότι το να φτιάχνονται και να βάφονται δεν είναι πλέον αρκετό. Ότι θα πρέπει να κάνουν πολύ περισσότερα για να γαμηθούν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Το κοπλιμέντο είναι κάτι αυθόρμητο. Μετά από το κοπλιμέντο είμαι έτοιμος ανά πάσα στιγμή να πω στην κάθε γκόμενα ότι γαμάω συνέχεια στα μπουρδέλα. Ακόμα κι αν η γκόμενα δείξει ότι με γουστάρει, θα της το πω. Αυτή είναι η πραγματική τους απαξίωση.
παπαριες καμαρωτες!!!

τι θα πει αυθορμητο ρε μαλακοκαυλη? τονιζει ή δεν τονιζει την αυτοπεποιθηση της, της δινει αξια ή δεν της δινει??? δηλάδη δεν εχει σημασια εχει το τι λες? το νοημα του...
το οτι ειναι αυθορμητο δηλαδη ξεπερνα το θετικο ή αρνητικο του νοηματος των λεγομενων σου? ε τοτε αμα ειναι ετσι γιατι δεν την μπινελικιαζεις...  :jerking:

ακομα κι αυτο που λες οτι εισαι ετοιμος να κανεις -να πεις στην προκειμενη-, δεν το κανεις ομως και μενει σε ιδεατο επιπεδο....και ουσιατικα μ αυτο που μενει η γκομενα ειναι με το κομπλιμεντο που της εχεις κανει..... οποτε το "ανά πάσα στιγμή να πω στην κάθε γκόμενα ότι γαμάω συνέχεια στα μπουρδέλα" ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε, αλλη μια ενδειξη πικερικης δειλιας, και αγαπουλιασης σε καθε θηλυκο.....
για μενα, ΘΑ ΧΕ ΑΞΙΑ αυτο που λες αν μετα το κομπλιμαν το ΕΛΕΓΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ....ή ακομα καλυτερα ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...(και στη τελικη γιατι να κανεις ρε χαπατο κομπλιμαν σε καποια τυχαια πατσαβουρα, αν δεν υπαρχε καμια περιπτωσει να της τον χωσεις;)
με πιανεις τι θελω να πω ή να στο κανω πενηνταρακια  :sunglasses:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάνεις το κοπλιμέντο αυθόρμητα ακριβώς γιατί είσαι άνετος και δεν σε νοιάζει, γιατί είσαι πάνω απ' όλα ειλικρινής. Την επόμενη στιγμή είσαι πανέτοιμος με την ίδια άνεση να της πεις ότι θεωρείς τις γυναίκες ηλίθιες και σαφώς κατώτερες σε όλα. Απλά εκείνη τη στιγμή λες αυθόρμητα αυτό που νιώθεις χωρίς να ζητάς το παραμικρό. Και φυσικά δεν κάνεις συνέχεια κοπλιμέντα με προγραμματισμό.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όταν βλέπεις κάτι ωραίο του δίνεις αξία και μόνο που το κοιτάς. Αν το πεις κιόλας δεν αλλάζει κάτι δραματικά. Από τη στιγμή που το κοιτάς, μπορείς και να το πεις. Το να μη δίνεις "καμία αξία στις γκόμενες" έγκειται σε σημαντικότερα πράγματα, όπως το να μην ζητάς ποτέ τίποτα και να τους λες πόσο πανεύκολο είναι για έναν άντρα να γαμάει όποτε θέλει με ποικιλία και ελάχιστο κόστος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Κάνεις το κοπλιμέντο αυθόρμητα ακριβώς γιατί είσαι άνετος και δεν σε νοιάζει, γιατί είσαι πάνω απ' όλα ειλικρινής.
ενταξη μ αυτο....ειναι η μια πλευρα του πραγματος που αφορα εσενα (που παρολα αυτα δεν συναδει μ αυτα που εχεις πει)......δες το ομως και λιγο απ τη δικη της οπτικη.....γιατι αν τα βλεπουμε τα πραγματα μονο απ την πλευρα μας, ολα ειναι σχετικα....

γιατι στην τελικη αυτο που μενει, και δεν θες να καταλαβεις, γιατι εισαι ή ξεροκεφαλος ή ηλιθιος, ειναι οτι ΔΕΝ ΠΑΥΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ ΑΞΙΑ....ΝΑ ΤΟΝΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΤΗΣ, οποτε το να καυχιεσαι περι φαλοκρατισμου και μισογυνισμου, ειναι για γελια

 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Όταν βλέπεις κάτι ωραίο του δίνεις αξία και μόνο που το κοιτάς. Αν το πεις κιόλας δεν αλλάζει κάτι δραματικά. Από τη στιγμή που το κοιτάς, μπορείς και να το πεις. Το να μη δίνεις "καμία αξία στις γκόμενες" έγκειται σε σημαντικότερα πράγματα, όπως το να μην ζητάς ποτέ τίποτα και να τους λες πόσο πανεύκολο είναι για έναν άντρα να γαμάει όποτε θέλει με ποικιλία και ελάχιστο κόστος.
ναι, και αυτο (κυριως)....αλλα μην τα βλεπεις μονοδιαστα τα πραγματα, ή ασπρα-μαυρα.... καμια φορα η μια συμπεριφορα μπορει να οδηγησει στην αλλη, ή να σχετιζεται, ή εμ παση περιπτωσει δειχνει μια επιρρεπη ταση...

αλλαζει κατι, οχι ομως δραματικα, [size=20pt]σε σχεση μ αυτο που εισπρατει αυτη[/size]...και ναι εκει εγκειται η διαφορα, στο να μην "μετουσιωσεις" τη σκεψη σου σε πραξη  ;)  να κρατηθεις ρε μαλακα και να μην γλυκομιλησεις στο πατσαβουρι στο μετρο ή οπουδηποτε αλλου, που ουτως ή αλλως για φτυσιμο σ εχει...  :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μερικές φορές είναι δύσκολο να κρατηθείς, με ένα απλό κοπλιμέντο απελευθερώνεσαι. Εγώ γενικά σπάνια κάνω κοπλιμέντα, πρέπει κάτι να μου αρέσει πολύ. Αλλά ρε μαλάκα, ακόμα και οι γκόμενες κάνουν μεταξύ τους κοπλιμέντα. Γενικά το κοπλιμέντο δεν το θεωρώ κάτι επιλήψιμο. Υπάρχουν γκόμενες στο facebook που δεν με μπλόκαραν για τα κοπλιμέντα που τους έκανα αλλά γιατί έφαγαν φρίκη όταν άρχισαν να μιλάνε μαζί μου και κατάλαβαν πόσο μισογύνης είμαι. Αυτό για μένα είναι η πραγματική τους απαξίωση.  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μιας και το έφερε η κουβέντα, τώρα θυμήθηκα ότι στη Double Vision είχα γράψει ότι αφού γράφτηκε στο site πρέπει να γίνει πουτάνα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο απαξιωτικός είμαι προς τις γκόμενες. Μπορεί σε κάποια να κάνω κοπλιμέντα, να μου δείξει ότι με γουστάρει και ενώ όλα είναι έτοιμα εγώ να της πω ότι θέλω να τη γαμήσω επί πληρωμή. Αυτό έγινε πέρυσι με κάποια από τη δουλειά, με αποτέλεσμα να με πάρει ο πατέρας της τηλέφωνο και να μου πει "δεν θέλουμε τα λεφτά σου". Τη γυναίκα τη θέλω ξεφτιλισμένη.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Σχεσάκηδες σας έχω στη φάπα. Απορώ γιατί γράφετε σε ένα site για μπουρδέλα αφού δεν το έχετε το σπορ. Εσείς καυλώνετε με τις αγκαλίτσες, εμείς καυλώνουμε με την υποταγή και την ξεφτίλα αυτών των γυναικών. Μας αηδιάζουν οι γκόμενες που καυχιούνται ότι γαμιούνται μόνο με έναν, που δεν αποδέχονται την ξεφτιλισμένη τους φύση. Λατρεύουμε τις ξεφτιλισμένες πόρνες και γουστάρουμε να τους δίνουμε αξία. Θέλουμε συνέχεια να τους λέμε πόσο τις αγαπάμε που γαμιούνται με όλους, που έχουν χάσει κάθε επαφή με την αξιοπρέπεια, που έχουν πλήρως απαξιωθεί. Είμαστε φαλλοκράτες και μισογύνηδες, μόνο στα μπουρδέλα βρίσκουμε τον εαυτό μας.

Πικηρούλα...


Τα έχουμε ξαναγράψει αυτά... Οι φαλλοκράτες και οι μισογύνηδες, συμπεριφέρονται το ίδιο σε όλες τις γυναίκες. Δεν εξαιρούν τις πουτάνες. Συνεπώς δεν είσαι τίποτα άλλο, παρά ένας κοινός πουτανοκαψούρης, που απεγνωσμένα προσπαθεί να το αποκρύψει, γράφοντας αρλούμπες.  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Μιας και το έφερε η κουβέντα, τώρα θυμήθηκα ότι στη Double Vision είχα γράψει ότι αφού γράφτηκε στο site πρέπει να γίνει πουτάνα.

Το να μην μπορείς να πηδήξεις μια γκόμενα, αμα δεν την πηδάει τυτόχρονα κι άλλος, καλείται "σύνδρομο του κερατά".

Πάσχεις κι από αυτό Πικηρούλα;  :)
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
πικερ μ ολα αυτα μου δινεις την αισθηση οτι εχεις πολυ μουνοδουλιαση μεσα σου.....
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
πικερ, κριμα, φασκεις κι αντιφασκεις....καποιοι πιστεψαν στο νομο σου....και τους προδωσες......

στην κοντρα σου με τον ριγκορ, αρχικα ειχα παρει το μερος σου (χωρις ομως να εχω παρει "δημοσια" θεση....)......τωρα αντιλαμβανομαι την ορθολογικοτητα των λεγομενων του και συμπορευομαι μαζι του...

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είστε αιώνες μακριά από το να καταλάβετε το πνεύμα μου ή απλά κάνετε πως δεν το καταλαβαίνετε γιατί έτσι σας συμφέρει.  :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom