Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κώστα Κωνσταντινίδη είσαι ο μόνος που το κατάλαβε ότι ήταν σχήμα λόγου. Όλοι οι υπόλοιποι νόμιζαν ότι κυριολεκτώ.  :o
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Saint μουνόπανο έλα να με βρεις και να πάρεις τα αρχίδια μου όποτε θες. Στην ίδια πολυκατοικία μένει και ο ξάδερφός μου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Επίσης θα σου γνωρίσω κι έναν άλλο πρώτο μου ξάδερφο που έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο με μένα και είναι γνωστός tattoo artist. Αυτός τύπε είναι 2 μέτρα και πραγματικό τέρας. Μπορείς να τον βρεις στο facebook αν θες. Έχω και με αυτόν άριστη σχέση.  :grin:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Επίσης θα σου γνωρίσω κι έναν άλλο πρώτο μου ξάδερφο που έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο με μένα και είναι γνωστός tattoo artist. Αυτός τύπε είναι 2 μέτρα και πραγματικό τέρας. Μπορείς να τον βρεις στο facebook αν θες. Έχω και με αυτόν άριστη σχέση.  :grin:

Μηπως ειναι ο γνωστος ως Θηριο;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Επίσης θα σου γνωρίσω κι έναν άλλο πρώτο μου ξάδερφο που έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο με μένα και είναι γνωστός tattoo artist. Αυτός τύπε είναι 2 μέτρα και πραγματικό τέρας. Μπορείς να τον βρεις στο facebook αν θες. Έχω και με αυτόν άριστη σχέση.  :grin:



τον ανδρεα μαρνεζο εννοεις?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είμαστε μεγάλο σόι και αλληλοβοηθιόμαστε πολύ. Έτσι είμαστε εμείς οι Λάκωνες, κανονίζουμε τους εχθρούς μας οικογενειακά.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Επίσης θα σου γνωρίσω κι έναν άλλο πρώτο μου ξάδερφο που έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο με μένα και είναι γνωστός tattoo artist. Αυτός τύπε είναι 2 μέτρα και πραγματικό τέρας. Μπορείς να τον βρεις στο facebook αν θες. Έχω και με αυτόν άριστη σχέση.  :grin:

Καλά ρε τύπε τα ξαδέλφια σου, αφού εσύ εχεις πρόβλημα με τον Saint, γιατι δεν καθαρίζεις εσύ μαζι του;  :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τι γίνεται ρε Picker πάλι κρύβεσαι κάτω απο τα φουστάνια των ξαδερφών σου ?!

απο τη μια χαίρομαι γιατί περισσότεροι καταλαβαίνουν πλέον ότι δεν υπάρχει κάτι μη αντιφατικό στο νόμο του Picker
για την ακρίβεια ένας τόσο ακραίος πιρφόρος σαν τον πικερ με τα τόσα παρακάλια στις γκόμενες (εντός και εκτός μπουρδέλων) και τα τόσα ξεφτυλικια
στα οποία έχει υποπέσει , σε ωθεί να του κάνεις bulling  όταν επαίρεται ότι είναι σκληροπυρηνικός γαμιάς και τα ρέστα...

τι να πω ρε picker σεβάσου λίγο τον εαυτό σου και κλείσε ένα ραντεβού σε ψυχιάτρο ...δεν το καταλαβαίνεις ότι η ocd σου , σε γελοιοποιεί ?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
τι γίνεται ρε Picker πάλι κρύβεσαι κάτω απο τα φουστάνια των ξαδερφών σου ?!

απο τη μια χαίρομαι γιατί περισσότεροι καταλαβαίνουν πλέον ότι δεν υπάρχει κάτι μη αντιφατικό στο νόμο του Picker
για την ακρίβεια ένας τόσο ακραίος πιρφόρος σαν τον πικερ με τα τόσα παρακάλια στις γκόμενες (εντός και εκτός μπουρδέλων) και τα τόσα ξεφτυλικια
στα οποία έχει υποπέσει , σε ωθεί να του κάνεις bulling  όταν επαίρεται ότι είναι σκληροπυρηνικός γαμιάς και τα ρέστα...

τι να πω ρε picker σεβάσου λίγο τον εαυτό σου και κλείσε ένα ραντεβού σε ψυχιάτρο ...δεν το καταλαβαίνεις ότι η ocd σου , σε γελοιοποιεί ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ένας παραμυθατζής, ένα τρολλ ειναι ο Πικεράκος .
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Είμαστε μεγάλο σόι και αλληλοβοηθιόμαστε πολύ. Έτσι είμαστε εμείς οι Λάκωνες, κανονίζουμε τους εχθρούς μας οικογενειακά.

Καμια γκομενα δε μπορουν να σε βοηθησουν να βρεις; Ή καμια δουλεια;

Φιλε απο συγγενεις να μην περιμενεις τιποτα. Μονο να γελασουν κρυφα με το κακοπαθημα σου ειναι προθυμοι.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Ο μαρνεζος εχει πεθανει εδω και μερικα χρονια !!!


υγ ,
η κατοστακιλη ποια ειναι ;;;
εστω σε  πμ θα το εκτιμουσα...
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ναι βρε τύπε, λες ο ντόπα να είναι χθεσινός και να του 'βγάζε φόρα παρτίδα το επώνυμο;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Ο Πικεράκος, ο διασκεδαστής ,

θέλει λίγο προσοχή διότι :

1. Προμοτάρει την Κορίνα Ιάσωνος 20 , μήπως παίρνει χαρτζηλίκι ;

2. Λέει να μη δίνετε σημασία στις γυναίκες, αλλά αυτός στέλνει πμ
σε γυναικεία νικ . Μήπως το λέει αυτό για να είναι ο ΜΟΝΟΣ που
θα στέλνει, κρυφά, πμ στα γυναικεία νικ ;

3. Προτρέπει τους άντρες να γαμάνε αποκλειστικά στα μπουρδελάκια
και να μην κάνουν οικογένεια. Μήπως τα παίρνει από τον Σόρος και τον
Κίσινγκερ που θέλουν  να σβήσει η Ελληνική Φυλη ;  :huh:

Μήπως είναι ένα πληρωμένο κοκοράκι, από τη Νέα Τάξη Πραγμάτων ;  :huh:


new-world-order-pyramid-of-power.jpg



Η απλώς είναι ένα τρολ αστείο , που μας διασκεδάζει
ο Πικεράκος ;

:huh: :huh:

Τελικά, ο Πικεράκος είναι μάλλον ένας αστείος τρολλάκος !  :2funny: :2funny:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Πικεράκο...

Να δώσω στον Αντισθένη το π.μ. που μου έστειλες με το τηλέφωνο του ξαδέλφου σου του αξιωματικού της αστυνομίας, μαζί με το άλλο π.μ. που με απειλούσες ότι θα με βρείτε και θα μπείτε βράδυ σπίτι μου για  να μου γαμήσετε όλη την οικογένεια;  

Nα το δώσεις καλύτερα στο Εσωτερικών  Υποθεσεων
Το γκλοπ του ξαδερφου θα ικανοποιήσει βαναυσα την ερωτογονο περιοχη του picker :s&m_1:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
κώστα λαδάκη ! πρέπει να μιλήσουμε για το κοινωνικό κατασκεύασμα της μονογαμίας και το πόσο ασύμβατο είναι με την φύση του άντρα
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
κώστα λαδάκη ! πρέπει να μιλήσουμε για το κοινωνικό κατασκεύασμα της μονογαμίας και το πόσο ασύμβατο είναι με την φύση του άντρα

Aυτο το κατασκεύασμα μας εξαντλει :tickedoff:
Πρεπει να θυμομαστε τι εχουμε πει στην καθεμια :S
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom