Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Και μπορεί να το διέγραψες το συγκεκριμένο post αλλά εγώ το έχω κρατήσει. Πρόσεχε τι γράφεις βλάκα, εκτίθεσαι περισσότερο.

Ρουφιανοκαυλορούφουλα...

Εγω δεν κάνω αναφορές, ούτε πατάω ρουφιανόκουμπα.

Ξέρεις ήδη ότι γνωρίζω. Κάτσε καλά λοιπόν επειδή τα π.μ. θα φεύγουν σφαίρα σε όποιον τύχει και του ρίξεις γαμώσπιτα, γαμωοικογένειες, γαμωμάνες ή τον αποκαλέσεις πουτάνας γιο.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ο Πίκης τουλάχιστον το έγραψε δημόσια ότι ρουφιάνεψε, κάποιοι άλλοι έβαλαν κουκούλα πρώτα  :vomit:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Υπάρχει όμως κάτι που δεν το ξέρεις άτιμε καριόλη. Τώρα γνωρίζω κι εγώ για σένα λεπτομέρειες. Θέλεις να κάνω κι εγώ το ίδιο;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Και μπορεί να το διέγραψες το συγκεκριμένο post αλλά εγώ το έχω κρατήσει. Πρόσεχε τι γράφεις βλάκα, εκτίθεσαι περισσότερο.

Θρασύδειλε κωλοδαχτυλασμένε χτικιάρη...

Κράτα το καλά και βάλτο στον κώλο σου. (Αφού κάνεις πρώτα αναφορά στον Αντισθένη. Μην το πάρει και σκατωμένο ο άνθρωπος...)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ρουφιανοκαυλορούφουλα...

Εγω δεν κάνω αναφορές, ούτε πατάω ρουφιανόκουμπα.

Ξέρεις ήδη ότι γνωρίζω. Κάτσε καλά λοιπόν επειδή τα π.μ. θα φεύγουν σφαίρα σε όποιον τύχει και του ρίξεις γαμώσπιτα, γαμωοικογένειες, γαμωμάνες ή τον αποκαλέσεις πουτάνας γιο.


χαχααχαχαχαχαχα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467

Και 3η φορά;  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρε κακομοίρη...

Μην πατάς συνέχεια το ρουφιανόκουμπο. Αφού βλέπεις ότι κανείς δεν δίνει  σημασία στα μυξοκλάμματα  σου.

Αν σε τρώει το δάκτυλο σου βάλτο στον πάτο σου :)
 

Επισκέπτης
Picker μη μασας. Εμεις οι οπαδοι σου, οι πιστοι στον νομο σου, θα κατατροπωσουμε τους πυρφοροαγαπουληδες σχεσακιδες που βαλουν εναντιων σου.

Για παρτη σου η τραγουδαρα του Νικολα.


Picker ΓΕΡΑ ΜΗΝ ΚΟΛΩΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Πικεράκο...

Να δώσω στον Αντισθένη το π.μ. που μου έστειλες με το τηλέφωνο του ξαδέλφου σου του αξιωματικού της αστυνομίας, μαζί με το άλλο π.μ. που με απειλούσες ότι θα με βρείτε και θα μπείτε βράδυ σπίτι μου για  να μου γαμήσετε όλη την οικογένεια;  
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Ξέρει ο δόλιος ο ξαδερφούλης σου ότι είσαι ένας κωλοδαχτυλάκιας πουτανοκαψούρης, θρασύδειλος ρουφιανος που στέλνει απειλητικά μηνύματα;

Η θα του ζητάς πάλι συγγνώμη, όπως χθές;
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ο ξάδελφος του το ξέρει οτι χρησιμοποιεί την ιδιότητά του μ' αυτόν τον τροπο;

Πάντως κάτι τέτοια στην Υπηρεσία δεν τα θεωρούν καθόλου αστεία και δεν κάνω καθόλου πλάκα.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.773
Like
137
Πόντοι
16
Μάγκες το παιδάκι είναι για λύπηση. Κρατήστε το... σπέρμα σας για κάνεναν άλλον. Έχει παραδώσει σώμα και πνεύμα.
Έχει αντιληφθεί το μέγεθος της ανυπαρξίας και της κωλομπαροσύνης του και το έχει αποδεχθεί.
Αφήστε τον να κλάψει με την ησυχία του.


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Ο ξάδελφος του το ξέρει οτι χρησιμοποιεί την ιδιότητά του μ' αυτόν τον τροπο;

Πάντως κάτι τέτοια στην Υπηρεσία δεν τα θεωρούν καθόλου αστεία.

Αυτό δεν το γνωρίζω.

Γνωρίζω όμως το τηλέφωνό του και τα λοιπά στοιχεία του, που μου έστειλε  ο Πικης  για να με τρομάξει (τρομάρα του...)

Λέω να του στείλω με κάνα sms τα απειλητικά μηνύματα που μου στέλνει το ξαδελφάκι του "ο νομοθέτης", για να δω τις αντιδράσεις του.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.747
Like
1.426
Πόντοι
366
Τελικα ο μοναχικος και σκληρος μπουρδελιαρης, ο μισογύνης και ο απαξιωτικος απεναντι τους, αυτος που δεν κανει σχεσεις αλλα και καμακι.....ειναι στην πραγματικοτητα τα ακριβως τα αντιθετα απ ολα αυτα!!!!

Υποστηριξε οτι ειχε ελευθερη σχεση με το 105 κιλων θηλυ, για τρεις μηνες.

Εδωσε μ ευκολια τηλεφωνακι σε υποτιθεμενο θηλυκο, που παρεμπιπτόντως εβριζε ολο το μπου.

Κανει καμακι σε ωραιες κοπελες στο μετρο.

Μιξοκλαίγεται εξω απ το Κορινοσπιτο. Αμετρητες καταθεσεις ψυχης για την αγαπη που της τρεφει (να χαρω εγω εναν απαξιωτικο αγαπουλη!!!)


Τωρα οσον αφορα για το κωλοδαχτυλο, που δημοσια εχει υποστηριξει οτι περιοδικα του αρεσει ως βοηθητικη σεξουλαικη - ηδονιστικη πραξη, ας μας εξηγησει πως αυτο συναδει με την απολυτη θεση του, οτι το σεξ πρεπει να γινεται οσο το δυνατον πιο μηχανικα, να περιοριζεται σε μια σταση, και σε συντομη εξπερματωση. Οτι αυτοσκοπος ειναι μοναχα η εξπερματιση και οχι η πραξη καθεαυτη.
Με βαση αυτο το σκεπτικο ας μας δικαιολογησει τη χρηση του κωλοδαχτυλου σε μια τετοια μηχανιστικη αντιληψη της ερωτικης πραξης.  :effemine:



   

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πείτε κι άλλα ωραία μουνόπανα. Ξέρετε πού σας γράφω. Pecados ενώ ξέρεις ότι τα αρχίδια μου είναι 10 κιλά το καθένα, συνεχίζεις να λες μαλακίες για μένα. Saint είσαι κότα και ΨΕΥΤΗΣ. Μην ασχολείσαι άλλο μαζί μου, βοήθα τον εαυτό σου. Κάνε κάτι άλλο μαλάκα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.747
Like
1.426
Πόντοι
366
[size=20pt]ΠΙΚΕΡ[/size]

[size=20pt]Ψευτης[/size]

[size=20pt]Απατεωνας[/size]

[size=20pt]Ρουφιανακος[/size]

[size=20pt]Δειλος[/size]

[size=20pt]Αγαπουλης[/size]

[size=20pt]Κρυφοσχεσακιας[/size]

[size=20pt]Κλαψομουνης[/size]

[size=20pt]Προσκυνομουνακιας[/size]

[size=20pt]Μπαζογαμης[/size]

[size=20pt]Σιχαμερος[/size]

[size=20pt]πρωκτοηδονιστης[/size] (κρυφολουγρακκος)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Τελικα ο μοναχικος και σκληρος μπουρδελιαρης, ο μισογύνης και ο απαξιωτικος απεναντι τους, αυτος που δεν κανει σχεσεις αλλα και καμακι.....ειναι στην πραγματικοτητα τα ακριβως τα αντιθετα απ ολα αυτα!!!!

Υποστηριξε οτι ειχε ελευθερη σχεση με το 105 κιλων θηλυ, για τρεις μηνες.

Εδωσε μ ευκολια τηλεφωνακι σε υποτιθεμενο θηλυκο, που παρεμπιπτόντως εβριζε ολο το μπου.

Κανει καμακι σε ωραιες κοπελες στο μετρο.

Μιξοκλαίγεται εξω απ το Κορινοσπιτο. Αμετρητες καταθεσεις ψυχης για την αγαπη που της τρεφει (να χαρω εγω εναν απαξιωτικο αγαπουλη!!!)


Τωρα οσον αφορα για το κωλοδαχτυλο, που δημοσια εχει υποστηριξει οτι περιοδικα του αρεσει ως βοηθητικη σεξουλαικη - ηδονιστικη πραξη, ας μας εξηγησει πως αυτο συναδει με την απολυτη θεση του, οτι το σεξ πρεπει να γινεται οσο το δυνατον πιο μηχανικα, να περιοριζεται σε μια σταση, και σε συντομη εξπερματωση. Οτι αυτοσκοπος ειναι μοναχα η εξπερματιση και οχι η πραξη καθεαυτη.
Με βαση αυτο το σκεπτικο ας μας δικαιολογησει τη χρηση του κωλοδαχτυλου σε μια τετοια μηχανιστικη αντιληψη της ερωτικης πραξης.  :effemine:

Με την άδειά σας, θα ήθελα να μας εξηγήσει και κάτι άλλο.

Αφού είχε σχέση με την κατοστάκιλη, και αφου η κατοστάκιλη ήταν μέλος και γνώριζε σίγουρα ότι ο κωλοδαχτυλάκιας πηδάει και πουτάνες και τον πήδηξε με γνώση αυτού του γεγονότος και του νόμου του, και προχώρησαν σε σχέση σύμφωνη με τον νόμο του,  γιατί μετά τον έκλασε κατάμουτρα και του έριξε άκυρο.

Μήπως γιατί ήθελε καποιον να την γαμεί και όχι  κάποιον για να τον κωλοδαχτυλιάζει και να τον γαμεί αυτή;  ;)
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.747
Like
1.426
Πόντοι
366
αν ξεχασα κατι, παρακαλω συμπληρωστε  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom