Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Είστε αιώνες μακριά από το να καταλάβετε το πνεύμα μου ή απλά κάνετε πως δεν το καταλαβαίνετε γιατί έτσι σας συμφέρει.

Το 95% των ασθενών στο Δρομοκαΐτειο, το ίδιο ακριβώς λένε.  :)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Θα αφήσω πάλι ελεύθερα τα κοπλιμέντα προς τις γκόμενες γιατί έτσι γουστάρω. Μην το παρακάνετε βέβαια αλλά ένα κοπλιμέντο πού και πού δεν κάνει κακό. Προσοχή: ποτέ δεν ζητάμε κάτι από τις γκόμενες αν δεν είμαστε σίγουροι ότι η απάντηση θα είναι "ναι".

Αν θες πραγματικα να τους μπεις στο ματι, οσων σε λενε πιρφορο, ανοιξε θρεντ με τιτλο ημερησια ενημερωση για κοπλιμεντα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Αν θες πραγματικα να τους μπεις στο ματι, οσων σε λενε πιρφορο, ανοιξε θρεντ με τιτλο ημερησια ενημερωση για κοπλιμεντα.

Ντσού!!!

Ο τιτλος θα πρέπει να είναι: "Ημερήσια ενημέρωση απαξίωσης στις γκόμενες", και μέσα να γράφει τις φιλοφρονήσεις που κάνει καθημερινά.  :)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ο πατέρας μου στο σχολείο μου έδινε χαρτζιλίκι κι εγώ το κράταγα για να αγοράζω δίσκους. Κάθε Σάββατο πηγαίναμε μόνοι μας ή με φίλους μας στο Rock City, στο Happening, αργότερα στο Metropolis και φεύγαμε με 2-3 δίσκους ο καθένας. Όλα τα λεφτά μου πήγαιναν στους δίσκους. Για πουτάνες ούτε καν μου είχε περάσει από το μυαλό. Η μαλακία ήταν μια αγγαρεία που έπρεπε να γίνει όταν μαζευόταν πολύ σπέρμα. Δεν μαλακιζόμασταν και πολύ. Το μυαλό μας το είχαμε στη μουσική. Ακούγαμε πολύ ραδιόφωνο, αγοράζαμε κάθε μήνα το Metal Hammer και μαζεύαμε δίσκους. Από τα 17-18 αρχίσαμε να πηγαίνουμε και στα κλαμπ. Το σεξ μας άφηνε σχεδόν αδιάφορους.

Οντως φιλε οι φιλοι μου που σου ελεγα ουτε τα ηξεραν τα μπουρδελα. Ολο μαζευαν λεφτα για δισκους ή για την κιθαρα που καποτε θα αγοραζαν. Τους ελεγα παιδια διακοπες που πατε; Στο χωριο τους ολοι! Μαλακιες ομως πρεπει να τραβουσαν 2-3 ημερησιως.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
[size=11pt]Η παρέα του Χάκου είναι, όντως, μεγάλοι μύστες της μέταλ μουσικής!

Εύγε Πικεράκο για τη συνεισφορά σου!

Βέβαια, η διαφορά είναι ότι αυτοί πέτυχαν κάτι στη ζωή τους και γαμάνε ΔΩΡΕΑΝ γκομενάκια ακόμα και τώρα.

Να κι ο γαμιάς, ο Κώστας Χρονόπουλος:[/size]

10921644_965326783507805_1074125670442804505_o.jpg

Μονο αν φτασεις στη κορυφη της μεταλλικης πυραμιδας γινεσαι γαμιας. Δηλαδη γνωστος συντακτης ή ακομα καλυτερα μελος συγκροτητος. Ναι, τοτε τα πουτανακια ερχονται ντυμενα με οτι πιο ξεκωλο και πορνοδιαστροφικο υπαρχει και σε βρισκουν στο καμαρινι. Η μεγαλη μαζα ομως διαβιει καλογηρικα.


Βέβαια dopamina, πήγαινα συχνά στα γραφεία του Metal Hammer στην αρχή της λ. Βουλιαγμένης και μιλούσα με τον Χάκο Περβανίδη, τον Τάσο Σταματούκο, τον Κώστα Χρονόπουλο και άλλους. Έγραφα τότε και ανταποκρίσεις από συναυλίες ελληνικών συγκροτημάτων στη στήλη "Ελληνική Σκηνή" της οποίας την επιμέλεια είχε ο Τόλης Παλαντζάς. Τους Innerwish που είχαν τραγουδιστή τον μετέπειτα "παπαροκά" εγώ τους έκανα γνωστούς. Είχα γράψει 3 συνεχόμενες ανταποκρίσεις από live τους όταν ακόμα δεν τους ήξερε κανείς.

Ειχες ξεκινησει μια καριερα αλλα σε τσακισε η παρθενια...


Είχα κάνει εκπομπές και στο ραδιόφωνο τότε.

Στον 902 τυπε; Του Μεταλ Ινβαιντερ;


Paralimnios έχεις καταλάβει ακριβώς τα μουσικά μου γούστα. Κατά τη γνώμη μου το αυθεντικό heavy metal ήταν μέχρι το 1985.
Τοτε πεφτανε και μαχαιρωματα η μεταλ ηταν συνδεδεμενη με το χουλιγκανισμο. Εσυ ομως δεν την προλαβες εκεινη τη ρομαντικη εποχη, ακουγες τα genre του 70 και του 80 στα 90ς που ειχε κυριαρχησει το παουερ, το επικ και εβγαινε το γκοθικ, με συγκροτηματα οπως iced earth και paradise lost. Φυσικα ειχαν φλωρεψει και οι οπαδοι, η αγαμια τους ομως μαλλον κορυφωθηκε εκεινη την δεκαετια.

Στο ιντερνετ εχω διαβασει για την γενια Χ οτι την ευνουχισαν τα φεμινιστικα μηνυματα στις τηλεοπτικες σειρες και τα καρτουν.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο απαξιωτικός είμαι προς τις γκόμενες. Μπορεί σε κάποια να κάνω κοπλιμέντα, να μου δείξει ότι με γουστάρει και ενώ όλα είναι έτοιμα εγώ να της πω ότι θέλω να τη γαμήσω επί πληρωμή. Αυτό έγινε πέρυσι με κάποια από τη δουλειά, με αποτέλεσμα να με πάρει ο πατέρας της τηλέφωνο και να μου πει "δεν θέλουμε τα λεφτά σου". Τη γυναίκα τη θέλω ξεφτιλισμένη.
τι άλλο ειπώθηκε με τον πατέρα της;για τι ποσό μιλάμε;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νάσο Αθανασιάδη με τη γκόμενα είχαμε βγει και είχαν πέσει γλωσσόφιλα. Όλα ήταν έτοιμα να τη γαμήσω μέχρι που τη λυπήθηκα, γιατί δεν έβγαζε καθόλου λεφτά από την πρωινή της δουλειά που ήταν με το κομμάτι, και της πρότεινα καλύτερα να έρχεται σπίτι μου να τη γαμάω και να της δίνω 20 ευρώ - από το να πηγαίνει να δουλεύει εκεί. Αυτό της το έστειλα σε μήνυμα στο κινητό και για κακή μου τύχη το είδε ο πατέρας της, ο οποίος με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι είμαι ένας αλήτης και να αφήσω την κόρη του ήσυχη.  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γενικά δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες φάσεις με γκόμενες είχα έτοιμες στη ζωή μου και χάλασαν την τελευταία στιγμή.  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ακόμα και με τις 6 γκόμενες που έχω ΠΡΟΛΑΒΕΙ να γαμήσω τζάμπα, μέχρι τη 2η βδομάδα της σχέσης μας είχαμε γίνει κώλος.  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είμαι μεγάλος μισογύνης και τους το δείχνω με την πρώτη ευκαιρία. ΠΟΤΕ δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ με γκόμενα, όποτε το έχω προσπαθήσει καταλήγω να κάνω βόλτες στο σπίτι άγρυπνος όλη νύχτα ενώ εκείνη κοιμάται. Είμαι γενικά πολύ δύσκολος χαρακτήρας για συντροφιά. Με κουράζει απίστευτα η γυναικεία παρέα, θέλω να βρίσκομαι μαζί τους μόνο για 10 λεπτά.  :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Νάσο Αθανασιάδη με τη γκόμενα είχαμε βγει και είχαν πέσει γλωσσόφιλα. Όλα ήταν έτοιμα να τη γαμήσω μέχρι που τη λυπήθηκα, γιατί δεν έβγαζε καθόλου λεφτά από την πρωινή της δουλειά που ήταν με το κομμάτι, και της πρότεινα καλύτερα να έρχεται σπίτι μου να τη γαμάω και να της δίνω 20 ευρώ - από το να πηγαίνει να δουλεύει εκεί. Αυτό της το έστειλα σε μήνυμα στο κινητό και για κακή μου τύχη το είδε ο πατέρας της, ο οποίος με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι είμαι ένας αλήτης και να αφήσω την κόρη του ήσυχη.  :grin:
θα εδινες  20 ευρω ενω μπορεις να γαμησεις μετάξι με 10?για απλό πάντα πρόγραμμα;είπες κατι στον πατερα της;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
picker το ότι είσαι αποτυχημένος πιρφόρος δεν σε κάνει πόρνο,
στα μπουρδέλα πάς επειδή δεν σου βγαίνει το πιρφοροξεφτυλίκι
και την ανικανότητα σου να έχει αντικείμενο η πιρφορία σου την
έχεις αναγάγει σε μια δήθεν φιλοσοφία απαξίωσης των γυναικών
απλά για να εκτονωθείς όχι απο πεποιθηση ... πάς και κλαψουρίζεις
και μετά έρχεσαι εδώ για να το παίξεις αντράκι απο το πληκτρολόγιο
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο 20-άρικο θα τη γαμούσα 2 φορές. Δεν με νοιάζει το πρόγραμμα. Το θέμα είναι ότι ήταν έτοιμη να γαμηθεί τζάμπα κι εγώ της πρότεινα να τη γαμήσω με λεφτά. Αφού είναι άχρηστες και δεν μπορούν να βγάλουν λεφτά από αλλού, καλύτερα δεν είναι να γίνουν πουτάνες; Αυτό είναι το σκεπτικό μου. Στον πατέρα της δεν αντιμίλησα, του είπα ότι με παρεξήγησε κτλ.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
picker το ότι είσαι αποτυχημένος πιρφόρος δεν σε κάνει πόρνο,
στα μπουρδέλα πάς επειδή δεν σου βγαίνει το πιρφοροξεφτυλίκι
και την ανικανότητα σου να έχει αντικείμενο η πιρφορία σου την
έχεις αναγάγει σε μια δήθεν φιλοσοφία απαξίωσης των γυναικών
απλά για να εκτονωθείς όχι απο πεποιθηση ... πάς και κλαψουρίζεις
και μετά έρχεσαι εδώ για να το παίξεις αντράκι απο το πληκτρολόγιο
κι εγω σ αυτο εχω καταληξει κι γι αυτο εχω μπει σε μια "πολεμικη" μαζι του...χωρις να θελω το κακο του, οπως θα νομιζει ο ιδιος
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Στο 20-άρικο θα τη γαμούσα 2 φορές. Δεν με νοιάζει το πρόγραμμα. Το θέμα είναι ότι ήταν έτοιμη να γαμηθεί τζάμπα κι εγώ της πρότεινα να τη γαμήσω με λεφτά. Αφού είναι άχρηστες και δεν μπορούν να βγάλουν λεφτά από αλλού, καλύτερα δεν είναι να γίνουν πουτάνες; Αυτό είναι το σκεπτικό μου. Στον πατέρα της δεν αντιμίλησα, του είπα ότι με παρεξήγησε κτλ.
θα την εσπρωχνες και Μετάξι στην πορεία λες;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Rigormortis και λοιποί τολμήστε πρώτα να πείτε σε κανένα βρωμόμουνο ότι πάτε και με πουτάνες και μετά ελάτε να τα ξαναπούμε. Μαθήματα από ελεεινά λαμόγια που δεν έχουν τα αρχίδια να λένε στις γκόμενες την αλήθεια δεν δέχομαι.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν ξέρω Νάσο Αθανασιάδη. Το όνειρό μου πάντως είναι να έχουν όλες οι γκόμενες μία καθορισμένη τιμή και να το δίνουν σε όποιον τις πληρώνει. Παράλληλα βέβαια μπορούν να έχουν και τον πυρφόρο-νταβατζή τους να τους καλύπτει το συναισθηματικό κενό.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλές διακοπές, καλά μπάνια, καλές βουτιές και γενικότερα ΟΥΣΙΑ στις ζωές σας ... είδαλλως ένα πιστόλι στον κρόταφο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
H βρωμα εβγαλε το ενα βυζι εξω απ το σουτιεν για να τραβηξει τη φωτογραφια.
13962750_1385257584824671_4012021549190576577_n.jpg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Rigormortis και λοιποί τολμήστε πρώτα να πείτε σε κανένα βρωμόμουνο ότι πάτε και με πουτάνες και μετά ελάτε να τα ξαναπούμε. Μαθήματα από ελεεινά λαμόγια που δεν έχουν τα αρχίδια να λένε στις γκόμενες την αλήθεια δεν δέχομαι.

Αυτή είναι όλη η "μαγκιά" σου;

Να σε πληροφορήσω λοιπόν, πως πάντα πληροφορούσα τις γκόμενες μου, ότι στην περίπτωση που έχω καύλες και δεν μου κάτσουν (έστω και για πίπα τις ημέρες που είναι "αδιαθετες"), θα εκτόνωνα την γεννετήσια ορμή μου σε όποια έβρισκα εύκαιρη, συμπεριλαμβανομένων των ιεροδούλων. Αυτό το έκανα άπαξ και χωρίς άλλη κουβέντα.

Εντάξει τώρα ξεφτιλισμένε σαλιαροσχεσάκια πουτανοκαψούρη και κερατά από πεποίθηση;  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom