Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Θα αφήσω πάλι ελεύθερα τα κοπλιμέντα προς τις γκόμενες γιατί έτσι γουστάρω. Μην το παρακάνετε βέβαια αλλά ένα κοπλιμέντο πού και πού δεν κάνει κακό. Προσοχή: ποτέ δεν ζητάμε κάτι από τις γκόμενες αν δεν είμαστε σίγουροι ότι η απάντηση θα είναι "ναι".
Ποτε δεν θα εισαι σιγουρος
Τελικα δεν μου εκατσε γκομενα της οποιας ειχα γλυψει τις ρώγες :S
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Σήμερα έκανα ένα κοπλιμέντο σε μια γκόμενα στην παραλία. Με κοίταξε γεμάτη χαρά και μου είπε "ευχαριστώ πολύ". Το κοπλιμέντο δεν είναι καμάκι, είναι απλά μια αυθόρμητη έκφραση συμπάθειας. Μόνο αν μου ανταπέδιδε το κοπλιμέντο θα ζήταγα κάτι από εκείνη.


Αφού δεν κατάφερες να την πας για καφέ , είσαι
ένας άχρηστος πιρφόρος.
Μαδημένη κότα Πικεράκο, μοιράζεις κομπλιμέντα στις γκόμενες
χωρίς αποτέλεσμα !  :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί δεν της ζήτησες, μετά το κομπλιμέντο,
να σου βάλει κωλοδάχτυλο ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κώστα Λαδάκη ένας λόγος που θα αφήσω ελεύθερα τα κοπλιμέντα είναι για να πάω κόντρα στον zeljko και σε σένα. Γουστάρω να κάνω το τελείως αντίθετο από αυτό που κάνουν τα λαμόγια, οι σχεσάκηδες, οι χυλοπιτάκηδες και οι ψεύτες.  :sunglasses:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εγώ γουστάρω να λέω σε όλες τις γκόμενες ότι γαμάω μέρα παρά μέρα στα μπουρδέλα και πού και πού να τους κάνω κοπλιμέντα.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κώστα Λαδάκη ένας λόγος που θα αφήσω ελεύθερα τα κοπλιμέντα είναι για να πάω κόντρα στον zeljko και σε σένα. Γουστάρω να κάνω το τελείως αντίθετο από αυτό που κάνουν τα λαμόγια, οι σχεσάκηδες, οι χυλοπιτάκηδες και οι ψεύτες.  :sunglasses:




Xαιδοκολοδαχτυλάκιας !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σπάμε το φαύλο κύκλο της υποκρισίας και του τακτικισμού. Λέμε την αλήθεια στις γκόμενες χωρίς όμως να ζητάμε τίποτε από αυτές.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
πικερ τι κοπλιμεντο ειπες στην γκομενιτσα?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν μας αρέσει να είναι ο έρωτας ένα παιχνίδι. Σιχαινόμαστε το φλερτ. Γουστάρουμε την ευθύτητα γιατί είμαστε μεταλλάδες.  :sunglasses:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Δεν μας αρέσει να είναι ο έρωτας ένα παιχνίδι. Σιχαινόμαστε το φλερτ. Γουστάρουμε την ευθύτητα γιατί είμαστε μεταλλάδες.  :sunglasses:


Ωπα ωπα ωπα ωπα......διευκρίνηση παρακαλω.
Τί μεταλάδες είμαστε? χέβυ μεταλάδες ή ντέθ μεταλλάδες? Πες μας για να ξέρουμε σε παρακαλω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Jim28 δεν μιλάω καθόλου για thrash, death, black κτλ. Μιλάω για το κλασικό hard 'n' heavy του '70 και του '80. Δεν μιλάω για τύπους με τατουάζ, ξυρισμένα κεφάλια κτλ. Μιλάω για τους κλασικούς, συντηρητικούς χαρντροκάδες και χεβιμεταλλάδες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αυτή η μουσική ήταν ακόμα στα πάνω της τη δεκαετία του '90 γιατί τα παλιά κλασικά συγκροτήματα έβγαζαν ακόμα καλούς δίσκους και έκαναν περιοδείες. Το σημερινό metal δεν έχει την παραμικρή σχέση με τον ήχο του κλασικού hard rock/heavy metal.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο πατέρας μου στο σχολείο μου έδινε χαρτζιλίκι κι εγώ το κράταγα για να αγοράζω δίσκους. Κάθε Σάββατο πηγαίναμε μόνοι μας ή με φίλους μας στο Rock City, στο Happening, αργότερα στο Metropolis και φεύγαμε με 2-3 δίσκους ο καθένας. Όλα τα λεφτά μου πήγαιναν στους δίσκους. Για πουτάνες ούτε καν μου είχε περάσει από το μυαλό. Η μαλακία ήταν μια αγγαρεία που έπρεπε να γίνει όταν μαζευόταν πολύ σπέρμα. Δεν μαλακιζόμασταν και πολύ. Το μυαλό μας το είχαμε στη μουσική. Ακούγαμε πολύ ραδιόφωνο, αγοράζαμε κάθε μήνα το Metal Hammer και μαζεύαμε δίσκους. Από τα 17-18 αρχίσαμε να πηγαίνουμε και στα κλαμπ. Το σεξ μας άφηνε σχεδόν αδιάφορους.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
piker τον χακο τον ειχες γνωρισει?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βέβαια dopamina, πήγαινα συχνά στα γραφεία του Metal Hammer στην αρχή της λ. Βουλιαγμένης και μιλούσα με τον Χάκο Περβανίδη, τον Τάσο Σταματούκο, τον Κώστα Χρονόπουλο και άλλους. Έγραφα τότε και ανταποκρίσεις από συναυλίες ελληνικών συγκροτημάτων στη στήλη "Ελληνική Σκηνή" της οποίας την επιμέλεια είχε ο Τόλης Παλαντζάς. Τους Innerwish που είχαν τραγουδιστή τον μετέπειτα "παπαροκά" εγώ τους έκανα γνωστούς. Είχα γράψει 3 συνεχόμενες ανταποκρίσεις από live τους όταν ακόμα δεν τους ήξερε κανείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom