Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τα σιχαμένα λαμόγια στέκονται σε 5-10 κωλοδάχτυλα που έχω δοκιμάσει στα ΧΙΛΙΑΔΕΣ γαμήσια που έχω κάνει με αμέτρητες πουτάνες. Είναι κάτι δηλαδή που ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν συνηθίζω στο σεξ, απλά το έχω δοκιμάσει κάποιες φορές και το θεωρώ νορμάλ χωρίς να το προτιμώ γενικά. Αυτό είναι το ποιον τους και δεν θα αλλάξει ποτέ. Αφού είναι σιχαμένα λαμόγια!
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Τα σιχαμένα λαμόγια στέκονται σε 5-10 κωλοδάχτυλα που έχω δοκιμάσει στα ΧΙΛΙΑΔΕΣ γαμήσια που έχω κάνει με αμέτρητες πουτάνες. Είναι κάτι δηλαδή που ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν συνηθίζω στο σεξ, απλά το έχω δοκιμάσει κάποιες φορές και το θεωρώ νορμάλ χωρίς να το προτιμώ γενικά. Αυτό είναι το ποιον τους και δεν θα αλλάξει ποτέ. Αφού είναι σιχαμένα λαμόγια!
έχεις κάνει τόσες φορές κολονοσκοπηση...?
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Σιχαμένα λαμόγια για τα 4 γαμήσια που ρίχνω ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ σε 4 διαφορετικές πουτάνες ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ τι έχετε να πείτε; Για τα 209 γαμήσια που ρίχνω σε δεκάδες γυναίκες ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τι έχετε να πείτε;; Μούγκα στη στρούγκα σιχαμένα λαμόγια!
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Σιχαμένα λαμόγια για τα 4 γαμήσια που ρίχνω ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ σε 4 διαφορετικές πουτάνες ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ τι έχετε να πείτε; Για τα 209 γαμήσια που ρίχνω σε δεκάδες γυναίκες ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τι έχετε να πείτε;; Μούγκα στη στρούγκα σιχαμένα λαμόγια!
αυτό το λες εσύ ...
οι πουτάνες το ξέρουν...? :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Stekas72 σου είπα στο facebook να με βγάλεις από το Mr. Malakas 2019 και δεν το έκανες. Ξέρεις ότι σε έχω στο χέρι σίχαμα. Θα σου το πω όσο πιο απλά γίνεται. Βγάλε από τον προημιτελικό εμένα και τον Peter Van Norden και βάλε στη θέση μας εσένα και τον Barock. Θα παίξετε δηλαδή εσείς οι 2 μεταξύ σας αντί για εμάς.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΝΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ.  :hi:
Ανδρεια προκληση!

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ανδρας που δεχεται κωλοδαχτυλο = μπουστης

τελος.-
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 20 πάνω: Γιάννα.  :-*

Μοιάζει λίγο με πρεζάκι. Έχει κάτι το αρρωστημένο γενικά αλλά μπήκα. Σπασμένο δόντι μπροστά, πολύ αδύνατη, δεν έχει όμως σημάδια στο δέρμα της πουθενά. Στα συν ότι κάνει υπεραπλό πρόγραμμα. Σιχαίνομαι τις βρωμιάρες που προσφέρουν κώλο και ακάποτη πίπα. Το μουνάκι της είναι ξυρισμένο και έχει τρίχες στο κωλαράκι. Τριχωτή κωλοτρυπίδα δηλαδή την οποία και χάιδεψα για να καυλώσω σε συνδυασμό με φιλιά στις πατούσες, μιας και δεν μου κάνει τίποτα η πίπα με καπότα. Πολύ σπάνια τις αφήνω να μου πάρουν πίπα. Καυλώνω πανεύκολα με γλείψιμο ή φιλιά στις πατούσες. Στενό μουνάκι και παθητική στο σεξ όπως γουστάρω. Καλή γενικά, απλά έχει αυτό το κάπως αρρωστημένο look που μπορεί βέβαια και να ξεγελά και να μην τρέχει κάτι με την κοπέλα. Σε αυτό το σπίτι η αδυναμία μου είναι η Ζιζέλ. Τρελό μωρό με απλό φυσικά πρόγραμμα για καυλιάρηδες και όχι για φλώρους που θέλουν τις Παναγιάς τα μάτια για να τους σηκωθεί. Αυτά. :birdman:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Τύπος πουλι αρχιζει να κραταει αποστασεις απο πικερισμο
τυπε ειχα διαχωρισει τη θεση μου απο περσι εαν θυμασαι οταν ο τεως δασκαλος ειχε δηλωσει οτι ο πικερισμος συμφωνει με το δαχτυλιασμα

ειχα συγκαλεσει γενικη συνελευση πικεριστων τοτε με θεμα ημερησιας διαταξης την καταδικη του δαχτυλιασματος και την εκπαραθυρωση του πρωην δασκαλου απο την προεδρια

λογω μεγαλης αποχης και απροθυμιας των μελων αποχωρησα οριστικα απο τον πικερισμο και πλεον τον καταδικαζω ως μια ιδεολογια που μπορει να οδηγησει τη νεολαια μας να γινει μπουστηδες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
τυπε ειχα διαχωρισει τη θεση μου απο περσι εαν θυμασαι οταν ο τεως δασκαλος ειχε δηλωσει οτι ο πικερισμος συμφωνει με το δαχτυλιασμα

ειχα συγκαλεσει γενικη συνελευση πικεριστων τοτε με θεμα ημερησιας διαταξης την καταδικη του δαχτυλιασματος και την εκπαραθυρωση του πρωην δασκαλου απο την προεδρια

λογω μεγαλης αποχης και απροθυμιας των μελων αποχωρησα οριστικα απο τον πικερισμο και πλεον τον καταδικαζω ως μια ιδεολογια που μπορει να οδηγησει τη νεολαια μας να γινει μπουστηδες
Βλεπω οτι στο προγραμμα εχουν μπει το χαίδεμα τριχωτης κωλοτρυπιδας και γλειψιμο πατουσας (δεν μας λεει ομως αν εκανε ή του εκαναν)
Γνωμη σου
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Sakis Picker...

γρηγορογαμούλης είσαι...?
κωλοδάχτυλο δεν έπαιξε...?
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Πουλί είσαι βλάκας. Πήγαινε πες στον Rocco Siffredi - που έχει δεχτεί σε ΠΟΛΛΕΣ ταινίες κωλοδάχτυλο - ότι είναι πούστης. Είσαι βλάκας. Τέλος!
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Βλεπω οτι στο προγραμμα εχουν μπει το χαίδεμα τριχωτης κωλοτρυπιδας και γλειψιμο πατουσας (δεν μας λεει ομως αν εκανε ή του εκαναν)
Γνωμη σου
το γλειψιμο πατουσας δεν το θεωρω οτι σε κανει μπουστηδες

υπαρχουν φετιχιστες πατουσακηδες βρωμοποδαρακηδες

το χαιδεμα τριχωτης κωλοτρυπιδας το εντασσω στην ιδια κατηγορια με το κωλοδαχτυλο
σε κανει μπουστηδες

απαγορευμενα πραγματα αυτα για εναν αντρα μοναχικο μπουρδελιαρη και σκληρο πορνογαμια
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
Τριχωτή κωλοτρυπίδα δηλαδή την οποία και χάιδεψα για να καυλώσω σε συνδυασμό με φιλιά στις πατούσες, μιας και δεν μου κάνει τίποτα η πίπα με καπότα.

Κλαιω μαλακες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 20 πάνω: Γιάννα.  :-*

Μοιάζει λίγο με πρεζάκι. Έχει κάτι το αρρωστημένο γενικά αλλά μπήκα. Σπασμένο δόντι μπροστά, πολύ αδύνατη, δεν έχει όμως σημάδια στο δέρμα της πουθενά. Στα συν ότι κάνει υπεραπλό πρόγραμμα. Σιχαίνομαι τις βρωμιάρες που προσφέρουν κώλο και ακάποτη πίπα. Το μουνάκι της είναι ξυρισμένο και έχει τρίχες στο κωλαράκι. [size=20pt]Τριχωτή κωλοτρυπίδα δηλαδή την οποία και χάιδεψα για να καυλώσω σε συνδυασμό με φιλιά στις πατούσες, μιας και δεν μου κάνει τίποτα η πίπα με καπότα.[/size] [size=20pt]Πολύ σπάνια τις αφήνω να μου πάρουν πίπα. Καυλώνω πανεύκολα με γλείψιμο ή φιλιά στις πατούσες.[/size] Στενό μουνάκι και παθητική στο σεξ όπως γουστάρω. Καλή γενικά, απλά έχει αυτό το κάπως αρρωστημένο look που μπορεί βέβαια και να ξεγελά και να μην τρέχει κάτι με την κοπέλα. Σε αυτό το σπίτι η αδυναμία μου είναι η Ζιζέλ. Τρελό μωρό με απλό φυσικά πρόγραμμα για καυλιάρηδες και όχι για φλώρους που θέλουν τις Παναγιάς τα μάτια για να τους σηκωθεί. Αυτά. :birdman:


Πουλί πόσο καθυστερημένος παίζει να είσαι για να μην μπορείς να καταλάβεις ότι το δάχτυλο από γυναίκα είναι απλά ένα προκαταρτικό σαν όλα τα άλλα με απώτερο σκοπό να σου γίνει πέτρα και να το χώσεις στο μουνί;;



Δάσκαλε Πίκερ, δείξε σε όλη την υφήλιο τι εστί σκληρός κραγιόλης αρσενικό.


Νίκος από Καισαριανή.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.
Picker  
Και τι τον νοιάζει τον άλλον τι κάνεις εσύ ή όποιος άλλος. Κλάιν μάιν δηλαδή. Ακούγεται πολύ παιδικό όλο αυτό. Σαν να θέλει ένα 14xρονο να κάνει την επανάσταση του και λέει ότι του κατέβει. Το θλιβερό είναι ότι τα πιστεύει κιόλας αυτά που γράφει..  :S
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
13150977_1256720634345982_1705836708_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom