Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Stekas72 σου είπα στο facebook να με βγάλεις από το Mr. Malakas 2019 και δεν το έκανες. Ξέρεις ότι σε έχω στο χέρι σίχαμα. Θα σου το πω όσο πιο απλά γίνεται. Βγάλε από τον προημιτελικό εμένα και τον Peter Van Norden και βάλε στη θέση μας εσένα και τον Barock. Θα παίξετε δηλαδή εσείς οι 2 μεταξύ σας αντί για εμάς.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΝΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ.  :hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Σάκη, πως πάει, έβαλες κανένα αγκώνα στον πάτο σου τελευταία, έτσι για τα προκαταρκτικά;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
Stekas72 σου είπα στο facebook να με βγάλεις από το Mr. Malakas 2019 και δεν το έκανες. Ξέρεις ότι σε έχω στο χέρι σίχαμα. Θα σου το πω όσο πιο απλά γίνεται. Βγάλε από τον προημιτελικό εμένα και τον Peter Van Norden και βάλε στη θέση μας εσένα και τον Barock. Θα παίξετε δηλαδή εσείς οι 2 μεταξύ σας αντί για εμάς.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΝΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ.  :hi:

Χοντραινει το πραμα.... :coffee:
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μη μου στέλνετε αιτήματα φιλίας. Ήρθα για να κανονίσω το σιχαμένο λαμόγιο Γιώργο "stekas72" και το γλοιώδες τσιράκι του επίσης από την Καισαριανή, το Νικολάκη το "barock", και φεύγω. Στο facebook γαμάει και δέρνει πλέον ο νόμος. Τι να κάτσω να κάνω εδώ με τα σιχαμένα λαμόγια;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Παιδιά μη μου στέλνετε αιτήματα φιλίας. Ήρθα για να κανονίσω το σιχαμένο λαμόγιο Γιώργο "stekas72" και το γλοιώδες τσιράκι του επίσης από την Καισαριανή, το Νικολάκη το "barock", και φεύγω. Στο facebook γαμάει και δέρνει πλέον ο νόμος. Τι να κάτσω να κάνω εδώ με τα σιχαμένα λαμόγια;;



Δε μας είπες όμως ακόμα για τον αγκώνα.
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΕΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ. ΕΣΥ ΚΑΙ Ο BAROCK ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.

ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ.  :hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
ΣΤΕΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ. ΕΣΥ ΚΑΙ Ο BAROCK ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.

ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ.  :hi:


Σάκη, πες μας για τον αγκώνα.

Νίκος από Καισαριανή.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Picker αυτοι που χυνουν γκομενες στα λεωφορεια δικοι σου ειναι;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
Παιδιά μη μου στέλνετε αιτήματα φιλίας. Ήρθα για να κανονίσω το σιχαμένο λαμόγιο Γιώργο "stekas72" και το γλοιώδες τσιράκι του επίσης από την Καισαριανή, το Νικολάκη το "barock", και φεύγω. Στο facebook γαμάει και δέρνει πλέον ο νόμος. Τι να κάτσω να κάνω εδώ με τα σιχαμένα λαμόγια;;


Ναι :)

Σε πιστέψαμε τώρα. :)

Αφού είσαι "γαμάτε με και ας κλαίω", μωρή πουστάρα. :)

Όλο "φεύγεις" κι όλο εδώ μας κωλοτρίβεσαι για να φας ψωλιές και ξύλο. Μια σαν Piker, την άλλη σαν Picker, παρακάτω ως Sakis, τώρα ως Sakis Picker... κάθε λίγο και λιγάκι που σε πιάνει λιγούρα για πούτσα, έχουμε βαφτίσια.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ο πικερ εχει επανελθει επιθετικοτατος

πλεον περνα στην ακτιβιστικη δραση απεναντι στα παντρεμενα λαμογια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
Ναι :)

Σε πιστέψαμε τώρα. :)

Αφού είσαι "γαμάτε με και ας κλαίω", μωρή πουστάρα. :)

Όλο "φεύγεις" κι όλο εδώ μας κωλοτρίβεσαι για να φας ψωλιές και ξύλο. Μια σαν Piker, την άλλη σαν Picker, παρακάτω ως Sakis, τώρα ως Sakis Picker... κάθε λίγο και λιγάκι που σε πιάνει λιγούρα για πούτσα, έχουμε βαφτίσια.
ο πικερ εχει επανελθει επιθετικοτατος

πλεον περνα στην ακτιβιστικη δραση απεναντι στα παντρεμενα λαμογια
Picker αυτοι που χυνουν γκομενες στα λεωφορεια δικοι σου ειναι;
Σάκη, πες μας για τον αγκώνα.

Νίκος από Καισαριανή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom