Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Crypton Χ κοροϊδευόμαστε τώρα; Υιοθετείς τη μαλακία που λέει η κάθε πουτάνα στον εαυτό της για να μην πέσει σε κατάθλιψη; Εσύ μόνος σου λες ρε μεγάλε ότι ευχαριστήθηκες γαμησάρα με την Κορίνα. Άσ' την μετά να δίνει στον "γκόμενο" και την ψυχή της.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τελευταίο μήνυμα που έστειλα πριν από λίγες ώρες στην Κορίνα: "Κορινάκι τι λέει; Βρήκες τον άντρα της ζωής σου; Όλοι οι πελάτες σου είναι άντρες της ζωής σου, να το καταλάβεις επιτέλους αυτό. Κι εγώ που σε έχω γαμήσει 100 φορές άντρας της ζωής σου είμαι."  :-*
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τελευταίο μήνυμα που έστειλα πριν από λίγες ώρες στην Κορίνα: "Κορινάκι τι λέει; Βρήκες τον άντρα της ζωής σου; Όλοι οι πελάτες σου είναι άντρες της ζωής σου, να το καταλάβεις επιτέλους αυτό. Κι εγώ που σε έχω γαμήσει 100 φορές άντρας της ζωής σου είμαι."  :-*
Απλα εισαι 1000 ευρω ελαφρυτερος
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε Πουτσαρά μόνος σου απαντάς στη μαλακία που με ρωτάς. Έχω πει 1.000.000 φορές ότι ο λόγος που δεν με δέχεται η Κορίνα δεν είναι ότι υπήρξα πυρφόρος αλλά ότι της γάμησα το παραμύθι που έχει πλάσει στο μυαλό της. Για την Κορίνα δεν χάλασα ποτέ πάνω από 10 ευρώ για κάθε γαμήσι μαζί της και τα λουλούδια που της πήγα 2 φορές ήταν κόκκινα τριαντάφυλλα των 5 ευρώ. Πολύ σωστά το λες ότι αν ήμουν πυρφόρος δεν θα με έδιωχνε αλλά θα με κράταγε να μου τα φάει. Άρα λοιπόν ξανασκέψου τη μαλακία που με ρωτάς.

Ποιο παραμύθι; :rolleyes:
Μήπως είχε το πιτσιρίκι τίποτα προσδοκίες για ρομάντζα από έναν που πλησιάζει τα 40 και δεν τον λες και ακριβώς Μπραντ Πιτ;
Ούτε τα λεφτά σου δεν καταδέχτηκε να φάει,πόσο μάλλον να σε φάει στη μάπα στην ιδιωτική της ζωή.
Ποια 30φυλλα,με Κορίνα έχεις πυρφοριάσει και το ξέρει όλο το site.

Ξέρεις γιατί σε απεχθανεται;
Γιατί είσαι τόσο μισογύνης και μαλάκας με τις γυναίκες,που ακόμη και μια πουτάνα που ανέχεται τόσα από πελάτες,τις δικές σου διαστημικές μαλακίες δεν μπόρεσε να τις δεχτεί.
Φαντάσου.. :jerking:




 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βαλκάνιε Πουτσαρά καταλαβαίνεις τι μαλακίες γράφεις; Αυτά που λες τα λένε μόνο οι ίδιες οι πουτάνες που κοροϊδεύουν φυσικά τον εαυτό τους. Για ποια ιδιωτική της ζωή μιλάς; Η ιδιωτική ζωή της κάθε πουτάνας είναι και μέσα στο μπουρδελάκι που γαμιέται.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
oi πουτανες εχουν ιδιωτικη ζωη ακομα κστις διπλοβαρδιες


πηγαινουν για καφε θησειο μοναστηρακι για βολτα κ γκαζι στα μπαρακια με τις φιλες τους η με τον γκομενο
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Θα σας πω κάτι γενικό για να το βάλετε καλά στο μυαλό σας. Ο κυριότερος λόγος που κάποιοι από εσάς δεν ευχαριστιέστε το γαμήσι στο μπουρδέλο είναι ότι δεν καταλαβαίνετε πως εκείνη την ώρα γαμάτε μια γυναίκα όπως όλες οι άλλες. Τρώτε τη μαλακία που σας πουλάνε οι πουτάνες - ότι και καλά είστε πελάτες - και έτσι δεν μπορείτε να δείτε την ουσία: Ότι εκείνη την ώρα ΓΑΜΑΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dopamina άλλος μαλάκας είσαι κι εσύ... Υπάρχει ρε ΜΑΛΑΚΑ πιο ιδιωτική στιγμή στη ζωή μιας γυναίκας από την ώρα που ΓΑΜΙΕΤΑΙ;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ποιοτικα καλο ειναι ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ....απλα δεν εχει καμια τρελη νοστιμια

εγω οταν βρισκομουν κοντα στη βαθης, επαιρνα πεϊνιρλι απο ενα τυροπιταδικο ονοματι "τα Γιαννενα"...ειναι κοντα στον αγ. παυλο (δε θυμαμαι το δρομο)... απλο μεν, αλλ πολυ νοστιμο

Εχει ανοιξει καινουριο πεινιρλαδικο Αχαρνων και Σουρμελη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε Πουτσαρά καταλαβαίνεις τι μαλακίες γράφεις; Αυτά που λες τα λένε μόνο οι ίδιες οι πουτάνες που κοροϊδεύουν φυσικά τον εαυτό τους. Για ποια ιδιωτική της ζωή μιλάς; Η ιδιωτική ζωή της κάθε πουτάνας είναι και μέσα στο μπουρδελάκι που γαμιέται.

Χα!Χα!Χα!
Χα!Χα!Χα!
Χα!Χα!Χα!

Ρε ναυάγιο,πόσο μυρωδιάς μπορεί να είσαι;
Δεν έχουν ιδιωτικη ζωή οι πουτάνες;
Μήπως είναι 24/7 μέσα στο μπουρδέλο και περιμένουν με ανοιχτά πόδια πότε θα πας να τις γαμήσεις;
Γκόμενους δεν έχουν;Παιδιά δεν έχουν κάποιες;
Kοινωνική ζωή δεν έχουν ρε τρόμπα,τι είναι σαν και σένα;


 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σε συμπαθώ dopa αλλά σκεφτείτε τι μαλακίες λέτε. Είναι δυνατόν να μη θεωρείται ιδιωτική ζωή μιας γυναίκας η ώρα που ΓΑΜΙΕΤΑΙ;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τελευταίο μήνυμα που έστειλα πριν από λίγες ώρες στην Κορίνα: "Κορινάκι τι λέει; Βρήκες τον άντρα της ζωής σου; Όλοι οι πελάτες σου είναι άντρες της ζωής σου, να το καταλάβεις επιτέλους αυτό. Κι εγώ που σε έχω γαμήσει 100 φορές άντρας της ζωής σου είμαι."  :-*

Αυτο σε σημαινει οτι σε πειραξε που εμαθες το νεο. Ζηλευεις Πικερ και θες να την κανεις να πονεσει!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πάρτε το χαμπάρι και μην τρώτε τη φόλα που σας πετάνε οι πουτάνες. Τις πουτάνες τις ΓΑΜΑΜΕ, έχουμε ερωτική σχέση μαζί τους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Υπάρχει ρε ΜΑΛΑΚΑ πιο ιδιωτική στιγμή στη ζωή μιας γυναίκας από την ώρα που ΓΑΜΙΕΤΑΙ;

Με τον όρο "γαμιέται" εννοείς τα 5 λεπτά που σε τρώει στη μάπα μασώντας ταυτόχρονα την τσίχλα της επειδή δεν νιώθει καν τη μπάμια σου;

Έλα πες μας τώρα πόσο ζηλεύεις τον γκόμενο της Κορίνας,που τον σκέφτεται και χτυπάει η καρδούλα της και βαράνε παλαμάκια τα μουνόχειλά της και άσε τους νόμους του κώλου..
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βαλάνιε Πουτσαρά είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ πυρφόρος ρε τύπε. Επειδή εσύ σκέφτεσαι έτσι, νομίζεις ότι έτσι σκέφτομαι κι εγώ... Λάθος!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ εχεις αφουγκραστει την καρδουλα της Κορινας να χτυπαει;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξαναλέω - μέχρι να το καταλάβετε - ότι ο λόγος που δεν με δέχεται η Κορίνα είναι ότι την έκανα να συνειδητοποιήσει πως το μπουρδέλο είναι αναπόσπαστο κομμάτι της ιδιωτικής της ζωής, ότι αυτό που κάνει δεν είναι απλά ένα επάγγελμα αλλά ότι με τους πελάτες της έχει ερωτική σχέση αφού γαμιέται μαζί τους. Δεν έχει σημασία αν είναι για 5-10 λεπτά. Σημασία έχει ότι ΓΑΜΙΕΤΑΙ κανονικά μαζί τους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βαλάνιε Πουτσαρά είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ πυρφόρος ρε τύπε. Επειδή εσύ σκέφτεσαι έτσι, νομίζεις ότι έτσι σκέφτομαι κι εγώ... Λάθος!

Δε νομίζω ρε τύπε,μόνος σου τα έχεις γράψει κατά καιρούς...
Όταν με δεις ποτέ να στέλνω sms σε πουτάνα σαν αυτά που έχεις στείλει στην Κορίνα ή αν με δεις να σκάω με λουλούδια σε μπουρδέλο,τότε να με πεις πυρφόρο.
Αλλά άλλος τα έχει κάνει αυτά.

Στην Πράγα ήθελα να κάνω ντους μετά το γαμήσι γιατί είχε ζέστη,αλλά αντί για την πόρτα του μπάνιου άνοιξα ένα καμαράκι που μέσα μεταξύ άλλων είχε και δύο ράφια με πράγματα(αρκουδάκια,καρδούλες,γλάστρες) και σε θυμήθηκα.
Οταν το ανέφερα στις κοπέλες γελούσαν και τα αυτιά τους αναφερόμενες στους πυρφόρους.
Είστε παντού τελικά.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom