Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ο Picker σε ηλικία 18 ετών:

nWK7IIn.jpg


Πως είσαι έτσι ρε;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Και συνεχίζοντας θα σου διηγηθώ σχετικά με μια σχέση που είχα με γκόμενα όταν ήμουν νεαρός. Αυτή λοιπόν, όταν είχε περίοδο, επειδή  δεν της πολυάρεσαν τα τσιμπούκια, και επειδή όποτε έβαζε ταμπόν και την κωλογαμούσα πονούσε αφόρητα από την χοντρή ψωλή μου, μου πρότεινε πάντα όταν ήτνα "αδιάθετη", να μου δίνει λεφτά για να γαμάω πουτάνες, προκειμένου να μην την "απατήσω" και πάω να γαμήσω καμιά άλλη γκόμενα.

Κατάλαβες τώρα κωλοδαχτυλιασμένη χτικιάρα;  :)  
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Και συνεχίζοντας θα σου διηγηθώ σχετικά με μια σχέση που είχα με γκόμενα όταν ήμουν νεαρός. Αυτή λοιπόν, όταν είχε περίοδο, επειδή  δεν της πολυάρεσαν τα τσιμπούκια, και επειδή όποτε έβαζε ταμπόν και την κωλογαμούσα πονούσε αφόρητα από την χοντρή ψωλή μου, μου πρότεινε πάντα όταν ήτνα "αδιάθετη", να μου δίνει λεφτά για να γαμάω πουτάνες, προκειμένου να μην την "απατήσω" και πάω να γαμήσω καμιά άλλη γκόμενα.

Κατάλαβες τώρα κωλοδαχτυλιασμένη χτικιάρα;  :)  

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΕΠΟΣ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
"Ο νόμος του Picker", δεν είναι τίποτα παραπάνω από μια ύστατη προσπάθεια της κας Πικερούλας, να αποκρύψει την έμφυτη τάση της στην αγαπουλίαση, καθώς και την ροπή της στην "αλλαγή ρόλων", και να δικαιολογήσει έτσι τα αδικαιολόγητα, πρώτα στον εαυτό της και μετά στους αφελής που την παίρνουν στα σοβαρά.


Ο μόνος νόμος που υπάρχει, είναι φυσικός, και είναι ο εξής: Το αρσενικό είναι θηρευτής και το θηλυκό είναι θήραμα. Ο θηρευτής οφείλει να θηρεύσει όσο πιο πολλά θηράματα μπορεί. Το να μπορείς να ξεγελάσεις το θήραμα προκειμένου να το θηρεύσεις, θα πρέπει να θεωρείται προτέρημα και όχι αξιόμεμπτο ελάττωμα (όπως στον κατάπτυστο νόμο της Πικερούλας).

Ο κατάπτυστος νόμος της Πικερούλας, με όλες αυτές τις παπαριές περί καθορισμένης τιμής γαμησιού που θα έχουν όλες οι γκόμενες και θα το δίνουν σε όποιον πληρώνει:
Δεν ξέρω Νάσο Αθανασιάδη. Το όνειρό μου πάντως είναι να έχουν όλες οι γκόμενες μία καθορισμένη τιμή και να το δίνουν σε όποιον τις πληρώνει. Παράλληλα βέβαια μπορούν να έχουν και τον πυρφόρο-νταβατζή τους να τους καλύπτει το συναισθηματικό κενό.

προτρέπει ουσιαστικά σε ένα μονίμως πληρωμένο (από την πλευρά του άνδρα) γαμήσι, χωρίς εξαιρέσεις. Κοντολογίς προτρέπει στο να δίνεται μονίμως και ανεξαιρέτως ΑΞΙΑ στις γκόμενες, έστω και αν αυτή είναι χρηματική.  Τοιουτοτρόπως, προσπαθεί να παρασύρει τον θηρευτή να αγοράζει μονίμως και ανεξαιρέτως από τον "πάγκο με τα έτοιμα", ούτως ώστε να το ένστικτο του θηρευτή να αρχίσει να πέφτει σε λήθαργο, και με την καταστροφική συνέπεια όταν θέλει το αρσενικό να εκτονώσει την γεννετήσια ορμή του, να μην δρά πλέον σαν θηρευτής, αλλά να καταντήσει σαν την κυράτσα που βγαίνει για σόπινγκ και κοιτάει τις βιτρίνες.
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Εχθές περασα με Κορινα.Την ειδα πολυ ευδιαθετη και χαρωπή. Στο κρεβατι το γαμησι εχει ανεβει σε αλλο επίπεδο.
Της ειπα οτι δειχνει να ειναι πολυ ευτυχισμένη και μου είπε οτι ειναι
αφου έχει γνωρισει ενα αγόρι και ειναι ο αντρας της ζωης της.
Ερωτεύτηκε η δεσποινις κορινα και γαμιεται καλυτερα και απο πρίν ! !
Αυτα είναι !
Με όρους της ψυχολογίας δεν ξερω πως γίνεται να συμβαίνει βέβαια αυτο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Δεν το συζητώ!!!  Άντρακλας.

Ολόιδιος με μια υπάλληλο σε φούρνο που φτιάχνει πεϊνιρλί είναι (πρίν να μαδήσει τα φρυδια της και να κάνει αντύγειες στο μαλί).

Ρωτήστε και τον κ. Λαδάκη.  :)


large_peinirli-ionias-3291.jpg


Πανόρμου 3 Αμπελόκηποι !    :rockon: :rockon:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
"Ο νόμος του Picker", δεν είναι τίποτα παραπάνω από μια ύστατη προσπάθεια της κας Πικερούλας, να αποκρύψει την έμφυτη τάση της στην αγαπουλίαση, καθώς και την ροπή της στην "αλλαγή ρόλων", και να δικαιολογήσει έτσι τα αδικαιολόγητα, πρώτα στον εαυτό της και μετά στους αφελής που την παίρνουν στα σοβαρά.


Ο μόνος νόμος που υπάρχει, είναι φυσικός, και είναι ο εξής: Το αρσενικό είναι θηρευτής και το θηλυκό είναι θήραμα. Ο θηρευτής οφείλει να θηρεύσει όσο πιο πολλά θηράματα μπορεί. Το να μπορείς να ξεγελάσεις το θήραμα προκειμένου να το θηρεύσεις, θα πρέπει να θεωρείται προτέρημα και όχι αξιόμεμπτο ελάττωμα (όπως στον κατάπτυστο νόμο της Πικερούλας).

Ο κατάπτυστος νόμος της Πικερούλας, με όλες αυτές τις παπαριές περί καθορισμένης τιμής γαμησιού που θα έχουν όλες οι γκόμενες και θα το δίνουν σε όποιον πληρώνει:
προτρέπει ουσιαστικά σε ένα μονίμως πληρωμένο (από την πλευρά του άνδρα) γαμήσι, χωρίς εξαιρέσεις. Κοντολογίς προτρέπει στο να δίνεται μονίμως και ανεξαιρέτως ΑΞΙΑ στις γκόμενες, έστω και αν αυτή είναι χρηματική.  Τοιουτοτρόπως, προσπαθεί να παρασύρει τον θηρευτή να αγοράζει μονίμως και ανεξαιρέτως από τον "πάγκο με τα έτοιμα", ούτως ώστε να το ένστικτο του θηρευτή να αρχίσει να πέφτει σε λήθαργο, και με την καταστροφική συνέπεια όταν θέλει το αρσενικό να εκτονώσει την γεννετήσια ορμή του, να μην δρά πλέον σαν θηρευτής, αλλά να καταντήσει σαν την κυράτσα που βγαίνει για σόπινγκ και κοιτάει τις βιτρίνες.


Ακριβώς αυτό συμβαίνει με το τρολλάκι τον Πικεράκο .

Πιο σύντομη ανάλυση : Ο Πικεράκος είναι ένας ψευταράκος, Μαμάκιας
πιρφόρος και τσιμπούρι της Κορίνας.Είναι
ένας κλόουν του μπου.κομ !  :2funny: :2funny:  :rockon:


5dfcf71edbb1e2c2bb52f8128a6a3e98.jpg


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πάλι τέτοιες μαλακίες λέει η Κορίνα; Έπρεπε φίλε τότε να της πεις ότι όλοι οι πελάτες της είναι άντρες της ζωής της. Θα σου συνέβαινε αυτό που συνέβη και σε μένα και μερικοί χαζοί σαν τον Λαδάκη δεν θέλουν να το πιστέψουν. Το Κορινάκι είναι αρκετά χαζούλι και έχει ένα κόλλημα στο να διαχωρίζει τους πελάτες από τους γκόμενούς της λες και με τους πρώτους γαμιέται κάποια άλλη και όχι αυτή.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
piker  στο στρατο εβγαινες εξοδοχους η αραζες κψμ ακουγοντας μεταλ τραγουδια?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άσε ρε μαλάκα Saint τις παπαριές. Αφού είσαι κότα κι εσύ σαν τον Λαδάκη και δεν μπορείς να χωνέψεις ότι κάποιος μπορεί να έχει τα αρχίδια να λέει πάντα στις γκόμενες την αλήθεια χωρίς να τον νοιάζει καθόλου αν θα του κάτσουν ή όχι. Και πάψε επιτέλους να ασχολείσαι μαζί μου ρε βλάκα, ο κομπλεξισμός σου είναι πλέον εμφανής. Πόσο πολύ πια σε τσούζει ο νόμος του Picker;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι Νάσο, κάθε γυναίκα πρέπει να έχει την τιμή της και μάλιστα σε αυτό θα πρέπει να μπει ένα ανώτατο πλαφόν. Καμία γυναίκα δεν θα έχει την ευχέρεια να αρνείται το γαμήσι σε κάποιον που είναι αρκετά ικανός ώστε να διαθέτει το αντίτιμο για να την κάνει δική του.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker ονειρεύεται έναν κόσμο όπου όλες οι γυναίκες θα είναι προς πώληση. Οι άντρες δεν θα κάνουν την παραμικρή προσπάθεια για να γαμήσουν. Η μόνη τους προσπάθεια θα είναι στον επαγγελματικό τομέα, ώστε να έχουν τα λεφτά να αγοράζουν όποια γυναίκα ενίοτε επιθυμούν. Οι γυναίκες δεν θα έχουν την ευχέρεια να επιλέγουν τους γαμιάδες τους παρά μόνο τον σύζυγό τους.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τον dopamina τον συμπαθώ και του ζητώ συγνώμη αν δεν απαντώ στα ερωτήματά του. Απλά θεωρώ άλλα ερωτήματα πιο "καυτά".
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ο νόμος του Picker ονειρεύεται έναν κόσμο όπου όλες οι γυναίκες θα είναι προς πώληση. Οι άντρες δεν θα κάνουν την παραμικρή προσπάθεια για να γαμήσουν. Η μόνη τους προσπάθεια θα είναι στον επαγγελματικό τομέα, ώστε να έχουν τα λεφτά να αγοράζουν όποια γυναίκα ενίοτε επιθυμούν. Οι γυναίκες δεν θα έχουν την ευχέρεια να επιλέγουν τους γαμιάδες τους παρά μόνο τον σύζυγό τους.
Γιατην Αραβια εισαι!! :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Deportivistas21 αυτό να το πεις σε κάτι μαλάκες εδώ μέσα που με λένε κομμουνιστή. Νεοφιλελεύθερος είμαι, όχι κομμουνιστής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom